Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 03-22-2004, 11:00 AM
  #16
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
U mnie leje i leje, dzis dopiero sloneczko wyszlo ale juz sie chmura a jutro tez ma lac [img]smilies/frown.gif[/img]

trzymajcie za mnie jutro kciuki - ide na rozmowe w sprawie pracy, oby sie udalo chociaz na nic sie nei szykuje ale moze jakis cud sie zdarzy
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 03-22-2004, 03:41 PM
  #17
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Kciuki zostaly zacisniete. Powodzenia Janetko [img]smilies/hug.gif[/img]
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 03-24-2004, 01:40 PM
  #18
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Hej Janetko trzymam kciuki [img]smilies/biggrin.gif[/img] i jestem bardzo ciekawa jak Tobie poszlo i co to za praca [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 03-24-2004, 02:21 PM
  #19
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
dziekuje slonka za trzymanie kciukow [img]smilies/kiss.gif[/img]
Pomoglo i to bardzo, bo mam zaszczyt wam sie pochwalic, ze od dwoch dni juz pracuje i to na umowe na stale [img]smilies/blinkie.gif[/img]

Bardzo sie ciesze chociaz przeraza mnie ogrom obowiazkow i to, ze kompletnie nie znam sie na tym co robie [img]smilies/tongue.gif[/img]

No zobaczymy jak to bedzie. A pracuje w recepcji w hotelu i mam za soba juz chrzest bojowy bo dzis wymeldowalam juz gosci w tym jednego amerykanina [img]smilies/blush.gif[/img] troszke mialam tremy przed rozmowa z nim, ale gosciu okazal sie wyrozumialy i poszlo gladko [img]smilies/wink.gif[/img]
Niestety praca jest w roznych dziwnych godzinach, i czasem nawet po 16godzin pod rzad z tym, ze potem dzien wolny jest, wiec nie ejst tak zle, no zobaczymy jak to bedzie, w kazdym razie udalo sie [img]smilies/blinkie.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 03-24-2004, 02:45 PM
  #20
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No to gratulacje Janetko!!!! [img]smilies/kiss.gif[/img] [img]smilies/hug.gif[/img] Wow, z tego co opisujesz to musi byc bardzo fajna praca [img]smilies/smile.gif[/img] No moze pomimo tych 16 godzin...
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 03-25-2004, 05:47 AM
  #21
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Gratyluje Janetko [img]smilies/hug.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] kolejna okazja do wniesienia netowego toasciku [img]smilies/party.gif[/img] [img]smilies/cheers.gif[/img] i zeby Ci sie tam super pracowalo [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 03-25-2004, 09:15 AM
  #22
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No wlasnie wlasnie!! Jakze moglam zapomniec o toasciku [img]smilies/wink.gif[/img] Twoje zdrowie [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/cheers.gif[/img] [img]smilies/cheers.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 03-25-2004, 01:21 PM
  #23
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
dziekuje dziekuje [img]smilies/blush.gif[/img]
Mowie wam czuje sie, jakbym nie zyla na tym swiecie, mase rzeczy na raz do opanowania bo na wiekszosci sie nie znam, ale zle nie ejst, troche chaotycznie, ale ok, zobaczymy jak dlugo wytrzymam i czy dam sobie rade, ale z drugiej strony czemu mialaym sobie nie dac rady? [img]smilies/wink.gif[/img]
Poza tym przeszlam juz solidny "chrzest bojowy" wiec jest ok.
Najbardziej boje sie tej odpowiedzialnosci za kase [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Tego sie boje, ze np zapomne doliczyc jakiegos rachunku, albo co i potem bede musiala placic z wlasnej kieszeni..

Ale pozyjemy zobaczymy, na razie nie bede sie martwic na zapas [img]smilies/smile.gif[/img]

Jedyne czego mi szkoda, to to, ze nie mam zcasu absolutnie na nic [img]smilies/frown.gif[/img] ani na neta ani nawet by glowe umyc. naprawde, ale to tylko poczatki, mysle, ze potem bedzie lepiej jak juz sobie wszystko uloze, zorganizuje [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 03-27-2004, 07:23 AM
  #24
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Przylaczam sie do gratulecji Janetko [img]smilies/hug.gif[/img]

Napewno sobie poradzisz. Odpowiedzialnosc za kase to jest spora rzecz, ale jestesmy potymistakami i wiemy ze nie zapomnisz o doliczaniu rachunkow :-)
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline  
Old 03-29-2004, 09:39 AM
  #25
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Dziekuje Grazynko, dzieki dziewczyny

widze, ze nei tylko ja nie mam zcasu na buszowanie po necie [img]smilies/frown.gif[/img]

Heh u mnei nic sie nei zmienilo - obled w ciapki, ale coraz lepiej aha i musze sie wam pochwalic - na 3 dzien mojej tam bytnosci awansowalam na pania kierownik recepcji [img]smilies/biggrin.gif[/img] szkoda tylko, ze na kasie tego nie odczuje [img]smilies/rolleyes.gif[/img] ale i tak to dla mnie niesamowite osiagniecie [img]smilies/wink.gif[/img]

ok teraz lece odpisa na niecierpiace zwloki maile oraz przygotowac 10 stronicowy referat na jutro na finanse o pieniadzach [img]smilies/frown.gif[/img] heh an szczescie istnieje net [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 03-29-2004, 11:33 AM
  #26
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Wow Janetko ale ty jestes szybka [img]smilies/eek.gif[/img] Juz awansowalas?? Gratuluje slonko!!!!

No rzeczywiscie... Chyba wszystkie ostatnio mamy malo czasu na neta, co widac po ruchu na forum [img]smilies/frown.gif[/img] Ale bedzie lepiej!!! [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 03-30-2004, 01:44 AM
  #27
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hehe Dorotko ja sama byłam strasznie zaskoczona [img]smilies/smile.gif[/img] Ale widac wreszcie mnie ktos docenil [img]smilies/wink.gif[/img]
Teraz juz powoli wracam do jakiejs rownowagi, juz powoli sie wszystko normuje i zaczyna byc wreszcie wolniej i spokojniej [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 03-30-2004, 02:27 PM
  #28
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No widzisz Janetko, w takim razie wielki plus dla twojego szefa/szefowej [img]smilies/biggrin.gif[/img] Od razu sie poznali na twojej wybitnej inteligencji i wrodzonej zdolnosci do stanowisk kierowniczych [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Dobrze ze robi sie spokojniej... Zycie w biegu nie jest chyba zbyt mile [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 04-07-2004, 09:55 AM
  #29
Dedicated Fan
 
goja's Avatar
 
Joined: Oct 2003
Posts: 907
Czesc Kolezanki [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/wave.gif[/img]
Janetko gratuluje awansu [img]smilies/clap.gif[/img]i dobrze,ze wszystko zaczyna sie ukladac [img]smilies/smile.gif[/img] u mnie wszystko po staremu [img]smilies/smile.gif[/img] nie bylo zadnych wiekszych ani istotnych zmian niestety [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
I remember everything-Pacey to Joey
You always hurt the one you love,pet-Spike to Buffy
goja is offline  
Old 04-08-2004, 05:07 AM
  #30
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No hej Goju!!!!
A co sie z toba stalo sloneczko?? Dawno cie nie bylo... [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jax & Tara SOA, Everything Captain Swan, Iris West and Barry Allen, Bughead Family, Daily Pepperony, It's Frary's Reign, F Yeah Avalance, Malec Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 08:49 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.