Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 12-05-2003, 06:35 PM
  #76
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, i ja sam gledao vecinu epizoda ove sezone Prijatelja. [img]smilies/sigh.gif[/img]

Seks i grad je bio isto dobar, posebno Samantha kao i uvijek ( [img]smilies/lol.gif[/img] ) a gostovali su David Duchovny i Geri Halliwell! [img]smilies/wiggle.gif[/img]

Lude 70-te sam gledao ali Malcolma nisam. [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-08-2003, 03:10 AM
  #77
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
David mi je bio super u Seksu i gradu!! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Cure u trendu su mi bile prilicno dobre u subotu, kako sam se smijala nacinu na koji je Josh unistio svijet! [img]smilies/lol.gif[/img]

I Lude 70e i Malcom su mi bili odlicni! [img]smilies/roller.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-08-2003, 04:07 AM
  #78
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Cure u trendu su mi bile super, najbolja dosad u 2.sezoni! [img]smilies/pinkie.gif[/img]
Bilo je i smijesno i tuzno u isto vrijeme... [img]smilies/sigh.gif[/img]

Seks i grad zakon kao i uvijek, a i SSNMT je bilo odlicno... ne mogu vjerovat da su svi prosli! [img]smilies/blinkie.gif[/img] Nera mi je bila najbolja, a i pjevala je cak 3 puta! [img]smilies/wiggle.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-08-2003, 04:26 PM
  #79
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Meni je SSNMT bio najgori do sada... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Nera i Natalie su bile super, ali Sasa i Rafo su bili prehladeni tako da ih nije bilo puno. [img]smilies/frown.gif[/img] Ali onaj Rafaelov nastup na kraju je bio zakon! [img]smilies/sigh.gif[/img]

Bas mi je drago sto svi idu u finale, ali mi je glupo sto su istu stvar napravili i na OBN-u.
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-09-2003, 03:39 AM
  #80
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Nisam znao za to jer ne gledam OBN. [img]smilies/look.gif[/img]

Drago mi je da su svi prosli jer stvarno ne znam koga bih izbacio od njih.
Da, neki su malo manje pjevali prosli put ali eto... u svakom zlu nesto dobro.... vise Nere! [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
[img]smilies/smirk.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-09-2003, 01:05 PM
  #81
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
[img]smilies/lol.gif[/img]

Ni ja inace ne gledam OBN, ali sam snimila Red Carpet tako da mi se snimio sam kraj kad su ih birali. [img]smilies/smile.gif[/img]

Gleda li tko Ulicu Centre? Bas je strava! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-09-2003, 03:21 PM
  #82
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Inace ne, ali pogledao sam par epizoda kada se prvi put emitirala. Dobra je serija, steta sto nije snimljeno vise sezona nego samo 2 kratke. [img]smilies/look.gif[/img]

A i Prijatelji su mi danas bili zakon... gledao sam ovu epizodu (vise puta) i sjecam se bas svega ali je ipak bilo zabavno. [img]smilies/rotfl.gif[/img]

Ally je sinoc isto bila ok, steta sto nismo doznali sto je s Johnom. [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-12-2003, 04:54 PM
  #83
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
U slijedecoj ce se rijesiti to sa Johnom. [img]smilies/smile.gif[/img]

Ulicu C. nisam prije gledala, ali sad je gledam svaki dan prije skole (kad mi je popodne), bas je komicna! [img]smilies/lol.gif[/img]

Seks i grad mi je danas bio fenomenalan! Carrie i Faca, Miranda i Steve sa partnerima, Charlotte i pogotovo Samantha! Ona mi je bila najbolja! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Malcom je isto bio super! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-12-2003, 04:59 PM
  #84
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Malcolma i Lude 70-te nisam gledao ali mozda uhvatim reprizu. [img]smilies/look.gif[/img]

Seks i grad je bio odlican, najsmijesnija mi je bila Samantha kao i uvijek, a dobra je bila i Charlotte. [img]smilies/lol.gif[/img] A Carrie & Faca i Miranda & Steve su zakon! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Sutra je finale SSNMT! [img]smilies/pinkie.gif[/img] Ja navijam za Neru! [img]smilies/slinkie.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-13-2003, 08:44 AM
  #85
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Joooj, nema reprize Ludih 70ih, a jucer ih nisam gledala... [img]smilies/bawl.gif[/img]

Cure u Trendu sam gledala samo kraj, bilo je super! Kad ce se vise Harrison i Sam spetljati? [img]smilies/look.gif[/img]

Jos samo 4 sata do SSNMT! [img]smilies/slinkie.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-13-2003, 04:18 PM
  #86
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ne znam ni ja, ali meni su Harrison & Sam najbolji par, jedva cekam! [img]smilies/wiggle.gif[/img]

Gledao sam reprizu Malcolma, bilo je super! [img]smilies/lol.gif[/img]

A eto Rafo je postao StorySupernova... [img]smilies/look.gif[/img]
Nisam bas pretjerano odusevljen jer sam htio da Nera pobijedi. [img]smilies/pout.gif[/img] Bila je odlicna veceras, posebno njen prvi nastup! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Bilo mi je super i na kraju kad su svi pjevali "Happy Christmas (War is over)", stalno ju slusam na onom cd-u a s njega mi je najbolja Nerina "My only wish". [img]smilies/glow.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-14-2003, 11:52 AM
  #87
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Meni je Rafo najbolji (Nera mi je druga [img]smilies/smile.gif[/img] ), ali nisam htjela da pobjedi jer je i on sam rekao da ne bi htio da bude prvi. Ali, eto, me ipak happy! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Slazem se, Nera je Vogue super otpjevala! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Cijeli finale me nije razocarao, bilo je stvarno super i nadam se da cemo ubrzo moci kupiti cd od nekih od natjecatelja. [img]smilies/smile.gif[/img]

Ali me nazivciralo to sto su sinoc stavili 2 reprize SSNMT-a (jednu za drugom) a nije bilo Opstanka! [img]smilies/pout.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-14-2003, 12:02 PM
  #88
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, slazem se, finale je stvarno bilo odlicno! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Pa nije mi toliko zao sto je Rafo pobijedio jer mi je on drugi po redu a sinoc je izabrao dobre pjesme.
Ali zato ostalo troje idu u London! [img]smilies/lol.gif[/img]

I ja bi htio cuti njihove cd-ove, posebno od Nere ali ne znam kako ce zvucati sa domacim pjesmama. [img]smilies/look.gif[/img]
Mislim da bi bilo bolje da Nera i Nata pjevaju strane jer im bolje leze. [img]smilies/sigh.gif[/img]

Bas me zanima kakav ce biti novi reality show... Sinoc su rekli samo da primaju prijave za Big brother ali nisu tocno rekli o cemu se ovaj put radi. [img]smilies/confused.gif[/img]

A onaj Dan iz snova me totalno nervira! [img]smilies/lol.gif[/img]
Ne sama igra nego one dosadne reklame svake godine. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Filmovi u prosincu su isto ok, posebno Tomb Raider! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] Bas me zanima sto ce bit za Novu, Americka Pita lani im je bio dobar izbor. [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-14-2003, 12:09 PM
  #89
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Da, Rafo mi je bolji sa domacim pjesmama (ona na bozicnom cd-u mu je odlicna!) i on ce 100% i pjevati na hrvatskom; Sasu mislim da nikad nisam cula da pjeva na hrvatskom... ili jesam? [img]smilies/look.gif[/img] Ali Neri i Natalie definitivno bolje idu strane pjesme! Mozda ce pjevati mjesavinu jednog i drugog! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Da, i mene zbunilo to o novom Reality Showu... Mozda bi to trebao biti "pravi" Big Brother, a ne kao ovo sto je dosada bilo...

Joj... Dan iz Snova... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Ona Mirna Berend me tako zivcira! A ni Vlatka nije daleko...

Da, filmovi su super ovaj mjesec! Otkupili su i johnny Mnemonica! (film je bezveze, ali Keanu [img]smilies/drool.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img] )Tomb Raider je 29.12. sta ne? Sad me bas zanima sto ce biti 31. (iako necu biti doma...)
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-14-2003, 12:17 PM
  #90
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ne znam, rijetko 31.12. gledam film koji stave ali obicno bude neki dobar pa ga snimim. [img]smilies/sigh.gif[/img]

Jedva cekam Nerin cd... Sto se mene tice bilo bi bolje da pjeva sve na stranome i mozda da ima jednu-dvije pjesme na hrv. A i Nata je sinoc rekla da vise voli pjevati strane. [img]smilies/smile.gif[/img]

A sto se uopce radi u "pravome" Big Brotheru? Ima li tu kakvo natjecanje ili...? [img]smilies/look.gif[/img] [img]smilies/blush.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.