Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 03-19-2010, 01:52 PM
  #1
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Hungarian Thread #18: Lassan, de biztosan

__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-19-2010, 01:53 PM
  #2
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
++ akkor és most ++












++ legfrissebb képek ++















++ legújabb artjaink ++


by Meli


by Bia


++ legújabb ikonjaink ++


by Meli


by Bia


++ thread kabaláink ++

by Bia

magyarázat

"Találkoztál mostanság Logan családjával... a Hamburgerékkel?"

Lorelai (6.05 - We've Got Magic To Do)

"Hogy kétségbeestél. Nem, szivem, őszintén az egész Emily-től bűzlik. Vagyis nem mintha [Richard] lebeszélte volna róla, de biztosra veszem, hogy anyám mérgezte meg az almát és adta oda Szundinak (eredeti szöveg szerint: Kukának), hogy hozza el a partira."
Lorelai (5.15 - Jews & Chinese Food)


++ our wish list to Alexis ++


#1: új photoshoot képek
#2: Kata kérésére: utódnemzés
#3: nyilvános megjelenés Laurennel.
#4: szerep egy pszichológiai thrillerben
#5: a barátja férje megerősitése/cáfolása
#6: Bia kérésére: film Jimmel
#7: közös kérésre: film Amberrel
#8: még több photobooth kép
#9: szereplés James Bond filmben
#10: kép Alexis-ről az utazó kalapban
#11: nyilvános megjelenés Milo-val
#12: még több nyilvános megjelenés Milo-val
#13: még annál is több nyilvános megjelenés Milo-val
#14: Kata kérésére: közös szereplés Mr. Ázott Kabáttal
#15: vendégszereplés egy sorozatban



++ our wish list to Lauren ++


#1: közkivánatra: nyilvános megjelenés Alexis-szel
#2: közkivánatra: nyilvános megjelenés Matthew Perry-vel
#3: szerep egy film musicalben
#4: több photoshoot sorozat Alexis-szel
#5: közkivánatra: közös film Jimmel
#6: közös film Alexis-szel és Matthew-val
#7: új sorozat
#8: közös kép a kutyájával (ez Alexisre is vonatkozik!)
#9: egy kép az utazó kalapban szintén
#10: még több Broadway fellépés
#11: Saturday Night Live szereplés
#12: Inside the Actors Studio interjú
#13: vendégszereplés a Jóbarátok filmben (ha valaha is lesz ilyen)
#14: vendégszereplés a Scrubs-ban (ha tényleg igazak a pletykák és van rá esély)
#15: Anita kérésére: Hart to Hart remake Lauren-nel és Matthew-val


++ előző threadek ++

#1: mert Michel, az országunk nem csúnya emberekkel van tele
#2: mert nálunk nem csak a penészre nyilik jó kilátás
#3: mert szerintünk inkább a lányok térjenek vissza Jezebel helyett
#4: mert csak a hibaüzenet állithat meg bennünket
#5: Négyen egy gatyában
#6: Dudálj ha utálod Logant *tütü*
#7: A hosszú i betűktől fára mászunk
#8: Jess vigyora kaján. Hogy mire gondol? Talány.
#9: KukaBurger hetek a McDonald's-ban
#10: 10 thread, 10 hónap, 10-x kicsi indián és még birjuk
#11: Mert mi vagyunk az eastwick-i boszorkányok
#12: Chicago? Szél. Oprah. Vészhelyzet. Dr. Julia Wise.
#13: Mert még RJ miatt sem olvasnánk végig az Üvöltést.
#14: The Brotherhood of the Traveling Hat, avagy hárman egy kalapban
#15: RJ + Mr. és Mrs. Ázott Kabát = Two True Pairings
#16: minőség > mennyiség
#17: Mi nem tűnünk sehova





++ következő threadek ++


----------
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-20-2010, 07:34 AM
  #3
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Kôszi az új thread-et Hurrá, haladtunk
dice8us is offline  
Old 03-22-2010, 01:45 PM
  #4
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Itt vagyok.

Próbáltam a The Kate Logan Affair-hez linket keresni, de még mindig nincs IMDB oldala. Viszont közben látom, hogy a Alexis projektjei közé feltettek egy olyat, hogy Timeless. Ez vajon mi lehet? Ez is kamu, vagy talán igazi, mert emlékszem, volt egy cikk, talán már egy éve is van, hogy valami rendező el tudná képzelni Alexist a filmjében, és ez lehet, hogy ez volt az. Habár belegondolva, akkor is kamu.

És egy kérdés, ez vajon volt már posztolva? Ezt elraktam a könyvjelzőim közé még régen és most találtam meg. Post Grad Ezek a legjobb szösszenetek.

ZACH: Matt Sacasen.
ALEXIS: I knew it! I said it exactly right.
ZACH: No, it's Saracen.

ALEXIS: What was my name on Gilmore Girls?
ZACH: Gilmore.

ZACH: How would your best friends describe you?
ALEXIS: Awesome.

ALEXIS: How would your best friends describe you?
ZACH: I mean like probably awesome.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-22-2010, 04:39 PM
  #5
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Nekem is sikerült végre ideérnem.

Köszi szépen az új threadet.

Igen, tényleg az volt a Timeless. Valami nem túl kecsegtető brit film, mivel a rendezőnek már az előző filmjei is nagyot buktak. Szal, én reménykedem benne, hogy tényleg csak kamu. (Bár Alexis brit akcentusa érdekelne.)

Awww, de arik!! Ezt a vidit még nem is láttam korábban. Legalábbis nem emlékszem rá. Átvihetnéd az AB boardra is az Alexis/Zach threadbe.
__________________

anettbianka is offline  
Old 03-24-2010, 10:28 AM
  #6
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Óh na most már a gilmorenews is megirta a Timeless-t. Pedig tuti fals info. IMDB mostanság egyre rosszabb, nem tudom, kik szerkesztik/adnak engedélyt arról, hogy mi kerül fel.

Oké átviszem.

LOL. Az E! Online-féle top tv couple tornán a végső megmérettetésben Chuck/Sarah kiütötte Ross/Rachelt. Egy részről szomorú vagyok, hogy LL kiesett a negyed fordulóban, bár ez is szép teljesitmény azért, más részről örülök, hogy C/S nyert, mert hát új addikció XD és nagyon kell a figyelemfelkeltés is most, de nem zavart volna ha R/R nyer, mert szerettem őket, csak a vége felé már nem annyira a túl sok huzavona miatt. Amúgy, nem hiszem, hogy ez a szavazás reprezentativ a teljes lakosságra nézve, mert akkor a Chuck-ot most nem fenyegetné a kaszás.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-24-2010, 11:14 AM
  #7
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
És utolsóként nekem is

Ez tényleg arik voltak a szösszenetek. Kedvencem a "Mi volt a nevem a Gilmore Girls-ben?" "Gilmore" Fő a szerénység, Mr. és Ms. Awesome

IMDB-t kik szerkesztik, de tényleg? Nekem gőzöm sincs róla
Nekem ennek az állitólagos filmnek a neve sem tetszik

Haladni kell a korral... ami annak idején LL vagy RR volt, most Chuck és Sarah (ezek szerint). Chuck fanok biztos sokszor, sokat szavaztak. Vagy tényleg ennyire szeretik őket az emberek
dice8us is offline  
Old 03-25-2010, 05:38 PM
  #8
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Mr. és Mrs. Awesome? o.O És mi lesz Mr. és Mrs. Ázottkabáttal?

Mondjuk a történet és a készitő múltjához képest a film neve még istenes. XD

Tény, ha manapság a Jóbarátok még menne, nem hiszem, hogy bárki el tudná venni tőlük az első helyet. És egyet is értenék... részben, mert bár a sorozat végig jó volt, a legjobb a világon szerintem, az R/R dolog nálam picit leült egy idő után. Monica és Chandler jobbak voltak szerintem, és ők legalább nem voltak szétválasztva meg újra összehozva évente.

C/S-t viszont a TVGuide is megválasztotta a legszexisebb párnak egy-két éve, volt külön összeállitsuk is róluk a TV-ben interjúkkal meg mindennel. Szóval nem csak erős fan dolog, Ausiello és E!Kristin is sokat ir a sorozatról, az egyik kedvencük, nem tudom miért nem néztem korábban. Azt hiszen ez a spam adta meg a végső lökést nálam.

__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-26-2010, 03:45 PM
  #9
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Én Ms. Awesome-ot irtam, nem Mrs-t. Ezt kicsit félre nézted
Ami meg Ázott Kabátékat illeti, ők már csak a nagyon távoli múlt

Hát nem tudom.. tény, hogy R/R egymáshoz tartoznak, nem vitatom. De sajnos az a 10 évadon keresztül elhúzódó se veled, se nélküled már nagyon unalmas volt. Mondjuk ha már az elejétől a végéig együtt maradnak, ugyanez lett volna. Ha meg szakitásban maradnak, akkor a rajongók háborodtak volna fel. Akárhogy is, szép volt, de igy utólag nézve már nem annyira érdekes. Az biztos, hogy szeretem őket, ez igy is marad Monica és Chandler kapcsolata nekem az elején volt szimpatikusabb, mikor titkolták a kapcsolatukat, majd később friss házasokként, később azért már erősen kezdett az is túl "megszokott" lenni. Nem feltétlenól rossz értelemben, mert ők is helyesek együtt.

Visszavonom a korábbit... tényleg ennyire szeretik a C/S párost az emberek. És ez jó, helyesek együtt... ez a picspam semmi kétséget sem hagy (bár én nem nézem a sorit)
dice8us is offline  
Old 03-28-2010, 04:37 PM
  #10
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Basszus, tényleg. lol Nem kéne éjszaka üveges szemmel hozzászólásokra válaszolgatnom.

Mondjuk a "szakitásban voltunk" dumán mindig jót tudtam nevetni. De a jó az volt Jóbarátokban, hogy összeségéban lehetett nézni, nem csak a párkapcsolatok miatt.

Tudtátok, hogy a Viasaton megy a GG vasárnaponként is? 7. évad, mi más? XD

Veled meg mi történt Kata?
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-29-2010, 09:10 AM
  #11
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
*sirkő mögül kibújós smiley* (túl lusta vagyok megkeresni )

Bocsi, hogy eltűntem. Volt egy kis technikai problémám. Most meg az OP-nek van technikai problémája. Úgy utálom a PB-t. Azt utóbbi pár hónapban mindig ezt csinálja a hónap végén, pedig soha nem is posztolok képeket onnan azokon felül amik az OP-kben vannak, és régebben simán kibirta az egész hónapot.

Anita
, kérhetnék linkeket a Parenthoodhoz? A második résztől kezdődően. Azt sem tudom már hányadiknál tart, de nagyon lemaradtam.

Tegnap pont én is elcsiptem tök véletlen a GG-t. De tovább is kapcsoltam amikor megláttam melyik rész megy.

Kata, most látom, hogy közben te meg modi lettél. Gratula!!

Ezt a vidit nézzétek meg. Annyira jó! Pedig az eredeti számot ki nem állhatom.

__________________

anettbianka is offline  
Old 03-29-2010, 09:13 AM
  #12
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Na ez az! Még a végén olyat irsz, amitől valaki bemorcan

Jaja, a "de hát szakitásban voltunk" mint állandó poénforrás jó választás volt. Én még akkor is nevettem rajta, mikor Ross Emmának mondta ezt. Mintha egy kisbaba sokat értene belőle Ha csak a párkapcsolatok miatt lehetett volna, akkor bajban lettek volna, azt hiszem. Bár ott is lehetett volna poénokat gyártani

Én azt se nagyon tudtam, hogy hétköznap is megy. Vagy ha mégis, akkor igencsak elfelejtettem. Nem mintha nézném bármikor is

Velem mi történt? Egy kisebb változáson estem át, ezen kivül nem tudok semmit

EDIT: Bia >> még mindig azt mondom, hogy olyan, mintha plüssből lenne

Semmi baj, örülünk, hogy itt vagy Na igen, én is láttam, hogy a PB megint szórakozik. Eltűntek a szép képek az OP-ból

Az információ helyes, köszönöm szépen
dice8us is offline  
Old 03-29-2010, 06:06 PM
  #13
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Nem baj Bia nézzük a pozitiv oldalát, nem tart egy évig, mire betölt az oldal.

1.02 | 1.03 | 1.04 Szerintem egyre jobb a sori, de ha a 2. és 3. részt mégse gondoljátok csekkolni, akkor szerintem a 4-diket azért mindenképp érdemes, mert ez volt az a rész, mikor először úgy éreztem, hogy tényleg jól volt összerakva és olyan dumák vannak benne, hogy itt le se merem irni. És ráadásul nincs szoros összefüggésben az előző részekkel.

Wow, ez a Bad Romance verzió iszonyat jó. Köszi a vidit! Jarednek olyan jó hangja van, ahh. BTW, mára már eljutottam oda is, hogy az Alibi tökre tetszik és Chuck/Sarah videón gondolkodom.

Nem tudtad Kata, hogy hétköznap is megy? Biztos csak elfelejtetted, mert egyszer kitárgyaltuk, hogy milyen "jó" időpontban adják. Hajnali 5-kor. Na jó nem, ilyen 8 körül azt hiszem, de a lényeg, hogy igy valszeg a kutya nem nézni. Én mondjuk felveszem, most már igy digitálisan mert miért ne, de valahogy sose nézem meg végül, szóval nálam se jobb a helyzet.

Nem tudsz semmit. Titokban itten modnak jelentkezik. Ezért el kell náspángolnunk. Na neeem, gratula!
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 03-30-2010, 12:06 PM
  #14
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Nem is értem miért emlékeztem sirkőre, mert ez egyértelműen egy szőrös párna.

Tényleg egész gyorsan betölt igy az oldal, és mire visszakapjuk a képeket, remélhetőleg már a második oldalon tartunk... az még kb. egy hét, úgyhogy csak össze fog jönni. XD

Nagyon köszi a linkeket, Anita. Én azért megnézem mind a hármat, de örülök, hogy a negyedik rész ilyen jól sikerült. Egyébként milyen a nézettsége? Remélem nem fenyegeti kasza.

Ugye? Az eredetit végig sem birom hallgatni, ez viszont tökre tetszik. De azért legutóbb jobbak voltak, mert akkor Jared sem volt beteg. Ebből ezt csinálták.

Én is imádom az Alibi-t. Csináld meg azt a Chuck/Sarah vidit!!!! Kiváncsi vagyok rá.
(Szerk: Ja, és tetszik az ikon/aláirásod. Chuck-nak az a fej. LMAO!)

__________________

anettbianka is offline  
Old 03-30-2010, 05:23 PM
  #15
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Azért mert szürke, meg olyan sirkő formájú, de viszont szőrös is, szóval abban maradtunk, hogy akkor ez egy szőrös sirkő és kész, még ha nincs is sok értelme.

A 3. rész nézettsége aggasztóan alacsony volt, de a 4.-re viszonylag szépen visszajött, de csak azért, mert a The Good Wife ismétlésen volt. Azt hiszem ezen a héten visszajönnek, meg a V is új résszel jön, úgy hogy a kompetició nagyon erős lesz, a holnapi számokból sokat le lehet majd szűrni, most még egyelőre sötétben tapogatózunk. Mondjuk Erika és Lauren is tisztában van a nézettséggel, de ők azt mondták, hogy jól teljesitenek, konkrétan Erika azt mondta nem aggódik, de hát gondolom az ellenkezőjét azért csak nem irja, legalábbis még most nem, úgy hogy azért én arra nem adok, hogy a szinészek mit mondanak, mert mégis csak a számok önmagukért beszélnek nem?

Én tudod hol bukok ki mindig, a ra ra ro ma ma résznél. Egyébként lehet, hogy nem utálnám a számot annyira, ha magát az előadót nem utálnám, vagyis nem az hogy utálom utálom, csak valahogy kiráz tőle a hideg. De a 30s verzió egyértelműen inkább az én stilusom, plus Jared hozzáad valamit. A Stronger is sokkal jobb az ő feldolgozásukban. Kár hogy a szövegen nem módositottak kicsit, black Kate Moss...

Ha majd rendesen működni fog a gépem, szerzek videószerkesztő progit, nem leszek lusta, lesz időm és energiám, meg meglesznek a részek jó minőségben, akkor mindenképp megcsinálom.
Chuck félrenyeli a kávét. (Mert Sarah ügynök, akit ráküldtek Chuckra és csak álcaként járnak együtt, de Chuck nővére és annak pasija (akikkel együtt lakik) furának találják, hogy még mindig nem voltak együtt, szóval Sarah előállt ezzel a tervvel, hogy az este meg kell történnie a dolognak (látszólag), szóval ott alszik náluk. De hát ez még a történet elején volt, azóta már... )
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Lauren Fan, Alexis Bledel Fan, FYeah Cary Agos, Logan Huntzberger Blog, Luke's Flannel, Jared Padalecki Daily, Alexis Bledel Network
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 04:19 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.