Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 04-27-2004, 11:41 AM
  #46
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Wiem dziewczyny,ze macie duzo zajec i nie ma juz tyle czasu na forum,bardzo z tego powodu ubolewam ale Was rozumiem bo ja tez niezbyt czesto moge tu wpadac [img]smilies/frown.gif[/img]
Janetko niestety nie podzielam Twojej sypati [img]smilies/smile.gif[/img] ja strasznie lubie pare Hayde i Jakie [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-28-2004, 08:18 AM
  #47
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No ja tez niestety jestem tu coraz coraz rzadziej [img]smilies/frown.gif[/img] I bardzo mi smutno kiedy mam ochote odwiedzic wszystkie pokoje a czasu starcza jedynie na kilka [img]smilies/frown.gif[/img] No ale co zrobic... Sa rzeczy wazne i wazniejsze.

Hmm Janetko o takiej parez to ja nawet nie pomyslalam... Ale ty zawsze wymyslisz jakies niekonwencjonalne polaczenia [img]smilies/wink.gif[/img] Hehe ja jednak w tej kwesti popre Goje i pozostane przy konwencjonalnej parze [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 04-28-2004, 11:36 AM
  #48
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
To niestety smutne,ze mamy co raz mniej czasu na forum [img]smilies/frown.gif[/img] domyslam sie Dorotko,ze to z powodu zblizajacej sie sesji [img]smilies/rolleyes.gif[/img] ale moze jak to wszystko minie to znowu nas tu bedzie pelno [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-29-2004, 02:42 AM
  #49
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hehe ja wymyslam jakies dziwne polaczenia? hehe no to tak ajkos samo mi wyszlo, ze akurat ta para przypadla mi do gustu, moze dlatego, ze niezbyt lubie Jackie, ale na pocieszenie mam dla was mala niespodzianke [img]smilies/smile.gif[/img]







[img]smilies/flowers.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 04-29-2004, 07:18 AM
  #50
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Dzieki Janetko [img]smilies/hug.gif[/img]ja sie tyle oszukalam zdjec Jackie i Hyda i nic nie znalazlam [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Janetko jak Jackie byla z Kelso to tez jej nie lubilam ale od kiedy zaczela spotykac sie z Hydem to i ona i on zmienili sie na lepsze [img]smilies/smile.gif[/img] jeszcze raz dzieki za zdjecia [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[ 04-29-2004: Message edited goja ]

[ 04-29-2004: Message edited goja ]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-30-2004, 02:19 AM
  #51
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No tak Goju, ja wlasciwie juz teraz mam sesje, tzn "niby sesje", bo zajecia mam nadal, kola itp a dodatkowo normalne egzaminy [img]smilies/frown.gif[/img] Takze mam urwanie glowy bo nie wiem za co sie chwycic zeby czasu starczylo... Ech, juz sie nie moge doczekac wakacji!!!! [img]smilies/sigh.gif[/img]

Hmm ja na temat pary Jackie i Hyde nie moge sie wypowiedziec bo chyba nie widzialam tych odcinkow z nimi [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Nie wiem jak to mozliwe ale jakos ich nie zapamietalam.. Juz bardziej pamietam pare Dony i Erica...
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 05-01-2004, 06:08 AM
  #52
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Goju ja te zdjatka zrobilam z odcinka w sieci rzeczywiscie trudno cos znalezc o nich. Ale specjalnie dla ciebie przypomnialam sobie jak sie robi screeny i voila [img]smilies/smile.gif[/img]

Dorotko no para Donna i Eric tez mi sie podoba - to jeden z wyjatkow gdzie podoba mi sie para CC czyli Eric i Donna i zarazem UC czyli Hyde i Donna [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 05-02-2004, 11:32 AM
  #53
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Hehe no ja tez mam takie anomalie, bo lubie przeciez zarownno dreamersow jak i polarkow, a tego rowniez jedoczesnie nie idzie pogodzic [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 05-02-2004, 01:45 PM
  #54
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Hejka dziewczyny, znowu zniknelam na dlugo, ale widze ze nietylko ja bo niewiele pokoik zostal zapisany [img]smilies/smile.gif[/img]

Ostatnio znajomy przyslal mi kilka plytek z Angelem ( od drugiego do polowy piatego sezonu) wiec mialam co robic [img]smilies/biggrin.gif[/img] To cudowne uczucie nie byc skazanym na laske-nielaske naszej kochanej TV i obejrzec wszystko niezalenie od ich humoru na pokazywanie naszych ulubionych seriali [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Widze ze rozmowa zeszla nieco na Rozowe Lata 70-te [img]smilies/smile.gif[/img] Ja tez lubie pare Jackie/Hyde. Oni sa tacy rozni ze po prostu nie da sie ich lubic, a my czesto zdajemy sie lubic przeciwienstwa [img]smilies/biggrin.gif[/img] No wiecie... Pacey/Joey, Rory/Jess (chociaz juz mi to przeszlo), Michael/Liz lub, jesli chodzi o mnie, Michael/Isabel, itd.

Ostatnio zauwazylam to zdjatko pewnie nic nieoznacza, ale kto wie. Ta kobieta nazywa sie Kelly Rutherford. Jej nazwisko przypomina mi inna ktorke, ta z Pokolen, jesli ktos pamieta czasy kiedy cala rodzina siadala przed TV i ogladala ten, wowczas tak popularny serial [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 05-03-2004, 10:41 AM
  #55
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Grazynko fantastycznie znow cie "czytac" [img]smilies/wave.gif[/img] [img]smilies/hug.gif[/img]

A wiesz, ze nei wiedzialam, ze lubsz pare Michale&Isabel? [img]smilies/eek.gif[/img] Dobrze wiedziec [img]smilies/smile.gif[/img]

Kelly Rutenford? jasne, ze ja pamietam! I serial tez [img]smilies/biggrin.gif[/img] ale tego sie chyba po mnie spodziewalas [img]smilies/tongue.gif[/img] Ciekawe co razem robili Jason i Kelly? [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 05-14-2004, 08:05 AM
  #56
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Ok dzieki Dorotce znalazlam pokoik coupelsboze ale to jest teraz wszystko pogmatwanemam jeszcze jedno pytanie co z emotionkami nie moge ich nigdzie znalesc
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 05-15-2004, 12:48 PM
  #57
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Quote:
Originally posted by LouAnn
Grazynko fantastycznie znow cie "czytac" [img]smilies/wave.gif[/img] [img]smilies/hug.gif[/img]

A wiesz, ze nei wiedzialam, ze lubsz pare Michale&Isabel? [img]smilies/eek.gif[/img] Dobrze wiedziec [img]smilies/smile.gif[/img]

Kelly Rutenford? jasne, ze ja pamietam! I serial tez [img]smilies/biggrin.gif[/img] ale tego sie chyba po mnie spodziewalas [img]smilies/tongue.gif[/img] Ciekawe co razem robili Jason i Kelly? [img]smilies/wink.gif[/img]
No co ty Janetko, nie wiedzialas ze ja lubie Michaela i Isabel Przeciez jak jeszcze rozmawialysmy o Roswell i wklejalysmy tu nasze ulubione pary z tego serialu to wspominalam o tym Ale pewnie ci po prostu umknelo

A co do Kelly, to niebylam pewna czy ja skojarzysz, ale pomyslalam ze jezeli ktos wie kto to pewnie to bedziesz ty Ale ta dziewczyna z Jasonem nie wyglada jak Kelly

Sprostowanie do mojego poprzedniego posta: mowiac o Jackie i Hyde mialam na mysli ze nie da sie ich NIElubic a nie ze nie da sie ich lubic. To bylo przejezyczenie

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gosiu jak bedziesz pisala posta to na dole zobaczysz taka mala tabelke "Forum Rules" i tam pisze, ze np. "Smilies are on". Po prostu kliknij na slowo SMILIES i pokaza ci sie emotikonki
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 05-20-2004, 11:07 AM
  #58
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Hej dziewczyny w koncu udalo mi sie znalesc troche czasu,zeby dwiedzic forum co tam u Was slychac u mnie nic nie slychac tylko nauka i naukaoszalec mozna
jezeli chodzi o te emotionki to ja teraz sama musze je wpisywac nie wystarczy kliknac na rysunek i to ma byc unowoczescienie
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 05-20-2004, 12:00 PM
  #59
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Goju zawsze mozna zrobic "kopiuj" "wklej" i nie trzeba sie meczyc No ale fakt, przyznaje, niezbyt dobre unowoczesnienie

A u mnie nic ciekawego, tez tylko nauka i nauka, dol za dolem... Ech, dobrze ze chociaz jest to forum i moge troche odreagowac psychicznie
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 05-20-2004, 12:34 PM
  #60
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
To unowoczesnienie z emotikonami to rzeczywiscie problem, ale zaczynam powoli doceniac niektore udogodnienia tego forum

Widze ze wszyscy szkole maja na glowie Ja sie jeszcze nad moja glupia praca mecze a juz czasu nie ma I jeszcze czerwiec to taki egzaminowy miesiac A ja mam problemy z koncentracja... zwlaszcza jak mam problemy natury osobistej. Masakra
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jax & Tara SOA, Everything Captain Swan, Iris West and Barry Allen, Bughead Family, Daily Pepperony, It's Frary's Reign, F Yeah Avalance, Malec Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 12:33 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.