Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 12-14-2003, 12:21 PM
  #91
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Ne, nista se ne radi... Stave hrpu ljudi u jednu kucu i onda oni zive zajedno (mislim da cak ne smiju izlazit van). I onda, ala Opstanak, igraci (i gledatelji - ja mislim) izbacuju onoga koji im se najmanje svida. I pobjednik dobije nagradu!

Samo sto se show ne prikazuje ovako kao sta se do sada kod nas vec se svaki dan prikazuju najzanimljiviji razgovori i scene. [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-14-2003, 12:26 PM
  #92
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Pa zvuci dobro... [img]smilies/wiggle.gif[/img]

Ipak steta sto ne ide uzivo jer tada bude svakakvih gafova, kao npr kad je Ivana pala sa stolice za vecerom! [img]smilies/rotfl.gif[/img]
Ali ovako ce biti napetije. [img]smilies/blinkie.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-16-2003, 07:44 AM
  #93
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Pa sve ce oni snimat, ali ce prikazivati samo najzanimljivije (mislim da bi to sa stolicom sigurno prkazali! [img]smilies/lol.gif[/img] )

Si gledao Red Carpet u nedjelju? Ona likica je Sasi poklonila prase!! [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-16-2003, 12:40 PM
  #94
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Jesam! [img]smilies/lol.gif[/img] Ideja joj je originalna, ali hm... prase?! [img]smilies/look.gif[/img] Jadan Sasa... [img]smilies/lol.gif[/img]

Steta sto nismo vidjeli malo vise reakcija kandidata nakon finala. [img]smilies/pout.gif[/img]

E da gledao sam i finale na OBN-u, Nera je tamo odlicno pjevala "Shame on you", cak bolje nego kod nas u subotu! [img]smilies/eek.gif[/img]

Prijatelji su danas bili legendarni... [img]smilies/rotfl.gif[/img]
A i Ally je jucer bila dobra! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-20-2003, 10:02 AM
  #95
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Seks i grad mi je jucer bio FENOMENALAN!!! Jedna od najboljih epizoda koje sam gledala! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Parala sam se od smijeha kroz cijelu epizodu! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-20-2003, 11:37 AM
  #96
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Da, bilo je odlicno! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Jedino mi je bilo zao Charlotte. [img]smilies/frown.gif[/img]
Ali bili su mi super Miranda i Steve (yay! napokon!!! [img]smilies/love.gif[/img] ) a Samanthu da ne spominjem... [img]smilies/lol.gif[/img] Mislim da mi je najsmijesnije bilo kako je cijelo vrijeme gledala u kosu onog klauna. [img]smilies/rotfl.gif[/img]
Ne znam sto ce biti s Carrie i onim slikarom, ali ona zena koju su gledali je bila komicna. [img]smilies/sigh.gif[/img]

Sto se tice ostalih serija... Gledao sam jedino Cure u trendu koje mi nisu bile nesto ovaj put. [img]smilies/look.gif[/img] Propustio sam Malcolma i Lude 70-te. [img]smilies/frown.gif[/img]

Prijatelji su mi isto bili dobri ovaj tjedan iako se sjecam vecine epizoda ali nema veze. Mislim da iduci tjedan prekidaju Rachel i Ross pa ce bit zanimljivo. [img]smilies/wiggle.gif[/img] Wow, ne mogu vjerovat koliko je proslo od toga, to se kod nas emitiralo '98... [img]smilies/eek.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-23-2003, 03:42 AM
  #97
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Da, znam da sve pocne zbog Rachelinog posla i Marka. Jucer nisam gledala jer sam bila vani, ali danas valjda hocu! [img]smilies/smile.gif[/img]

Jucer sam gledala Ally McBeal, kada su se Glenn i ona likica (ne mogu se sad sjetiti imena) pomirili? [img]smilies/eek.gif[/img] Sta u prosloj? John (kao patuljak) i Elaine su mi bili najbolji! [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-23-2003, 06:29 AM
  #98
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Nisam ni ja gledao jucer Prijatelje, nastojat cu danas. [img]smilies/look.gif[/img]

Glenn i Jenny su se pomirili u prosloj kada je bio njoj rodendan i Glenn joj je pjevao u baru i tada je Ally shvatila da nju jos voli pa je ostavila Glenna nakon cega su se on i Jenny pomirili. [img]smilies/sigh.gif[/img]

Ova sinoc je isto bila dobra... Bozicne epizode su najbolje! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

I Raymond mi je bio odlican iako ga inace ne gledam. [img]smilies/lol.gif[/img]

[ 12-23-2003: Message edited ~ Timmy ~ ]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-24-2003, 02:54 AM
  #99
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Hvala! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Da, ni ja inace ne gledam Raymonda, ali ga jesam u ponedjeljak i bas je bilo smijesno s onim obiteljskim slikanjem! [img]smilies/lol.gif[/img]

Gledala sam Prijatelje, te se epizode sijecam. [img]smilies/smile.gif[/img] Phoebe mi je bila super, obozavam one njezine pjesme! [img]smilies/lol.gif[/img]

[ 12-24-2003: Message edited Tery ]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-24-2003, 03:26 AM
  #100
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
I ja se sjecam ove epizode, Phoebe je zakon! [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

Ross i Rachel prekidaju u cetvrtak i petak ako sam dobro izracunao... [img]smilies/look.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-25-2003, 08:10 AM
  #101
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Joj, danas je bila ta epizoda... [img]smilies/cry.gif[/img] Jos se ne zna da je Ross spavao sa Chloe, ali su se poljubili... [img]smilies/bawl.gif[/img] Slijedeca ce biti luda!

Monica & Phoebe su mi bile odlicne! [img]smilies/lol.gif[/img]

[ 12-25-2003: Message edited Tery ]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-25-2003, 08:43 AM
  #102
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Uh, da, malo sam falio u racunanju (vidi se da sam imao past matematiku...) [img]smilies/blush.gif[/img]

Epizoda je bila odlicna (a i sljedeca ce bit), sjecam se svega ali bilo je lijepo opet pogledat. Bila je dobra i ona pjesma sto je svirala na kraju ("With or without you" - U2, odmah sam potrazio). [img]smilies/lol.gif[/img]

Veceras ce biti smijesno... [img]smilies/lol.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-25-2003, 09:19 AM
  #103
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Neces vjerovat, bas sam te mislila pitati ako znas koja je o pjesma!! [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Pa nisi krivo izracunao, rekao si cetvrtak ili petak - danas je cetvrtak! [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-25-2003, 09:28 AM
  #104
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Pa dobro, bio sam blizu... [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Cini se da smo mi stvarno ludi za pjesmama iz serija, jos mi samo fale pjesme iz Prijatelja. [img]smilies/lol.gif[/img]

Sada ih barem mogu cesce gledati preko praznika. [img]smilies/wiggle.gif[/img] Valjda ce bit koje dobre epizode. [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-27-2003, 09:00 AM
  #105
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Danas su stavili zajedno zadnje 2 epizode Xene! Ovo je ja mislim prvi put da tako stave "duplu" epizodu! Strava! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Dobro je zavrsilo (po mom misljenju).

Cure u trendu nisam pogledala cijele (propustila sam pocetak jer sam bila u gradu), ali su mi bile super! Sam je NAPOKON shvatila da joj se svida Harrison! [img]smilies/smile.gif[/img] I drago mi je sto Brooke i on nisu ostali skupa. [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.