Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

 
 
Thread Tools
Old 08-03-2004, 04:59 AM
  #16
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No no Robi sie ciekawie, Josh sie rozbiera
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 08-03-2004, 06:30 AM
  #17
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Quote:
Originally posted by _Doreen_
No no Robi sie ciekawie, Josh sie rozbiera
Wystarczy nam czekac na dalszy bieg wydarzen
Annush87 is offline  
Old 08-03-2004, 08:15 AM
  #18
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
chcemy wiecej!!! dajel dalej dalej !! Idz na calosc !!!
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 08-04-2004, 04:27 AM
  #19
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Jenny, prawdziwy diabelek w tobie siedzi
Annush87 is offline  
Old 08-04-2004, 05:05 AM
  #20
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
wilk w owczej skurze to racja ale aniolkiem tez potrafie byc a po za tym nie wieze ze ty bys nie chciala zobaczyc Josha
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 08-05-2004, 08:34 AM
  #21
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Oh, wiesz... Moze narazie nie Nie chce traktowac go jak obiekt seksualny ktorego znam od stop, ze tak powiem do glow Wole aby pozostal dla mnie nieodkryta tajemnica, czyms co mnie interyguje...
Annush87 is offline  
Old 08-06-2004, 10:27 AM
  #22
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
ee tam zwiasa mi tajemniczosc chce calego mojego Josha!!!!!!!!!!!!! Kazda jedna setna milimetra mojego misia jest zecza wspaniala i godna podziwu chciala bym go zwiedzic CALEGO a przynajmniej zobaczyc
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 08-06-2004, 01:48 PM
  #23
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Matko gdybym wczesniej tylko wiedziala, ze tu takie zdjatko widnieje to............. ah oddechu mi az braklo

Hihi Doti odkad obejrzalam PH to etraz Joh za akzdym arzem wydaje mi sie przystojny - chyba wpadlam
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 08-07-2004, 11:29 AM
  #24
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
Janetko dla pocieszenia moge ci powiedziec tylko tyle ze wiem co to za uczucie wzychac do Josha

mam pytanie czy ktoras widziala film "Ottelo" z Joshem ??

Josh Hartnett uważa, że William Szekspir ma coś do powiezienia współczesnej młodzieży. 23-letni Hartnett, gwiazda Perl Harbor zagrał w filmie O, opartej na szekspirowskim Otellu opowieści dla nastolatków, której akcja dzieje się w szkole średniej. Premiera filmu była przesunięta z powodu strzelaniny, jaka odbyła się w szkole w Kolorado. Miramax, oryginalny dystrybutor filmu zdecydował się na odsprzedanie praw Lions Gate. W filmie Harnett gra intryganta Hugo, syna szkolnego trenera koszykówki, - postać wzorowaną na szekspirowskim Iago. Harnett ma nadzieję, że ten film sprowokuje dyskusję o przemocy w szkole. "Uwielbiam Szekspira i fakt, że jego twórczość do dziś dnia tak aktualna jest zadziwiający" powiedział aktor w wywiadzie. "Film nie gloryfikuje przemocy, wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że stanie się on początkiem narodowej dyskusji o przemocy wśród młodych ludzi. To jest jednym z głównych powodów mojej radości z faktu, że film miał w końcu swoją premierę".


no to moze jeszcze pare foteczek



te cztery sa zastanawiajace heh



a tu buziaczek


__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 08-08-2004, 08:07 PM
  #25
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
on ma 23 lata??!! no to ja wysiadam, niesamowite naprawde tyle - bez urazy Johs ale wyglada o wiele starzej.....

Dorotko fantastyczne fotki!!1 dla mnie wszystkie sa nowe i wczesniej nei widziane
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 08-09-2004, 09:28 AM
  #26
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
a ja wyjezdzam i zostawiam mojego mysia pysia ale niech ktoras sie sprubuje do niego dobrac to zastrzele bez mrugniecia okiem no a tak po za tym to trzymajcie sie dziewczyny no i pa Joshu

Janet a ja kurcze nie widze fotek dorotki buuu
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 08-09-2004, 09:17 PM
  #27
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Jakie fotki?? Halo? Mnie nie bylo, ja dopiero teraz jestem Czyzby sie ktos pode mnie podszywal? :>

Hehe, a to pewnie Janetce pomylily sie tylko nicki i miala na mysli fotki Jenny

Ja nie widzialam Otella z Joshem, a szkoda bo z opisu wynika ze to rzeczywiscie jest ciekawy przeklad Szekspira

Jenny na jak dlugo wyjezdzasz?? Hmm ciekawe czy bedziemy grzeczne
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 09-01-2004, 06:36 PM
  #28
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Jejku przepraszam bardzo nie wiem co mnie wtedy opetalio - oczywiscie chcialam nap[isac,z e fotki jenny a nie Dorotki przepraszam arz jeszcze was obie

Film "The Virgin Suicides", widzialam tylko kawalek - do momentu zabicia sie pierwszej corki..Johna nawet nie doczekalam sie bo usnelam albo widzialam ale nie kojarze juz? hmm w kazdym razie gral tam tez ten gosciu co gral z Katherine Heigl w "100 i ja" prawda? Czy zas mi sie cos pomieszalo?

Otella tez nie widzialam ale na pewno zobacze "Rum Dairy" a tonie tylko ze wzgledu na Josha ale grac tam bedzie Johnny Depp oraz Bennicio Del Toro Juz sie go doczekac nie moge...
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 10-30-2004, 07:21 PM
  #29
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
widze ze zbyt duzego tłoku tutaj nie ma .. Ahh moje kochane sloneczko ..Josh jak zwykle sliczny i kochany

hmm film The Virgin Suicides a ja tego chyba nie widzialam ale jesli to jest juz na kasetach napewno to dopadne i opisze wrazenia
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
Old 11-07-2004, 06:16 PM
  #30
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
no a tu ciagle pusto ja wam dam no ja wam dam zaraz wparyuje na ogolne forum i z wami sobie pogadam buhehe tu tak weoslo przeciez


__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline  
 

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 04:14 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.