Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 04-03-2009, 05:01 AM
  #46
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Már vagy ezer éve próbálok bejelentkezni, de nekik is pont akkor kell machinálni, mikor végre sietnék

Jelentem, hogy megnéztem az ER-t
De poént azt még nem lövök le, hátha nem láttátok.

Azt azért elárulom, hogy (nem meglepő módon) Alexis HIHETETLENÜL SZUPER volt
És állitom, hogy ha folytatódott volna a sorozat, akkor előbb-utóbb (bár a vége felé már az volt a szokás, hogy mindenki kavart mindenkivel) ezzel a vizes kabátos, göndör hajú kis bunkóval hozták volna össze Nagyon sokat voltak együtt (na jó, a csávó a felettese vagy mifene)

KÉP 1

KÉP 2
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 06:10 AM
  #47
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Én még csak most kezdtem el tölteni a részt, de még ma mindenképpen megnézem.

Az a srác lenne a göndör hajú vizes kabátos? Amennyit látok belőle, nem rossz. De lehet nem lesz szimpi ha azt mondod bunkó.
Poén, hogy az első képen pont Alexis neve van kiirva. Bár gondolom épp azért választottad ezt a capet. XD

Annyit árulj el, Clooney benne volt? És ha igen, volt Alexis-szel közös jelenete?

Szerk: felmentem az ER imdb boardra, mert kiváncsi voltam a visszajelzésekre Alexisről és meglepetésemre mindenki csupa jót ir. Hogy milyen jól beillett a többiek közé és meglepőean jól játszott. Alig várom, hogy leérjen a rész.

Anita láttam az AB boardon az új Alexis&Amber képeket.
De sokat lógnak együtt mostanság. Ez tetszik.
Itt már HQ-ben is megvannak. (Alexis-nek pecsétes a ruhája .)
__________________


Last edited by anettbianka; 04-03-2009 at 06:40 AM
anettbianka is offline  
Old 04-03-2009, 07:00 AM
  #48
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Nekem is tök sokáig tartott, mire lejött. Ez a rész hosszabb is volt, meg "pár" MB-tal több, mint szokott lenni. Illetve most már csak mint amilyen volt

Igen, az a srác. David Lyons a szinész, aki játszotta. A kép Alexis nevével direkt volt

Majd még vágok ki képet. Egyszer már elkezdtem, de közben töröltem a régi Photobucket account-omat és csináltam helyette egy újat.

Simon (mert hogy ez a neve a sorozatban, Dr. Brenner) számomra rejtély. Mert amennyit láttam belőle, hát az nem volt túl pozitiv. Tényleg elég bunkó volt. De lehet, hogy azért még szerethető. Mindenesetre majd figyeld meg, hogy hányszor együtt lesz Juliával Nem mondom, elgondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy összeillenének. Mindegy, mert már úgysem tudjuk meg. Álmodozni azért lehet

Julia és Simon ülnek a fán ....

Clooney sajnos nem volt benne

Helyes, helyes. Irjanak is csak jókat Alexis-ről, mert megérdemli
Mi az, hogy meglepően jól játszott? Hát vakok ezek? Eddig se számitott rossz szinésznek

Last edited by dice8us; 04-03-2009 at 07:06 AM
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 07:14 AM
  #49
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Mivel dupla rész. XD
Azon mondjuk meglepődtem, hogy egyben is van. Igy 600 valahány MB.

Hű, ettől a képtől totál megijedtem.

Szerintem én is csinálok majd egy rövid picspamet LJ-n. XD
A múltkoriban én is töröltem egy account-om, mert tele volt régi ronda artokkal és ikonokkal. De nem hiszem, hogy létre fogok hozni újat helyette. Igy is van kettő.

Még reménykedhetünk abban a spinoff-ban és akkor hátha...

De azt kell, hogy mondjam, ezeken a közelebbi képeken már egyáltalán nem jön be ez a Simon gyerek. Julia&Simon-ról majd véleményt mondok miután láttam a részt.

Hát az nagy kár.

Igazából a nép mindig is rossz véleménnyel volt Alexis szinészi teljesitményéről (kivéve persze az AB fanokat). Ezért is lepett meg, hogy most mindenki csupa pozitiv dolgokat irt. És sokan irták azt is, hogy ha lenne spinoff Alexis-szel, biztos néznék, mert igazán meggyőző volt ebben a szerepben.

Még mindig csak 65%-nál tart a letöltés.
Egyébként felirat nélkül nézted? Mert én próbáltam volna feliratot keresni, de ehhez a részhez sehol nem találtam.
__________________

anettbianka is offline  
Old 04-03-2009, 07:23 AM
  #50
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Igen, azért
Nem baj, jó igy. Csak kár, hogy sokáig tart, mire lejön.

Nem a legelőnyösebb

Neki kéne majd állnom kikockázgatni, de lusta vagyok. Mert felnyomni a Photobucket-re nem egy leányálom

Majd meglátom

Ha van már kettőd, akkor minek kéne még egy harmadik? Igazad van

Nem lesz spinoff, legalábbis én úgy tudom. Az volt Michael Chrichton kérése és hát mivel meghalt, pláne be kell tartani

Nem egy helyes gyerek. De Julia&Simon szent meggyőződésem szerint összeillenének. Hát még mindig jobb, mint Rory&Dean vagy Rory&Logan

Hát nem tudom, hogy miért van/volt ez az általános "nem szeretem AB-t", de ezek után ne merje senki semmi rosszat mondani róla!! Mert még az orra alá dörgöli egy fan az ER-t

Kár, hogy nem lesz spinoff

65%? Óóó... akkor ez már majdnem a hajrá!!!
Feliratot ne is keress! Se most, de szerintem később se. Ugyanis nincs. Bár lehet, hogy a fináléra való tekintettel valaki csinál, én inkább nem élem bele magam. Már jó ideje felirat nélkül kell nézni, mert senki se veszi a fáradtságot
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 07:36 AM
  #51
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Hát ja, már vagy egy órája elinditottam a letöltést és még mindig kell 10 perc, mig leér.

Olyan bérgyilkos feje van rajta.

Szerintem nem olyan gáz a feltöltés, amióta nem egyesével kell. Anno én is utáltam.
Viszont a képkivágás nekem sem tartozik a kedvenc időtöltéseim közé.

Oh, nem tudtam, hogy ez volt a kérése. Akkor biztos tiszteletben tartják és nem lesz spinoff.
Annyira nem üt sziven, mert nem vagyok egy nagy kórház sorozat fan, de azért jó lett volna Alexist TV-ben látni megint. Igaz, azt mondta MA-nak, hogy egyenlőre még nem akar TV-zni.

Komolyan, a "crazy internet people" (és most nem a GG fanokra gondolok) úgy gondolják, hogy Alexis a) tehetségtelen szinésznő, b) szörnyű a testtartása (amivel egyet kell értenem), c) nagyon szép és d) neki vannak a leggyönyörűbb kék szemei.

Én találtam feliratot a 21-es részig (még magyart is a 20-ig) de a 22-höz még nincs sehol. De gondolom a következő pár napban az is elkészül. Lehet még ma, mivel ez volt a nagy finálé.
__________________

anettbianka is offline  
Old 04-03-2009, 07:45 AM
  #52
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Még 10 perc és még 10 perc és még 10 perc és.....

Na szegény Simon most megkapta
Ahogy látom nem sok esélyem van, hogy rajtam kivül legyen még JS-szimpatizáns. De majd megpróbálok együtt élni a ténnyel

Az a baj, hogy nálam folyton akadozik, ha többet akarok feltölteni egyszerre. Különben nekem sem lenne bajom vele
A kivágást meg valahogy lehet automatizálni, csak akkor tizedmásodpercenként szedi a képeket és a végén több száz lesz. Inkább megcsinálom kézzel

Én sem tudtam eddig. Talán ma vagy tegnap olvastam.
Pedig az ER-spinoffban jó lenne. Akkor megint jó pár évre be lehetne biztositva (mármint sorozattal). És akkor már nem csak a kis Rory Gilmore lenne

a, hülyék b, én eddig még nem is vettem észre c, igaz d, nagyon igaz.

Pár ER fan meg azt nehezményezi, hogy a, nem volt benne x, y, z szereplő (ezzel egyet kell értenem félig-meddig). Esetleg x, y, z párt még bele kellett volna rakni, mert ezt hiányolták.

KÖNYÖRGÖM, EZ A FINÁLÉ VOLT, NEM EGY SZAPPANOPERA!!!

Ha már az a nyamvadt pár úgyis együtt van, akkor nem lehetne elvonatkoztatni tőlük? Pláne ha már lefutott ez a vonal. Különben sem az a legfontosabb.

Van felirat? Akkor bocsi, visszavontam
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 07:56 AM
  #53
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Neeeeem. Egyébként pont most ért le.

Attól még, hogy bérgyilkos feje van, lehet kedvelni fogom. Vagy legalábbis Juliával. Szal még ne add fel a reményt.

Én még nem vettem észre, hogy ilyen probléma lenne.
Tudom, hogy lehet automatizálni, de azzal meg az a bajom, hogy vagy több szám képet csinál, mint ahogy te is mondtad, vagy ha kevesebbre állitom, akkor 100%, hogy mindig a rossz pillanatokat kapja el, amikor valaki éppen beszél pl. és nyitva van a szája meg hasonlók.

Csakhogy ő pont ezt nem akarja egyenlőre. Hogy évekig ugyanazt a szerepet kelljen játszania. De ha lett volna ER spinoff, akkor azt lehet bevállalta volna.

Általában minden sorozat fináléjakor ez szokott lenni. Az emberek az utolsó pillanatig reménykednek, hogy a kedvenc karaktereiknek happy endje lesz.

Akkor most lépek is megnézni.
__________________

anettbianka is offline  
Old 04-03-2009, 08:02 AM
  #54
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Szuper

Jól van, akkor az összes ujjamat cross-olom, hátha...

Akkor lehet, hogy az én gépemmel van a baj. Ami nem is lenne meglepő
Hehe, mégiscsak kézzel kell csinálni az ilyen műveleteket, nincs mese.

Jahh, értem. Remélem, hogy az ER spinoffot bevállalta volna. Lehet, hogy MC-tól függetlenül lesz valami. Végülis az már nem a Vészhelyzet, csak egy másik kórházsorozat (aminek mellesleg van egy aprócska köze az ER-hoz)

A happy end-es dolog nem is baj. De úgy mérni egy finálét, hogy sz@r, mert nem volt benne a kedvenc shippem.... hát az szánalmas

Jó szórakozást hozzá

Én is megnézem még egyszer
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 08:13 AM
  #55
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Csak annyira tértem vissza, hogy....


mégsem olyan rossz ez a mr. ázott kabát.

Na most rohanok nézni tovább.
__________________

anettbianka is offline  
Old 04-03-2009, 08:22 AM
  #56
Total Fan

 
LG - Life's Good's Avatar
 
Joined: Mar 2006
Posts: 7,112
Én még töltöm, és úgy tűnik elég soká fog lejönni, mert hát szar a netem mostanában, mint mondtam. Talán estére. Én nem néztem IMDB-t, viszont olvastam cikkeket, volt negativ vélemény is Alexisről (igazából nem olyan durva), de többségében jó volt, vagy semleges (mármint nem tértek ki rá, hogy tetszett-e nekik vagy sem, csak megemlitették). Viszont néhány fanforumozónak egyáltalán nem tetszett, heh.

Hihi, érdekes, hogy Julia/Simon párositásról beszéltek. Mit irt a TV Guide?

Quote:
Loved, loved, loved Alexis Bledel as new intern, Rory Gilmore. Okay, not really, though the intelligence and confidence with which she tackled her tough first day were certainly reminiscent of a certain Stars Hollow escapee. It left me wishing to learn more about how things turn out for her. (In my version of the spin-off, she and Brenner get together, but only after a long, stormy romance that has him fleeing his turbulent, one-night-stand past. Wait a minute — that storyline sounds familiar...)
Miért nehéz a képkivágás? BS Player-ben csak a P betűt kell nyomogatni lejátszás közben és egy könyvtárba automatikusan beteszi a capeket. Nekem mindig hamar megvan.

Hát ehhez felirat tényleg jól jönne, akár angolul is, mert az orvosi szakszavak terén nem éppen mozgok otthonosan.
__________________
–Anita | tumblr | twitter | livejournal
Sarah, please. You taught me how to dance.
LG - Life's Good is offline  
Old 04-03-2009, 08:27 AM
  #57
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Mondjuk úgy, hogy eléggé megosztotta a nézőket. Remélem, hogy azért mi vagyunk többségben, Mármint azok, akinek tetszett az alakitása

Na ha már a TV Guide is azt irta, akkor nem lehetek nagyon eltévedve
És eskü, hogy nem olvastam a cikket

BS Player nekem virust hozott, azért nem használom már

Ha Bia talált feliratot a korábbiakhoz, akkor reméljük, hogy ehhez is lesz. Könyi, könyi!!!

Quote:
mégsem olyan rossz ez a mr. ázott kabát.


Kicsit Tuck-ra emlékeztet. Biztos a göndör haj teszi
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 08:29 AM
  #58
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
A fanforumozók hülyék. Tisztelet a kivételnek. De nekik tényleg soha semmi nem tetszik, úgyhogy nem sokat adok a véleményükre.

Azt a TV Guide reviewt én is láttam. De csak annyit olvastam el belőle, amit most beraktál.

Én BSPlayerben nem szeretek képet kivágni, mert olyan kicsi képeket csinál. Legalábbis az enyém. Nem tudom lehet-e valahol állitani. De mindegy is, mert képkivágáshoz KMPlayert használok és azzal tökéletesen meg vagyok elégedve.

Az a baj, hogy én sajnos nem csak a szakkifejezéseket nem értem. De lehet csak nem koncentrálok eléggé.
Mondjuk eddig elég tiszta a sztori annak ellenére is, hogy nem nagyon értem mit mondanak.

Quote:
Originally Posted by dice8us (View Post)
Kicsit Tuck-ra emlékeztet. Biztos a göndör haj teszi
Engem nem. Inkább Jensen Ackles-re.
__________________

anettbianka is offline  
Old 04-03-2009, 08:34 AM
  #59
Elite Fan
 
Joined: Aug 2006
Posts: 25,794
Azt is fanforumozók irták, amire én panaszkodtam, Úgyhogy egyet tudok érteni az előttem szólókkal. Hülyék

Tisztelet a kivételnek

Én meg Windows Media Player Classic-ot használok, tökéletesen megfelel. Amúgy is utálom, ha 80-féle lejátszó van a gépen.

Szakkifejezésekkel nem is kell foglalkozni. Első körben elegendő a nagyon körvonalas lényeg megértése.... szerintem

Quote:
Engem nem. Inkább Jensen Ackles-re.
Gondoltam. Ez azért van, mert te jobban ismered/szereted Tuck-ot, mint én
Igen, Jensen is van benne egy kevés, most hogy igy mondod....
dice8us is offline  
Old 04-03-2009, 08:40 AM
  #60
Elite Fan

 
anettbianka's Avatar
 
Joined: Dec 2006
Posts: 37,836
Ugye, hogy ugye.
Olyan idegesitő, hogy a fanforumozóknak soha semmi nem jó. Mikor megkapják amit akarnak, akkor is csak a rosszat látják mindenben. Most persze, csak saját tapasztalatból beszélek. Más fandomokban lehet nem igy van.

Héé, nem is igaz. Csak Windows Media Player, BSPlayer, KMPlayer, PowerDVD, FLV Player, Quicktime... um Winamp.

Valami nagyon Jensen-es rajta, de nem tudok rájönni, hogy mi.
__________________

anettbianka is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Lauren Fan, Alexis Bledel Fan, FYeah Cary Agos, Logan Huntzberger Blog, Luke's Flannel, Jared Padalecki Daily, Alexis Bledel Network
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 07:04 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.