Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 02-29-2004, 04:24 AM
Part-Time Fan

valla reklamlari bende karistirdim dove ve piyale ha [img]smilies/wink.gif[/img] simdi reklamlari takip ediyim bari.ne sizin apartmandami [img]smilies/sun.gif[/img] ama buyukmu [img]smilies/violin.gif[/img] neyse artik..
bende su fanta reklamini biliyomusunuz onla tanisiyorum [img]smilies/smile.gif[/img] turuncu kafayla.ya orda cok kotu cikmiss [img]smilies/wink.gif[/img] kolunda bileklikler varya reklamdada vardi sanrim 3 tane bileklik vermistim uzun surede takiyo kolunlakilerden bi kaci belki benimkidir [img]smilies/glow.gif[/img]

aaa bende dun firuzeye gittim.acikcasi pek haz almadım.tama cok komik eglendim fln ama last samurai'a gitseydim keske dedim..neyse yine gitmeyen gitsin derim..ayrıca su fransız film nasil acaba bende merak ettim simdi [img]smilies/spinface.gif[/img] bide arkadaslar yenibir film geliyo hadni adamin beyninden 3 seneyi siliyolar fln..biliyomusunuz?
,
bir istanbul masalna yorum yapamiyorum uzun suredir izlemiyorum.belkide artik izlemek istemiyorum [img]smilies/frown.gif[/img]
Old 02-29-2004, 04:32 AM
Part-Time Fan

ya ben valla soruyorum dvdleri fln tınnnnnnnnnn [img]smilies/frown.gif[/img] kimse bisey demiyo ne remzi kitap evi ne d&r fln sinir ettiler beni artik adamlar yakinda iceri almicaklar beni [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]
merak ediyorum su cdleri dvdleri artik dc izlemk istiyorummmmmmmmmm [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img]

aa dediginiz flminde fragmanini gordum orlandonun filmi troy dimi [img]smilies/smile.gif[/img]merakla bekliyorum icinde bratt pittde var [img]smilies/wink.gif[/img] [img]http://rds.yahoo.com/S=96062883/K=bratt+pitt/v=2/l=IVI/*-http://nemendur.khi.is/lovihrei/spypre3.jpg[/img]

munireeeeee bak senin ciin ilestim daha ii oldum [img]smilies/smile.gif[/img] sen nasilsin..artik sitenide ziyaret ediyorumsik sik [img]smilies/smile.gif[/img]
nagicim getirdigin avatarlar baya hos ama bnm favorim 4 . resim [img]smilies/biggrin.gif[/img]

aa dilara sende bnm gibisin ha [img]smilies/smile.gif[/img]mavisssss [img]smilies/biggrin.gif[/img] valla resmini getirsene buraya merak ettim cook [img]smilies/smile.gif[/img] bence mavi bielbise al!!
Old 02-29-2004, 04:47 AM
Part-Time Fan

aaa arkadaslar yeni filmler var 2004'un Ocean's Twelve ve Mr. and Mrs. Smith diye yaniciıkmis haberiniz olsun istedim [img]smilies/smile.gif[/img]

ben bugun cok konustum aksam gelirim artik opuldunuzzz
aman alladım 2004 award resimlerini buldum son dk bi dk [img]smilies/smile.gif[/img] hemen sizede gosteriyim..
Screen Actors Guild Awards

The 2004 Golden Globes -

Old 02-29-2004, 04:50 AM
Part-Time Fan

arkadaşlar beni bu kadına benzetiyolar

ve ne buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [img]smilies/eek.gif[/img] aaaaaaaaaaa

Old 02-29-2004, 07:56 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

duygu resimlerinin hicbiri cikmamis diyebilirim [img]smilies/frown.gif[/img] kendi resmimi buraya getirmek icin linke ihtiyacim var ama nasi aliniyo hic bilmiyorum?mavi güzel dimi??bende bayilirim bide ucusuyo flnya süper!yaa onu almak istiyorum hemde cok ama acayip pahali fiyatini kesin olarak bilmiyorum elbise daha türkiyeye gelmedi ama telimi aldilar escada'dan hbr vericekler gelince normalde en az 600 euro fln fiyatlar bu elbisede en az 1 milyardir ama daha fazlada olabilir yani bilmiyorum!

nagihan siz türkcemi izlediniz o bölümü???ben bugün izledim coooooooooook güzel bi blm yaa!!!bayildim bakin bi kac dialog getiriyim dedim buraya!

simdi dawson'i oynicak cocuk diyoki ben bunlari yasamamdim nerden bilebilirim ki(kiz arkini baska bi erkekle öpüsürken görmek konsunda)dawson'da diyoki:

"cok siddetli bi aci.sanki kalbin gögsün sökülmüs ve cignenmis.nefes alamiyorsun,yemek yiyemiyorsun,hicbir sey yapamiyorsun.hayatinda hissedebilecegin en yogun aci bu.ve bundan kurtulmanin yoluda yok.hic bitmeyen bir iskence bu ve tüm hayatin boyunca sürecek!"

sonra bölüm sonunda dj'nin bi konusmasi var oda süper

dawson: sorun ne biliyomusun joey?hayatimin son birkac ayini sensiz nasil gecirecegimi düsündüm sanki hic kirilmamis gibi davranmayi umrumda diilmis gibi yapmayi denedim.düsündüm kieger seni unutmus gibi yaparsam,bir sekilde gercekten atlatirim.ve gercek su ki yapmak istedigi tek sey en yakin arkadasimla odama cekilmek perdeleri kapatmak ve herseyi onunla paylasmakti.

joey:sanirim olanlarin benim icinde cok zor oldugunun farkinda diilsin.bu durum benide mahvediyor ama her zaman birbirimize bagli olacagimizi biliyorum hayatlarimizin ic ice gecmis oldugu biliyorum.

dawson:ama bir sekilde dvm etmek zorundayiz.

joey:evet

dawson:biraz bugün,biraz yarin

ayrica nagihan o dedigin lafi dawson diyo senin yeni bi erkek arkin yeni bi hayatin var benimse elimde sadece bu film var gibi bisiy diyo
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-29-2004, 08:02 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

nazli sana hmn aciklama yapiyim dün erenlerle bulustum(gerci eren gelmedi ama olsun [img]smilies/frown.gif[/img] )sora annemlerle yemek yedik eve 9'da geldim hmn havadisleri anlatmak icin sevdeyi tilbeyi aramam gerekti bilirsin tilbeyle konusmalarimiz biraz uzun sürer sonra ders calistim sonrada yattim yani hic izleme gibi bi vaktim olmadi sadece turkstarin reklam arasinda(ben izlemiyodum annemler izliyodu)kalitesine baktim.

soooooooora bugün size geldim izleyelim diye kapiyi iki kere caldim arabaniz kapidaydi ama sen yoktun bende izledim valla dayanamayip.

size yabanci isimler kullanmis olaabilirim tilbe ve sevde cok yakin arklarim erende su hoslandigim cocuk

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-29-2004, 09:50 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

dilara senin de mi gözlerin mavi?
Old 02-29-2004, 01:40 PM
Part-Time Fan

evet gözde dilaranında benimde gozlerim mavi biz maviliyizzz [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img]
Old 02-29-2004, 02:33 PM
New Fan

Herkese selam [img]smilies/smile.gif[/img] Yeniden döndüm.Fan Forum`da yazmaya elimde olmayan sebeplerden dolayı ara vermiştim.Sonunda yeniden buradayım [img]smilies/smile.gif[/img]
Duygu - Seni burda gördüğüme sevindim.Görüşmeyeli uzun zaman oldu.Maillerin için çok teşekkür ederim.Hala kuşadasındamı yaşıyorsun ?
Dilara - Senlede görüşmedik hiç.Senin tek başına bir resmini çekmiştim buluşmada hatırlıyormusun ? Bir o resminle hatırlıyorum [img]smilies/smile.gif[/img]
Nagihan - Münire - Size sadece selam [img]smilies/smile.gif[/img] Çok bile . . .
Uzun zaman sonra geçen gün Münire`den aldığım Dc bölümlerini izliyordum.İnanın eskileri izlerken durmaksızın gözümün önünden final bölümü geçip durdu.Jen`in ölmesi gerçekten diziyi bitirdi benim için.Artık anımsamak bile istemiyorum.Eski bölümleri dizi bittiğinde keyifle izleyeceğimi sanıyordum ama hiç keyif almadım.
Neyse burda olmak çok güzel.Bundan sonra sık sık yazmayı düşünüyorum.Tanımadığım arkadaşlarda var sanırım.Onlarada Merhaba ( Ben Cengiz [img]smilies/smile.gif[/img] )
Görüşürüz
Old 02-29-2004, 02:42 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Merhaba Cengiz!Seni resimlerde görmüstüm sanirim.
[img]smilies/cat.gif[/img]
Old 02-29-2004, 03:15 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

yoo arkadaslar benim gözlerim mavi diil??nerden cikardiniz?malesef kahverengi [img]smilies/frown.gif[/img]

mezuniyet icin kiyafette aslinda gör ve sac renginin pek bi önemi yok tabi ucuk bi sac renginiz yoksa?
ten renginiz önemli yani yanmaniz gerekebilir bazi renkler icin(cogu renkler icin)

slm cengiz [img]smilies/smile.gif[/img] valla sen jen diyince aklim geldi bugün 201'i izledim ve jen'e yine nefret doluyum yaaaaaaa uff gerizekali kiz geldi bide yanlarina oturuyo kendini acindiriyo vfln bide siz joey'le cikmayin yoksa intar ederim diyo!acaba joey siz cikarken ne düsünüyıdu?hic düsünmüsmü?

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-01-2004, 05:07 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

aa nagi gelmemis?kesin oscari izledi [img]smilies/smile.gif[/img]

bilmeyenler icin yüzüklerin efendisi 11 daldada ödül almis arkadaslar!süper yani!charlize theron ve sean penn'de en iyi oyunculari almis renee'de bence sonuna kadar haketti!nemonunda ödül almasina cok sevindim yani ilk defa oscarlarin hepsinin hakettigini düsünüyorum!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-01-2004, 06:28 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Merhabaaa

Cengiz Hosgeldinde neden geldin? Biz kiz kiza gayet mutluyduk burada [img]smilies/lol.gif[/img]

Dilara Ben bir daha bakayim su elbiseye bana sanki çok açik gibi geldi.

Duygucum iyi olmana sevindim canim [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan Sen beni öldürecek misin?Tanrim Dom Dommm [img]smilies/spineyes.gif[/img]

[ 03-01-2004: Message edited Joey&.Dawson Forever ]
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 03-01-2004, 06:50 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Kizlar yakinada vizyone girecek olan bir film var.Türkçe adi: Cesaretin Var mı Aska

Dawson ile Joeynin hikayesine benziyor resimlerini gördüm çok begendim bilmeyenler için buarayada getiriyorum.Sinemalara gelince mutlaka gidin.

Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 03-01-2004, 10:36 AM
Part-Time Fan

[img]smilies/biggrin.gif[/img] aaaa cengizzzzz [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/jaw_drop.gif[/img]
senle konuşmayalı okadar uzun süre oluyoki...yazdigini goruncacok heycanlandim..ne kdr cok ozledim seni biliyomusun senden ne bir mail nete baska bir sey aldim...uzuldum ama [img]smilies/frown.gif[/img] neyse artik seni gordumde rahatladim [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]
yani tam kusadasinda yasamiyorum izmirdeyim burda ev tuttuk..annemle kalıyorum babamsa hafta sonlari gorebiliyorum malesef oda kusadasinda kaldi bi kac sene bole idare edicez artik..izmirlki oldum [img]smilies/smile.gif[/img]

ay dilara mavis değilmiydin sen [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] pardon

munire bu film super gidilmezmi hiccc supersin [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img]

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 07:31 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top