Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 07-07-2005, 07:49 AM
  #46
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Hihi si Ann to ja otwieralam nowy pokoik na JD odnosnie Neverland, ale to nei zmienia faktu, ze tego filmu nie znosze

Witam nowa osobke Do, fajnie, ze sie przylaczaja nwe osobki, jak ci idzie to studiowanie we Francji?Czesto przyjezdzasz do kraju?

Heya Sandra, hehe to neizle sie bedziesz bawic na tym Openerze, ja raczej sie nie wybieram an to, bo kompletnie nie moj tym muzyki bedzie tam i tylko bym sie nudzila

Ann nie obuzraj sie kotek tak na mame, bo w sumie ejsli ona pracuje a ty siedzisz w domciu to przeciez nie bedzie gnac z wywieszonym jezykiem skoro mozesz jej pomoc, a naprawde pochowanie naczyc czy odkurzenie to nic strasznego i ciezkiegoi, nie rozumiem waszych narzekan, bardzo mi przykro jesli kogos urazilam ale naparwde zupelnie nie rozumiem takiego zachowania


Kasiu a amsz fotki siebie z nowa fryzurka? Ja na arzie nic nei kombinuje, za trzy tydnie ide na wesele kuzynki to sobie chce cos zrobic, chociaz nie wiem czy wytrzymam, moje odrosty sa juz na pol glowy i doprowadzaja mnei do szlau......


Madziu a wiesz, ze etnologia to super kierunek! Sama kiedys chcialam na neigo pojsc ale wybralam bardziej przyziemny - finanse.....


Fakt to co sie dzieje w Anglii to jakis koszmar, od rana slucham i sie martwie, bo moj kuzyn tam mieszka w londynie prowadzi swoja firme i neidawno dzidzia sie mu urodzila, mam andzieje, ze wszytko u nich ok, poza tym znajomi tez tam wyjechali heh na arzie zadnego sms'a nei ma, poczekamy, zobaczymy......
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 07-07-2005, 08:08 AM
  #47
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Janet - tyle ze ja to musze robic codziennie, kapujesz? Codziennie poodkurzaj, posprzataj DOM - nie tylk oswoj pokoj i nie balagan, ktory ja zrobilam, tylko oni bo im sie nie CHCIALO - nie zeby nie mieli czasu, ale po prostu im sie nie chcialo go posprzatac, wyjdz z psem co pare godzin, pozmywaj, rozwiesz pranie i dalej w ten ton :/ CODZIENNIE :/

Ja wlasnie sobie przypomnialam ze moja kumpela siedzi w Londynie A nie mam zadnych infosow od niej Podobno cala 1 strefa to totalna masakra, odloczona od swiata :| Boze glupota ludzka nie zna zadnych granic... Jak pomysle o ofiarach i ich rodzinach no to po prostu az sie przykro robi Strasznie przykro ;(
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 07-07-2005, 08:37 AM
  #48
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
A ja sie wybiram na skandynawistyke

O Londynie zbyt wiele nie slyszalam prawde mowiac. Wiec zbyt wiele tez sie nie wypowiem. Slyszalam, ze jakis zamach terrorystyczny. 45 osob zginelo i 1000 rannych. Ale oprocz tego nic nie wiem.

Quote:
Hihi si Ann to ja otwieralam nowy pokoik na JD odnosnie Neverland, ale to nei zmienia faktu, ze tego filmu nie znosze
No to w takim razie dziwne

Ann, ja ciebie rozumiem No ale pomysl sobie, ze sa rzeczy gorsze niz sprzatanie. A tak to przynajmniej masz czysto w domku

Dzisiaj 5 urodziny polskiego MTV
Annush87 is offline  
Old 07-07-2005, 08:38 AM
  #49
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Ann kotek ale naparwde co z tego, ze codziennie? Twoja mama z pewnoscia to robi cale zycie dzien w dzien, Do tego praca, obiad, pranie, sprzatanie, itp. Naparwde to, ze poodkurzasz i pomyjesz od czasu do czasu naczynia to ci naprawde sie nic nei stanie, ja wiem, ze lepiej ogladac tv czy siedziec przed kompem,
heh nie to, zebym prawila jakies moraly, ale tyle mozesz zrobic, to nic ciezkiego naparwde, a w pol godz sie idzie z tym uwinac, naparwde nei ubedzie Cie a za to mama bedzie ci naparwde wdzieczna i mimo iz tego moze nei powiedziec, bardzo sobie to doceni, uwierz mi, wiem co mowie

heh oabwiam sie co jest w tej Anglii, zaraz bedzie Panorama to ide popatrzec na wiadomosci, bodo tej pory tylko w radiu sluchalam......
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 07-07-2005, 09:31 AM
  #50
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Wiem ze to SUPER kiesunek ale patrze praktycznie dlatego pewnie skoncze na Akademii Ekonomicznej, choc hierarchia taka: hist. sztuki, etnologia, towaroznawstwo.

Co do Londynu - kilku moich znajomych tam zladowalo na wakacje do pracy, mam nadzieje ze wszystko z nimi ok...a telewizja mnie wkurza zawsze w takich sprawach.... tylko szukaja dobrego tematu i probuja wcisnac ludzi jakies naciagane teorie

Ja tam moge nawt posprzatac, ho mnie to wkurza- ja mam jeszcze mala siostre ktora wszystko rozwala i po prostu az zal mi patrzec jak skutki mojej pracy znikaja w mgnieniu oka

JA CHCE NA OPENERA!!!!!
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 07-07-2005, 09:32 AM
  #51
Dedicated Fan
 
soul_girl's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 866
Hey Ann
Hey Kasienka
Hey Janet

no Heineken juz jutro i sama jestem ciekawa jak to wszystko wypadnie..ponoc ma byc 50tys osob..duzo znajomych i jestem sie zastanawiam czy sie odnajdziemy wszyscy

Madzia - ja wybieram sie na kulturoznawstwo,historie i filologie angielska na Uniwerku Gdanski;filologie angielska i stosunki miedzynarodowe w Toruniu i to sam w Szczecinie jeszcze....ale najbardzie to chcialabym sie dostac do Torunia

Kasienka tez chcialam na skandynawistyke, ale jak juz doszlo do skladania to zrezygnowalam,ale next year bede trzymac za Ciebie kciuki bo to bardzo interesujacy kierunek

Ja tu ostatnio rzadko bywam ze az mi wstyd ze nie wiem co sie u Was dzialo czy dzieje

Mnie tak samo dzisiejsze informacje przybily gdyz mam sporo znajomych ktorzy niedawno wyjechali do Londynu a nawet jeden kumpel pojechal tam przedwczoraj i az sie boje nie wiedzac co sie dzieje z nimi
__________________
*Sandra*
Jamie Cullum,John Legend and the piano
Leszek Mozdzer,Slawek Uniatowski,Marcin Ulanowski

POLAND
**********************************
Girls you know you better watch out
Some guys, some guys are only about
That thing, that thing, that thing
soul_girl is offline  
Old 07-07-2005, 09:43 AM
  #52
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Tez chcialam isc na kulturoznawstwo Ale w koncu sie zdecydowalam na historie sztuki(chyba mnie egzamin zniechecil )
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 07-07-2005, 10:12 AM
  #53
Dedicated Fan
 
soul_girl's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 866
Madzia a w Gdansku nie ma zadnego egzaminu na kulturoznawsto, bo tak tez by mi sie nie chcialo

A co do Heinekena to oczywiscie zdam Wam pozniej pelna relacje..moze jakies fotki nawet sie da zrobic z ukrycia
Jak bym mogla to bym Cie z checia przemycila Madzia !!!
__________________
*Sandra*
Jamie Cullum,John Legend and the piano
Leszek Mozdzer,Slawek Uniatowski,Marcin Ulanowski

POLAND
**********************************
Girls you know you better watch out
Some guys, some guys are only about
That thing, that thing, that thing
soul_girl is offline  
Old 07-07-2005, 10:45 AM
  #54
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
"Byłam tam. Jechałam metrem. Pociągiem. Autobusem. Kolejką Docland.
Byłam tam.
Teraz wlepiam gały w ekran telewizora, a na FanForum dyskutuję z Brytyjczykami o tragedii. Panika. I wściekłość - ogromna wściekłość na idiotów.
Pokłóciłam się z mamą - ona twierdzi (razem z tatą) że kraj terrorystów trzeba zrównać z ziemią. No ale co do przewinień pewnej grupy osób mają inne? Co do tego mają kobiety? Dzieci? Owszem, są wyjątki, ale kto kogo pyta w co wierzy, co chciałby zrobić itp.? Okropność.

Londyn to mój drugi dom - mało kto wie, co teraz czuję. Chciałabym pojechać tam i po prostu pomóc, jakkolwiek, albo chociaż być - tak bardzo mi tego brakuje... Czuję się, jakby mi ktoś wbił nóż w plecy. Dziwne uczucie nie pasujące do sytuacji...

. A wy, głupie dzieci, wybryki natury - atakujcie polityków, a nie społeczeństwo, które nic wam nie zawiniło (jeśli ktokolwiek w ogóle wam zawinił!!)!!!!!!!

Mam nadzieję, że państwo T. są OK, tak samo jak Cicha."

Treść mojej notatki.

Płacz i wściekłość nic nie dadzą. Ale co zrobić? Najgorsze jest to że nijak nie możemy się bronić przed głupotą
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 07-07-2005, 11:20 AM
  #55
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Strasznie wolno idzie mi dzis ff... no nic...
Witam! Ale dzien... Od poludnia probuje sie skontaktowac ze znajomymi z Londynu, bez skutku... Powinni byc ok, raczej nie jezdza rano tamymi liniami ale wole sie upewnic...
Przestalam analizowac sytuacje na swiecie dawno temu... Ludzka nienawisc przerasta moje analizy...

Poza tym - moje studiowanie idzie niezle, bo sie wlasnie skonczylo Obronilam sie pare tygodni temu wiec teraz siedze i rozmyslam co dalej... Nie chce mi sie pracowac... Moze zaczne jakis drugi kierunek i zostane wieczna studentka

Czy dobze rozumiem ze jestescie fankami Johnny'ego? Widzialyscie moze juz Charlie'go i fabryke cekolady? Tu jeszcze nie wyszedl a nie moge sie doczekac! Mnie Finding Neverland podobal sie. Johnny mowiacy z lekkim szkockim akcentem mmmhhhh...

Kogo jeszcze jestescie fanami? Jakis seriali?
~DresdenDoll~ is offline  
Old 07-07-2005, 11:21 AM
  #56
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
oops double post sorry
~DresdenDoll~ is offline  
Old 07-07-2005, 12:02 PM
  #57
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Kurcze nie wiedzialam ze w Gdansku nie ma...ale i tak raczej bym nie wyjechala- chce najpierw sprobowac na miejscu- u mnie jest egzamin i to jeszcze takie zagadnienia ze bym musiala kuc od pol roku. Bleeee...

OOOO! Fotki bylyby super, kurde jak mi szkoda ze nie jade(moze bys mnie mogla w plecaku przeniesc- ja taka malutka jestem jakbym sie skulila? ) najbardziej mi zal Snoop'a Lauryn i White Stripes(bardzo, bardzo lubie White Stripes)! No ale coz. Albo 2 dni koncertu albo prawie dwa tygodnie nad morzem ze znajomymi- mimo wszystko nie mialam sie nad czym zastanawiac

Co do Londynu- mnie tez to denerwuje i mysle o znajomych czy wszystko ok, ale tez sie juz nie mam sily nad tym zastanawiac- jeszzcze z 3 lata temu i gdy byly zamachy w NY myslalam inaczej- taka idealistka wierzacca ze mozna zmienic swiat. Teraz dokladnie tak jak mowi DresdenDoll- to co sie dzieje przerasta moj zakres rozumowania(chyba to przychodzi z cholernym wiekiem....), wiem ze cos z tym trzeba zrobic, ale nie mam nawet sily na to patrze.

Ja FANKA Johny'ego nie jestem ale bardzo lubie jego filmy, a Marzyciela nie widzialam Ale widze ze zdania sa podzielone...
Jesli chodzi o seriale to....jeden i jedyny:
<----(patrz avi) Gilmore Girls
...a kiedys strasznie lubilam Ally McBeel te poczatkowe serie mnie totalnie rozbrajaly

A jesli chodzi o Francje to w jakim miescie te studia?
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 07-07-2005, 12:18 PM
  #58
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Madzia - UWIELBIAM GG! Tzn. teraz ogladam tylko i wylacznie ze wzgledu na LL... Rory przestalam rozumiec razem z finalem S4... I wcale nie dlatego ze jestem fanatyczka Literati

Generalnie jestem fanka takiej ilosci seriali i par ze wstyd sie przyznac lol Tak tak nie mam zycia No wiec seriale m.in. Buffy, GG, Queer as Folk (US), Lost, OTH, O.C., Friends...

A studia byly w Grenoble... Fajna miejscowosc przez pierwszy rok, ladne alpejskie widoczki itp a potem ma sie po uszy... Chyba sie przeniose do Bretanii na jesieni. Ah te decyzje
~DresdenDoll~ is offline  
Old 07-07-2005, 12:38 PM
  #59
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
.
Annush87 is offline  
Old 07-07-2005, 12:39 PM
  #60
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Quote:
ale next year bede trzymac za Ciebie kciuki bo to bardzo interesujacy kierunek
Za dwa lata

Quote:
Pokłóciłam się z mamą - ona twierdzi (razem z tatą) że kraj terrorystów trzeba zrównać z ziemią.
No moze nie takimi slowami, ze zrownac z ziemia, ale... zgadzam sie z twoja mama. Ci ludzie maja za przeproszeniem zjebana psychike. Czytanie Koranu wyzera mozgi. Moim zdaniem kazdy muzulmanin bez wzgledu na wiek i plec jest w pewien sposob znieksztalcony, bo to wynika z ich natury. Dlatego uwazam, ze powinno sie wszystkich wyeksmitowac do ich krajow. Przynajmniej do czasu az nie skoncza sie ataki. Do Iraku wyslac jeszcze wiecej wojsk, aby im pokazac ze kogo jak kogo ale nas nie zastrasza. Dlatego wlasnie podobalo mi sie dzisiaj wystapienie Tony'ego Blaira ktory powiedzial, ze zrobi wszystko, bo ci ludzie mustn't succeed.

Przepraszam za moje liberalne poglady ktore mogly niektorych urazic.

Kogo jestem fanka? Oprocz Johnnego... No to beda seriale takie jak Gilmore Girls, What I Like About You, Ed, Roswell, Przyjaciele no i jeszcze jakies o ktorych zapomnialam. Ostatnio obejrzalam pierwszy odcinek Grey's Anatomy (Chirurdzy) i chyba pozwole sie wciagnac. Poza serialami bedzie jeszcze moja ukochana muzyka! Wszyscy moi gitarzysci perkusisci i front meni. Ogolnie rzecz biorac rock, ale nie kazdy.
Annush87 is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 04:27 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.