View Single Post
Old 09-27-2004, 01:49 PM
  #16
Tery
Total Fan

 
Tery's Avatar
 
Joined: Dec 2002
Posts: 7,728
6x03: The Importance of Not Being Too Earnest

Bolja epizoda od prosle, ali ne i od prve epizode!
Sve price su mi bile zanimljive, od Joey i njenog maila pa sve do Jacka i profesora.

Pa krenimo redom...

Joey
A jadna... Ja bi umrla da mi se nesto slicno desi! Najbolje je bilo kad je skuzila i onda sva u panici probudi Audrey, a ona joj kaze da joj je rekla da to nije bila dobra ideja i da nije lako biti ona i nastavi spavati! A onda ona bruka na satu (btw, jel' se to meni cini ili Joey stalno kasni na to predavanje?) - "Dear Daw-son"! Pa onda oni u kaficu i onda se istrese na Eddieja koji valjda jedini na cijelom faksu nije procitao mail! Ona scena na kraju na predavanju mi je bila fora, iako iskreno sumnjam da bi se itko normalan tako obracao profesoru! (isto je bilo si sa Wilderom u s5)

Pacey
Nije bilo nesto posebno zanimljivo njega gledati na poslu, ali bas mi je bio strava dok je sklapao onaj posao! Onaj njegov sef me zivcira.

Jack
Ajme, kako je Kerr nabildan! Njegova opsesija profesorom je stvarno postala zabrinjavajuca! Super mi je bila ona scena na satu sa Jen i Audrey kad je prof. nesto izvalio sto i nije bilo smijesno, a Jack pogleda Audrey a ona mrtva ozbiljna! A onaj razgovor ispred kina (ili gdje vec?) - cini mi se da nije ni profesor bas ravnodusan...

Ostali
Sigurno nisam jedina koja misli da je Jen danas fenomenalno izgledala!
O Eddieju zelim jos malo saznati pa cu onda prosuditi.
Emma je ful simpa, sve scene u stanu sa P&J su bile fora, pogotovo na na kraju kad je Jack popio onaj njen "napitak"!
__________________
~Maja
icon credit: pretty lies
6 years and 7 days later... I don't know why I still do this every day.
Tery is offline