Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 03-18-2005, 10:53 PM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

Birincisi Atlas Pasajı'na gitmedik
İkincisi matematik dersinde salak adam kendi çapında bişeyler anlatıp kafamdakileri de karıştırdığı için resim yapmak daha yararlı oluyo
Üçüncüsü Benimki resimde çok küçük duruyo biliyorum,ama aslında daha büyük bişiy,uzun kısmı bi metre
Dördüncüsü bunu beleşe aldımmwhahaBiraz yalvarmam gerekti ama sorun diil
pts.of.athrty is offline  
Old 03-18-2005, 11:55 PM
Total Fan

1.si ben atlas pasajına gittin demedim
2.si matematikçinin kafanı allak bullak etmesi derste resim yapmanı gerektirmez.Aç kendin çalış matematiğini

Yaa arkadaşlar biliyorsunuz ÖSS dönemi yaklaşıyor.Bunun için gönderdikleri bir hata düzeltme formu var.Kardeşim doğum tarihindeki hatayı farketmemiş.1986 yerine 1996 yazılı.Hata düzeltilmesi için gerekli sürede dün bitti.Dün akşamdan beri Aslıhan altüst durumda.Şimdi sabahın 9'u.Saat 8'den beri arıyoruz ÖSYM bürolarını ama henüz çıkan olmadı.Ben bir sorun olacağını sanmıyorum ama kardeşim şuan yıkılmış durumda.Çok üzülüyorum haline.
Old 03-19-2005, 02:04 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ayy inanmiorm!!hep böle aksilikler cikar ztn!kardesn icin cok usuldm umarm duselir..gecen sene bnmde basima bi problem gelmisti kendimi yirtmisti evde aglamktn sinir krizleri gecirmistm cok feci aile facialari yasamistik babami suclamistm problmdn dolayı cunku ama sora duseli sizinkide düzelir umarm!kardeşinin cok ii anlayabilirm su anda

yuhh nazli yuhh filmi iki kere izledn-yrn tekrar birlikte gidices-üstüne üstlük bide vcd sini aldn!para basiosn heraldebn olsam bi kazak alirdm o fiyata

eveeeeeeeeett simdi sizee milli gururumuzu acikliormmm!!
ekin yüzme yarislarinda türkiye 3.sü olmus!!!cnm bnm yaa!asirii sevindm deli gibi sevndm anlatamam size!
ztn dun okula giderkn yüzme ihtisasin onunde gördm onu bi sn de olsa servise biniodu tam yarislara gitmek icin nese sora okula geldm sinan die bi arkadasi söledi bana ekinin türkiye 3.sü olduunu o an böle arklarima baktm ve gözlerim doldu inanilms gururlndmm aksamda msj attm tebrk etmk icin tesekkür etti oda artk ösledm ama gelsnn yaa nese pazartesi gunu kavusucm
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-19-2005, 02:32 AM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

Kardeşin için çok üzüldüm lavuğumUmarım hemen hallolur.
Matematikten nefret ediyorum içimden çalışmak falan gelmiyo,kendimi zorlayamayan bi insanım.Bişeyi yapmak istemiyosam kendimi buna zorlayamıyorum..
Dilara,yanlışsın,3 kere izledim.vcd yi aldıım gün izledim.ekin için sevindim.afferim enişteme
pts.of.athrty is offline  
Old 03-19-2005, 08:40 AM
Total Fan

Yarın akşama babam ve kardeşim için bilet aldım.Ankara'ya gidip düzeltmeyi ordan yapacaklar.

Ekin'i tebrik ediyorum bende.Şimdi çıkmalıyım.Sonra görüşürüz
Old 03-19-2005, 09:09 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Helal Ekin'e,tebriks!

Şarkıyı indirenleeer?Nası buldunuz?
Old 03-19-2005, 09:49 AM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

Ben henüz indiremedim listede duruo öle bekliorum inmesini.çok merak ettim.
pts.of.athrty is offline  
Old 03-19-2005, 10:20 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

bnde sarkiyi nazlinin indirmesini bekliormo bana msnden yollar bnm kazaam fln yok cunku

ay hallolur umarm ankarada..

ay böle ekini tebrk fln etmissns ya ay nasi mutlu oldm anlatamam!!gururlandm resmn

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-19-2005, 01:40 PM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

ya dilara bu çocuk mezun olmadan onu bana göster olur muuu
pts.of.athrty is offline  
Old 03-20-2005, 01:44 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

AAA çok üzüldüm Nagi,kendimi onun yerine koydum da ne büyük bi stres yaşıodur kızcağız cık cık cık,tabii ailesi olarak siz de...İnşallah hallolur
Old 03-20-2005, 11:13 AM
Total Fan

Hepiniz saolun arkadaşlar.Birazdan babamla birlikte çıkacaklar yola.İlk güne nazaran morali daha iyi ama tabii işini halletmeden bir türlü rahata kavuşamayacak tabii bizde. İşallah bir problem çıkarmazlar ve düzeltmeyi yapmalarına izin verirler.Yani ben vereceklerini düşünüyorum.Bunun gibi birçok vakaa vardır sanıyorum.
Old 03-20-2005, 12:15 PM
Total Fan

Az önce çıktılar yola.Evdeki en soğuk kanlı kişi benim ama benim bile miğdeme kramplar giriyor
Old 03-21-2005, 09:01 AM
Total Fan

Kardeşim telefon açtı.Sorun halloldu bu sabah saat 11 itibariyle.Noter'e gidip bütün belgelerini onaylattıktan sonra ÖSYM bürosuna gitmişler ve durumu izah etmişler.Belgelerini almışlar ve işlem tamam şuan babamla yoldalar. Gece saat 11 gibi burda olacaklar

Tabii bu arada boş durmayıp Anıtkabir'i de ziyaret etmişler.Neyse çok mutluyum.Huzurluyum.Hepimiz öyleyiz.Allah'a şükürler olsun
Old 03-21-2005, 10:43 AM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

ayy çok sevindim nagi!
pts.of.athrty is offline  
Old 03-21-2005, 12:21 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ayy cok sevindm nagii!!gözünüs aydnn!!!

bn bugn askıma kavusttmm en sonunda gördmm

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 10:34 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top