Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Thread Tools
Old 02-11-2004, 02:15 PM
  #226
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Rusiu, dzieki. Pogadam z adminem.

Siemanko Dorotko [img]smilies/kiss.gif[/img] Wiesz ja ten tydzien tez mam strasznie przeladowany, jutro znowu matma, ja nie wytrzymam, a w piatek spr z niemieckiego (to sie da przezyc) no ale znowu matma !! Normalnie szlag mnie trafia jak ma byc matma ! Sumy algebraiczne ledwo opanowalam, a teraz mamy rozwiazywanie rownan, oczywiscie kapuje tylko nizszy szczebel. Ratuje sie mysla, ze jeszcze tylko dwa dni... dwa dni i dwa tygodnie spokoju !! Jak pzezyje piatek to bedzie cud. Heh [img]smilies/wink.gif[/img]

A jak tam u Was walentynki? U mnie kiepsciutko. Pewnie i tak nie dostane ani jednej walentynki, moze jedna od mojej friend. I moze od takiego jednego goscia z mojej klasy, trafia mnie, jak go widze, normalnie lampi sie na mnie godzinami i szlag mnie trafia ! no ale bede miec od niego spookoj ;P
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 02-11-2004, 02:17 PM
  #227
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
No to ja dedykuje strone egzaminom, kartkowkom, sprawdzianom, testom itede [img]smilies/smile.gif[/img] NIECH ZYJA FERIE =PPP
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 02-11-2004, 03:30 PM
  #228
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Ann nie martw sie, przeciez matma nie jest wcale taka straszna [img]smilies/wink.gif[/img] Jakos sobie poradzisz [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Ale ty masz fajnie... 2 tygodnie ferii [img]smilies/sigh.gif[/img] Ja mam wolne tylko do konca tygodnia, a od poniedzialku kolejny semestr [img]smilies/frown.gif[/img]

Walentynki?? Hmm ja sie jakos nie spodziewam zadnej dostac w tym roku [img]smilies/wink.gif[/img] Ale kto wie, kto wie [img]smilies/wink.gif[/img] Moze gdzies tam czai sie jakis cichy wielbiciel [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 02-13-2004, 02:09 AM
  #229
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Witajcie zabki [img]smilies/wave.gif[/img]

Mam wlasnie chwilke przerwy podczas zajec, to sobie do was wpadlam [img]smilies/smile.gif[/img]

jak mnie daaawno tutaj nie bylo, ale dzis sobie obiecalam, ze ponadrabiam wszystko dokladnie, mam nadzieje, ze na was wpadne, ze ktos tu bedzie

Ahh probne maturki, matura - to bardzo fajny okres - zobaczycie jak bedziecie juz po [img]smilies/smile.gif[/img]

Ok na razie musze konczyc, jak bede miala chwilke to raz jeszcze tu zajrze

a wiecie, ze dzis piatek 13og? [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[img]smilies/wave.gif[/img]

[ 02-13-2004: Message edited LouAnn ]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 02-13-2004, 07:22 AM
  #230
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
A dzisiaj to moj szczesliwy dzien !! 5 z matmy (szok !!!), 5 z spr z niemca, nowe fajne konkursy z polaka (pisanie opowiadanka i wiersza no zyc nie umierac ) i w ogole mam cool dzien [img]smilies/smile.gif[/img] I na dodatek chyba sie zabujalam...

Jutro walentynki. Ide z moja the best psiapsiola na 'Straszny Dwor'jutro. Po prostu nie mam zamiaru przesiedziec Walentynek w domu !! Moze kogos spotkam, hehehe P

A co u was?
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 02-13-2004, 08:20 AM
  #231
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
wiesz Ann z tym kinem z psiapsioola to dobry pomysl ;P lol tez sobie pojde a co tam.. tylko chyba wole na "Gothika" czy jak to sie nazywa..
RuSiA is offline  
Old 02-13-2004, 01:50 PM
  #232
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hej witam ponownie [img]smilies/biggrin.gif[/img]

wiecie co? dzisiaj poraz pierwszy mialam pecha!! od xlat 13 zawsze byl moim najszczesliwszym dniem a dzis poraz pierwszy byl okropny [img]smilies/bawl.gif[/img] i to w sumie moge winic sama siebie [img]smilies/frown.gif[/img]


Poza tym nazbieralo mi sie tyyylesna filmow, ze chyba zaczne od dzis je ogladac by przez ferie sie z tym wyrobic i nadrobic te zaleglosci [img]smilies/wink.gif[/img]

Ann i dziesz na Straszny dwor? wow super!! ja tez chce strasznie ten film zobaczyc, powiesz czy rzeczywiscie byl taki smieszny [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 02-14-2004, 01:41 AM
  #233
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
OK.

Dzisiaj Walentynki... Ugh pewnie w kinie będzie w cholere zakochanyh par... Wole nic nie mowic... no komments
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 02-14-2004, 03:55 AM
  #234
Addicted Fan

 
loienn's Avatar
 
Joined: Nov 2002
Posts: 4,580
eh,Walentynki [img]smilies/cry.gif[/img] nie cierpie tego dnia [img]smilies/frown.gif[/img]

[ 02-14-2004: Message edited loienn ]
__________________
"...
I'd live, I'd die for you
Steal the sun from the sky for you
Words can't say what a love can do
I'll be there for you..."

X6-795
loienn is offline  
Old 02-14-2004, 06:39 AM
  #235
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
Janet to uest "Nawiedzony dwór" [img]smilies/lol.gif[/img] qrcez tez caly czas na to mówie straszny dwór [img]smilies/lol.gif[/img]

Ja tez sie na to wybieram dzisiaj z kiolazanka na 18.00 hihihi walic walentynki, przynajmniej sobie bedziemy robic jaja z ludzi i z filmu w kinie
RuSiA is offline  
Old 02-14-2004, 06:40 AM
  #236
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
kurcze Janusz Kulig nie zyje [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/frown.gif[/img]

RuSiA is offline  
Old 02-14-2004, 07:45 AM
  #237
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Hej dziewczyny.

Dzis o godz. 12 przybilam do gdanskiego portu. Oh, bylo tak fajnie, ale przydaloby sie jeszcze conajmniej 4 dni...

Annette - nie wyslalam Ci kartki, przepraszam. Nie przeczytalam tego PMa.
Annush87 is offline  
Old 02-14-2004, 11:08 AM
  #238
Addicted Fan

 
_Alyssa_'s Avatar
 
Joined: Apr 2003
Posts: 4,719
eh walentynki..coz trzeba zyc dalej..ostatnio mam wiele problemow na glowie...ale poradze sobie..caluje was dziewczyny nie zapomnijcie o mnie [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
Buffy/Angel
Zatańcz ze mną jeszcze raz
Chcę chłonąć każdy oddech twój
Co z nami będzie? - uwierz mi
Tak jak ja nie kochał nikt
_Alyssa_ is offline  
Old 02-14-2004, 01:10 PM
  #239
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
Ja tez nie przepadam za Walentynkami. Dostalam tylko jedna, internetowa od qmpla. A w ogole nie lubie tych mlaskajacych sie par na kazdym kroku !!!

Kasienko - coz, jakos to przezyje...

A film byl taki jakis sredni. Moglam isc na Gothike. Ale nie bylo az tak zle.
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 02-15-2004, 03:41 PM
  #240
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
hejol ludzie.
Ann ja bylam na naiedzonym dowrze tez [img]smilies/smile.gif[/img] mialysmy miejsca w pierwszym rzedzie wiec rozwalilysmy sie na schodach miedzy rzedami i zlewalysmy jak glupie z tego filmu, juz naeet nie pamietam czy cos w nim bylo smiesznego.. =/ cicho, wazne ze sie dobrze bawilam [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

--
wow ogladanelam ostatni odcienk 24 godzin iiii norrrmalnie spoko bylo niaaach
RuSiA is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 07:49 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.