View Single Post
Old 07-07-2005, 12:02 PM
  #57
tzw_madzia
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Kurcze nie wiedzialam ze w Gdansku nie ma...ale i tak raczej bym nie wyjechala- chce najpierw sprobowac na miejscu- u mnie jest egzamin i to jeszcze takie zagadnienia ze bym musiala kuc od pol roku. Bleeee...

OOOO! Fotki bylyby super, kurde jak mi szkoda ze nie jade(moze bys mnie mogla w plecaku przeniesc- ja taka malutka jestem jakbym sie skulila? ) najbardziej mi zal Snoop'a Lauryn i White Stripes(bardzo, bardzo lubie White Stripes)! No ale coz. Albo 2 dni koncertu albo prawie dwa tygodnie nad morzem ze znajomymi- mimo wszystko nie mialam sie nad czym zastanawiac

Co do Londynu- mnie tez to denerwuje i mysle o znajomych czy wszystko ok, ale tez sie juz nie mam sily nad tym zastanawiac- jeszzcze z 3 lata temu i gdy byly zamachy w NY myslalam inaczej- taka idealistka wierzacca ze mozna zmienic swiat. Teraz dokladnie tak jak mowi DresdenDoll- to co sie dzieje przerasta moj zakres rozumowania(chyba to przychodzi z cholernym wiekiem....), wiem ze cos z tym trzeba zrobic, ale nie mam nawet sily na to patrze.

Ja FANKA Johny'ego nie jestem ale bardzo lubie jego filmy, a Marzyciela nie widzialam Ale widze ze zdania sa podzielone...
Jesli chodzi o seriale to....jeden i jedyny:
<----(patrz avi) Gilmore Girls
...a kiedys strasznie lubilam Ally McBeel te poczatkowe serie mnie totalnie rozbrajaly

A jesli chodzi o Francje to w jakim miescie te studia?
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline