View Single Post
Old 02-23-2004, 10:21 AM
pure magic
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Nazli Hoslandiin icindir iste.Ondan bvöle utanip cekinousundur.Birak bakalim belki o gelip konusur.Resimleri senin yaptiini biliodu dimi?

Dilara Ben de bee Dilara cok özledim.Yok yaa bende bi problem yoktur [img]smilies/smile.gif[/img] Bulmusum böle bi yer birakir miyim.Dershaneden bile favorisiniz yane kiymetinizi bilin.Hem simdi hasret giderme zamanidir [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Andiniz di mi????Anmasaydiniz varyaaaa allaaaahh yemistim sizi burda.Münire bilir kuraldir bu adim muhakkak gecmeli kafalarinzda hafif bi Ozlem rüzgari esmeli. [img]smilies/smile.gif[/img] Dedikodu mu da yaptiniz mi bu arada [img]smilies/tongue.gif[/img]

Ben hafiften kacayim cünkü teyzem yan gözlerle dik dik bakmaya basladi bu iyiye isaret deil. [img]smilies/tongue.gif[/img] Bi dahaki sefere sasalim gelmek istiosam simdi ucayim ben.Ama döndüm ona göre savulun!!!!!! [img]smilies/tongue.gif[/img]

Hepinizi öpüorum cooooooooooooooooookkkkkk byeee

"The Gods envy us.Because we're mortal,because any moment may be our last.Everything is more beautiful because we're doomed.You will never be more lovely than you are now.We will never be here again." Achilles to Briseis
pure magic is offline