Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 11-22-2003, 11:42 AM
  #61
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Gledao sam i ja Prijatelje, imao sam onu epizodu sa foteljama prije snimljenu pa mi je ovo bio stoti put ali isto je bilo zabavno gledat. [img]smilies/lol.gif[/img]

Cure u trendu (koje su danas za divno cudo pocele na vrijeme) su bile ok, ali opet malo preozbiljne! [img]smilies/rolleyes.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-23-2003, 12:24 PM
  #62
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Da, ja sam ih danas napokon gledala (nakon 2 tjedna sto bih ih prespavala [img]smilies/rolleyes.gif[/img] ), i bile su prilicno ozbiljne... Ali je zato tu Mary Cherry da nas nasmije! [img]smilies/lol.gif[/img] Bas je legendarna! [img]smilies/lol.gif[/img]

Xena je jucer bila bas otvkacena! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Ivana je ispala u SSNMT! Ajoj... [img]smilies/frown.gif[/img] Kako je bila prehladena! [img]smilies/eek.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-23-2003, 05:01 PM
  #63
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, Mary Cherry je bas luda! [img]smilies/lol.gif[/img]

Bilo mi je zao Ivane sinoc, ona mi je isto bila favorit. Sad mi je ostala samo Nera... [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/look.gif[/img]

[ 11-23-2003: Message edited ~ Timmy ~ ]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-24-2003, 04:29 PM
  #64
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Mislim da se ne moras brinuti i da ce Nera dogurati barem do finala... [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Jeste gledali Ally? Ona uvodna scena mi je bila odlicna!! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-24-2003, 04:43 PM
  #65
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Snimio sam ali nisam jos pogledao, vidio sam samo kraj. [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-27-2003, 03:39 PM
  #66
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Pa sto sam jos gledala ovaj tjedan? [img]smilies/look.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img]

Andeo Tame je jucer bio odlican!! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Mozda jedna od najboljih epizoda do sada (jer nije bilo puno Max [img]smilies/rolleyes.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] ). Alec mi je bas zanimljiv lik i bas mi je drago sto je cijela epizoda bila o njemu! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Dharma i Greg Takoder zabavna epizoda (ali skoro su sve takve!) [img]smilies/biggrin.gif[/img] Kitty mi je bila najbolja!!

Hitna sluzba Epizoda je imala neke svijetle trenutke i hvala Bogu da su Eric i Maggie otisli na kraju! [img]smilies/smile.gif[/img] Jedva cekam slijedecu, mislim da ce biti zanimljiva! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Prijatelji Gledala sam sve epizode ovaj tjedan i sve su bile super! [img]smilies/sigh.gif[/img] Najbolji su mi bili Chandler i Eddie!

Voyager Nisam mogla vjerovati jucer kad je Neelix otisao! [img]smilies/cry.gif[/img] Mislim, nije mi on najdrazi lik, ali je od samog pocetka s njima... Ali ionako serija zavrsava u ponedjeljak i s obzirom na to kako ce zavrsiti, ovo ima smisla. [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-28-2003, 01:37 AM
  #67
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Od svega toga gledao sam jedino Dharmu i Grega. [img]smilies/lol.gif[/img]
Angela i Charmed nije bilo pa mi je tjedan bio prilicno prazan... [img]smilies/pout.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-29-2003, 04:02 PM
  #68
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Propustio sam danas Cure u trendu! [img]smilies/bawl.gif[/img]

SSN sam gledao, eto ispao je Tin, ne mogu bas reci da mi je zao... [img]smilies/look.gif[/img] Mislim, super on pjeva, ali ako moram birati izmedu njega i Nere... [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-30-2003, 06:05 AM
  #69
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Steta, bile su dobre! Lily i Josh su se skinuli jedan pred drugim, Carmen je saznala da Nicole ima majku alkoholicarku, Brooke i Harrison su se zblizili u bolnici, Harrison je vidio Boga [img]smilies/lol.gif[/img] i Clarence je ozdravio! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Da, i meni je on od ove zadnje petorke bio najmanje drag! [img]smilies/smile.gif[/img] Bas me zanima tko ispada slijedece subote, tj. tko ce u finale!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-30-2003, 06:50 AM
  #70
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Ja bi da Nera, Natalie i Rafo budu u finalu. Sasa mi se najmanje svida od preostalih. [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-04-2003, 04:02 PM
  #71
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Meni se STVARNO tesko odlucit! Svi imaju vrlina i mana... [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Danas je pocela 3. sezona Prijatelja! [img]smilies/glow.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-04-2003, 06:12 PM
  #72
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, znam, a Big Brother je bas zabavan. [img]smilies/lol.gif[/img]
Glavni favroit mi je Nera, a ostalo troje su isto dobri. [img]smilies/glow.gif[/img]

Gledao sam Prijatelje, i ovu epizodu sam gledao par puta, sjecam se ovoga s princezom Leilom! [img]smilies/sigh.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-05-2003, 11:12 AM
  #73
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Da, i ja!! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Najbolja mi je bila Monica kad je pusila cigaru i gledala one kazete! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-05-2003, 12:01 PM
  #74
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, Mon je bila genijalna! [img]smilies/lol.gif[/img]

Evo sad ce nova epizoda. [img]smilies/blinkie.gif[/img] Veceras je Seks i grad a sutra Cure u trendu. (moram sebe stalno podsjecat jer cu zaboravit... [img]smilies/lol.gif[/img] ) [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-05-2003, 06:04 PM
  #75
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
I danas je bila super! Svi do jednog su me nasmijali! [img]smilies/lol.gif[/img] Ove sezone se ful sjecam, valjda nije bila tako davno emitirana ili su je mozda vec bili reprizirali. [img]smilies/smile.gif[/img]

Seks i grad mi se snima repriza, Lude 70te i Malcoma sam snimila! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.