Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 10-06-2004, 09:26 PM
  #76
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
AUDREY: Mr. Potter? Yes, Audrey? Can I ask you another question about prison?
MR. POTTER: Sure, Audrey.
AUDREY: Yeah. So... why is it that you don't think Eddie’s good enough for your daughter?
JOEY: Audrey. Back off.
AUDREY: What is your problem, princess? I was sticking up for Joe dirt over there.

PACEY: This isn't gonna end well.
AUDREY: Would you shut up, Pacey?
PACEY: You're out of line, Audrey.
AUDREY: Of course I am. Anyone messes with the one that got away, and you get all up on your high horse, don't you?
JEN: Audrey.
AUDREY: Oh, excellent. Another party heard from. What's your problem, Lindley?
JEN: I think you're the one with the problem.
AUDREY: Oh. Devilishly clever of you, Jen. Oh, honey, are you still upset that I shagged your dream boy? Because I am sorry about that.
JEN: What are you even doing here?

AUDREY: I missed my flight, bitch, which is really terribly unfortunate because if you think that spending Christmas here on Walton mountain is my idea of a good time, then you all are about as high as I am right now.
GALE: Audrey, why don't you go lay down?

AUDREY: Oh, you know, thanks for that, Gale, really, but I think I'm kind of just getting started here. Do any of you have any idea how incredibly hypocritical this whole little gathering is? I mean, I may be flying high on a pleasingly potent cocktail of vodka and painkillers-- and thank you, by the way, Gale, for the painkillers, but I seem to be seeing things a little bit clearer than any of you. Dawson. Pacey. You guys hate each other, don't you? You're never going to be able to-- to mend this little rift that exists between the two of you, so why do you even bother with the charade? And Dawson and Joey, [Audrey laughs] Here you are, both of you, all grown up and so very pleased with yourselves, and each with your little significant other by your side respectively, and while, you know, I will give you that it does make for a pretty picture, the truth of the matter is you guys finally slept together, and you've never really dealt with it, and neither of you are going to be able to have a relationship with anyone else until you just finally deal with your crap once and for all and-- as for you, Pacey, I am really sorry that Audrey Hepburn next to you broke your heart all those years ago, and it's prevented you from ever fully committing to an adult relationship, but you know what? Just grow up. Merry Christmas, scum suckers. Peace Out.

*i za kraj...

__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 10-06-2004, 09:39 PM
  #77
Dedicated Fan
 
pribsa's Avatar
 
Joined: Jan 2004
Posts: 890
Majo....puno hvala na slikama.....slazem se s tobom da je Eddie zvucao poput Pacey-a danas,ali to me nimalo ne cudi....Joey-in stari mi je bio zakon

Zao mi je zbog Dawsona i Natashe...meni su bili odlicni skupa...

EEEEEE....Jen je danas super izgledala,jel da????

Audrey je fakat pukla......nazivcirala me totalno kad je rekla da Pacey-u da nitko ne smije dirat "onu koja je pobjegla"-Joey nikako nije pobjegla od njega vec k njemu na kraju S3 i bili su u super vezi koju je on prekinuo na kraju S4....

Ali najvise su me nazivcirali Dawson i Joey na kraju....shvacam da su super prijatelji,ali preko nekih tako globalnih stvari poput one koja se njima desila jednostavno nemozes prec odmahujuci rukom ko da se nista nije desilo...I mean,come on ppl....be real for once....

Hmmmmm....jesam li ja to malo previse ogorcena ili mi se cini??
__________________
SeeBones#63 SwingSetter YoBlinger#50 Snickers ZooBaby#43 SMACked#20 TrueLover#153
JavaJunkie FerryBoater#176 Exhibitionist#136 Copulator#184 Masochist Savior#167
pribsa is offline  
Old 10-06-2004, 10:19 PM
  #78
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
Quote:
Originally posted by Tery

Dobar mi je Dawson u zadnje vrijeme, ne komplicira, analizira i filozofira previse.
bas sam i ja to danas pomislila. i meni se svidio kraj sto se njega i natashe tice.



ovo mi je bilo sweet. nerealno ali sweet. budi nostalgiju u meni.
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 10-07-2004, 08:06 AM
  #79
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2003
Posts: 125
Jucer je epizoda bila dobra, jedna od najboljih dosad u s6. Barem su bili u Capeside-u. Pao je i snijeg, sto me ne cudi. Al me cudi kako ga prije nije bilo previse, jer ga tamo oko Bostona zimi ima dosta. No dobro.

Todd je bio zakon, gluma odlicna.
Jen je dobro izgledala, u kasnijim epizodama izgledat ce puno losije.
Dawson i Natasha, nije ni cudno da su prekinuli, zenska je bezvezna, opet jedna greska scenarista. Nikako da Dawsonu nadju normalnu curu. Barem je to zasluzio. No opet, ovdje negdje su se scenaristi podijelili kako dalje D/J ili P/J. Tom Kapinos se malo narugao zbog kojeg razloga su D/J prekinuli na pocetku sezone.
Eddie nije los, neka mjesavina Dawsona i Paceya (po karakteru mislim), no nije za Joey. Ima onaj osjecaj manje vrijednosti kao i Pacey. Zato je mislim da Pacey nije najbolji izbor za Joey. Da li itko sjeca one njegove recenice izgovorene Joey "When I'm with you I feel like I'm nothing"? On se toga nikad nece moci rjesiti, niti se o tome kasnije u seriji raspravljalo.
Audrey, ona je izabrana da bude malo problematican lik, nesto ko Andie sa ludilom, tako ona sa pijanstvom. Gluma mi njezina vise ne pase, u samom pocetku je bila dobra no njezin lik scenaristi nisu dobro razvili.

Dawson i Joey, na samom kraju. Odmah me je ta konverzacija malo posjetila na dobri stari DC na samom pocetku. U njihovim razgovorima ima puno inteligencije i "skrivenih" znacenja. To je ostatak one carolije od prve dvije sezone. E, sad zasto nisu bili skupa duze ove sezone? Jedini logican odgovor bi bio da su planirali da njih dvoje zavrse skupa na kraju. Jer, istina, bilo bi malo dosadno da su sad oni bili u vezi kroz vise sezona neprekidno. Ovako se nametao logican kraj.
Jeste li znali da je glumica Meredith Monroe (Andie) bila u obvezama snimanja jednog filma u vrijeme snimanja finala DC i da nije vjerojatno bi se ona vratila u finalu da zavrsi sa Paceyem (ona ga je rijesila tog sindroma manje vrijednosti da bi se sa Joey opet pojavio) . To je bio onaj originalan scenarij KW.

Last edited by tony_cro; 10-07-2004 at 12:27 PM
tony_cro is offline  
Old 10-07-2004, 01:49 PM
  #80
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
D/J na kraju jucerasnje epizode su mi bili ZAKON! Nerealno? Suuure. Ali ipak, classic D/J magic je bila tu. Jedna od naj scena 6.sezone za mene.

Danasnja je bila ok. Ali ne znam zasto je bila podijeljena na dane... To stvarno nije imalo smisla, epizoda bi funkcionirala i bez toga.

Pacey/Emma su bili cute, bilo mi je ful zao nju na kraju. I drago mi je zbog Dawsona, ajde barem je njegova karijera napokon krenula nekamo. Joey/Harley su bile simpa zajedno. "Trucker named Bubba" recenica je bila zakon. Aw the good old times!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 10-07-2004, 01:51 PM
  #81
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
Jeste li znali da je glumica Meredith Monroe (Andie) bila u obvezama snimanja jednog filma u vrijeme snimanja finala DC i da nije vjerojatno bi se ona vratila u finalu da zavrsi sa Paceyem (ona ga je rijesila tog sindroma manje vrijednosti da bi se sa Joey opet pojavio) . To je bio onaj originalan scenarij KW.
Svida mi se taj zavrsetak.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 10-07-2004, 02:33 PM
  #82
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2003
Posts: 125
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Svida mi se taj zavrsetak.
Zapravo, Andie je bila ali samo na kratko u izbrisanim scenama. KW je nju planirao tijekom citavog finala imati, ali kako nije mogla vec samo jedan dan, drugi draft scenarija je bio da ona i Pacey zavrse skupa nakon samo kratkog kontakta. To se nije svidjelo sefovima WB stoga su mu naredili da preradi scenarij i da bude P/J kraj, jer kao bilo bi glupo da Pacey ostane sam i bez icega, a kao Dawson ima svoju karijeru pa sta ce mu jos i Joey.
Stoga je on sve onako zbrkao i ostavio tekstove koji su prvotno bili namijenjeni D/J i preoblikovali u P/J. Inace ona scena u kuhinji izmedju P/J je originalno pisana za D/J, ali je preoblikovana za P/J i stavljena u kuhinju.
To je neka utjeha nama D/Jerima, bar znamo kako je sve trebalo zavrsiti. Premda je KW rekao da za D/J kraj nije osjetio da je to ono pravo pa ga je promijenio, zapravo je ga bio prisiljen promijeniti pod pritiskom sefova WB televizije. Naravno da to nije rekao na komentarima za dvd, jer koji ce scenarist tako nesto reci za svoj rad, ali tako je bilo.
tony_cro is offline  
Old 10-07-2004, 03:04 PM
  #83
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Blah... Stupid WB.

Yeah, znam da je KW imao svoj D/J kraj i steta sto ga nismo uspjeli vidjet. Mogli su ga barem snimit pa stavit kao dodatak na dvd.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 10-07-2004, 03:18 PM
  #84
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2003
Posts: 125
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Blah... Stupid WB.

Yeah, znam da je KW imao svoj D/J kraj i steta sto ga nismo uspjeli vidjet. Mogli su ga barem snimit pa stavit kao dodatak na dvd.
Mislim da bi mogli nesto staviti na dvd 6. sezone, ili barem taj originalni script
tony_cro is offline  
Old 10-08-2004, 01:05 PM
  #85
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Odlican ep danas.

Svi su bili dobri, ali Audrey je totalno vladala epom. Mnogo bolja gluma od Busy ovaj put. I odlicno je pjevala na pocetku na onoj probi dok je jos bila trijezna.
Cliffhanger na kraju je bio dobar.

Joey/Eddie su bili vecinom podnosljivi iako me on malo iznervirao. Harley je bila genijalna. Prica s trudnocom je bila tipicna za nju.

Premalo Jen i Jacka danas. Nema Dawsona ni CJ-a. Jenina frizura je uzas.

Pacey - boooooooorriiiiiing!!! Geez, ok, shvatili smo, nesto smrdi u tom vrazjem poslu koji je pretvorio Paceya u dosadnog radoholicara i nije da me prica previse zanima ali damn, mogli bi nam vec jednom i otkriti o cemu je rijec.

Guest star Ray Wise je malo popravio dojam. Cini se da stvarno ima dosta poznatih gostiju u 6.sezoni.

Emma nije imala neku posebnu pricu danas ali njene scene s Audrey su bile dobre.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 10-08-2004, 10:18 PM
  #86
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Svi su bili dobri, ali Audrey je totalno vladala epom. Mnogo bolja gluma od Busy ovaj put. I odlicno je pjevala na pocetku na onoj probi dok je jos bila trijezna.
Cliffhanger na kraju je bio dobar.
Da, sad se tek vidi koliko je zapravo ona zaglibila s tim alkoholom... Na probi je Audrey bila super, ali na samom nastupu... Usi su mi pucale! Grozno!

Ma tko je ona tipica sa zabave na kojoj je bio Pacey? Hocemo li ikad saznati?
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 10-08-2004, 10:59 PM
  #87
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Nemam pojma. Izgledala je dobro ali kao lik me nije nesto posebno zainteresirala. Nadam se P/E... barem na par epizoda.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 10-08-2004, 11:07 PM
  #88
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
P/E kao Pacey/Emma? Ma nece bit nis od njih!
Vec je u utorak Clean and Sober - P/J! Wow, ne mogu vjerovat da smo vec na tom dijelu sezone!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 10-08-2004, 11:27 PM
  #89
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
Originally posted by Tery
P/E kao Pacey/Emma? Ma nece bit nis od njih!
Vec je u utorak Clean and Sober - P/J! Wow, ne mogu vjerovat da smo vec na tom dijelu sezone!
i
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 10-09-2004, 03:03 AM
  #90
Elite Fan

 
Joined: Sep 2002
Posts: 33,650
what episode are you on?
__________________
is it true you went out with Joshua Jackson last year?
Katie Holmes: I fell in love for the first time and it was something so incredible and indescribable that I will always treasure it.

KH asked about kissing her ex (JJ) in front of the cameras all day:

"Maybe there's a hint of realism?"
hshapir2 is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Joshua Jackson Network, Jensen Ackles Portugal, Dawsons Creeks Gifs, Pacey & Joey Daily, Michelle Williams Daily, Katie Holmes: The Girl Next Door, Michelle Williams Daily | Tumblr, Dawson's Creek Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 11:10 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.