Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 11-16-2004, 05:33 PM
  #241
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
Originally posted by tony_cro
Out Of My Head Fastball (D/J jutro poslije u 2. sezoni)
Paper Cup Heather Nova (Pacey i Andie, my arms are shaking, my heart boom, boom....)
Hangin' by a Thread Jann Arden (Dawson i Jen u lunaparku)
Moze ove 3!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 11-21-2004, 09:29 PM
  #242
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Koji vam je bio najdrazi sporedni lik u svakoj sezoni

Imamo prilicno slicna misljenja... Moji su ovi:

1. - Nellie (bila mi je najkomicnija, i nasmijala bi me svaki put cim bi otvorila usta! )
2. - Abby i Chris (oboje su bili bad i definitivno su zacinili 2. sezonu!)
3. - Henry (bio je tako cute onako ludo zaljubljen u Jen! )
4. - Gretchen kao good girl i Drue kao bad boy
5. - AUDREY!!!
6. - Todd definitivno! I Emma je bila ok, ali se ne moze mjeriti s Toddom

Ja bih Andie stavila pod glavne likove, ali ako se i ona broji onda mi je definitivno naj sporedni lik!

Za koji vam je par najvise zao sto nije realiziran?
~ Dawson & Audrey - totalne su suprotnosti pa bi im scene i zapleti bili i vise nego zanimljivi, a izmedu Jamesa i Busy ima kemije tako da mislim da bi i super izgledali zajedno!
~ Jen i Drue - voljela bih da su usli malo dublje u njihovu proslost i mozda ih opet spojili jer se u nekim scenama 4. sezone dalo na****iti da je Drue-u stvarno bilo stalo do Jen
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 11-22-2004, 07:28 AM
  #243
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
Jen i Drue - voljela bih da su usli malo dublje u njihovu proslost i mozda ih opet spojili jer se u nekim scenama 4. sezone dalo na****iti da je Drue-u stvarno bilo stalo do Jen
Eh, da, na njh sam zaboravio. Bili su mi odlicni zajedno.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-01-2004, 10:41 AM
  #244
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
E, i jos jedno (vjerojatno zadnje) pitanje:
Sto mislite, koji im je bio glavni promasaj sto se tice zadnje 2 sezone? Pustimo to sto su likovi otisli iz Capesidea na faks, to se moralo dogoditi jer su likovi odrasli, ali sigurna sam da su 5. i 6. sezona mogle biti puno bolje da ih se bolje osmislilo! I? Sto vi mislite?
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-01-2004, 01:58 PM
  #245
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Po mom misljenju je to precesto mijenjanje partnera i mijesanje parova. Da vidimo...

Joey - u 5.sezoni je wild Joey prica stvarno malo pretjerana. Dawson, Elliot, Wilder, Charlie, pa opet Dawson... Mogli su ili razradit D/J pricu kako treba ili ako su htjeli novog decka za Joey izabrat nekog od ovih a ne da ima ovako par kratkih veza koje nikoga nisu zanimale. Ja bih recimo, ostavio Joey/Charlie pricu i produzio je, kao i Jen/Joey sukob oko toga a Wildera i Elliotta bi potpuno izbacio. 6.sezona: Dawson, Eddie, Pacey, Eddie... Kao prvo, J/E su mi bili uzasni, a sto se tice D/P/J trokuta mogli su to i malo bolje izvest a ne da bude s jednim od njih povremeno i onda su opet svi friends.

Dawson - 5.sezona: Joey, Jen, Joey. Ikao su mi D/Jen bili super, mogli su ih malo bolje napravit. Prekid je bio skroz blesav i nitko nije puno raspravljao o tome. Takoder su mogli stavit malo vise Jen/Joey sukoba sto bi se kasnije jos bolje nadovezalo u Charlie prici. 6 sezona: Nathasha je bila zabavna promjena, ali D/J su skroz unistili na pocetku.

Jen: A storyline, please! U 5.sezoni su njene veze sa Charlijem i Dawsonom bile zabavne ali ipak nije imala "pravu" zanimljivu pricu. U 6.sezoni je bila simpa s C.J.-em ali opet me ta veza nije previse zaintrigirala. Takoder, puno manje Jen/Jack scena. Gdje je nestao taj zabavni par? U 5.sezoni su jedva komunicirali a u 6. nisu bili tako zabavni kao prije.

Pacey: treba li uopce spominjati? Broj partnerica u 5.sezoni se ne moze ni nabrojat a onda je u 6.sezoni opet zaljubljen u Joey (pardon, bio je zaljubljen u nju i dok je sevio svaku zenu u Bostonu ali to nije shvacao ). On i Audrey su doduse bili zabavni, ali mogli su vezu napravit malo ozbiljnijom i zapocet je ranije u 5.sezoni da imaju vise vremena za razradu price.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 12-06-2004, 10:54 PM
  #246
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Po mom misljenju je to precesto mijenjanje partnera i mijesanje parova.
Da, i meni se cini da im je to bila najveca greska!

Previse su paznje posvecivali interakciji glavne petorke sa nekim sporednim, nevaznim likovima za koje se ni ne uspijes vezat, a vec su ih otpisali, a premalo paznje prijateljskoj interakciji izmedu glavnih likova.

Quote:
Joey - u 5.sezoni je wild Joey prica stvarno malo pretjerana. Dawson, Elliot, Wilder, Charlie, pa opet Dawson... Mogli su ili razradit D/J pricu kako treba ili ako su htjeli novog decka za Joey izabrat nekog od ovih a ne da ima ovako par kratkih veza koje nikoga nisu zanimale. Ja bih recimo, ostavio Joey/Charlie pricu i produzio je, kao i Jen/Joey sukob oko toga a Wildera i Elliotta bi potpuno izbacio. 6.sezona: Dawson, Eddie, Pacey, Eddie... Kao prvo, J/E su mi bili uzasni, a sto se tice D/P/J trokuta mogli su to i malo bolje izvest a ne da bude s jednim od njih povremeno i onda su opet svi friends.
Slazem se s vecinom!
Mislim da su scenaristi, sto god napravili sa Joey u 5. sezoni, trebali odmah na pocetku 6. (ako su vec znali da ce to biti i zadnja) odluciti s kim se zavrsiti na kraju i onda tu pricu postepeno razvijati kroz sezonu...
Sto se tice previse ljubavnih interesa u 5. sezoni, ono s Wilderom i Elliotom je bilo skroz nepotrebno! Ja je npr. ne bih uopce vezala s Charliem jer mi je bilo totalno glupo kako je Joey opet dobila Jeninog bivseg! Pricu sa Dawsonom bi dostojno zavrsila a ne onako glupo kao sto je bilo na pocetku sezone, i pustila bih da najmanje pola sezone bude solo.

Dawson i ostatak slijede sutra! Kasno je...
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Old 12-17-2004, 08:48 AM
  #247
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2003
Posts: 125
Quote:
Originally posted by Tery
Da, i meni se cini da im je to bila najveca greska!

Previse su paznje posvecivali interakciji glavne petorke sa nekim sporednim, nevaznim likovima za koje se ni ne uspijes vezat, a vec su ih otpisali, a premalo paznje prijateljskoj interakciji izmedu glavnih likova.

Slazem se s vecinom!
Mislim da su scenaristi, sto god napravili sa Joey u 5. sezoni, trebali odmah na pocetku 6. (ako su vec znali da ce to biti i zadnja) odluciti s kim se zavrsiti na kraju i onda tu pricu postepeno razvijati kroz sezonu...
Sto se tice previse ljubavnih interesa u 5. sezoni, ono s Wilderom i Elliotom je bilo skroz nepotrebno! Ja je npr. ne bih uopce vezala s Charliem jer mi je bilo totalno glupo kako je Joey opet dobila Jeninog bivseg! Pricu sa Dawsonom bi dostojno zavrsila a ne onako glupo kao sto je bilo na pocetku sezone, i pustila bih da najmanje pola sezone bude solo.

Dawson i ostatak slijede sutra! Kasno je...
Zapravo, scenaristi su se nisu mogli sloziti kako da idu dalje sa serijom u 6. sezoni stoga je sve tako zbrkano (neki kazu a je cak skoro doslo do raskola sredinom sezone).

Nema vas nikoga okolo?
__________________
Dawson: I want you to know that I probably would not be living any dream at all if it weren't for you. I mean, more and more I keep on finding myself in these incredibly surreal situations and every time... I always kind of, in the back of my head just think, "what would Joey think if she could see me right now?" You know, I guess everyone has someone who challenges them and makes them shoot for something just beyond their reach. You're that person for me.
tony_cro is offline  
Old 12-17-2004, 05:15 PM
  #248
Dedicated Fan
 
pribsa's Avatar
 
Joined: Jan 2004
Posts: 890
Ej Toni..nema nas vise tu......zasto ti ne dodes na neke druge threadove?Sigurna sam da nisi sam DC gledo?

Ajd.....cekamo te !!!!!
__________________
SeeBones#63 SwingSetter YoBlinger#50 Snickers ZooBaby#43 SMACked#20 TrueLover#153
JavaJunkie FerryBoater#176 Exhibitionist#136 Copulator#184 Masochist Savior#167
pribsa is offline  
Old 12-17-2004, 11:05 PM
  #249
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Toni!
Da ne trazis previse gdje su svi :

Alias
Angel
BigBrother
Buffy
Charmed
Community (OT Thread)
Dawson's Creek
ER
Gilmore Girls
Lord of the Rings
Television
Smallville

Valjda gledas nesto od tog. Ak ne uvijek ima rasprave o svemu i svacemu na OT.
__________________
Spike it up is offline  
Old 12-18-2004, 09:23 AM
  #250
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2003
Posts: 125
Quote:
Originally posted by Spike it up
Toni!
Da ne trazis previse gdje su svi :

Alias
Angel
BigBrother
Buffy
Charmed
Community (OT Thread)
Dawson's Creek
ER
Gilmore Girls
Lord of the Rings
Television
Smallville

Valjda gledas nesto od tog. Ak ne uvijek ima rasprave o svemu i svacemu na OT.
Pa gledao sam Charmed dok je bila, vrlo zanimljiva serija. Poceo sam gledati i onu novu na rtl-u kad stignem Tru Calling. Od ostalim jos gledam (ili gledao) Star Trek (posebno Voyager), a za neke druge nemam bas vremena. Poceo sam gledati i Everwood, no nije me bas zainteresirala previse.
Inace kupio sam Dawson's creek dvd season one, 25 eura + poštarina i pakiranje 13 eura sve skupa 38. Gledao sam komnetare, bas su dobri. Stupin i Williamson komentiraju kroz citavu prvu i zadnju epizodu , sta su mislili napraviti, zasto, sta su promijenili... Nisam odgledao do kraja pa vam javim jos.
__________________
Dawson: I want you to know that I probably would not be living any dream at all if it weren't for you. I mean, more and more I keep on finding myself in these incredibly surreal situations and every time... I always kind of, in the back of my head just think, "what would Joey think if she could see me right now?" You know, I guess everyone has someone who challenges them and makes them shoot for something just beyond their reach. You're that person for me.
tony_cro is offline  
Old 12-18-2004, 10:27 AM
  #251
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
Tony, i ja gledam Voyager! Bas mi fali koji ST fan jer ga nitko drugi ovdje ne prati!

I evo ga... 250. post ovog, zadnjeg, Dawson's Creek threada.
Bilo mi je predivno zadnjih 8 threadova, 2 godine, skupa s vama komentirati ovu odlicnu seriju.

Ovo je bio jedan od prvih (ako ne i prvi) hrvatski thread na FF-u i zbog toga ce mi uvijek ostati u lijepom sjecanju. Hvala vam svima na svemu, vidmo se na ostalim threadovima i nadam se da ce se DC nastaviti spominjati na Television threadu!

Maja
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Joshua Jackson Network, Jensen Ackles Portugal, Dawsons Creeks Gifs, Pacey & Joey Daily, Michelle Williams Daily, Katie Holmes: The Girl Next Door, Michelle Williams Daily | Tumblr, Dawson's Creek Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 11:23 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.