Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Reply   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 07-03-2008, 03:08 PM
  #1
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Polish Bones Thread #1: Bones brzmi lepiej niż Kości




thank you, Wero!

Polish Thread #1



--------------------------------
Beti jak masz jakies pomysly na OP, to rzuc

Last edited by ~DresdenDoll~; 07-04-2008 at 11:00 AM
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2008, 08:10 AM
  #2
Fan Forum Star

 
Karma Police's Avatar
 
Joined: May 2008
Posts: 119,378
Zdecydowanie lepiej brzmi Bones. Jak mówią do niej Kości to jakoś dziwnie...

B/B - mój początkowy ship.

Zaraz wyjeżdżam, więcej napiszę, jak wrócę.
__________________

This is Raven Reyes, and I'm alive.

Last edited by Karma Police; 11-23-2008 at 05:39 PM
Karma Police is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2008, 08:26 AM
  #3
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
Dzięki za OP Jak będę coś miała do dodania, to dam Ci znać, ale już od dawna nic nie robiłam(nie, ze kiedykolwiek robiłam ładne rzeczy)

jetsem po 10 odcinkach i narazie jeszcze nie szaleję, ale podoba mi się Już teraz, więc to chyba dobrze
Wszystkich narazie lubię. Chcoiaż Both narazie trochę nudny jest.
Bardzo lubię Angelę, Zacka i Hodginsa. Zawsze potrafią mnie rozśmieszyć.
Chyba mam sentyment do babek Deschanel. Zawsze lubiłam Zooey, jej głos i oczy a Emily ma i takie same oczy i głos Brennan jest interesująca.

A sprawy też są ciekawe. I raczej nieprzewidywalne.
Beti is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2008, 10:12 AM
  #4
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
yay ktos sie pojawil! Witam slonca!

Beti - ja mialam tak samo. Przez S1 przebrnelam jakos, ale specjalnie sie nie zachwycalam. No ale potem pojawil sie moj ship i sie jazda zrobilam. Zdecydowanie wole J/A od B/B. B/B byli do przewidzenia od pierwszego odcinka. Typowi Mulder/Scully i tez bede im oczywiscie kibicowac nastepne pare sezonow. Ale J/A. Awww. Totalnie ich uwielbiam i praktycznie o nich ogladam ten serial.
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 02:04 AM
  #5
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
Obejrzałam sobie 13 odcinek własnie. Ten z imigrntami, jezeli pamiętasz. Cąłkiem fajny był, a najlepszy był Hodgins udający Bootha


YouTube - Bones 1x13 - Hodgins pretends Booth

Last edited by Beti; 07-05-2008 at 02:13 AM
Beti is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 02:36 AM
  #6
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Widze, ze niezle Ci idzie to ogladanie! Pare dni i serial bedzie zaliczony Ha! Pamietam te scene (uwielbiam Hodginsa), ale totalnie nie pamietam o czym byl odcinek

Fajnie by bylo, gdyby Zooey kiedys wpadla. Oooooh zeby razem z Emily zaspiewaly! Emily tez ma fajny glos (spiewa w S3).
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 03:32 AM
  #7
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
Wiesz, mam wakacje, odcinki szybko się ściągają więc leci I jak najszybciej chcę dojśc do sezonu 2, skoro od niego jest tak fajnie:]

Świetnie by było! Zooey występowała kiedyś gościnnie w Weeds i wniosła dużo życia do serialu.
Emily też śpiewa? Super!

A wiesz, co mnie w Brennan śmieszy? Ta jej zupełna nieznajomość filmów, gwiazd, programów telewizyjnych. Ktoś tylko da jakieś porównianie do świata popkultury, a ona "I don't know what that means."

ETA
A teraz obejrzałam 1x15. Bardzo fajny docinek dla Booth i Brennan, bo to ten w którym Booth uratował Brennan zycie. W ogóle mieli fajne ceny, jak na przykład ta, jak tańczą razem u niej w mieszkaniu, jak Booth ją znajduje związaną i jak Brennan zostaje z nim w szpitalu pooglądać tv. Słodko
Śmieszne też był scene Hodginsa i Bootha. Hodgins i te jego teorie spiskowe w końcu się sprawdzily I jak ma malutki, uroczy samochód!

I Adam Baldwin wystąpił w tym odcinku! Uwielbiam gościa

Last edited by Beti; 07-05-2008 at 04:31 AM
Beti is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 06:23 AM
  #8
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Ha! Jak ogladalam ten odcinek to mialam tylko flshbacki do finalu AtS W ogole pare osob z Buffyversu sie pojawia w tym serialu, zaczynajac od Hodginsa

Picspam! Skonczylam nareszcie!
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 08:51 AM
  #9
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
Adam wystąpił w Angelu albo Buffy? Nie pamiętam....
Hodgins też?? Kiedy?
Beti is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 09:06 AM
  #10
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Oboje byli w drugiej polowie S5 AtS TJ tylko praktycznie smignal, Adam mial dosc wazna role.

Koniecznie sobie to obejrzyj! Powinni byli wpisac spiewajacego Hodginsa jakos do scenariusza!
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 09:56 AM
  #11
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
Dobrze, czyli przede mną jeszcze. Na pewno mi nie umkną:]

Super reklama "I feel like a woman' i te jego whoo na końcu Super, rzeczywiście powinni wykorzystać jego talent muzyczny w serialu


Obejrzałam "The Skull in the Desert". To był ten odcinek z chłopakiem Angeli. Szkoda mi jej było, ale mając na uwadze, że jej wielka miłośc czeka na nią za rogiem, az tak bardzo mi jej szkoda nie było Hodgins jak się ucieszył, gdy zoabczył zdjęcie Angeli w stroju kąpielowym , hiii
Beti is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 11:53 AM
  #12
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
No nie? Fenomenalna jest ta reklama! Uwielbiam jak falszujac nagle przechodzi w wyzsze tony

SitD jest dobry odcinek. Lubie jak robia odcinki troche mniej skupione na Brennan czy Brennan/Booth. I uwielbiam ta scene gdzie Brennan mowi Angeli, ze dostanie druga szanse. Awwww. Juz wkrotce, girl!
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 01:09 PM
  #13
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
JEstem po "The Man in the Morgue". Początek już był super, jak Brennan budzi się cala pobita i we krwi i tylko jakieś obrazy błyskają, które nie składają się w jedną całość. Chociaż to vodoo całe aż tak mnie nie interesowało.
Śmiałam się, jak Zack odkrył kompleks jacka na punkcie niskiego wzrostu I jaki Hodgins na niego był za to zły
W ogóle Hodgins i Angela mieli bardzo słodką scenę razem, jak Jack jej mówił, ze to dzięki niej Brennan się tak zmieniła.

A tak z innej beki, to czy Zack będzie miał jakąś swoją babkę? Bo jego też bardzo lubię, więc przydałby mu się ktoś:]
Beti is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 01:29 PM
  #14
Elite Fan

 
Joined: Jun 2005
Posts: 44,720
Oooh lubie ten odcinek! Voodoo generalnie mnie interesuje

Zack... Erm... Szczerze mowiac to niestety nic wlasciwie dla niego nie wymysla jesli chodzi o storyline. Generalnie minusem tego serialu jest to, ze nie do konca wychodzi mu balansowanie miedzy postaciami. W S2 troche sie to polepszy, bo A/H beda mieli swoj arc, ale generalnie to jest bardzo skupiony wokol Brennan serial. S3 bedzie fatalny pod tym wzgledem, bo jesli ogladasz nietylko o B/B to niestety szykuj sie na rozczarowanie.

Czy nastepny odcinek to Graft in the Girl? Tak cholernie smutny odcinek...
~DresdenDoll~ is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2008, 01:33 PM
  #15
Passionate Fan

 
Beti's Avatar
 
Joined: Aug 2005
Posts: 3,430
ooo to szkoda. Wydaje mi się, że ma duży potencjał i różne ciekawe rzeczy można by z nim zrobić.:/
Wiesz, bardzo lubię Booth i Brennan, ale czasami jak coś jest dawane w zbyt dużych dawkach to zupełnie traci na smaku, więc zobaczymy jak będę myślała o nich w 3 sezonie. Plus, własnie tak jak mówisz, powinny być rozwijane wszytskie postacie.

Tak, ojć, już się boję, a własnie zabieram się za oglądanie. Chcę dzisiaj skończyć ten sezon.
Beti is offline   Reply With Quote
Reply   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Bones Fan Forum Twitter, Bones Board Fan Forum, All Things Bones, Brendan Fehr Online, Brendan Fehr Online Tumblr, Katheryn Winnick Central, Katheryn Winnick Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 04:31 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.