View Single Post
Old 02-08-2004, 06:11 AM
  #6
_Jenny_
Part-Time Fan
 
Joined: Jan 2004
Posts: 488
o kolejny pokoik naszego misia pysia jak fajniutko [img]smilies/smile.gif[/img] hehe zdjatko faktycznie bardzo ladne i ciekawe
gratuluje

a to dla Joshuly [img]smilies/kiss.gif[/img] odemnie [img]smilies/wink.gif[/img]
a nio wlasnie nadrobilam do konca tamen pokoik i tak :
Doreen mam nadzieje ze nasz kochany Joshula nie umrze [img]smilies/smile.gif[/img] a co do tego filu to ogladalam hehe to bylo swietne [img]smilies/biggrin.gif[/img] heh smialam sie jak glupia bo to tak smiesznie wyszlo w ogule to on w tym filmie takieg smiezka gral (np. ten numer jak niby umiera przy tym doswiadczeniu na wykladzie) szkoda ze tak szybko umarl i to jeszcze uduszony ......
dziekuje za przywitanie [img]smilies/kiss.gif[/img] postaram sie naprawde dac z siebie jak najwiecej dla tego forum wieze ze razem wyniesiemy je na wysokie pozycje i ze milo bedzie sie nam postowac hehe aaaa Janet sloneczko przepraszam za ten polski post w pokoju (angielsko polskim) Majandry to juz wiecej sie nie powturzy [img]smilies/smile.gif[/img]
co prawda teraz mam sporo nauki wiec bede zadziej ale jak mi sie skoncza egzaminy to obiecuje wam mase nowych zdjec i ploteczek o naszych ulubiencach [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/kiss.gif[/img] papa


Jenny Evans

[ 02-08-2004: Message edited _Jenny_ ]
__________________
The Best guy on the world MATT JAY
_Jenny_ is offline   Reply With Quote