View Single Post
Old 02-23-2004, 05:24 PM
nghn
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Bilgisayarla aramadaki büyük mücadeleyi ben kazandim.Günlerdir süre gelen formatla-kur-formatla-kur....un galibi ben oldum ve bilgisayar pes edip Me'yi kabul etti.Sormayin yüklüyorum.Sistem hatalari alip basini gidiyordu.Ama orta yolu bulduk.Me.Hepimize hayirli ugurlu olsun. [img]smilies/smile.gif[/img] Aaa ayrica güzel seyler olmadi da degil.Yeni dvd rom aldim ve dün gece Yüzük Kardesliginin dvdsini izleme sansim oldu.Dawson's Creek'i izleyecektim ama annem de olunca izlemek istemedim.Malum gözüm yasarir aglarim diye [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Dilara biliyorum bosladim ama inan bu bilgisayar beni usandirdi resmen son 2 haftadir.Icim disim kurulum dosyalari ve Ms-dos oldu.Kendi dosyalarimla bile ugrasmak istemedim.ama toparlar birkac gün icinde yayinlarim fanficin yeni bölümünü. [img]smilies/wink.gif[/img] Birakta Billy icin yapayim o fanarttaki sözü ne zamandir kullanip yapmayi düsünüyordum o fanarti.Zaten yaptim ertesine formatladim bilgisayari gözünü seveyim.

Pekela Nazli-Dilara biriniz bana üzümlü kekin olayini anlatsin bakalim [img]smilies/smile.gif[/img]

Duygu kilo alip vermelerin hizli oldu ise problem olabiliyor.Bünye ve vücut uyum icinde hareket etmiyor böyle durumlarda.Dikkat etmen gerek gercektende.Yok nerde ben bilgisayarim kendisiyle bile ugrasamazken oyunu nerde oynayacagim [img]smilies/tongue.gif[/img]

Nagihan