Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 04-08-2004, 12:52 PM
  #31
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Czesc dziewczynki [img]smilies/wave.gif[/img]

Dawno mnie chyba niebylo, ale chyba wszystkich dawno niebylo [img]smilies/biggrin.gif[/img] Pewnie wszyscy sa zajeci [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Wow Janetko awans? To swietna wiadomosc. Zawsze podejrzewalam ze sie urodzilas zeby pracowac na kierowniczym stanowisku, wiec fajnie ze sie na nim znalazlas. I to w taaaakim tempie [img]smilies/eek.gif[/img] Gratulacje [img]smilies/kiss.gif[/img]
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 04-11-2004, 11:06 AM
  #32
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Hej dziewczynki [img]smilies/wave.gif[/img] dlugo mnie nie bylo [img]smilies/frown.gif[/img] ale juz jestem [img]smilies/smile.gif[/img] wyjechalam na kilka dni,potem nie mialam internetu [img]smilies/frown.gif[/img] i tak jakos wyszlo [img]smilies/smile.gif[/img] ale tesknilam bardzo [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Dziewczynki zycze Wesolych Swiat [img]smilies/kiss.gif[/img] i mokrego smingusa [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-11-2004, 12:19 PM
  #33
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
wrrr jak zawsze nie moglam znalezc tego pokoju :/
patrzcie [img]smilies/biggrin.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 04-12-2004, 02:06 AM
  #34
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Ooo a kim jest ten facet??? Chyba go nie znam.
Ooo i Kathy ma nowa fryzurke. Fajna [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 04-12-2004, 08:54 AM
  #35
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Kathy oczywiscie sliczna [img]smilies/biggrin.gif[/img] ale ja tez nie wiem co to za facet [img]smilies/rolleyes.gif[/img] a czy ona sie nadal spotyka z tym aktorem co gral Maxa w Roswell [img]smilies/smile.gif[/img] tworzyli bardzo ladna pare [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-12-2004, 09:12 AM
  #36
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
wow Rusiu ale zaskoczylas mnie tym zdjeciem - ciekawe kim jest ten gosciu.....
A Kathy jak zwykle rewelacyjnie wyglada, niezaleznie co by miala na sobie i jaka fryzurke nosila [img]smilies/smile.gif[/img]

Grazynko dziekuje [img]smilies/blush.gif[/img] ja rowniez uwazam, ze urodzilam sie po to by rzadzic...ee ten tego.....znaczy sie kierowac innymi [img]smilies/evil_laugh.gif[/img]
[img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 04-13-2004, 01:54 PM
  #37
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
jesli dobrz zrozumilama to co przeczytalam (hmm..) to, to jest facet kóry gra w najnowszym filmie katie... a to zdjecie bylo zrobione na premierze innego filmu w którym gra juz tylko ten gosciu.. hmm jakos tak [img]smilies/wink.gif[/img] a co do jasona to ja nic nie wiem [img]smilies/biggrin.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 04-14-2004, 02:08 AM
  #38
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Nie no w sumie na tym zdjeciu wygladaja jak zwykli znajomi wiec kto wie... moze nadal jest z Jasonem [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 04-14-2004, 10:49 AM
  #39
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Ja sie z ciekawosci zapytalam bo moim zdaniem fajna tworzyli pare [img]smilies/smile.gif[/img] i jestem ciekawa czy nadal sa razem [img]smilies/biggrin.gif[/img] ciekawa jeszcze jestem co to za film w ktorym gra Kathy [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-18-2004, 04:25 AM
  #40
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Podbijam bo jestesmy na 2 stronie [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-18-2004, 12:26 PM
  #41
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No wiec dowiedzialam sie [img]smilies/biggrin.gif[/img] To zdjecie pochodzi z premiery filmu "Walking Tall" 29 marca. Ten facet ze zdjecia to Johnny Knoxville gral razem z nia w filmie "The ringer". On gra rowniez w tym filmie "Walking tall" i prawdopodobnie to on wlasnie zaprosil Kathy na te premiere. Hmm jakos nigdzie nie znalazlam informacji ze Kathy wystepuje w tym filmie, wiec albo zagrala jakas epizodyczna rolke albo pokazala sie na premierze.. z grzecznosci [img]smilies/tongue.gif[/img] O nowej milosci ani widu ani slychu. No coz moze to tylko przyjaciel [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[ 04-18-2004: Message edited _Doreen_ ]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 04-19-2004, 01:46 PM
  #42
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Dzieki Dorotko [img]smilies/smile.gif[/img] co my bysmy bez Ciebie zrobily na tym forum [img]smilies/biggrin.gif[/img] moze faktycznie sa tylko znajomymi [img]smilies/smile.gif[/img] no nic nie bede sie nad tym glowic bo az taka dociekliwa nie jestem [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-25-2004, 09:29 AM
  #43
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Wstyd dziewczyny pokoik coupels caly czas jest na 2 stronie a nigdy tak nie bylo [img]smilies/frown.gif[/img] czemu juz tu nie piszecie [img]smilies/rolleyes.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-25-2004, 10:44 AM
  #44
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Podbijam na wszelki wypadek [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img]

[ 04-25-2004: Message edited goja ]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-26-2004, 10:32 AM
  #45
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
ja go znalazlam na pierwszej stronie i to dosc wysoko [img]smilies/wink.gif[/img]
Hehe Goju wiem, ze to twoja zasluga, heh ja ostatnio mam malo czasu na neta a jak mam czas to ejstem tak zmeczona, ze nic mi sie nie chce....

A wlasnie w niedziele obejrzalam sobie kilka odcinkow Rozowych lat siedemdziesiatych i znow przypomniala mi sie moja ulubiona UC para czyli Hyde&Donna [img]smilies/love.gif[/img] szkoda, ze serial juz u nas nie leci




gdzies mialam wiecej fotek tej pary ale jakos mi sie stracilo [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jax & Tara SOA, Everything Captain Swan, Iris West and Barry Allen, Bughead Family, Daily Pepperony, It's Frary's Reign, F Yeah Avalance, Malec Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 08:48 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.