View Single Post
Old 02-23-2004, 05:47 PM
nghn
Total Fan

Ozlem hosgeldin sonunda [img]smilies/smile.gif[/img] burdaki arkadaslari karalar baglamisti nerde bu kiz ölü mü diri mi diye.Neyse tam zamanainda su serptin yüreklerine [img]smilies/lol.gif[/img] Ari beni salondayken sokmadi.Beach voley esnasinda oldu.Gerci insan onada sasiyor ama kapali alan olmadigindan akla daha yatkin biliyorum [img]smilies/lol.gif[/img] Gülebilirsin bende cok gülmüstüm cünkü [img]smilies/smile.gif[/img]
Digerlerine söylemismiydim bilmiyorum ama Münire biliyor.Senin resmini scanleyip cerceveye koyup getirecektim bulusmada.Sende aramizda ol diye. [img]smilies/lol.gif[/img] Her defasinda söylenip duruyordun en azindan böyle aramizda olurdun diye ama aklimdan tamamen cikti.Birdahaki sefere artik [img]smilies/tongue.gif[/img] Görmüs oldugun resmime gelince o icki sisenin bana ait olmadigini gönül rahatligiyla söyleyebilirim.Evet dogru icen biriyim ama sükürler olsun daha bu zamana kadar sagda solda böyle sizip kalmadim [img]smilies/smile.gif[/img]
Billy konusunda haklisin gercekten asik oldum.Münire bile yavas yavas bu gercegi kabullenmeye basladi.Düsün artik.Beni ona daha cok yakistirman beni sevindirdi tesekkür ederim.Ayrica onu yakistirmamis olmana gelince keske Billy'de ayni sizin gibi düsünseydi. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Fanfic!te inan bende bu yeni Joey'i tercih ediyorum.Ve böyle kalacagini söyleyebilirim [img]smilies/wink.gif[/img] Onünüzün acilip acilmadigi ise yakin bir dönemde acikliga kavusacaktir diyip gelecek icin minik bir detay vereyim [img]smilies/smile.gif[/img]

Münire'deki forum askina bakarmisiniz. [img]smilies/lol.gif[/img] Bakkal diyip bizler igörmeye geliyor.Ahh iste sadik forum yazicisi diye ben buna derim [img]smilies/smile.gif[/img]

Ben izlemedim Angel'i detay verirseniz sevinirim.Yanliz Kurdela hakkinda fazla detaya girmezseniz sevinirim.Hatta onun hakkinda hic birsey yazmasanizda olur [img]smilies/tongue.gif[/img]

Billy'nin Elijah'in gözleri hakkinda söyledigi cok komik bir sözü var.

"Onun gözleri hayatimda gördügüm en büyük gözler ama büyük bir kayip cünkü o kadar iri olmalarina ragmen etrafi net görmüyorlar" [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Nagihan