Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 03-28-2004, 09:06 AM
  #241
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
[img]smilies/lol.gif[/img]

Mozda pocne i Smallville sad kad imaju slobodnih termina! [img]smilies/blinkie.gif[/img]

Ja hocu Tru Calling! [img]smilies/bawl.gif[/img] Skinuo sam pilot epizodu sa buffy.nu (jedva!) i serija je stvarno super! [img]smilies/frown.gif[/img]

Imam prijedlog za naslov! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Croatian Th.#2: Without TV it's hard to say when one day ends and another one begins! [img]smilies/lol.gif[/img]

Mozda je malo predug. [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-28-2004, 09:30 AM
  #242
Loyal Fan
 
Joined: Jan 2003
Posts: 1,809
Jedva cekam da pocne Smallville!!! [img]smilies/smile.gif[/img]
Ma super je naslov [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]
__________________
*Nina*
Arrows No.304.

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
*Ms.Bloom* is offline  
Old 03-29-2004, 12:44 AM
  #243
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Drago mi je da ti se svida. [img]smilies/smile.gif[/img] Idemo onda brzo popuniti i ovu stranu! :blikie: [img]smilies/wiggle.gif[/img]

Koliko se sjecam rekli su da ce Smallville poceti u drugoj polovici ove godine. [img]smilies/pout.gif[/img] Nadam se da to ne znaci tek u rujnu! [img]smilies/thud.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 03-29-2004, 12:46 PM
  #244
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Ja isto mislim danecu gledati Na Rubu Zakona, ali Relic Hunter hocu, 100%. Na njemackom nista nisam kuzila, ali je serija pustolovna i komicna tako da bi trebalo biti zabavno. I tako nedjeljom nema nikad nista pametno na tv-u... [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Naslov je super, nadam se da ce stati! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 03-29-2004, 04:04 PM
  #245
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
I ja se nadam... Ako ne skratit cemo ga nekako. [img]smilies/lol.gif[/img]

Alias je bio odlican veceras! [img]smilies/eek.gif[/img] Zakon!!!!! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] Mozda i nabolja dosad nakon Pilota! [img]smilies/sigh.gif[/img]
I svirala je cijela pjesma "Angel" od Sarah McLachlan! [img]smilies/in_love.gif[/img] Bila mi je super cijela ta scena kad se Sydney slomila i bacila onaj dojavljivac. [img]smilies/cry.gif[/img]
I naravno puuuuno cliffhangera za veceras.... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Moramo saznati sto je stvarno bilo s njenom majkom kad joj se otac toliko boji istine, mozda je bilo i nesto vise od jednostavnog SD-6 ubojstva. I jos uvijek ne znamo sto je zapravo bilo s Dannyjem i jos vaznije.... Tko je Kate Jones?! [img]smilies/goof.gif[/img]
Meni su super Syd & Will zajedno ali mi se svidaju i Syd & Vaughn. [img]smilies/sigh.gif[/img]
Sudeci prema onome na kraju cini se da ce sljedeca epizoda biti eksplozivna... [img]smilies/eyebrows.gif[/img] Bas me zanima kako ce se izvuci iz onoga. [img]smilies/look.gif[/img] Ne zelim citati unaprijed da ne pokvarim dozivljaj. [img]smilies/lol.gif[/img]

[ 03-29-2004: Message edited ~ Timmy ~ ]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 04-04-2004, 07:36 AM
  #246
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Da!! Obozavam tu pjesmu! [img]smilies/biggrin.gif[/img] I skoro su je cijelu pustili!

Ja sam vec luda za Syd/Vaughnom, bas su mi super par! [img]smilies/love.gif[/img] I ja se pokusavam kloniti spoilera sto se tice Aliasa, ali neke stvari (vezane uz njih 2) sam slucajno saznala i jedva cekam da ih vidim! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 04-04-2004, 07:40 AM
  #247
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
I ja sam azalost doznao neke stvari... [img]smilies/frown.gif[/img] Ali nastojim se isto kloniti spoilera. [img]smilies/redface.gif[/img]
Vec sam postao ovisan o seriji... [img]smilies/lol.gif[/img] Jedva cekam sutra!! [img]smilies/hotpinkie.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 04-04-2004, 01:12 PM
  #248
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
I ja! [img]smilies/lol.gif[/img]

Jesi gledao Lude 70e, Malcoma i Pustolovine S.F.?
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 04-04-2004, 01:29 PM
  #249
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Lude 70-te i Malcolma jesam i bilo mi je odlicno! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] Najsmijesniji mi je bio Kelso sa "snom". [img]smilies/lol.gif[/img] Idui put je finale Malcolma! [img]smilies/blinkie.gif[/img]

Nisam gledao Pustolovine S.Fox. [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 04-04-2004, 01:30 PM
  #250
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Posto smo skoro na 250, idem odmah zapoceti novi thread. [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 04-04-2004, 01:43 PM
  #251
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Novi Thread! [img]smilies/wiggle.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.