Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 06-02-2005, 09:03 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

bana ne düğün yoksa ben de yokum nerde dans etcez,evet münire haklı nerde kesişicez,bizi düşünen yok tabii
Old 06-02-2005, 10:56 AM
Total Fan

Kızım internet çağında yaşıyoruz.Işık hızında sizde ona göre ayak uydur ne halt edecekseniz edin memur nikahı keserken işte.Altınların takılma kısmında da işi bağlayın işte.Daha ne istiyorsunuz
Old 06-02-2005, 11:23 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

oo düügn yok mu!!!!olmaaaaaaass!!!dansız dügün olmas!!en azndn gobek atmadn olmas
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 06-03-2005, 12:21 AM
Total Fan

Ben sizi bi yere sokarım orda doyaaa doyaaa göbek atarsınız.Ne düğünü kızım allahın kıroları.

Bir de şimdi gördüm Nikah keserken demişim.Nikah kıyılırdı değil mi Görün işte ne kadar alakasızım
Old 06-03-2005, 04:30 AM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

puhaa benim düğünümü bile düşünmüşsünüz yuh bheueheu
Neler oldu neler!

Emrenin en yakın arkadaşı Ege den hoşlanıorm. Ama onunla da pek alakamız yok ama yapcam ben o alakyı zuhaha ama vakit yok okul kapanıo..

Dün:
Okuldan çıkmış beşiktaşa yürüyoduk arkadaşlarımla,okulum nişantaşında, cemre die bi arkm bana çiçek koparıp verdi bende elimde onları sallaya sallaya iniodm sonra bi baktım spr bi japon mu çinli mi ne yürüo çekik gözlülere bayılıorm!
Gözdeye ulan dedim şu çiçekleri ona veriim mi o da veer dedi ama çok güldü.
SOnra koştum çocuun arkasından HEY dedim baktı (çok şekerdii) (bu arada 18 yaşlarındaydı) nese bunlar senin dedim çiçekleri verdim o da şaşkın şaşkın bakıp aldı gitti İnsan teşekkür eder ya

Bugün: En sonunda lanet dişçiye gitme vaktim geldi. 20 yaş dişlerini çektiricektim ya. Çekti. Çok berbattı kabus gibiydi. Şuanda şişlik insin die buz tutorum ağzımda da kanamayı engellesin die pamuk var. İrenç hissediorm gitgide ilacın etkisi gdiyo ağzım ağrıyo. Açamıyorum azımı demin özürlü gibi ağzımı açmadan yemeye çalıştım üstüm başım danino oldu
pts.of.athrty is offline  
Old 06-05-2005, 03:39 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

herkes nerdeeeeeee
Old 06-05-2005, 03:52 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

şimdi ben size gelişmeleri anlatiim
benim çocuk var ya hani
artık gayri resmi olarak çıkıoruz denebilirmiş,kendisi öle sölüo diğer arklar aileler de öğrendi mi resmi olcakmış,hukukçu iştee
Çok güzel şeyler yaşadık büyük adaya gittik,bisikletle büyük ada turu yaptık,önemli noktalar şunlar oldu:
*Gemideydik,bi faslı adam oturuodu yanımda,fransızca konuşuodu,adamla 1 saat konuştum,adam bana sulanmaya başladı,iltifatlar sorular bilmem ne..benim ki kendini tutamayıp bi anda "döverim ben bu adamı!" diye atladı,unuttu tabii bi anda abim ve diğer arkların yanımızda olduğunu cnm benim Herkes şöyle bi döndü baktı senin üstüne mi düşüo der gibi,o hiç oralı olmadı
*Bisiklet turu yaparken herkes önden gitti,biz ikimiz arkada kaldık,uzun uzun muhabbet ettik,neler söledi neler!
*Bi yamaçtan çıkıoduk,benim elimden tuttu yardım için,sonra düzlüğe çıktık hala elele tutuşup yürüoduk,hem de herkes önümüzdeydi!Ben 'böyle kalsaydık' dedim,'bence de' dedi Birisi arkaya dönüp noluo napıosunuz dese ne derdik bilmiorum!!
*Hakkımda her türlü ayrıntıyı hatırlıo,en ufak benim bile hatırlamadığım şeyleri bile
*Dönüşte gemi çok rüzgarlıydı,montunu bana verdi,kendisi donduğu halde eve gidince de o montla uyumuş,üstünden çıkartmamış,romantizm doruklarda!
*Gemide saçımla oynamaya başladı,bişey demedim o anda,kimse görmedi,tahminen..
*Bu çocuk MÜKEMMEL
*Ama kimseyle paylaşmak istemio,arklarımla bile..

Bu kdr kalabalık bi grup içinde hiç şüphe çekmedik mi acaba hayret bişey...Ben olsam şüphelenirdim..
Old 06-05-2005, 07:09 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Gözde çok romantikmis bence siz çok tedbrsiz davranmışsınız askkkk iste Anlamadilarsa bile kesin süphelenmeslerdir.Hadi bakalim hayirlis
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 06-05-2005, 11:40 AM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

Ay evet.. Çok gzlmiş darısı başımıza
pts.of.athrty is offline  
Old 06-05-2005, 10:59 PM
Total Fan

Kızım sen benim true lavuğum değilmisin elbette seninde düğününü düşüneceği

Aman efendim aman neeler yaşamış birileri neler.Hepsi çok hoş güzel çok tatlı şeyler de şu montuyla uyuma kısmı bana nedense böyle abartı romantizm gibi geldi ama diğer yandan sizin kavuşamayan aşıklar olduğunuzu düşünürsek ehhh yani.Senin adına sevindim Gözde.

Dün Volkan'ın d.günüydü.Birlikte kutladık.Ona suntadan bir kutu almıştım.Onu bir güzel boyadım.Çok sevdiği "Piyano" diye bir resim vardı.Üzerine de onu ilave ettim.Bir güzel vernikledim.İçine Nice Yıllara N. yazdım.Teyzemlerde paketlememe yardımcı oldu Volkan zaten hediyeyi açıpta üzerinde resmi görünce çok şaşırdı.Hediyeyi çok beğendiğini söyledi umarım öyledir.Gece aradı.İçine saatini koymuş.Bundan sonra saatim eğer kolumda takılı değilse burda olacak dedi Canım benim.Dün dolaşırken Paşapahçeye girdik.Orda "muhtemel evimiz" için eşyalar baktık Çok komikti çokta eğlenceli.
Old 06-06-2005, 08:28 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Teşekkürler
Şimdi 2 iyi haberim var
1-Sınıfı geçtim,artık tarabyadayım!
2-Bu pazar değil diğer pazar amerikaya gidiyorum

Şimdi de 3. çok iyi haberim var
Abimse bu cumartesi gidiyo amerikaya!!!Yani abim bu cumartesiden itibaren yokama abim gidio diye arkadan iş çevirmek de istemiyorum,ya bi gün ayrılırsak da abime söylerse senin kız kardeşinle biz senin arkandan takıldık diye?Abimi utandırmış olmaz mıyım dimi...
Old 06-06-2005, 11:15 PM
Total Fan

Kızım paranoyasın sen.Yok zaten çocuk gidip söylemezse abine ben gidip söyliycem

Bizim yerimize de keşfet amerikaları
Old 06-07-2005, 12:07 PM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

Ya cuma günü çok fena bi ameliyat oldum 20 yaş dişlerimi çektirdim (sağdaki ikisi. bikaç hafta sonra da soldakiler gidicek) çok berbattı kan revan.. bide dişler çıkmadıkları için daha derinin altında oldukları için deriyi fln kesip kemiği kesiğte çıkardı dişi kadın. acelemizin nedeni de yıllarca tel takmış olmam ve artık takmamam,ama bu salak dişlerin onca yıllık çabamı batırması, dişlerin yerini bozması... yanaım şişti günlerce kanamam durmadı yemek yiyemediğim için 2 kilo falan verdim. habire danino süt muz... Neyse şimdi baya iyiyiyim hafif şişlik var ve sararma var ama ilk günlere göre süperim! süper lavuk!
Dün telefonum "aniden" bozuldu. Nedeni bi süredir bilerek ve isteyerek onu yerlere atıp süründürmüş olmam olabilir Bugün de yeni telefon aldım Samsung E330 kapaklı aşırı tatlı bişey kamerası falan da bayya kaliteli görüntü,çok güzell
Bugün geziye gittik bölümcek Biliyosunuz (yada bilmiyosunuz) ben bizim lisenin (maçka akif tunçel aml) plastik sanatlar bölümüne gidiorm nese bölümcek gezdik işte iş bankasındaki sergiye gittik orda bizim yaptıımız şeyler de vardı sonra marmara üniversitesine gittik.. Güzeldi. Sonra orda bahçede bi kedi yavrusu bulduk biraz sevdim sonra bi kadın geldi geceleri burda köpekler dolaşıyo,yavruların boynunu kırıyolar dedi alamazmısınız bunu dedi kardeşleri de vardı. Bi de görseniz böyle sapsarıydı masmavi hatta mora kaçan (sindy lerin gözünün rengi ) renk gözleri vardı bayıldık! neyse sonra bi arkadaşımıza söyledik kız almayı kabul etti Annem izin verse hemen getirirdim eveçok sıcakkanlı bişiydi çünkü. Benim eski kedim pamuk bana hiç sevdirmezdi kendini şımarık

Last edited by N@uGHTy_GuRl_; 06-08-2005 at 10:32 AM
pts.of.athrty is offline  
Old 06-08-2005, 04:32 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

göztepe kampüsüne mi gittiniz?
Old 06-08-2005, 10:29 AM
Master Fan

pts.of.athrty's Avatar

ee..evet!
pts.of.athrty is offline  

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 12:24 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top