Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 10-31-2004, 07:00 PM
Total Fan

Turkish Thread 14:Tüm inislerimize Cikislarimiza ragmen EN ortak noktamiz DawsonJoey

:rose: :rose: Listemiz :rose: :rose:

nghn - Nagihan
Joey&.Dawson Forever - Münire
pure magic - Ozlem
ipek
FadingShades - Cengiz
D_i_l_a_r_a - Dilara
JBfanatic17 - Elizabeth
dj-DuYgU - Duygu
Catgirlll - Gözde
Actor me - Sertan
N@uGHTy_GuRl_ - Nazli
axiHulya - Hülya
Sezin_DJ - Sezin

Bu basligi sadece öylesine yazmadim.Cidden cok uzun zamandir burdayiz.Evveliyatimiz baska forumlara dayaniyor ama esas biraraya gelisimiz burasi.Dizi biteli 1.5 yil oldu.Dizi haricinde cok sey paylastik.Ve görüyorum ki her birimiz birbirimizden COk COK farkliyiz.Ve en ortak noktamizin DJ oldugunu görüyorum.
Old 10-31-2004, 07:10 PM
Total Fan

Kral Arthur'a gittik dün Münire ile ve büyük hayal kirikligina ugradim.En begendigim ask hikayelerinden birini yerle bir etmisler filmde.Filmin konusunun degisecegini biliyordum ama bu kadarini tahmin etmemistim.Detay vermeyecegim izlemek isteyenleriniz olabilir ama ben hüsran yasadim

Dilara avatarindaki kim?

Gözde ayni soru senin icinde gecerli.Tebrikler 500'ü devirdin.Ama hala bana laf atamazsin.

Hmmm.ERkin'in gögüs killari?????Göstermesini iste gösterir belki.Kim bilir.Rahat bir cocuga benziyor.Pacali donla yüzebildigine göre onca insanin ortasinda saniyorum sana killarinida gösterebilir.

Dilara sana birsey söyleyeyim.Merak etme gececek.Ask nasil biranda ansizin karsina cikiyorsa gene öyle biranda gidiveriyor.Yasadiklarini duygularini hic unutmuyorsun ama gidiyor birsekilde.

Ohhhhh evlilik rüzgarlari esiyor forumumuzda.Balayina cikacak mi yeni evliler Cok tebrikler.Her nekadar sesimiz onlara ulasmasada
Old 10-31-2004, 08:44 PM
Total Fan

Imzami biraz değiştirdim. Seth ve Summer'i cikardim.Siteyi ayri olarak adlandirmayip Dawson/Joey'delink haline getirdim.Ayrica Lancelot ve Guinévere'i ekledim.En sevdigim sevgililerden biri.Neden hic koymamistim imzama bilmiyorum.Filmi izleyince aklima geldi.Anlatmistim saniyorum hikayelerini ikisinin burda daha önce.

Lancelot cok tatliydi.Filmde baska sövalyelerde var ve biriyle sürekli ugrasiyor Lancelot.Adam'in birlikte oldugu bir kadin var ve o kadindan 11 cocugu var bu sövalyenin.Cocuklarina isim yerine numaralamislar.

Sövalye diyor ki:

"Cocuklarimi cok seviyorum.Özellikle de 3 numarayi.Cok iyi dövüsüyor."

Lancelot'ta:

"Elbette dövüsecek cünkü benim kanimi tasiyor"

Sövalyede cocugunu havaya kaldirip gözlerinin icine bakiyor.Bakiyor bakiyor ve "yok yok sen ona hic benzemiyorsun kesinlikle bendensin"diyor.Cok komik bir sahneydi.

Last edited by nghn; 10-31-2004 at 08:51 PM
nghn is offline  
Old 11-01-2004, 01:48 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

Kral Arthur'u begenen bi Allah'in kulunu görmedim ztnkimse begenmemis vala bn bunun gerck hikayesi hakkinda hicbisi bilmiorm acikcasi?

bn galiba unuttm derkn simdi tam simdi ekin nete geldi ve bn yine cok kötü oldmslm vermicm dedim ama dayanamadm verdm!umarm kötü bisi cikmaz sonunda!!!!!!

avatarmdaki harry potter ve annesi yani harry'nin bebekligi

gözdenin avatarindakini amy lee'ye benzettm ama emin diilm
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 11-01-2004, 02:00 PM
Total Fan

Kizlar fazla kalamam suan firat bizim büroda orucunu aciyor
Old 11-01-2004, 04:12 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

evet my immortal-amy lee

yeni başlık demek ha,gözlerim yaşardı ühühühü yaşlandık walla

öldüm bittim bugün yaa
şu eğitim kredisini almak için canım çıktı yollarda çok yorgunum...
bu akşam haziran gecesi var

Dilara o çocuğu unutman zor olcak,çünkü gözünün önünde,unuttum dersen de ya kendini kandırırsın ya da çocuğu gerçek manada sevmemişsindir,unutmak kolay mı yaa

he ya da içinde bişeyler söner aniden soğursun ondan,bak o da olabilir

Nagi senin de işin zor ilk adımı kim atcak bakalım?
Old 11-01-2004, 04:54 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

hehe nerdn bildim ama avatarini

oo nagi!!aksam ayrintilari bekliorm!!!!!

haziran gecesini izliomsn?ben de izliorm cok güsl bi dizi!

unutamamisim ben bu cocugubugn msnde ilk defa dogru düzgn muhabbet ettik yine bi fena oldm

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 11-01-2004, 05:27 PM
Total Fan

KIZZZZZZLLLLLLAAARRRRRRRRRR!!!!!!!

Harikaydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Suanda ucuyorummmmmmmmmm!!!!!!!!!
Old 11-01-2004, 05:37 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

yaa bu ne simdi????????anlatsana!!!!noooooooolduuuuuuuu!!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 11-01-2004, 05:55 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar

Suan cok iyiyim.Cok güzel gecti Firat'la.Herdeyden önce sunu söyleyeyim.Benden büyük.Bunun icin büyük bir "OHHHHH" cektim.Neyse bu konu uzun.Önce diger muhabbetlerimizi konusayim dönerim Firat'a

Hikayesi Kral Arthur İngiltere'yi birlestirme hayali tasiyan büyük bir kumandan.Yaninda Merlin var.Akil danismani.Ve bu birlestirmede Camelot'un yeri cok büyük.Guinever'de bu yerin prensesi.Kral Arthur prensesi korumak icin Lancelot'u oraya gönderir.Bu ikisi tanisinca birbirlerine asik olurlar.Bazi hikayeler daha önceden de birbirlerini tanidiklarini ve asik oldukklarini anlatir.Neyse ikisi birbirlerini cok sever ama Kral Arthur'a da cok baglidirlar.Ve Guinever Kral Arthur'la evlenir.Lancelot bazi sebeplerden ülkeyi terk eder ama Guinever icin geri döner.Lancelot'un Guinever'e olan duygulari baskalari tarafindan Arthur'un arkasindan is ceviriyorlar seklinde kullanilir.Guinever hapse düser Lancelot ise kacmayi basarir ve ardindan da Guniever'i kurtarir.Arthur Guinever'i geri ister Lancelot'la aralarinda uzun zaman süren kavgalar baslar.Guinever buna daha fazla dayanamaz ve gider.Ancak düsman icinde birlikte savasirlar.Bu savasta Arthur ölür.Lancelot ise Guinever'le bulusacagi günü bekleyerek yasamaya devam eder.

Kral Arthur'u begendigimiz söyleyemeyecegim.Merlin'in agzina s.cmislar resmen.Filmi anlatiyorum.Gidecekseniz eger okumayin devamini...Kral Arthur cok zayif bir karakter.Onun sehvetini tutkusunu hic yansitamamis oynayan adam.Guinever filmin yarisinda yok nerdeyse.Lancelot görünce etkileniyor belli.Gizliden gizliye izliyor onuda ama o kadar ve en kötüsü Lancelot'u öldürüyorlar filmin sonunda Hemde Guinever'i hayatini kurtarirken ölüyor onun üzüntüsünü yasarken sak diye Arthur'la Guniever'i evlendiriyorlar.Iyice cildirdim filmin sonunda

Onun Amy oldugunu bende anladim ama simdi hata edersek karizmayi cizerim diye laf edemedim.Ama Dilara seninkini hic cikaramamistim.Anlasildi nedeni.Harry Potter'mis

Erkin icin dur öyle kolay kolay silemezsin kafandan.Ask kizim bu.2 gün gecmekle olmuyor.Bazen bazi yaralar hayatinin geri kalaninda seninle yasamaya devam eder.

Yaaa bana da belediye bursu cikmadi
Old 11-01-2004, 06:09 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

firat nie geldi sizin ofise yine??Annlatsana yaa!!!amma uyuzsn!catliorm burda.sendn büyükten kastın kac yas büyük??

vala cok karisik bi hikaye ama biraz anladm gibi..

bu belediye bursu nedir yaa?sen hic okula ugruomsn?

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 11-01-2004, 06:23 PM
Total Fan

Simdi Firat'a gecebilirim.Saat'i saatine anlatiyorum olanlari.

12:35 ----> Ben Icra Pro'yu ariyorum."bir arkadas göndericektiniz lütfen acil gelsin önemli" diyorum.Tel.daki kiz "merak etmeyin arkadas saat 14:00'de orda olacak" diyor.

14:10 -----> Hasan Bey "Nagihan acilen gitmen gereken bankalar var cekleri ciro etmelisin" diyor.

15:00-----> Ilk bankayla isim bitiyor.Ikinciye kosturuyorum.

15:40 ----->Hasan Bey bana tel aciyor "ne alemdesin ne yaptin" diyor."Bekliyorum" hemen soruyorum. "Icra pro'dan gelen oldu mu?" Cevap "henüz gelmediler"

17:00 ---->Hasan Bey'le Garanti'de bulusuyoruz."Ne oldu geldiler mi" diye soruyorum. Hasan Bey "saat 16:00 bir arkadas geldi" diyor.Ben sok oluyorum.Direk "kim geldi en son gelen arkadas mi" diye soruyorum.Yanit "EEEVVEEET"

Büroya gidiyoruz bir bakiyorum oturmus masama bilgisayarla ugrasiyor.Oda kalabalik görmemis gibi yapiyorum.Herkese hosgeldin diyorum.Sonra bunun yanina gecip basliyoruz muhabbette.Agirlikli programdan bahsediyoruz.Arada gülüyoruz her zaman oldugu gibi.Orucunu bizlerle aciyor.Yemegini yedikten sonra yanima gelip programa koyuluyoruz gene.Bu esnada konudan dagilip ben buna direk ben seni otobüste gördüm nerde oturuyorsun diye soruyorum.Oda KOCAMUSTAFAPASA diyor.Nerde gördün diye sorunca KMP'de gördüm cünkü bende orda oturuyorum diyorum.Cok sasiriyor.Hatta hafiften seviniyor gibi Arada konu degistirip özele giriyorum ben.Siz kaca kadar calisiyorsunuz diye soruyorum.O da normalde 6 paydos diyor.Bende o halde burdan sonra gidece kyerin yok diyince yok eve gidecegim diyor.Saat 6 gibi gene gitme konusu aciliyor.Bende nasil yaptim bilmiyorum.Hayatta böyle seyler yapmam."Eger isin yoksa birlikte gideriz nasil olsa ayni yere gidiyoruz" diyince bu direk tabii dedi.Hüsamettin bey konu arasinda beni öven seyler söyledi birara ben direk kipkirmizi.Ona dogru baktim.Baktim bana bakip gülümsüyor.Bende onunla gülümsüyorum

18:40 ---->Bana yavastan "cikalim mi" diyor.Bende tamam diyorum.Cikiyoruz.....

Yolda bol bol konusuyoruz.Gülüyoruz.Komik komik seyler konusuyoruz.

19:00 Otobüs duragina geldik.Otobüs bekledik.Geldi.Binecekken "yürüyelim mi" dedi. Bende olur dedim.Aksaray'dan eve kadar yürüdük.Bana aoturdugu yeri gösterdi.Benimkini sordu.Bende tarif ettim.Tam ayrilacakken "telefonunu verir misin dedi.Ben de olur dedim.KArsilikli aldik numaralarimizi.Hoscakal dedik karsilikli.Ben yürüdüm ileri dogru sonra dönüp "Görüsürüz Firat" dedim.O da "görüsürüz" dedi.

Yarin program sebebiyle arayaacak!

Olay budur arkadaslar.Hala onun geldigine ve benim cesaret gösterip beraber gidelim mi dedigime onun yürüyelim dedidgine ve sonunda tel.imi istedigine inanamiyorum
Old 11-01-2004, 06:34 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ohaaaaaaaaaa!!nagi süperrrrr!!ay nasi sevindim anlatamam!!en iyisini yapmissin bazen banada oluo bi cesaret gelioki anlatamam!bi kere ekini oturdugu yern kaldirmistm yanima gelsene demistim
telefonunu istemis süper yaaaa!!!!ay nasi mutlu oldm anlatamam!sanki bisiler oluck gibi yaa!!!ay insallah olur senin icin dua edicmc cnm!!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 11-01-2004, 06:41 PM
Total Fan

Ay cok saol Dilara.Hala gelenin o olduguna inanamiyorum.Oyle cok konustuk ki yolda.Cocuk sürekli gülümsüyor.Böyle sapsal bir gülümseme degil ama hafif bir tebessim.Mesela beni dinlerken sürekli bir gülümseme vardi.Oyle kaptirmisiz ki kendimizi konusmaya az daha tramvayda duragi kaciriyorduk.Bana direk "olsun yürürdük" dedi.Rahatlikla binebilirdik otobüse ama yürüyelim dedi. bende baliklama atladim.

Hüsamettin Bey benim yaptiklarimi anlatiyor.Ben yapmayin diyorum Hüsamettin Bey'e ama yok o anlatiyorda anlatiyor.Hasan Bey ayri bir yerde gülüyor.bu ise durmus gülümsüyor bana.

Zaten tel isteyince sok oldum ben.Onu hic beklemiyordum.Ben sadece kuru bir veda olur diye bekliyordum.Hatta kafamda yaziyordum ne diyim ben simdi vedalasirken diye.

Ayyy bilmiyorum.Simdi ben oturup tel. beklerim.Aramayinca da moralim "0" lanir.Ufff.
Old 11-01-2004, 06:47 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ay bide o vaaararamama riski!ama istedigine göre arar heralde!
ay bnm gibiii bnde ekinle konusurkn hep gülüorm siritiorm en kücük bisiye kahkahalarla gülüorm bazen(eh sonra da bu cocuk nerdn anladi diorm anlar tabii)

hüsamettin beyde az diilmis yanisizin aranizimi yapmaya calisio nedir??

öpüsmediniz dimi ayrilirken?el salladinizmi?ekin bana hep el sallarayy ben yine bi garip oldm

nese bn yatiorm iyi geceler,sanada mutluluklar nagi

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 09:04 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top