Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 10-28-2007, 06:40 AM
  #61
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
Madzia, nadal nie zdecydowałaś co sobie dobierzesz?

Ja właśnie słucham nowej płyty Britney, która jest dość kiepska, a powinnam rozwiązywać zadania z termodynamiki chemicznej... Aczkolwiek wszystko jest lepsze od zadań z chemii.
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 10-28-2007, 06:48 AM
  #62
Addicted Fan

 
tzw_madzia's Avatar
 
Joined: May 2005
Posts: 4,497
Mam kilka opcji, zobacze jak pojdzie z matura A na razie sie ciesze, ze nie dobralam nic w tym roku, bo sie zapowiada ciezki :/

Hehe, no to witaj w klubie.... Ja planuje zaczac cos robic o 15, choc pewnie i tak nie wyjdzie
A zadania z chemii sa fajne, ale tylko wtedy, gdy sie je rozumie XD
__________________
DFTBA!

icon: ?
tzw_madzia is offline  
Old 10-28-2007, 06:55 AM
  #63
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
Ja planuje zacząć robić koło 19. Od 19-22 to 3 godziny, więc powinno starczyć. Zresztą 19-22 to idealne godziny do uczenia się.

Zadania z chemii były fajne jak była chemia organiczna. A te są takie bardzo fizyczno-matematyczne. A jak mi nei wychodzą to się zaczynam zniechęcać. Ale muszę jakoś je liczyć, bo ostatnio dostłam 2 bo doszłam do wniosku, że zadania z książki umiem rozwiązywać. No i owszem te "książkowe" rozwiązałam, ale jak dostałam parę definicji do zdefiniowania to poległam.
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 10-28-2007, 07:28 AM
  #64
Master Fan

 
adriene_evans's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 10,232


Ja siedzę (a raczej leżę na biurku) i kwiczę bo wczorajszej "imprezie" Dwaj kumple wczoraj wpadli wieczorem i oglądaliśmy Straszny Film A kwiczę, bo się wczoraj przeżarłam Zeżarliśmy (bo jedzeniem tego nie można nazwać) 3 kg mandarynek, spaghetti z 3 paczek makaronu, ponad dwa kilo jabłek + wypiliśmy całą zgrzewkę Coca Coli Jeszcze wieczorem jeden kumpel poszedł po więcej mandarynek, ale dopiero w polowie drogi mu się przypomniało, że wszystkie sklepy pozamykane bo już grubo po 23 było Jeszcze dodając do tego śpiewanie "I will always love you" w trójkę i niesamowite wycie w wyższych partiach to wieczór mogę zaliczyć do jednej z najlepszych imprez w życiu Rano oczywiście dostałam zrypkę od dziadka, bo wieczorem przylazła ta pinda znad przeciwka "co u was tak głośno" A my po prostu staraliśmy się dobrze bawić
__________________
all I've done
to see the burning sun
+ / +
adriene_evans is offline  
Old 10-28-2007, 07:34 AM
  #65
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Nareszcie FF chodzi.

Nuuudnoooo miiiiii Wlasciwie to moglabym popracowac nad tlumaczeniem ktore mam na po feriach, analiza na polowe listopada czy zaczac czytac lektury... Albo wziac sie za obiecany layout... Ale po co, no nie?
Zato obejrzalam sobie Anie z Zielonego Wzgorza (stfu bez komentarza ), pieke ciasteczka i w kolko slucham jednej piosenki (musze jakiegos dobrego viddera dorwac bo mam pomysl na vida do niej )
~DresdenDoll~ is offline  
Old 10-28-2007, 07:45 AM
  #66
Obsessed Fan

 
AC_love's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 5,509
Quote:
Originally Posted by adriene_evans (View Post)


Ja siedzę (a raczej leżę na biurku) i kwiczę bo wczorajszej "imprezie" Dwaj kumple wczoraj wpadli wieczorem i oglądaliśmy Straszny Film A kwiczę, bo się wczoraj przeżarłam Zeżarliśmy (bo jedzeniem tego nie można nazwać) 3 kg mandarynek, spaghetti z 3 paczek makaronu, ponad dwa kilo jabłek + wypiliśmy całą zgrzewkę Coca Coli Jeszcze wieczorem jeden kumpel poszedł po więcej mandarynek, ale dopiero w polowie drogi mu się przypomniało, że wszystkie sklepy pozamykane bo już grubo po 23 było Jeszcze dodając do tego śpiewanie "I will always love you" w trójkę i niesamowite wycie w wyższych partiach to wieczór mogę zaliczyć do jednej z najlepszych imprez w życiu Rano oczywiście dostałam zrypkę od dziadka, bo wieczorem przylazła ta pinda znad przeciwka "co u was tak głośno" A my po prostu staraliśmy się dobrze bawić
fajna imprezka



takie są najlepsze
__________________
Do you ever wonder...? Do you ever think about...
...if we'd met up that night and...
...had a chance...?

icon by MelBelle
AC_love is offline  
Old 10-28-2007, 07:58 AM
  #67
Master Fan

 
adriene_evans's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 10,232
I to może być przykład na to, że można świetnie bawić się bez kropli alkoholu No, chociaż pod koniec imprezki wyglądaliśmy, jakbyśmy byli trochę pod wpływem Ale nigdy nie zapomnę tekstów jakie leciał i tego śpiewania Takiego fałszu nigdy nie słyszałam A nauczycielka w gimnazjum wmawaiła mi, że mam ładny głos
__________________
all I've done
to see the burning sun
+ / +
adriene_evans is offline  
Old 10-28-2007, 08:17 AM
  #68
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Miałam totalnie beznadziejny tydzień. Był okropny. Na dodatek zaczęły się te cholerne 'senne' dni, a z moim niskim ciśnieniem chodzę cały dzień nie do życia. Nie pijam kawy w ogóle, więc mam problem Na dodatek dostałam mandat od kanara, w szkole totalne dno, nic tylko skoczyć z mostu potrzebuję wakacji

Ja dzisiaj oglądałam "Mulan", a w piątek oglądałam "Dwie wieże" i teraz ciągle słucham soundtracku z WP.

I na dodatek obudziłam się dzisiaj przed 8 rano!! Boże, dostałam godzinę snu gratis a coś mnie budzi tak wcześnie w niedzielę

Ale co najgrosze, zamiast iśc na koncert do filharmonii na który czekam cały rok (Mozart i jego "Requiem") muszę jechać do dziadka na urodziny. Wiem, że to samolubne, ale mam autentycznie dość wszystkich i wszystkiego i aaa chcę już święta
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 10-28-2007, 08:20 AM
  #69
Master Fan

 
adriene_evans's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 10,232
Ann zobaczysz, wszystko będzie dobrze
__________________
all I've done
to see the burning sun
+ / +

Last edited by adriene_evans; 10-28-2007 at 08:52 AM
adriene_evans is offline  
Old 10-28-2007, 08:50 AM
  #70
Extreme Fan
 
zbuntowana's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 2,290
jejku dziewczyny jak ja tu dawno nie bylam ktos mnie pamieta :p
Ann ja rowniez o tej godzinie sie obudzilam :/ to chyba jakis "zegar biologiczny"
__________________

Magda

Show me what I'm looking for
zbuntowana is offline  
Old 10-28-2007, 08:54 AM
  #71
Master Fan

 
adriene_evans's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 10,232
Hej zbuntowana

Ja dzisiaj wstałam przed 10 ale tylko dlatego, ze wczoraj powiedziałam babce, żeby mnie nie budziła po 7 bo nie wszyscy są tak upośledzeni jak ona, żeby wstawać w weekendy o 6 rano
__________________
all I've done
to see the burning sun
+ / +
adriene_evans is offline  
Old 10-28-2007, 09:15 AM
  #72
Obsessed Fan

 
AC_love's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 5,509
Ann -

ja wstałam o 8 żeby psa wyprowadzić, ale okazało się że to była 7
__________________
Do you ever wonder...? Do you ever think about...
...if we'd met up that night and...
...had a chance...?

icon by MelBelle
AC_love is offline  
Old 10-28-2007, 11:30 AM
  #73
Master Fan

 
adriene_evans's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 10,232
Dobra, skończyłam pisać te głupie sprawozdanie dla klubu europejskiego, więc mogę oddać się lenistwu
__________________
all I've done
to see the burning sun
+ / +
adriene_evans is offline  
Old 10-28-2007, 11:33 AM
  #74
Obsessed Fan

 
AC_love's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 5,509
dzięki bogu przed nami krótki tydzień i niestety jedyny z dodatkowych wolnych dni
__________________
Do you ever wonder...? Do you ever think about...
...if we'd met up that night and...
...had a chance...?

icon by MelBelle
AC_love is offline  
Old 10-28-2007, 11:47 AM
  #75
Master Fan

 
adriene_evans's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 10,232
Taaak Na dodatek w środę mam lekkie lekcje i ma być jakiś apel A najbardziej się cieszę, że nie będę miała informatyki w piątek Facet do nas mówi "dzieci" i "dziecko rozumie" "dziecko zrobi.."
__________________
all I've done
to see the burning sun
+ / +
adriene_evans is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 04:07 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.