View Single Post
Old 02-25-2004, 05:20 PM
nghn
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

O zaman harika Dilara [img]smilies/smile.gif[/img] Ben senden 1 gün önce gider oraya birakirim dvdni.Hem o zamana kadar belki video caplerde yapabilirim.Bilemiyorum denemeye calisacagim [img]smilies/smile.gif[/img] Kevin ve Stupid oyuncu secimlerini nasil yaptiklarindan söz ediyorlar.Capeside'i kullanmalarindan.Kevin ilk sezonun kendi hayatindan alinti oldugunu ne kadar heyecanlandigini anlatiyor.Hatirlayabildiklerim suanda bunlar.Elbette tekrar yapacagim bölümleri.Yakalamisim bir kere kacar mi hic [img]smilies/biggrin.gif[/img] Fanfic'i bu haftasonu yayinlayacagim [img]smilies/wink.gif[/img] Yazari sikistirmayin performansini etkilersiniz [img]smilies/tongue.gif[/img]

Duygu sinav sonuclarim henüz aciklanmaya baslamadi.Bu aylar okulda cicim aylari gibidir.Martin ortasiyla birlikte baslar agirligi.Suanda isinma turlari yasiyorum diyebilirim [img]smilies/smile.gif[/img] Bence öncelikle sagligini düsün kiloyu ikinci plana birak.2-3 kilo bünyeye zarar vermez ama 5-6 kilo ve üstüne dikkat et.Hem agir agir vermeye bak kilolarini hizli kilo alis verisleri vücuduna daha fazla zarar verir.

Nagihan