Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 09-07-2009, 01:58 PM
  #2
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
++ akkor és most ++












++ legfrissebb képek ++















++ legújabb artjaink ++


by Meli


by Bia


++ legújabb ikonjaink ++


by Meli


by Bia


++ thread kabaláink ++

by Bia

magyarázat

"Találkoztál mostanság Logan családjával... a Hamburgerékkel?"

Lorelai (6.05 - We've Got Magic To Do)

"Hogy kétségbeestél. Nem, szivem, őszintén az egész Emily-től bűzlik. Vagyis nem mintha [Richard] lebeszélte volna róla, de biztosra veszem, hogy anyám mérgezte meg az almát és adta oda Szundinak (eredeti szöveg szerint: Kukának), hogy hozza el a partira."
Lorelai (5.15 - Jews & Chinese Food)


++ our wish list to Alexis ++


#1: új photoshoot képek
#2: Kata kérésére: utódnemzés
#3: nyilvános megjelenés Laurennel.
#4: szerep egy pszichológiai thrillerben
#5: a barátja férje megerősitése/cáfolása
#6: Bia kérésére: film Jimmel
#7: közös kérésre: film Amberrel
#8: még több photobooth kép
#9: szereplés James Bond filmben
#10: kép Alexis-ről az utazó kalapban
#11: nyilvános megjelenés Milo-val
#12: még több nyilvános megjelenés Milo-val
#13: még annál is több nyilvános megjelenés Milo-val
#14: Kata kérésére: közös szereplés Mr. Ázott Kabáttal
#15: vendégszereplés egy sorozatban



++ our wish list to Lauren ++


#1: közkivánatra: nyilvános megjelenés Alexis-szel
#2: közkivánatra: nyilvános megjelenés Matthew Perry-vel
#3: szerep egy film musicalben
#4: több photoshoot sorozat Alexis-szel
#5: közkivánatra: közös film Jimmel
#6: közös film Alexis-szel és Matthew-val
#7: új sorozat
#8: közös kép a kutyájával (ez Alexisre is vonatkozik!)
#9: egy kép az utazó kalapban szintén
#10: még több Broadway fellépés
#11: Saturday Night Live szereplés
#12: Inside the Actors Studio interjú
#13: vendégszereplés a Jóbarátok filmben (ha valaha is lesz ilyen)
#14: vendégszereplés a Scrubs-ban (ha tényleg igazak a pletykák és van rá esély)
#15: Anita kérésére: Hart to Hart remake Lauren-nel és Matthew-val


++ előző threadek ++

#1: mert Michel, az országunk nem csúnya emberekkel van tele
#2: mert nálunk nem csak a penészre nyilik jó kilátás
#3: mert szerintünk inkább a lányok térjenek vissza Jezebel helyett
#4: mert csak a hibaüzenet állithat meg bennünket
#5: Négyen egy gatyában
#6: Dudálj ha utálod Logant *tütü*
#7: A hosszú i betűktől fára mászunk
#8: Jess vigyora kaján. Hogy mire gondol? Talány.
#9: KukaBurger hetek a McDonald's-ban
#10: 10 thread, 10 hónap, 10-x kicsi indián és még birjuk
#11: Mert mi vagyunk az eastwick-i boszorkányok
#12: Chicago? Szél. Oprah. Vészhelyzet. Dr. Julia Wise.
#13: Mert még RJ miatt sem olvasnánk végig az Üvöltést.
#14: The Brotherhood of the Traveling Hat, avagy hárman egy kalapban
#15: RJ + Mr. és Mrs. Ázott Kabát = Two True Pairings



++ következő threadek ++


----------
__________________

anettbianka is offline  
Old 09-07-2009, 02:25 PM
  #3
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Köszi az új threadet.

Ajj hát nem elfelejtettem a kivánságlistáról kihúzni a teljesülteket.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 09-07-2009, 02:38 PM
  #4
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Szivi.

Szándékosan felejtetted el? Mert ez úgy hangzott.

Nahát, a friss képek már megint frissitésre szorulnak.
__________________

anettbianka is offline  
Old 09-07-2009, 03:23 PM
  #5
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Hogy micsoda? Nem, tényleg elfelejtettem. Emlékszem kihangsúlyoztam, hogy megyek kihúzni, de ez valahogy nem történt meg. Vagy arra gondoltál, hogy ha nem húzzuk ki, akkor igy újból kivánjuk. Végül is miért ne.

Hát igen. Bár ha most frissitjük (vagy is te), akkor egy jó darabig tuti nem kell. Ami nem is olyan vicces.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 09-07-2009, 03:38 PM
  #6
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Haha, pont erre gondoltam. Szerintem mégse húzzuk ki, mert én személy szerint nem bánnám, ha megint kapnánk közös képet Lauren-ről és Alexis-ről.

Holnap mindenképpen megcsinálom. Most már inkább nem vágok bele, mert túl fáradt vagyok.
__________________

anettbianka is offline  
Old 09-07-2009, 04:52 PM
  #7
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Én se bánnám! Ó ha más nem, remélem legalább sighting lesz. Bár már a tudat is jó, hogy legalább tartják a kapcsolatot.

Á nem is kell most. Meg nem is kell egyáltalán, ha nem akarod.

Am, bedobom ezt most már, mert kiváncsi vagyok a véleményetekre. Lesz hamarosan a mozikban ez az új animációs mese 3D-ben. Én a múltkor láttam is a posztert a moziban, talán már ti is. Úgy néz ki, hogy Lauren is kölcsönzi a hangját valamelyik szereplőnek, a hivatalos poszteren rajta is van a neve, de még sincs megerősitve semmilyen közleményben, hogy ő az és megbizható cikkek se nagyon vannak. Szerintetek létezik, hogy van egy másik ugyanolyan nevű de jó val kisebb kaliberű szinésznő, akinek a nevét igy kihangsúlyoznák? Mert szerintem nem, szóval ő kell, hogy legyen, de akkor, hogy lehet hogy semmit nem lehet erről megtudni sehol?

YouTube - Cloudy with a Chance of Meatballs Movie Trailer HD

ETA: De jó.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.

Last edited by LG - Life's Good; 09-07-2009 at 05:10 PM
LG - Life's Good is offline  
Old 09-08-2009, 03:08 AM
  #8
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Új thread

Jellemző, hogy ez is akkor történik, mikor épp nem vagyok
Azt sem értem, hogy miért nem tetszik ez a cim? Szerintem semmi baj sincs vele. Szegény minőség > mennyiség Nemecsek Ernő sorsára jutott

FF meg olyan lassú, mint a fene
dice8us is offline  
Old 09-08-2009, 01:11 PM
  #9
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Kicseréltem a lányokat az OP-ben. Lauren-ről esetleg van valami új photoshoot kép? Mert én nem emlékszem, hogy lenne, de ha tévedek, akkor légyszi linkeld be, Anita.

Erről a projektről én még soha nem is hallottam. De őszintén szólva nem bánnám, ha Lauren mégsem lenne benne, mert a trailer nem túl bizalomgerjesztő.

És azt lehet tudni, hogy milyen esemény is ez a SAKS? Szerk: már rájöttem. Gondolhattam volna, hogy divattal kapcsolatos. XD

Nálam most jól megy a FF. Ebben a pillanatban. De egyébként tényleg elég lassú szokott lenni mostanában.
__________________


Last edited by anettbianka; 09-08-2009 at 01:27 PM
anettbianka is offline  
Old 09-08-2009, 03:20 PM
  #10
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Köszi a cserét. Azt hiszem nincs újabb photoshoot Laurenről. Viszont ha igaz ez a SAKS event akkor lehet, hogy megint frissithetsz mégiscsak.

Mi van!? Nekem tetszik a a trailer, szerinem meg is nézem 3D-ben Lauren nélkül is. Ne üssetek. Egyébként egy elég népszerű amerikai mesekönyvön alapszik, mint megtudtam.

Ebben a pillanatban nekem is jó, de nem tudom milyen volt egész nap, nem nagyon volt alkalmam tesztelni, viszont tegnap este lassú volt nekem is. Féltem is hogy a threadnyitás problémás lesz, de összejött.

Junkie-n szoktátok olvasni a crossovereket? Már megint felbukkant a rejtélyes újság. Kata te nem szoktál ilyeneket észre venni véletlenül? Én már pár GG részt csekkoltam az előbb, hogy nincs-e benne ott is.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 09-08-2009, 04:57 PM
  #11
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
De vajon mikor lesz ez a SAKS event? Remélhetőleg ma este.

Neked tetszik, hogy kaja potyog az égből? Ez még a kardos bagoly hadseregnél is idétlenebb, pedig azt aztán nehéz felülmúlni.

Nem nagyon olvastam az utóbbi hetekben junkie-t, de most kiváncsivá tettél, hogy milyen újságról van szó és csekkoltam. Nem semmi, hogy mennyi sorozatban benne volt ugyanaz az újság. Nagyon durva. Ezek után már tuti én is mindig ezt fogom figyelni, ha valaki újságot olvas valamelyik soriban.
__________________

anettbianka is offline  
Old 09-09-2009, 04:05 PM
  #12
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Az lenne logikus, ha ma lenne, esetleg holnap. Nem hiszem, hogy jóval az esemény előtt már menne a készülődés, azért ez nem egy dijátadó.

Ez egy mese. Gondolj bele 3D-ben milyen jó lehet, ahogy potyog. De mondjuk nem az fogott meg benne bevallom, szerintem viccesnek tűnik úgy összességében, a dumák meg minden, lehet hogy a másik trailert kellett volna mutatnom. Kardos bagoly hadsereg, miért nem tudom én, hogy mi ez? Lehet, hogy az is tetszene nekem?

És pedig ahogy mások is, én is rákerestem Google-on, persze nem találtam semmit. Én figyelni fogom a Mad Ment, vajon a 60-as években is feltűnik?

Mondtam már valaha, hogy a B&S-ben időnként feltűnik "Trix" is? Ez most jutott eszembe, hogy látom az új promo képeken, hogy megint lesz. Itt se sokkal szimpatikusabb mint a GG-ben volt. XD
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 09-10-2009, 03:02 AM
  #13
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Tényleg tegnap volt. De egyébként szerintem az lett volna a logikus ha még tegnapelőtt lett volna. Itt vannak a képek.
Érdekesség, hogy Blake is ott volt de nincs közös kép róluk. De azért még várok egy kicsit, hátha felbukkan pár kép, mielőtt azt mondom, hogy igaznak bizonyultak a pletykák.

Na jó, az valahogy kiment a fejemből, hogy ez 3D-s. Akkor most kapott egy piros pontot, bár a sztori még mindig nincs az inyemre. Linket kérek a másik trailerhez, hátha az megváltoztatja a véleményem.
A baglyos mese ebből a könyből készül. Hmm, most ahogy végigolvastam a tartalmát, azt kell, hogy mondjam, ha szépen megcsinálják, még érdekes is lehet.

Én meg figyelni fogom a True Blood-ot. Bár abból már csak egy rész van hátra, és a nagy felfordulásban nem hiszem, hogy bárki is le fog állni újságot olvasni.

Asszem ez Katának szól. Bár már egyszer én is el akartam kezdeni ezt a sorit is, de nem jutottam el odáig, hogy le is töltsem.
__________________

anettbianka is offline  
Old 09-10-2009, 11:59 AM
  #14
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Hát igen, tulajdonképpen tegnap előtt. Most ezen el kell gondolkodnom, hogy vajon tetszik-e ez a ruha vagy sem. Milyen pletykákra gondolsz?

Nem jobb az a trailer se szerintem, csak vicceltem. De azért megnézheted, ha gondolod, hátha még is neked jobb.
Ez a baglyos mese szintén mese szagú. XD Szóval szerintem olyan a sztori, amilyennek lennie kell, csak azon múlik, hogy milyenek a karakterek meg az animáció, gondolom.

Ha a TB-ban olvasnak, az csak a vihar előtti csend lehet. Viszont ezt nem fogod elhinni. Tegnap elkazdetem nézni egy 80-as évek beli sorozatot (Remington Steele) és az első részben rögtön ott figyel az újság.

Nem azért irtam, hogy noszogassak bárkit, csak gondoltam ez on-topic.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 09-10-2009, 12:42 PM
  #15
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Először én is nagyon meghökkentem a ruhán, de aztán hamar megszoktam. Persze én soha fel nem vennék egy ilyen ruhát, de Alexis-en jól áll, szépen felveszi az alakját és egy ilyen fashion event-re elmegy. Viszont a rúzs nagyon rémes és a haja sem igazán tetszik igy.
Arra, hogy a 3 A nincs annyira jóban Blake-kel. Tudod, Blake a múltkor sem volt ott Amber könyves bigyóján. Meg érdekes, hogy ezen a rendezvényen ott volt Alexis és Blake is és egy közös kép sem készült róluk. Persze, lehet, hogy ez mind hülyeség, mert pár hónapja meg Alexis és Amber együtt vacsiztak Blake-kel.

Ennek tetszett az eleje, de az égből potyogó kaját már megint soknak találtam. Asszem ez a sztori nem nekem való, de azért biztos aranyos mese lesz. És az a korosztály akiknek készül, szeretni fogja.
Zack Snyder rendezi aki rendezte a Watchmen-t, amit én nem láttam, de úgy tudom jó visszajelzések voltak róla. Csak a trailerbe néztem bele de a képi világa szép volt, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lesz az animációval. A szinészek is jók. Csak a sztorit találom kissé gyengének, de bármi kisülhet belőle. Majd kiderül, ha meglesz a trailer.

Az első évadban tisztán emlékszem egy jelenetre ahol a nagyi újságot olvasott. Majd lecsekkolom, hátha a hires/hirhedt újság volt az. XD
Ez komoly? Egy 80-as években készült sorozatban is? Ez már tényleg nem semmi. Kezdem azt hinni, hogy ez az újság valami tv-s kabala lehet.

Látod, mindig annyira off-topic vagyunk, hogy már az a meglepő ha valami on-topic.

Szerk: Azt hittem Jared már nem is fog irni a feleségéről Alexis-ről. Hát csalódtam volna benne.
__________________


Last edited by anettbianka; 09-10-2009 at 01:40 PM
anettbianka is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Lauren Fan, Alexis Bledel Fan, FYeah Cary Agos, Logan Huntzberger Blog, Luke's Flannel, Jared Padalecki Daily, Alexis Bledel Network
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 04:42 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.