Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 06-29-2005, 12:52 PM
  #1
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Polish Friends #27 - Enjoy the summer! ;)

No tak, tradycją jest już zakładanie nowego thread'u przez Ann Myślę że temat może być, co?

Lista Polish Friends

-A-
Alcestis_Thalassa
_Alyssa_Milano_
Annette Alejandra
Anoriza
*********************
-D-
Doreenka
~DresdenDoll~
*********************
-G-
Goja
*********************
-I-
Issy Evans
*********************
-J-
Jenny_Evans
_Jessica_
*********************
-K-
Kasienka
*********************
-L-
loienn
LouAnn
Luna – moony girl
*********************
-M-
Majandra_Delfino
Malenstwo
_Maria_De_Luca_
Misopuchatek
*********************
-O-
OryginalPortia
*********************
-P-
parasite33
*********************
-R-
RenaWampirek
RuSiA
*********************
-S-
Sylvii
soul_girl
***************************************************
-T-
tzw_madzia
******************************


Lista pokoi :
Communites
Couples
Games
Roswell
Gilmore Girls
Friends
ER
Dawson's Creek
Dark Angel (rzadko odwiedzany)
Buffy The Vampire Slayer
Angel (rzadko odwiedzany)
Orlando Bloom
One Tree Hill
Joshua Jackson
Josh Hartnett(niezwykle rzadko odwiedzany)
Johnny Depp
Jason Behr (rzadko odwiedzany)
David Boreanaz
Johnny Depp
Shiri Appleby
Sarah Michelle Gellar
Majandra Delfino (rzadko odwiedzany)
Katherine Heigl
Television
Music


Uwzględniłam nowe osóbki .

No więc cieszmy się latem i postujmy )

Post on!
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 06-29-2005, 01:19 PM
  #2
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
PIERWSZY POST, PIERWSZY POST, PIERWSZY POST

Tak wlasnie sie chcialam zapytac co z nowym threadem, no a tu patrze ze juz jest- dzieki!!! (tez za dodanioe mnie do listy )
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 06-29-2005, 01:39 PM
  #3
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Ladny tytulik.

A ja mam cos dla Gosi, ktora martwi sie ze jest 20 na liscie Taki debil jak ja byl na 40 miejscu pod kreska i sie dostal do wymarzonej klasy. Mozesz i ty Damy rade.

A tak serio to wcale nie jestem jakims super debilem.
Annush87 is offline  
Old 06-29-2005, 03:06 PM
  #4
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
Dzięki wam dziewczyny za wsparcie.
Ej, bo ja tam się na pewno dostanę, bo nie biorę innej opcji pod uwagę, więc... Kurde nie mają wyboru muszą mnie przyjąć!

Umieram ze zmęczenia. Jestem tak zmęczona że nie mam siły zejść do mnie do pokoju i położyć się spać. Boże, muszę się jeszcze umyć.....
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 06-29-2005, 03:17 PM
  #5
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Pewnie ze sie dostaniesz, trzymam kciukci! I wiesz my i nasze "bejsbole" jestesmy gotowe do akcji!!!!
Tez ide spac. Dobrej nocy!!!!
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 06-29-2005, 03:24 PM
  #6
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
No to dobranoc. ;] W sytuacji kryzysowej (bo teraz jest tylko trochę kryzysowa) zastanowie się nad tymi bejsoblami... :*
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 06-30-2005, 02:56 AM
  #7
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Ann hihi niom w tradycje wejdzie zakladanie przez ciebie nwych pokoikow Maialabym tylko drobna prosbe - dopisz do listy pokoikow jeszcze takie stale pokoje jak: Couples i Games

I gratulacje Magda nie ma to jak dobra kawa

Ja wlasnie sie obudzilam po wczorajszym balowaniu, tez oblewalismy zakonczenie i szkoly i egzaminy i te nasze dyplomy hihi dzis jade do klezanki i chyba pojade autobusem b obawiam sie, ze alkomat moglby jeszcze wykazac neicopowyzej 0,2
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 06-30-2005, 03:10 AM
  #8
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Hehe...ja tez tak mialam po tym jak oblewalismy zakonczenie matur(wtedy nie kawa )
A wracalajac rano autobusem wypilam chyba z 2 litry wody i cala droge modlilam sie zeby nie bylo za duzo wybojow bo nie bylam pewna reakcji mojego zoladka

A ja popoludniu znowu wypadam na miasto tym razem z qmpelami ze starej szkoly
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 06-30-2005, 07:00 AM
  #9
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Hehehehe a ja wlasnie wracam od fryzjera z nowa fryzurka ) Przefarbowałam się na czekoladkę - w końcu są wakacje, co nie? A najlepsze jest to że pierwszą osobą która zobaczyła mnie w tych włosach była moja wychowawczyni i mowi do mnie: "Czesc, Anetko, slicznie wygladasz, jakos tak inaczej" a ja do niej strzelilam usmiech i ucieklam do sklepu Ja nie moge w domu mialam ubaw po pachy!!!

Ja mam bejsbola w szafie jakby co ^^
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 06-30-2005, 10:02 AM
  #10
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
No to w takim razie zycze wszystkim balujacym i tym po balowaniu milej zabawy i powodzenia

Gosia, jasne ze sie dostaniesz! No ale bejsbola mam pod lozkiem aby latwo bylo wyjac jak juz bedziemy robic akcje.

Ann, no to rzeczywiscie smiesznie W gimnazjum u mnie nie wolno bylo farbowac wlosow, a jak robilam sobie takie blond pasemka i np. dyrektorka we wrzesniu sie mnie pytala co mam na glowie to odpowiadalam, ze to od slonca Czesto sie nabierali. Wiec gdyby co to powiesz, ze od slonca jasnieja wlosy
Annush87 is offline  
Old 06-30-2005, 10:38 AM
  #11
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
<lol> U mnie w gimnazjum na szczęście aż takich akcji z farbowaniem (a właściwie z niemożnością farbowania) nie było. Przykładem chociażby moje czerwone włosy pozostaną. Wróciłam z miasta bolą mnie nogi, i jestem pierwsza na rezerwowej na biol chem. Jak się nic nie zmieni to idę na mat-fiz w mojej szkole. Przynajmniej moja szkoła. Ale i tak wolałabym dostać się jednak na ten biol chem.

PS. nie znoszę jeździć autobusami na kacu.
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 06-30-2005, 10:58 AM
  #12
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Pierwsza na rezerwowej? To swietnie Na 100% sie dostaniesz

A ja chyba nie przezywam kaca w jakis straszny sposob. Np. autobusem moge jezdzic spokojnie.
Annush87 is offline  
Old 06-30-2005, 12:28 PM
  #13
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hehe na szczescie ja tez nie przezywam jakos specjalnie kaca, czy klopotow w tym wzgledzie zoladkowych - i cale szczescie

Ann koniecznie wrzuc fotkl nowej siebie Pewnie twoja wychowawczyni miala racje, mowiac iz slicznie wygladasz.
hihi mnie moi profesorkowie poznac nie mogli, ba wlasna kuzynka stala za man w kasie i mnie nie poznala jak sie przeonaczylam z ciemnych na blond

U mnie przeboje z farbowaniem wlosow to byly tylko w podstawowce, pamietam, ze jak bylam juz chyba w osmej klasie(czyli jakies 10-11 lat temu),, lekko mama resztkami swojej wisniowej tak tylko po wierzchu pare pasemek mi zrobila (tzn musiala, bo wczesniej na kosmyku sprawdzala jaki kolor wyjdzie, i niefortunnie przypiela go spinka tak, ze mialam kropke na srodku glowy zamiast na koncowce ) no to pamietam, ze babka od matmy mi na I semestr 3 dala, a w sredniej nie bylo wogole zadnego problemu Na wakacje po zakonczeniu osmej klasy pamietam scielam wlosy (mialam je do pasa) tak na dlugosc "za ucho" i zrobilam henna na ciemno miedziano rudy Hihi od tamtej pory eksperymentuje z kolorami

P.S. ja nie miec bejsbola ale o rotwailerka sie postarac moge - moze byc?
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 06-30-2005, 01:39 PM
  #14
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Hehe...u mnie przebojow z farbowaniem nie bylo ano w gimnazjum a w liceum juz wcale Aczkolwiek ja za duzo nie eksperymentowalam. W ogole to mi sie strasznie wlosy kreca(iem ze to roche nie na temat ale co tam )
Ja bejsbola jeszcze nie mam ale w kazdej chwili moge zalatwic Mysle ze 3 z bejsbolami i jedna z rotwailerem wystarcza Ale na pewno i bez tego sie dostaniesz. Zostala do przeskoczenia tylko kreska!!! Nie daj sie!!!
Ja na kaca reaguje roznorodnie- nigdy sama nie wiem co mi bedzie: raz peka mi glowa i skacze zoladek a raz sie czuje jakbym soczek pila. W kazdym razie nigdy nie zwrocilam tego co wypilam. Jestem ekonomiczne
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 06-30-2005, 03:14 PM
  #15
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
A ja jeszcze nigdy nie mialam kaca I jak na razie nie zameirzam miec. Oj co by to bylo gdybym przyszla np. pijana do domu xD Tata by mnie chyba wypisal z dowodu xDD

Ech nie wiem no. Czuje sie jak wyzeta gabka. Jutro moja psiapsiola jedzie i zostaje sama Ech... az do 14 sierpnia ;(
Kurde szkoda ze sie nicka nie da juz zmienic... No ale co tam

Tarararararntamtam Ja nie potrzebuje alkoholu zeby sie zachowywac dziwnie.
Tata stwierdzil ze jestem porobana jak kilo gwozdzi.
A co dopiero dwa kilo!!!
No coz, owszem, mam z lekka nierowno pod sufitem, ale ludzie powinni byc tolerancyjni
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 11:12 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.