View Single Post
Old 11-16-2003, 03:33 PM
  #48
diana5
Extreme Fan
 
diana5's Avatar
 
Joined: Apr 2002
Posts: 2,519
Quote:
Originally posted by Tery:
<STRONG>Mrzim kad serije tako zavrse! [img]smilies/mad.gif[/img] Ako si gledao sapunicu "Lazos de amor" (Ljubavne veze) znat ces kako sam bila zivcana kad su zavrsile onako kako jesu!</STRONG>
Joj, to mi je najomiljenija meksicka sapunica svih vremena. [img]smilies/smile.gif[/img] Ali, i mene jos uvijek muci kaj se zapravo na kraju dogodilo. Ako cemo bas biti realni, nema sanse da je Maria Paula mogla samo tako nabaviti periku s valovitom kosom kakvu je imala Maria Guadalupe i pretvarat se da je ona Maria G. bez da to itko primjeti svo to vrijeme. Ali, nikad se ne zna. Ta Maria Paula je bila pravi vrag. [img]smilies/wink.gif[/img]
Kaj se tice SSN, jos uvijek ne mogu vjerovati da je Emina ispala. Ona je zaista prekrasno pjevala. Ali, ocigledno se ljudima nisu previse svidjele pjesme koje je birala ( meni su bile super ). Steta. Od muskih mi najbolje pjeva Sasa Lozar, a ostali se bas i nemaju cime pohvaliti.
__________________
"Awwww…I like it when you get poudy in your ten-year-old face there. What is it with you early in the morning? You always look ten early. Pause. I mean, for a scene."
diana5 is offline