View Single Post
Old 05-28-2004, 02:12 PM
nghn
Total Fan

Bekle bekle sikildim yani Dilara.Hala forumda görünüyorsun ama sadece görünürde

Bugra pek konusmamizin anlami olmadigi bir sahis Ozlem Bir zamanlar aramizda birseyler olmaninla olmamanin sinirinda giden gelen sinirdan dönüp o zamandan bu zamana "sadece 2 arkadas" olarak devam eden bir hikayede karakterlerden biri.
Sen beni o bacagima geldigi zaman görecektin.Yanimda arkadaslarim vardi.Sürekli beni kizdirmaya calisiyorlardi.Bugün AIDS kapma günü.Sansli kiside sensin.Bak hemen rengin ruhsarin gitti vs...Cok stres oldum gercektende.

Yahu bende elimde kagit kalemle izlemiyorum.He hatayi not etmiyorum filmde.Hayret birsey Izlerken gözüme takilan ve sagda solda okuduklarimi söylüyor.Zeus'a etek giydirmek ancak senden cikabilecek bir fikirdi zaten benim ucuk kacik arkadasim Yaraticiliginin siniri yok degil mi

Kesinlikle katiliyorum Paris ve Helen filmin en rahatsiz edici karakterlerinden.Yanliz sunu söylemeliyim senin sandigin seklini okuyunca kirildim gülmekten.Senin düsündügün versiyonlada güzel bir seneryo cikar aslinda farkindasin degil mi

Aslanimsin benim zaten kac yildir tanisiyoruz daha bugüne kadar bir ciftte ayri düsmedik.Resim harikaa harikaa.Forumda basliklari oldugundan haberim yoktu.Kesinlikle giderim orayada yazarim Dilara yeterince tepki göstermedi diyor ama yanilmiyorsan ona bagirip birseyler yapmaya kalkti Archilles'de onu kenara dogru itti degil mi.Bu olay Hector öldükten sonra olmustu degil mi?

Dilara Kiyafetin nasil olacak cok merak ediyorum.Renk secimini begendim.Güzel bir uyum olusturmussun.Gerci ben kiyafette ne de ayakkabida cicek cincik boncuk alllar pullar begenmem.Ama bu kendi üzerimdeki kiyafetler icin. Senin sinavin bu pazar degil mi?
Ben sahsen bir bota hayatta 300 vermem.Hele 700 kalsin istemez.Ben Amerikan adidas spor ayakkabi getirdim türkiyede bu modelden yok ve bana hersey dahil 85 milyona mal oldu.Normalde Adidaslarin bunlarin 2 katina zor alirsin.Bundan sonra böyle yapacagim.Ayakkabilar yurt disindan siparis
Begendigim resim deri ceket ve deri mini etek olan mi???

Nagihan