Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 12-27-2003, 09:20 AM
  #106
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Xenu ne gledam a Cure u trendu sam propustio jer su opet bile rano a ne u 13.30 kao inace. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Drago mi je zbog S&H, oni su mi najbolji par! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Nije sinoc bio Seks i grad... [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-29-2003, 02:53 PM
  #107
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
[img]smilies/wave.gif[/img] Haj svima, ovo je moj prvi put na ovom threadu, nikad nemam vremena. Ocito nisam u toku, o cemu se tu prica? Cini mi se o svim serijama pomalo...ok, cujemo se uskoro...
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 12-30-2003, 09:57 AM
  #108
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
[img]smilies/wave.gif[/img] HEEEEJ!!! [img]smilies/hug.gif[/img]

Ma, da, dobro si rekla, o svemu pomalo pricamo. [img]smilies/smile.gif[/img]

Jeste gledali jucer Prijatelje? Bas su bili dobri! Ona zarucnica od Franka je Kitty iz Ludih 70ih! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Pojavio se Pete! On i Monica su mi bili bas dobri! [img]smilies/wiggle.gif[/img]

Chandler je legenda! [img]smilies/rotfl.gif[/img] A tek Joey! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-30-2003, 01:04 PM
  #109
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Tihana! [img]smilies/hug.gif[/img] Da, ovdje pricamo o svemu ostalome sto se emitira ako nemamo poseban thread za to. [img]smilies/lol.gif[/img]

Prijatelje jucer nisam gledao ali jesam danas i opet je bila epizoda koju sam vidio vec 100 puta... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Ali barem je bila smijesna. [img]smilies/wink.gif[/img]

Eeeeeee primijetio sam da i nema zasad snimljenih epizoda Seksa i grada, ona je bila zadnja koju su Amerikanci vidjeli. [img]smilies/eek.gif[/img] Bit ce jos samo 6-7 epizoda do kraja serije! Ne mogu vjerovat da gledamo istu sezonu kao Amerikanci... i ne kasnimo nimalo! [img]smilies/lol.gif[/img] Mislim da je to prvi put. [img]smilies/sigh.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 01-02-2004, 01:09 PM
  #110
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
[img]smilies/lol.gif[/img] da, zbilja ne kasnimo puno! Jako dobro, HRT. Još da nov@ ne zavlaci s BtVS...stvarno nebi htjela sve upropastit spoilerima...

Ja ne gledam Prijatelje redovito, pogotovo sad ove reprize. Ali moj tata, on s prikuje na kauc cim pocnu!

A jel gledate Lude 70e? Najbolji me je Leo, man! Danas je na novoj i na kanalu A ista epizoda samo što na Kanalu A imaju svaki dan tak da sad oni budu malo u prednosti...a koja je to uopce sezona?

[ 01-02-2004: Message edited rebelle ]
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 01-02-2004, 03:05 PM
  #111
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ne znam... Kanal A ne primam ( [img]smilies/bawl.gif[/img] ) a seriju gledam na novoj samo kad stignem, neobavezno. [img]smilies/look.gif[/img]

Prijatelje gledam reprize sad preko praznika i kad mi je skola ujutro, a one nove epizode (zadnje 2 sezone) nisam gledao jer su neko vrijeme bile u isto vrijeme kad i Buffy. [img]smilies/rolleyes.gif[/img] (HRT bas zna odabrat termin... cini mi se da takve stvari nisu bas slucajne... [img]smilies/wink.gif[/img] )

A Seks i grad... nije ga bilo ni ovog petka, a mislim da ce HRT pricekati da se ostatak sezone emitira u SAD-u. Pokusat cu ostati spoiler-free za ovu seriju. [img]smilies/lol.gif[/img]

U novom TV Storyju sam vidio da su Cure u trendu prebacili u utorak popodne u 17.25! [img]smilies/eek.gif[/img] Stvarno ne znam sto im je... pa tko ce ih gledat u to vrijeme?! Ja sam svaki drugi tjedan u skoli popodne, a mislim da je to namjerno jer je u isto vrijeme kao sapunice Nove tv. U isto vrijeme se ostalim danima emitiraju zapadno krilo, CIA i Hitna sluzba. Meni je zapravo svejedno jer ne gledam nijednu od ovih serija kao ni sapunice na novoj ali me nervira sto stalno mijenjaju termine serijama i filmovima kako bi ouzeli gledanost Novoj i onda se dogodi da se dvije popularne serije emitiraju u isto vrijeme... (primjeri: Buffy i Seks i grad, Buffy i Prijatelji, Gilmoreice i Andeo tame, sinoc Sto zene vole i finale Charmed... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Mozda je nesto od toga slucajno ali sumnjam... [img]smilies/pout.gif[/img] [img]smilies/rolleyes.gif[/img] )

Wow, sto sam se raspisao... [img]smilies/lol.gif[/img] Drugi put cu manje. [img]smilies/blush.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 01-06-2004, 02:03 PM
  #112
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
Gilmorice? Kaj ih prikazuju?
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 01-06-2004, 02:27 PM
  #113
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ne, to je bilo prije, jos uvijek cekamo 3.sezonu. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 01-11-2004, 05:05 PM
  #114
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Ajme, jeste gledali 70-e i Malcoma u petak? Bili su super!!! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 01-13-2004, 01:44 AM
  #115
Master Fan

 
rebelle's Avatar
 
Joined: May 2002
Posts: 19,675
[img]smilies/lol.gif[/img] Najbolja mi je bila ona raketa Komodo 3000! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
( * )
rebelle is offline  
Old 01-13-2004, 08:02 AM
  #116
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Nisam nazalost... [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 01-14-2004, 03:28 PM
  #117
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
[img]smilies/frown.gif[/img]

Quote:
Originally posted by rebelle:
<STRONG> [img]smilies/lol.gif[/img] Najbolja mi je bila ona raketa Komodo 3000! [img]smilies/lol.gif[/img]</STRONG>
Da, ma decki su super! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Cure u Trendu su mi bile dobre jucer, bilo mi je bas zao Nicole [img]smilies/frown.gif[/img] , a prica sa Brooke i co. je bila bas dobra (pogotovo gadanje hranom! [img]smilies/lol.gif[/img] ) i prilicno poucna [img]smilies/wink.gif[/img]

Da li gledate Pensacolu? [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 01-14-2004, 04:10 PM
  #118
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ne gledam... [img]smilies/look.gif[/img]

Cure u trendu sam gledao (reprizu u 1 navecer) i mogu reci da je epizoda bila dobra posebno Nicole (stvarno dolicno glumi [img]smilies/clap.gif[/img] ) ali kao i uvijek falilo je malo humora na koji smo navikli u prvoj sezoni. [img]smilies/frown.gif[/img] ne svida mi se sto stalno forsiraju neke ozbiljne price. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Ally McBeal je bila 100.epizoda! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Nazalost nije bila bas nesto, ok je epizoda li za 100.epizodu sam ocekivao nesto vece i bolje. [img]smilies/look.gif[/img] Onaj preview je bio super! Sad ce biti zanimljivo! [img]smilies/lol.gif[/img]

Prijatelji su mi danas isto bili dobri a najsmijesnija mi je bila Phoebe! [img]smilies/lol.gif[/img] Posebno ona zadnja pjesma. [img]smilies/sigh.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 01-17-2004, 10:22 AM
  #119
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Lude 70-te
Kidala sam se! Red je bio odlican onako zbunjen jer se svidao Stacy, a tek Eric sa medvjedom i patkom! [img]smilies/lol.gif[/img] Fez i Big Rhonda su isto rasturali! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Malcom u sredini
Lois je trudna! [img]smilies/slinkie.gif[/img] Napokon! Bas sam se pitala kad ce se to saznati! [img]smilies/smile.gif[/img] Malcoma mi je bilo ful zao, Reese je bio strava (na onaj njegov glupi nacin [img]smilies/wink.gif[/img] ), a onu Loisinu mamu sam htjela kroz prozor bacit! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 01-19-2004, 02:06 PM
  #120
Loyal Fan
 
Joined: Jan 2003
Posts: 1,809
E,zadnja epizoda Malcoma u sredini mi je bila ODLICNA!!!
Inace mi je ta serija jedna od najboljih ali ova je bila super!!!Sta ce ova stvarno rodit??

Sta je Ksena gotova?Kako je zavrsila?
__________________
*Nina*
Arrows No.304.

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
*Ms.Bloom* is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.