Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 03-01-2004, 10:38 AM
Part-Time Fan

ay nagicimde izledi herlade hemen anlatsin bizede..nagi nerdesin nasıldi izlediysen hadi cabuk anlatttt [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img]
Old 03-01-2004, 11:08 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

bu film nagihanin bahsettigi film dimi??güzele benziyo gercekten

arkadaslar siz nasil dj'cisiniz?size cok güzel dialoglar getirdim kimse bisiy dememis [img]smilies/frown.gif[/img] hemde o kadar ugrastim yazdim yani [img]smilies/frown.gif[/img] neyse artik özlem geldiginde yorum yapar [img]smilies/redface.gif[/img]
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-01-2004, 01:35 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

bu filmin inglizcesi ne oluo?
Old 03-01-2004, 05:17 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Izin verirseniz öncelikle icimdeki su Yüzüklerin Efendisi'nin Oscar ödüllerindeki damgasini konusayim öncelikle.Gece saat 1'de tvnun karsina gecip gözlerimi dört acarak grubu görebilmek icin resmen savas verdim neyseki yayinin verildigi kanal hobbitlerle de sohbet etti.Harikalardi.Oldukca yakisiklilardida.Benim icin gecenin hos olaylarindan biri Billy'nin kiz arkadasinin orda olmayisiydi.Kendimi fazlasiyla hazirlamistim bu konuda.Neyse adayliklari aciklandikca kafami egip ekrana bakamadim bile.Isımlerini duyuncada sürekli koltuktan firlayip bagirdim.Annem 3 kere gelip yavas saat sabahin 4-5 diye uyardi [img]smilies/tongue.gif[/img] Ozellikle en iyi yönetmen ardindan da en iyi film gelince sabahin 7'sinde beni tahmin bile edemezsiniz.Yanliz sonra birikisinin agladigini görünce cok burkuldu icim.

Sean'a Elijah'a bakar misiniz lütfen.Dom'un da ayni sekilde ama o resmin disinda kalmis.Odül töreni baslamadan önce Peter ve Elijah ile röportaj yapiyorlardi Peter yarin sabah bu kitap kapanmis olacak ve kendi yollarimiza gidecegiz diyince üzülmedim de degil.Böylesi bir kez gelirdi.Geldi ve bitti.

Bu görüntüyü cekin.Kisa bir röportaj hobitlerle.Dom'u birazcik seviyorsaniz onun ekrana öpücük yollayip ardindan "Hiii Mikeyyy" diyisine biteceksiniz [img]smilies/wink.gif[/img]

Pre-Oscar

Nagihan

[ 03-01-2004: Message edited nghn ]

[ 03-01-2004: Message edited nghn ]
Old 03-01-2004, 05:28 PM
Total Fan

Evet Dilara Türkce izledik.Sürekli sözünü ettigim Dawson'in dialogu buydu iste."Hayatin boyunca sürecek bir iskence" Sürekli aklimda bu sözlerle bir fanart yapmak var.Cok istiyorum ama Dawson'in o sahnesinden hic resim yok.Ama artik olacak [img]smilies/wink.gif[/img] Elime gecer gecmez fanartini yapacagim.Resmen icimde uhde kaldi.Ikinci dialog icinde düsündüm hep ama önce o ilk Dawson dialogu.Orda yüzü öylesine güzel ki.Aci cekisi onu orda öylece izleyisi.Insanin yüregine gercektende sanki bir bicak saplaniyor gibi.

Ammmaaan efendim kimler gelmis kimler "Cengizcan" naber?Ne isin var senin bakiyim burda. [img]smilies/tongue.gif[/img]

Münire bu getirdigin film resimleri sözünü ettigim film iste.Su Fransiz film.Güzele benziyor gercekten.Dawson ve Joey'le benzerlikleri fazlasiyla var.En azindan fragmanda öyle bunu garanti veririm.Ilk resime bayildim yanliz.Ufak kizin dudaklarini uzatisi falan harika.

Dilara birtek bende olabilir belki bilemiyorum ama avatarin calismiyor görünüyor.

Nagihan
Old 03-01-2004, 05:41 PM
Total Fan

Arkadaslar biliyorum bu gece size yeni bölümü yayinlayacaktim ama inanin cok yorgunum. [img]smilies/tongue.gif[/img] Aslinda birazda yazarim ya kendimi naza cekiyorum.Sabah okula gitmeden önce yapabilirsem eklerim ekleyemez isem aksama.Beklediginize degecek söz veriyorum. [img]smilies/wink.gif[/img]

-Yazar-
Old 03-02-2004, 05:45 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ben dün ntv'deki tekrari izledim.ama orlandoyla viggo yoktu??neden acaba?peter jakson'in karisi cok komik bi kadin yaa sacini gördünüz mü?? [img]smilies/biggrin.gif[/img]

gecenin en güzeli sizce kimdi?bence tartismasiz nicole kidman!ama renee'de oldukca hostu!

gecenin sonunda niye agliyanlar oldu??ntv'de biraz kisa versiyon verdiler yani kestiler sanirim bazi yerleri.ama ben sean penn'in konusmasinada bayildim özellikle robert downey jr'u flnda andigi icin [img]smilies/tongue.gif[/img]

ay yeter artik ama nagihan yani amma naza cektin kendini!artik ybu aksamda getirmzesen immmm evini basicam [img]smilies/tongue.gif[/img]

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-02-2004, 09:38 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

nazli ben ztn (malesef)kahverengi gözlü oldugum konusunda aciklik getirdim.

himm anladim simdi neden arabanizin orda oldugunu.vaaay demek jeepleri var ha?

ben acikcasi senin asik olduguna inanmiyorum bunlara cünkü 2 gün sonra unutup yine sonerden hoslaniyosun yani bence sen sadece soneri seviyosun digerleri begenme.

[ 03-02-2004: Message edited D_i_l_a_r_a ]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-02-2004, 09:54 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Nazlicim sen kac yasindasin?söyle bi 30 fln olunca senin platoniklerinin haddi hesabi olmaz bu gidisle!

nagi nasil kendi resmimi koycaktim buraya,bana bi daha anlatabilir misin cnm??siz de koyun ama öle bi tek ben koymam [img]smilies/smile.gif[/img]

[img]smilies/cat.gif[/img]
Old 03-02-2004, 11:44 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

nazli 14 yasinda.

arkadaslar sizi bi konuda uyarmaya geldim.simdi nazlilardan geliyorum ve zorla geldim resmen beni taciz ediyodu [img]smilies/rotfl.gif[/img]

kiz dilinde sevisme(yani en yakin arkin ve ya yakin bi arkini fln iste öpüp yabaklarini sevip sarilmaya biz sevisme diyoruz)bence cok güzel bisiy.hele bnm bi biricigim var(sevde diye bi arkim)en yakin arkina hadi dilek gel seviselim diyo [img]smilies/lol.gif[/img] ve gidip birbirlerini sIkIyolar.cok komik oluyo.
skn beni sapık fln sanmayin bu yasta sevisme meraklisi diceksiniz ama umarim nasi bi sevismeden bahsettigimi anlamissinizdir [img]smilies/tongue.gif[/img]
bi kere yazlikta bi bebegi sevmye gitmistim cıkısta dedesiyle karsilastim ee naptiniz sevistiniz mi dediginde gülmemek icin kendimi zor tuttum [img]smilies/lol.gif[/img]

ayy su anda cok simarik bi animdayimda kusuruma bakmayin.(genellikle arklarim tarafindan yumulup cok tatli ve güzel odugum söylendiginde olusan bi animdir [img]smilies/wink.gif[/img] )

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-02-2004, 02:18 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

[img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
nazli hizli capkinlardan,erkek olsaydi hizli capkin playboy fln derdik...
ben sizi bölmiim siz sevisin,sevisgenler [img]smilies/tongue.gif[/img]
Old 03-02-2004, 05:04 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Tamam Dilara tamam yayinlayacagim bu gece [img]smilies/wink.gif[/img] Sanirim yani [img]smilies/tongue.gif[/img]

Nagihan
Old 03-02-2004, 05:21 PM
Total Fan

Dilara aslinda casttan bircok kisi yoktu.Ama hepsine yer verilse zaten salonun yarisini onlara ayirmak gerekirdi herhalde [img]smilies/lol.gif[/img] Bildigim kadariyla Viggo'da Orlando'da film cekimleri olduklarindan ve baska sehirlerde oldugundan cekimlerin katilamadilar.Nicole bence nefes kesici görünüyordu.Agladilar cünkü bu onlarin bu sekilde son kez biraraya gelisiydi.Yüzüklerin efendisi defteri artik onlar icin tamamen kapandi.

Nazli yanliz oyle bir yazmissinki.Ben size yazmayali diyerek.Sanki aradan yillar gecmiste geri gelmissin gibi buralara [img]smilies/lol.gif[/img] Sen bana sorarsan asik olmaya asik birisin.

Gözde siteye üye oldun mu?Olduysan sifreni girdikten sonra Bir menü cikiyor.Orda Upload File'i tikla.Sonra resmini yükle.Yükleyince sana linki veriyor zaten.

[img]smilies/rotfl.gif[/img] [img]smilies/rotfl.gif[/img] [img]smilies/rotfl.gif[/img] Sevisgenler [img]smilies/rotfl.gif[/img] Tamam bundan sonra Nazli ve Dilara ile ilgili konularda onlara direk böyle hitap ediyoruz [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan
Old 03-02-2004, 06:27 PM
Total Fan

Söz verdigim gibi bu gece yayinlacagim bölümü ama az önce Billy'nin dün katildigi bir programdan söz etmek istiyorum.Oscar ödüllerinden söz ediyorlar.Orda Prince gördügünü ve aklindan hemen "Purple Rain" parcasinin sözlerinin gectigini söylüyor.Konusma devam ediyor bu seferde Davey Jones'i konusuyorlar Billy'i Daydream Believer'i(sarkiyi esas söyleyen kisi Davey Jones) mirildanmaya basliyor.Harikaydi.Asik oldugum adamin azindan en sevdigim ciftin en sevdigim sarkisini azicik dahi olsa duymak muhtesem.Artik Daydream believer'i dinlerken sadece Dawson Joey gelmeyecek aklima Billy'de gelecek.Bu sarkinin anlami benim icin arttikca artiyor. [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Nagihan
Old 03-02-2004, 07:58 PM
Total Fan

[img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] BACK TO THE CREEK [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img]

PART - 31

Dawson hizli bir sekilde merdivenleri inerek mutfaktan iceri girer.Dawson’daki canlilik ve pozitif enerji Gale’inde Lilly’nin de dikkatini ceker.Birbirlerine bakip sinsice gülümserler.Ardindan Gale Dawson’in tabagina da omletini birakip sandalyesine oturur ve sanki olanlardan habersizmis gibi sorar.

Gale:Bugün oldukca neseli görünüyorsun.Ozellikle son birkac gündür yüzündeki o asikligin gittini düsünürsek bu degisikligi neye borcluyuz acaba?
Dawson:Eger o halimden memnunsan söyle anne.Mutfaga tekrardan bir giris yapabilirim.
Gale:Hayir hayatim bunu yapmana hic gerek yok.Sadece gülümsemeni tekrar nasil geri kazandin onu merak ediyorum.
Dawson:Biri o gülümsemeyi bana geri verdi desek.
Lilly:Jooooeeeeyyyyyyy!!!!!!!!!!
Dawson:Binnngoo.
Gale:Sahii mi?Aksam ona kapiyi acan bizdik zaten Dawson.Bizi bu kadarcik bilgiyle gecistirebilecegini saniyorsan anneni taniyamamissin demektir.
Dawson:Ahhh anne suanda o odada olan bitenleri ögrenmek icin herseyi yapardin degil mi?Fazla merakin iyi olmadigi söylenir birde.
Gale:Inan bana Dawson hayatim annen olarak ister 3 yasinda isterse 30 yasinda ol yatak odanda olan bitenleri ögrenmek benim en dogal hakkim.Ben senin annenim.
Dawson:Anliyorum yani Joey’le yatagin “icinde” ve “disinda” neler olup bittigini merak ediyorsun..Inan bana bugüne kadar babamla bile “icinde” kismini konusmadigim bir konuyu senle asla konusmam. (Lilly’e dönerek) Bak tatlim ileride anne olacagin zaman oglunla yapmaman gereken konusmalardan birine sahit oluyorsun suanda.
Gale:Merak etme Dawson benimde duymak istedigim son seylerden biri yatagin “icinde” neler oldugu.Ancakkk eger yatagin “icinde” söz konusu birseyler oldu ise bu “yatagin “disinda” islerin yolunda gittigi anlamina gelir.

Dawson annesinin istedigi cevaplari bu sekilde almasi sonrasinda gözlerini kisarak ona bakar.Gale ise gayet hicbirsey olmamiscasina masadan kalkip tezgahtan birseyler alip tekrar masaya döner.

Dawson:Zekice.Cok zekice.Ama detaylari almak icin yeterli degil.
Gale:Eminim onlarida zaman icinde anlatirsin hayatim.
Dawson:Sey aslinda anlatmak icin sabirsizlaniyorum.Ama isin özü su.Joey LA’e benim yanima tasinacak.Orda islerini ayarladi bile.Yapmamiz gereken tek sey tatil sona erdiginde esyalarini New York’tan benim evime getirmek.
Gale: (Bu Gale icin bile sürpriz olur) Bu benim bekledigimden de dahada sürpriz oldu.Dawson sen burda birlikte yasamaktan söz ediyorsun hayatim bu cok ciddi bir adim.Sanirim bunun farkindasin.
Dawson:Joey’le tekrar birlesmemizi istedigini saniyordum.
Gale:Elbette istiyorum.Ama birlikte yasamak.Bu nasil söylesem...
Dawson:Hizli mi?
Gale:Evet..Yani LA’e tasinmasini anliyorum ama birlikte yasamak.
Dawson:Bak biliyorum.Hepsini zaten kafamda binlerce kez gecirip benzer sorulari sordum.Ama sonunda hep nereye vardim biliyor musun?Ona.Hep ona.O yüzden...Hem bu teklifi yapan da ben degildim.Bunu isteyen ve israr eden Joey’in kendisi.Ben de senin gibi endiseye kapildim ama artik endiseli degilim.Hayatimda ilk kez acaba yarin ne olacak korkusu duymadan bu iliskiyi yasayacagim.
Gale:Tatlim ben sadece gelecekte olabilecek seylerden endise ediyorum.
Dawson:Biliyorum düne kadar bende böyleydim.Bugüne kadar bu hep Joey’i kaybetmeme sebep oldu.Belki bu sefer böyle davranirsam ise yarar.
Gale:Umarim tatlim.Istedigim tek sey sizin bu karmasayi asmaniz.Bunu yapabileceginize her zaman inandim.Umarim bu kez bu gerceklesir.
Dawson:Bende böyle olmasini umuyorum anne.
Lilly:Yasssaaassiiinn.Lütfeeennn dügünü burda yapalimmmmm....Lüüütfffeeeennn....
Gale-Dawson: Dügün????????
Lilly:Evet bahceyi ciceklerle süsleriz.Dereye dogru uzanan halilar koyariz.
Gale:Tatlim dügünüde nerden cikardin?
Lilly:Birlikte yasacaklarini söyledi.
Dawson:Birlikte yasayacagimizi söyledim evlenecegimizi degil.
Lilly:Arada ne fark var?
Dawson:Seyyy aslinda cok bir fark yok.Yani sonucta evli bir cift gibi biraradasin.Ayni evi ve odayi paylasiyorsun.Ve tabii ayni yasamida.
Lilly:Evli insanlarda bunu yapiyor.Babam ve annem.Bessie ve Body.
Dawson:Evet mesela Bessie ve Body.Onlar uzun bir süre birlikte yasadilar ama evli degillerdi.
Lilly:Ama simdi evliler.
Dawson:Evet ama simdi evliler.10 yil öncede ayni evi paylasiyorlardi ama evli degillerdi.
Lilly:Ama sonucta evlendiler.Yani sizde bir gün evleneceksiniz öyle degil mi?
Dawson:Sey bunu bilemiyorum.Bunu konusmak icin cok erken.Neyse ben cikmaliyim.Joey’i alacagima söz verdim.

Evlilik konusu kisa kesmek icin olanca hizla masadan kalkar ve aceleyle evden cikar.

Lilly:Hala evli olmakla ayni evi paylasmak arasindaki farki anlamadim.
Gale:Yasin bunu anlamak icin oldukca kücük Lilly.Zaman ilerledikce sende abinin neden böyle davrandigini anlayacaksin.

Masada sessizlik hakim olur ve yemeklerine devam ederler.

PART - 32

Joey nehre bakan banklarin birinde oturmus elinde tuttugu dergiyle önünden gelip gecen insanlari izlemektedir..Dawson uzaktan görünür ve yavas yavas Joey’e yaklasir.Joey gelenin Dawson oldugunu görünce onu ayakta karsilar ve öpüsürler.Ardindan elele tutusup yürümeye baslarlar.

Joey:Eskiden kizlar randevulara gec gelirdi simdi ise erkekler.Tanrim bu dünya nereye dogru gidiyor böyle.
Dawson:Kormana hic gerek yok.Nereye giderse gitsin eminin bir sekilde ayak uydurmayi basarirsin.Hem biz bunu yillardir yapiyoruz.O kadarda kötü degil.En azindan dünyanin sonu degil.Bu kadar sizlanmana gerek yok.Esitlik isteyen sizlersiniz.Erkeklerin yaptigi herseyi yapabileceginizi iddia edende.O halde randevularda da rahatlikla bekleyen taraf olabilirsiniz.
Joey:Iyiki Afrika’da ki aclik hakkinda birseyler söylemedim.O zaman neler sayardin tahmin bile edemiyorum.
Dawson:Emin ol onun icinde söyleceklerim olurdu.
Joey:Evet bunu görebiliyorum.
Dawson:Evde kahvalti düsündügümden uzun sürdü.Ailemin seninle olan iliskime merakini biliyorsun.Aciklamalar getirdim.
Joey: Gale birlikte yasama konusunda ne düsünüyor.
Dawson:Basta biraz sasirdi ama ikimizin iyiligini düsünüyor asil zor olan Lilly’e evlilik kurumunu aciklamak oldu.(birden durur)..Bunu yüksek sesle mi söyledim.
Joey:Evet.Lilly’e evliligi sen mi acikladin?
Dawson:Sey pek öyle sayilmaz.Ben farklari anlatmaya calistim ama benim bile kafam karisirken Lilly zavalli ne hale geldi tanri bilir.
Joey:Hangi farklar?
Dawson:Seyyy...Ben birlikte yasayacagimizi söyleyince Lilly bunun bir evlilik oldugunu düsündü ve dügün planlari yapmaya basladi.
Joey:(Kendine engel olamaz gülümser) Oyle mi???Sen ne dedin peki
Dawson:Aslinda ne diyemedin diye sorman gerek.
Joey:Ne o Dawson Leery bu soru canini mi sikti yoksa?
Dawson:Hayir sikmadi.Yani sadece evlilik sen ve ben.Daha dün iliskimizin yolu belirsizken simdi evlilik dügün konusmak isik hizina ulasmaktan cekiniyorum.Hem daha yeni biraraya gelmisken önce bunu keyfine varip.Gercekten benim oldugunu ve hep benimle olacagin gercegini tümüyle kabullenmem gerekiyor.
Joey: Dawson yavas ol.Senden benimle hemen yarin evlen demiyorum sadece bir soru sordum.Hem bende bu anlarin keyfini cikarmak istiyorum.Parmagimda bir yüzügün olup olmamasi bunu degistirmez.Birlikte olalim bana yeter.
Dawson:Afedersin savas alanindan kacan korkak asker gibi görünüyorum sanirim.Inan Joe herhalde böyle birsey iliskimizin en dönüm noktalarindan biri olur ve bunun en dogru zamanda olmasini isterim.
Joey:Biliyorum bende.
Dawson:Ama sonucta seninle birgün evlenmeyi istiyorum.Yani bunu istedigimi bilmeni istiyorum.
Joey:(Gülümser ardindan onu yavasca öper elleriyle yüzünü tutup tekrar öper) Bu cok asikar Dawson merak etme.Bunun olasiligini konusmak bile elini ayaggina doluyor.
Dawson:Sapsal görünüyorum degil mi?
Joey:Hayir sadece bu hallerinle seni daha cok sevememe sebep oluyorsun. (Tekrar öper kulagina dogru yanasip fisildar) Ama her ihtimale bende seninle evlenmek isterim ve bunu bilmeni istiyorum.

Dawson bunu duyduktan sonra Joey’i öper elini beline dolayarak kendine daha cok ceker ve öpüsmeye devam ederler.Öpüsmeleri sona erince Joey basini Dawson’in omzuna yaslar.Elini Dawson’in kolundan gecirir ve nehire bakip konusarak yürümeye devam ederler.

[ 03-02-2004: Message edited nghn ]

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 04:27 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top