View Single Post
Old 08-05-2004, 02:33 PM
  #243
Fortyseven
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
OH.MY.GOD!!!!!!!!!! Najbolji ep Aliasa dosad!!! ETA: Chris, pocetna misao nam je ista!!

Imam hrpu toga ze reci, no krenimo od pocetka....

So, Will nije bio upucan... Eh koji su oni majstori napetosti! Mogli su barem objasnit cime ga je onda Sark upucao! Ocito nije bio metak za uspavljivanje jer je Will koliko sam primijetio cijelo vrijeme bio budan. Dakle oni misle da on zna sto je obodnica. Eh eh. Sydina reakcija je bila odlicna. Jen je stvarno fenomenalna glumica. Inace volim Francie, ali zasto je ona bila u epizodi? Da nas obavijesti kako joj je dosadno pa ce otvorit restoran?! Anyway, Jack mi je veceras bio zakon!!! Nema toga sto Spy Daddy veceras nije dobro napravio! Od samog pocetka u sceni sa Syd kad ga ona pita ima li prijatelja. I kasnije kad je pitao Devlina smatra li ga prijateljem. Ocito Jack nema neki socijalni zivot. I na kraju naravno shvati da ga Will smatra prijateljem kad mu je zahvalio na svemu.
I znao sam da ce Syd odmah poci Vaughnu! *podignite ruku ako ste sumnjali* Ok, nije mu bas sve detalje rekla ali tko je moze kriviti sto ne vjeruje CIA-i nakon svega. Vaughn je isto bio iznenadujuce cool, osim jedne scene kad je priznao Haladkiju i ostalima da sumnja u Syd. E tu sam mu htio prosuti mozak! A kad smo vec kod Haladkija i prosipanja mozga... GO JACK!!!!!!! Eh koliko smo cekali da ovaj mali gad krepa!! Ok, nije bio mozak ali isto je bilo fora. Takoder kako nas je Jack podsjetio sto je sve mali napravio i kako jer nastetio Sydney. Hm, jos malo mrznje nece skoditi... *Je li jos netko skakao ko lud kad je Jack napokon ispalio metak?* Zakon!!
I opet onaj ludak/zubar iz prve epizode! Jadan Will! Syd je bila na malo manjim mukama tada, i bila je duhovita. I tko je taj zapravo? Ocito netko od The Man-a. I jos nije mrtav ako se ne varam? Ili je odapeo kad mu je Will ono zabio u grlo? *go Will go*
Syd/Vaughn na kolodvoru... Awww!!! Vraca mi se vjera u S/V. Odlicna scena. Bili su mi zakon i kasnije u klubu iako je ta scena bil jako kratka. A Syd s plavom perikom!! Definitivno jedna od najcool dosad! A i vraski je dobro izgledala!
Komicni trenutak: "Vaughn... mislim da je naprava malo veca..." Znao sam da ce bit problema.
Sokatni trenutak: Srakov komentar o Syd-inu pjevanju! Budi li se to mali Sarkney fan u meni?
Ok, moram priznat da nisam bas u detalje shvatio sve Rambaldijeve naprave i znacenja svih cuda koje su morali veceras unistiti ali vecinu toga sam povezao. Uostalom koga uopce briga za Rambaldija i njegove naprave. Ne bi da ima nekog zapleta. Samo vise i vise misterija. I Room 47! Tipican naziv! Ovaj Rambaldi mi pomalo ide na zivce. Da vec nije mrtav...
Sloane/Emily.... To sam zaboravio spomenuti! Nisam mogao vjerovati kad joj je priznao sve o SD-6!! Obje njihove scene su bile skro bittersweet. No posto nismo vidjeli Emily mrtvu ja sumnjam da je otrov upalio. Eh, opet onaj glupi optimist u meni...
Dixon? Not much to say... Jos jedan cliffhanger. Sumnjam da ce on ikome ista prijavit.
I blizimo se kraju! Jeziv trenutak kad Kashinau kaze da on nije ON. A Vaughn je... hm... negdje ispod vode. Scena kad Syd bespomocno lupa po vratima je bila mocna.
Irina!!!!!! Awww!!! "I have waited almost 30 years for this." Ok, moram pitat: na sto si to cekala?! Ha??? Zar nisi sposobna dovrsit misao?! (sorry Chris ali ne znam ni ja sto ovo znaci... mijenjam sig!!! ) Anyway, ako Syd sad ima otprilike 26-27 g, onda pretpostavljam da Iri "ceka" odkad je prohodala sa Jackom. No opet, pitanje je sto ceka. Eh, jos jedan misteriozan plan uz Rambadijev? Jupi. Ako ne dobijemo novu sezonu iduci tjedan netko od HRT-ovaca bi mogao zavrsiti kao Haladki!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline