Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 11-16-2009, 03:30 PM
  #1
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Hungarian thread #17: Mi nem tűnünk sehova


Last edited by dice8us; 11-19-2009 at 04:32 PM
dice8us is offline  
Old 11-16-2009, 03:34 PM
  #2
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
++ akkor és most ++












++ legfrissebb képek ++















++ legújabb artjaink ++


by Meli


by Bia


++ legújabb ikonjaink ++


by Meli


by Bia


++ thread kabaláink ++

by Bia

magyarázat

"Találkoztál mostanság Logan családjával... a Hamburgerékkel?"

Lorelai (6.05 - We've Got Magic To Do)

"Hogy kétségbeestél. Nem, szivem, őszintén az egész Emily-től bűzlik. Vagyis nem mintha [Richard] lebeszélte volna róla, de biztosra veszem, hogy anyám mérgezte meg az almát és adta oda Szundinak (eredeti szöveg szerint: Kukának), hogy hozza el a partira."
Lorelai (5.15 - Jews & Chinese Food)


++ our wish list to Alexis ++


#1: új photoshoot képek
#2: Kata kérésére: utódnemzés
#3: nyilvános megjelenés Laurennel.
#4: szerep egy pszichológiai thrillerben
#5: a barátja férje megerősitése/cáfolása
#6: Bia kérésére: film Jimmel
#7: közös kérésre: film Amberrel
#8: még több photobooth kép
#9: szereplés James Bond filmben
#10: kép Alexis-ről az utazó kalapban
#11: nyilvános megjelenés Milo-val
#12: még több nyilvános megjelenés Milo-val
#13: még annál is több nyilvános megjelenés Milo-val
#14: Kata kérésére: közös szereplés Mr. Ázott Kabáttal
#15: vendégszereplés egy sorozatban



++ our wish list to Lauren ++


#1: közkivánatra: nyilvános megjelenés Alexis-szel
#2: közkivánatra: nyilvános megjelenés Matthew Perry-vel
#3: szerep egy film musicalben
#4: több photoshoot sorozat Alexis-szel
#5: közkivánatra: közös film Jimmel
#6: közös film Alexis-szel és Matthew-val
#7: új sorozat
#8: közös kép a kutyájával (ez Alexisre is vonatkozik!)
#9: egy kép az utazó kalapban szintén
#10: még több Broadway fellépés
#11: Saturday Night Live szereplés
#12: Inside the Actors Studio interjú
#13: vendégszereplés a Jóbarátok filmben (ha valaha is lesz ilyen)
#14: vendégszereplés a Scrubs-ban (ha tényleg igazak a pletykák és van rá esély)
#15: Anita kérésére: Hart to Hart remake Lauren-nel és Matthew-val


++ előző threadek ++

#1: mert Michel, az országunk nem csúnya emberekkel van tele
#2: mert nálunk nem csak a penészre nyilik jó kilátás
#3: mert szerintünk inkább a lányok térjenek vissza Jezebel helyett
#4: mert csak a hibaüzenet állithat meg bennünket
#5: Négyen egy gatyában
#6: Dudálj ha utálod Logant *tütü*
#7: A hosszú i betűktől fára mászunk
#8: Jess vigyora kaján. Hogy mire gondol? Talány.
#9: KukaBurger hetek a McDonald's-ban
#10: 10 thread, 10 hónap, 10-x kicsi indián és még birjuk
#11: Mert mi vagyunk az eastwick-i boszorkányok
#12: Chicago? Szél. Oprah. Vészhelyzet. Dr. Julia Wise.
#13: Mert még RJ miatt sem olvasnánk végig az Üvöltést.
#14: The Brotherhood of the Traveling Hat, avagy hárman egy kalapban
#15: RJ + Mr. és Mrs. Ázott Kabát = Two True Pairings
#16: minőség > mennyiség




++ következő threadek ++


----------
dice8us is offline  
Old 11-16-2009, 03:35 PM
  #3
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Köszi!

Jó hogy nem tűntél sehova a nagy pillanatban.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 11-16-2009, 03:39 PM
  #4
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Szivi

Showder Klubot néztem közben, azért ment meglehetősen lassan
dice8us is offline  
Old 11-16-2009, 04:20 PM
  #5
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Igazából nem tudom, hogy lassan ment-e, kicsit elvesztettem az időérzékemet.

Ahogy elnézem, ki kéne javitani pár dolgot az OP-ben.
Lauren alatt: The Dream of the Romans >> The Answer Man, plusz kibőviteni ezzel: It's Kind of a Funny Story
Alexis alatt: The Post-Grad Survival Guide >> Post Grad, és kibőviteni ezzel: The Conspirator
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 11-17-2009, 04:14 AM
  #6
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Közben Bia is elveszett. Reméljük, hogy majd előkerül

Kijavitottam. Ha a többieknél is van valami, szóljatok
dice8us is offline  
Old 11-17-2009, 06:55 AM
  #7
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Megvagyok. Csak tegnap este vacakolt a net, azért tűntem el. Lehet ki kell majd hivni a UPC-t mert úgy be van lassulva a net és sok probléma van vele, pedig korábban (gép újratelepités előtt) jól működött.

Egyébként köszi szépen a threadet, Kata.

Anita azok a javitandó dolgok nekem is feltűntek minden thread nyitáskor, csak túl lusta voltam, hogy tegyek is ellene valamit.
De igazából szerintem már a régi projekteket is ki lehetne szedni. Mert jó pár olyan film is van listázva ami már nem éppen új.
__________________

anettbianka is offline  
Old 11-17-2009, 08:56 AM
  #8
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Sok szerencsét! Nekem nincsenek túl jó emlékeim a UPC-ről sajnos
Bár az még mindig "jobb", ha náluk van a bibi, mint ha a gép (vagy az operációs rendszer) int be

Neked is szivesen

Mondjátok mi a régi projekt és kiveszem. Ebben ti jobban otthon vagytok
Na jó, én lusta vagyok utána nézni
dice8us is offline  
Old 11-17-2009, 01:00 PM
  #9
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Nekünk régebben volt egy pici problémánk a UPC-vel, néha elszállt a net, karbantartás miatt, leginkább éjfél után, de kikapcsolás után visszajött. Ez egy időben viszonylag sűrűn volt, de manapság nem tapasztalni ilyet. Amikor nemrég nagyon rossz volt a netem, akkor végül kiderült, hogy a rooter volt a hibás. Szóval most nem tudok mondani semmi rosszat. *kopp kopp*

Akkor Laurennál maradjon csak a The Answer Man és az It's Kind of a Funny Story. Alexisnél meg a Post-Grad, The Good Guy és a The Conspirator. A többiekhez sajnos nem tudok hozzászólni, de biztos van ott is néhány dolog, amit lehetne javitani.

Először a Traveling Pants aztán a Gorilla bácsi is az RTL Klub-on. De jó végre egy Laurenes film is az egyik nagy tv adón. Fura, hogy milyen sokan nézték, többen mint a Csillag születik-et, pedig nem nagy szám. Természetesen sikerült róla lemaradnom, pedig meg akartam nézni egyszer magyarul is.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 11-17-2009, 01:18 PM
  #10
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Nem hiszem, hogy sokakat érdekel, de ma lesz Mr. Ázott Kabát az ER-ban. És ha jól hallottam, Seszták Szabolcs a hangja. Ezek után remélem, hogy Alexis-nek meg majd Bogdányi Titanilla lesz itt is

Majd később kiszedegetem azokat a filmeket, amik nem kellenek
Többieknek meg majd valaki utána néz.. valamikor

Én láttam az előzetesét, de aztán elfelejtettem megnézni. De úgy rémlik, hogy az HBO-n már láttam valamikor
dice8us is offline  
Old 11-17-2009, 04:26 PM
  #11
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Hát Mr Ázott Kabát annyira tényleg nem. De a Seszták Szabolcs poén. Mikorra várható nálunk a finálé? Gondolom még jóval arrébb van, de mindenképp szólj!

Talán Bia tud valami Milo projektjeiről. De ha már itt tartunk, nemrég olvastam ezt a cikket, miszerint vége lesz a Hősöknek, plusz úgy hallom HP egy új CW sorozat producere lesz. Wow.

Gondolom, hogy volt HBO-n. De most először volt országos adón. Emlékszem hóóónapokkal ezelőtt olvastam egy RTL-es közleményben, hogy tavasszal teszik műsorra. Fél éves késés, nem sok az érted. Na szóval én azóta figyelgettem, hogy mikor lesz, várok a nagy pillanatra, erre úgy lecsúsztam róla, ahogy kell.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 11-17-2009, 04:58 PM
  #12
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Csak egy reklámblokkig birtam, aztán elég volt az ER-ból (és tényleg Seszták Szabolcs a hangja) Ez még csak a 14. évad, ha jól tudom. Úgyhogy finálét majd talán jövőre, vagy utána kapnak a nézők. Én a tegnapival együtt egy egész és két fél, vagyis összesen két darab epizódot láttam magyarul. Úgy érzem, hogy ez nem is lesz sokkal több később sem, nem nagyon tudlak figyelmeztetni A retekklub úgyis agyon fogja majd reklámozni az utolsó részt, észre fogjuk venni

A cikket a Hősökről meg hülyepi..ról én is olvastam. Na ja, majd hiszem, ha látom

Nem is a kedves retekklub lenne. Simán belefér a műsorpolitikájukba, hogy váratják a jónépet és közben ugyanazokat a sz@r filmeket adják le milliomodszorra is. Csoda, hogy igy az ember lemarad arról, ami igazán érdekelné? Ezen már csak az lepődhet meg, aki nem ismeri őket
dice8us is offline  
Old 11-18-2009, 08:16 AM
  #13
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Alexis-nek ugye még van a The Kate Logan Affair, de ennek a filmnek még mindig nincs IMDB oldala, szal egyenlőre csak ird fel a The Good Guy és a The Conspirator közé, és majd egyszer csak linkeljük, ha lesz mit linkelni. XD
A többiekről sajna én sem tudok semmit. De majd utánanézek IMDB-n, amikor kevésbé leszek lusta.

A Gorilla bácsiról sikeresen lemaradtam, pedig a bemutatóját (amiben nem volt benne Lauren ) elég sokszor láttam. De mindegy mert már régen én is láttam ezt a filmet, mondjuk akkor még nem voltam egy nagy GG fan, de már ismertem Lauren-t.

Engem sem túlzottan érdekel az ER és Mr. Ázott Kabi, de az poén, hogy SSz a hangja. Én is remélem, hogy Alexis BT hangját fogja kapni és akkor lesz egy RJ magyar hang reunion.

Anita arra gyanakszom, hogy nálam is a routerrel lehet a gond. Mert amióta azt beszereltük, azóta vacakol a net. :S

Én is olvastam, hogy az NBC megkérte a Heroes irókat, hogy lassan kezdjék el felgöngyöliteni a sztorit... éppen ideje már.
Meg a HP hirt is olvastam, de azon csak röhögni tudok. Nem nagy jövőt jósolok a sorinak, főleg mivel a CW-ról van szó.
__________________

anettbianka is offline  
Old 11-18-2009, 04:08 PM
  #14
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Jó de nem nagyon nézem a retekklubot, ha nem muszáj, szóval úgy se fogom észre venni. Tehát mindenképp valaki szóljon. Úgy 2012-ben, amikor úgy is eljön a világ vége és már tök mindegy lesz.

Ha már Jess/Rory vagy Milo/Alexis reunion nem lesz soha, legalább a hangjuk újra találkozik.

Nem tudom, hogy a The Kate Logan Affairt-t hogy hagyhattam ki, pedig ezt várom a legjobban.

Én emlékszem egyszer moziba akartam menni és néztem, miket játszanak, megláttam a Gorilla bácsit, és azt gondoltam, ezt akkor se ha ők fizetnének. Persze csak a névből itélkeztem, aztán később rájöttem, hogy a tartalom se sokkal jobb. De az is lehet, hogy mivel családi film, egyszerűen csak nem az én műfajom.

Bia, nálunk először jó volt a router aztán hónapokkal később jött a lassulás. Próbáld meg routerrel és anélkül összehasonlitani pl. speedtest-tel.

Na és ezt láttátok, ezt főleg tőled kérdem Kata, a Family Guy miatt. Az "eredeti Sookie, azaz, Drella, azaz Miss Celine" kifigurázza Marlee Matlin-t.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 11-19-2009, 04:47 AM
  #15
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Beirtam a The Kate Logan Affair-t is. Meg a többieknél (akiknél lehetett) is változtattam. Van, ahol pre-, illetve post-production filmek vannak, nem tettem különbséget. Jared-nél meg az van a Péntek 13 második része mellett, hogy announced, utána azt, hogy rumored. Mivel az előbbi van pirossal, gondoltam az az igazi A 2008-as illetve régebbi projekteket kiszedtem. Remélem, hogy az összes link működik, mert szórakoztam velük egy kis ideig.

Ha nem tetszik/nem jó, akkor szóljatok. De hogy egyhamar nem csinálom vissza, az fix

Szinkronhang reunion... kicsit se vagyunk geek-ek
De mivel ahogy Anita mondta, 2012-ben világvége lesz, úgysem tudjuk meg. Szerintem előbb nyom minket agyon egy meteor, mint ahogy a retekklub leadja az ER utolsó évadát

Nem láttam még azt a vidit ezelőtt, de aztán ment is a kedvencek közé. Az elején még kicsit sajnáltam Marlee Matlin-t (gondolom természetesen meg lett beszélve az egész, de még igy is), aztán jót röhögtem, mikor megjelent
dice8us is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Lauren Fan, Alexis Bledel Fan, FYeah Cary Agos, Logan Huntzberger Blog, Luke's Flannel, Jared Padalecki Daily, Alexis Bledel Network
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 06:02 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.