View Single Post
Old 02-23-2004, 10:15 AM
pure magic
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Fanfic yorumum: DJo tipik islerin belirsiz oldugu anlarda nasil davranacaklarini bilemeden hareket etme durumu var.(Amma psikolog edasiyla konustum beeaa)

Quote:
Joey:Yapacaksak dedigine göre hala bir “biz”in varligi mevcut.
Dawson:Bunun olmasini herseyden daha cok istedigimi biliyorsun.
Birlikte olmasalardi da zaten öyle bir varlik mevcuttu. [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Quote:
Dawson:Cok ilginc cünkü onca yil gercekci olan sen hayalci olan bendim simdi roller degismis gibi
[img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] Bu söz insanda sölee bir gecmise dönüs yaptirior.Belki de olmasi gereken bu.Roller deisirse isler yoluna girip birlikte olabilirler.

Quote:
Dawson:Caba mi???Ne icin?
Joey:Bu nasil bir söz böyle?Bizim icin tabii ki.
Dawson:Joey bu odada bana birkez daha denememiz icin sordugunda sana kalbimin bir ayriligi daha kaldiramayacagini söylemistim.
[img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] Bu hic adil deil ama.Lütfen artik güzel günler gelsin.Acilar yasandi ama bitti.Lütfen eski defterleri acmayalim.Hele D'a aci cektirme Nagi.

Quote:
Joey:Gene basliyoruz.Gene diger iliskilerde yasadigim seylerle seninle yasadigim seyleri karsilastiriyorsun.
Böyle düsündügü icin J'nin yanaklarindan öpmek istesemde D'la öyle seyler yasadaki ister istemez bunu yapior ama insan.Bizlerin bile zaman zaman bunu yaptii olmustur saniorum.

Quote:
Aldigim kararlardan asla pisman olmadim ben evet yanlis kararlar aldim.Bunu kabul ediyorum.Ama pisman olmadim.Seni ilk terk ettigimde ya da Eddie’yle Paris’e gitmemeye karar verdigimde yada Pacey’le iliskimizi bitirmeye karar verdigimizde.Bu iliskilere ne baslarken ne de bitirirken pismanlik duydum ben
Bunun üzerinde biras duralim saniorum.Ilginc bi bakis acisi eger böle hissediorsa Jo hem güzel hem biras kötü.Cünkü D'na la ayrilirken ilkin deilse bile ikinci ayrilislarinda pisman olmasi gereken seler yapmisti.D'in onu korumaa calisirken o D'ni cok kötü davranmisti.Bence buna pisman olmali.Ama aldii kararlarin arkasinda olmasi bi bakima da iyi.O zaman onun icin kararsiz lafimiz en azindan bu acidan birazda olsa cürüor.

Quote:
Ne diyorsun Dawson?Yeni bir sayfayi benimle acmayi kabul edermisin?
Onun kabul etmesine gerek yok.Ben ediorum [img]smilies/tongue.gif[/img]

Quote:
Sana en son hayir diyerek reddettigimde bu odada bana kendini sunmustun.Bunu pahaliya ödedim.Tekrar ödemek gibi bir niyetimde hic yok
Lütfen bunun mutlu sona giden yolun giris kapisi olduunu söliyin.

Quote:
Joey:Endiselenme Dawson bu Joey'i taniman icin önünde cok uzun bir zaman var.Hem cok hosuna gidecek söz veriyorum.Bu gördüklerin daha hicbirsey.Zamani geldiginde sende tanik olacaksin
Sakincasi yoksa bnde tanimak isterim bu Jo.

Jo'nun D'nin yaninda onunla LA'ye gitmesi harika.Hemde cok oturakli cünkü editörlüü NewYork'ta yapacak die bi kaide yok.Hem o basarili bir editör LA'ta zorlanmayacaktir.Bu sebeplerle bence onun D'la gitmesi en dorusu.D'nin bu kuskularindan en sonunda kurtuldunu umuorum.Yani bu Jo hepimiz icin yeni ama gayet halinden memnunum bu Jo'nun son 5 yilkinden katbe kat iyi.Bölümü cok begendim.Sonunda cilarin bittiini umuorum.Bundan sonra önümüzün acilaani ve bitmesi gerektii gibi biteceini saniorum.Deil mi Nagi????? [img]smilies/smile.gif[/img]

"The Gods envy us.Because we're mortal,because any moment may be our last.Everything is more beautiful because we're doomed.You will never be more lovely than you are now.We will never be here again." Achilles to Briseis
pure magic is offline