Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 09-02-2005, 02:58 AM
  #316
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
No to sobie 'zasubscribowalam' wszystkie istotniejsze pokoiki do ktorych zagladam(z wyjatkiem tych 'szybkich') No, teraz to jest jak nalezy USER CP i mam wszystko jak na dloni

OTH nie ogladalam zupelnie nigdy Oprocz 1 odcinka w Polsce... nie zachecil nie i pewnie dlatego...
Heh, Smallville w sumie tez- tak naprawde to jest ze mna cienko jesli chodzi o seriale
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 09-02-2005, 05:17 AM
  #317
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Naprawde puszcza Smallville? No to fajnie bo 3 sezon podobno jest fajny.

Para Liz i Alec - juz to gdzies slyszalam, ale osobiscie jakos ich niewidze razem

Quote:
OTH nie ogladalam zupelnie nigdy Oprocz 1 odcinka w Polsce... nie zachecil nie i pewnie dlatego...
Mi pierwszy odcinek tez sie niepodobal, ale ze wzgledu na Chada postanowilam dac serialowi szanse i okazalo sie ze z czasem zrobil sie ciekawszy. Chociaz - mimo ze jest to pirwszy serial ktory zaczelam sciagac - nie jest to cos co trzeba obejrzec.
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 09-02-2005, 05:26 AM
  #318
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
Zeby zobaczyc ich razem trzeba poczytac opowiadania Hotaru albo _liz na forum.roswell.pl swoja droga polecam Freak Nation by Hotaru i Shattered like a falling glass by _liz to sa ich pierwsze ff o tej parze i anjlepsze

A propo Smallville niejaka Olka z forum.roswell.pl, moze wiecie jaka? zrobila ostatnio art z naszym Supermenem

Czyz nie jest genialny?
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 09-02-2005, 05:45 AM
  #319
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Nie wiedzialam ze jest polski pokoik par... A co tam, wtrace swoje pare groszy

Smallville - jest z najnudniejszych seriali jaki widzialam. Chociaz widzialam to za duzo powiedziane. Onarek - ten fanart w 200% odzwierciedla Clarka... A on+Lana... Flaki z olejem... A najgorsze w tym wszystkim ze bede musiala obejrzec pare odcinkow w nowym sezonie bo James Marsters ma byc guest starem... Kurczaki nie mogl wybrac czegos ciekawszego! coughQueerAsFolkcough Rownie nudny jest Charmed IMO. Ogladalam tylko jak byl Julian McMahon

OTH - nie podobal mi sie pilot. Ale dalam szanse serialowi i z czasem polubilam. Drugi sezon miejscami mnie rozczarowywal ale byly tez fajne momenty.
Zreszta jest niewiele seriali ktore podobaly mi sie od pierwszego odcinka. Moze za wyjatkiem Buffy i QaF.

Jak widac po moim sig mam znaczaca liczbe par ktore lubilam, lubie. Generalnie to ogladam cala mase seriali wiec jest w czym wybierac. Moja para #1 na dzien dzisiejszy to Brian/Justin... Ale generalnie mam rozne fazy wiec nie wykluczone ze za miesiac bede miala obsesje na punkcie innej.
~DresdenDoll~ is offline  
Old 09-06-2005, 05:52 AM
  #320
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Quote:
Originally Posted by Alcestis_Thalassa
Gdzie sie podziewasz Janetko? I ty Madziu? i pozostali? Czyzbys zrobila sobie hiatus od FF Jeszcze kilka dni zostalo do rozpoczecia roku szkolnego, czyli jakies 4 dni postowania bez wyrzutow sumienia a tu nikogo nie ma
Grazynko niestety nie zdazylam dac wczesniej znac ale wyjechalam na tydzien nad nasze piekne morze baltyckie. Bawilam we Wladyslawowie, i dopiero dzis sie wrocilam dopiero co sie rozpakowalam, przyszlam sie przywitac za chwile jade odwiedzic rodzinke, dac prezenciki i dopiero wieczorkiem bede miala chwilke by ponadrabiac we wszystkich pokoikach. Tak wiec do wieczorka!
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 09-06-2005, 10:22 AM
  #321
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Bylas nad morzem? To super - ja uwielbiam morze, zwlaszcza jego zapach (wszyscy na mnie dziwnie patrza jesli o tym napomkne ). Jak sie bawilas? Juz chyba troche po sezonie, ale zakladam ze bylo fajnie

Quote:
Zeby zobaczyc ich razem trzeba poczytac opowiadania Hotaru albo _liz na forum.roswell.pl swoja droga polecam Freak Nation by Hotaru i Shattered like a falling glass by _liz to sa ich pierwsze ff o tej parze i anjlepsze
Ja niestety niebardzo przepadam za fun fiction, wiec raczej sie nieskusze na poczytanie

A ten art z Clarkiem jest swietny. Co prawda Clarke czasem okazuje jakies tam emocje (inne niz na arciku) ale czesto jego twarz ma jeden wyraz

~DresdenDoll~ Witaj w polskim pokoiku Mamy ich tu na forum kilka... Widze ze sie zgadzamy co do Buffy, i co do OTH, a niezgadzamy sie co do Smallville i CHarmed. Wiec jest pol na pol
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 09-06-2005, 10:34 AM
  #322
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Witam jeszcze raz Janet(taaak, zgadzam sie morze jest super! ), no i witam w polskim pokoiku Do! Milo widziec Cie i tu

Em... Tego no... nie wiem jakie tu panuja zwyczaje , ale to juz jest 22 strona tego threada.... Nie wypadaloby zalozyc nowego? Ustalacie jakos tytul wczesniej razem tytul?
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 09-06-2005, 10:57 AM
  #323
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
Och a ja uwielbiam mewy nad morzem W tym roku bylam tylko weeken i strasznie zaluje, ze nie dluzej, ale lepsze to nz nic. Bylam w Krynicy (ceny dwa razy takie niz np w Gdansku). I ten piasek... Musialo byc fajnie Janetko co

Wypadaloby Madzia, ale jaki tytul... Tytul tytul tytul... Jak wymysle dam znac
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 09-07-2005, 04:39 AM
  #324
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Weekend to i tak dluzej niz ja - bo ja wogole nie bylam w tym roku Ale ja niebardzo lubie te miejscowosci turystyczne jesli mam byc nad morzem dluzszy okres. Dwa spacery plaza do sasiedniego miasteczka mi wystarcza, potem musze znalezc sie gdzies gdzie moglabym zwiedzac, zwiedzac, i jeszcze raz zwiedzac

No to myslcie nad nowym tytulem, bo ja zabardzo pomyslow nie mam. Poprzednia nazwe napisalam taka a nie inna poniewaz pokoik przez dlugi czas nie byl uczeszczany... jesli dobrze pamietam

A tak swoja droga to mody tego threadu zawsze nam zamykaly skonczony pokoik i otwieraly nowy jesli ktos ich niewyprzedzil. Ciekawe co je teraz powstrzymalo :roll:
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 09-07-2005, 06:09 AM
  #325
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Zapraszam do nowego pokoju

New threat
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jax & Tara SOA, Everything Captain Swan, Iris West and Barry Allen, Bughead Family, Daily Pepperony, It's Frary's Reign, F Yeah Avalance, Malec Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 08:02 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.