Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 08-05-2004, 01:12 PM
  #241
Master Fan

 
kyrie08's Avatar
 
Joined: Jun 2004
Posts: 13,080
CRIS! BABY! That's one *fine* avatar!
:drool_spit: :drool_spit: Dostojan Lexa....cudno kak nikak nisam povezala da se sex i Lex rimuju, nije cudo sto sam "pala" onaj testic s mrljama.

HRT je opet promijenio satnicu, Alias je sad u 22:25. oce se tko kladit da ce pocet jos kasnije?

Hi Sky Carty...sorry zaboravila sam ti ime.

Nis, vidimo se za nesto vise od sat vremena.
kyrie08 is offline  
Old 08-05-2004, 02:28 PM
  #242
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Alias


Definitivno najbolji Alias ep do sad.
Ne mogu nac nit jedan detaljcic koji mi je bio nesavrsen.
Well, osim mozda cinjenice da je Vaughn malo usporen, sto da ne kuzi da odmah treba trcat, sto da trci sporo. Honey, mozda bi za tajni date trebali ic u teretanu da nabijes kakvu kondiciju.
Mali gnjus je bio izdajica. Jack je ubio malog gnjusa!! I you Jack! Taj trenutak je bio popracen sa mnom kako vristim na TV "I could kiss you for this Jack!".
Sark is pretty when he's shooting people. I kad kaze da salje pozdrave Syd, da je nastup bio dobar. Tip je cool. Nadam se da ce ga bit jos puno.
Jadan Will! Bar nije mrtav, il smrtno ranjen. Umm, na pocetku. I kad razbije onog doktora na kraju! Bravo Will!
Jack i Will hug. Aw!!
Jack i Syd trenutak kad planiraju spasavanje. Aw!
Syd i Vaughn trenutak na kolodvoru.
Emily i Sloan ona prva scena kad joj sve prizna dok muzika svira preko scene.
I na kraju kad mu kaze da mu oprasta i nazdravi sa otrovanim vinom.
Njih dvoje su mi bili odlicni danas.
Dixon je napokon skuzio!! Vise se ne moram brinut za pronicljivost tajnih agenata. Pitam se kaj ce napravit?
Syd i Vaughn su bili tako prokleto hot and cool u onoj odjeci na kraju!
I kad je ljubomoran na onog tipa koji ju odmjerava.
Vaughn honey, trebao si brze trcat.
Mama se pojavila. Wow.
I, OK, priznajem da sam malo usporena, nisam skuzila dio sa 30 godina. Kaj to ona ceka 30 godina? Ja sam mislila da je Syd negdje oko 27/28, i da je mama poginula kad je bila klinka, kad se sjeca da su svi zajedno obiteljski isli na izlete. Kakvih 30 godina onda. Stjepo, help.
Jesam spomenula srecu jer je Jack ubio ljigavca?
Odlican ep!!
Jedva cekam dalje.
__________________
Spike it up is offline  
Old 08-05-2004, 02:33 PM
  #243
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
OH.MY.GOD!!!!!!!!!! Najbolji ep Aliasa dosad!!! ETA: Chris, pocetna misao nam je ista!!

Imam hrpu toga ze reci, no krenimo od pocetka....

So, Will nije bio upucan... Eh koji su oni majstori napetosti! Mogli su barem objasnit cime ga je onda Sark upucao! Ocito nije bio metak za uspavljivanje jer je Will koliko sam primijetio cijelo vrijeme bio budan. Dakle oni misle da on zna sto je obodnica. Eh eh. Sydina reakcija je bila odlicna. Jen je stvarno fenomenalna glumica. Inace volim Francie, ali zasto je ona bila u epizodi? Da nas obavijesti kako joj je dosadno pa ce otvorit restoran?! Anyway, Jack mi je veceras bio zakon!!! Nema toga sto Spy Daddy veceras nije dobro napravio! Od samog pocetka u sceni sa Syd kad ga ona pita ima li prijatelja. I kasnije kad je pitao Devlina smatra li ga prijateljem. Ocito Jack nema neki socijalni zivot. I na kraju naravno shvati da ga Will smatra prijateljem kad mu je zahvalio na svemu.
I znao sam da ce Syd odmah poci Vaughnu! *podignite ruku ako ste sumnjali* Ok, nije mu bas sve detalje rekla ali tko je moze kriviti sto ne vjeruje CIA-i nakon svega. Vaughn je isto bio iznenadujuce cool, osim jedne scene kad je priznao Haladkiju i ostalima da sumnja u Syd. E tu sam mu htio prosuti mozak! A kad smo vec kod Haladkija i prosipanja mozga... GO JACK!!!!!!! Eh koliko smo cekali da ovaj mali gad krepa!! Ok, nije bio mozak ali isto je bilo fora. Takoder kako nas je Jack podsjetio sto je sve mali napravio i kako jer nastetio Sydney. Hm, jos malo mrznje nece skoditi... *Je li jos netko skakao ko lud kad je Jack napokon ispalio metak?* Zakon!!
I opet onaj ludak/zubar iz prve epizode! Jadan Will! Syd je bila na malo manjim mukama tada, i bila je duhovita. I tko je taj zapravo? Ocito netko od The Man-a. I jos nije mrtav ako se ne varam? Ili je odapeo kad mu je Will ono zabio u grlo? *go Will go*
Syd/Vaughn na kolodvoru... Awww!!! Vraca mi se vjera u S/V. Odlicna scena. Bili su mi zakon i kasnije u klubu iako je ta scena bil jako kratka. A Syd s plavom perikom!! Definitivno jedna od najcool dosad! A i vraski je dobro izgledala!
Komicni trenutak: "Vaughn... mislim da je naprava malo veca..." Znao sam da ce bit problema.
Sokatni trenutak: Srakov komentar o Syd-inu pjevanju! Budi li se to mali Sarkney fan u meni?
Ok, moram priznat da nisam bas u detalje shvatio sve Rambaldijeve naprave i znacenja svih cuda koje su morali veceras unistiti ali vecinu toga sam povezao. Uostalom koga uopce briga za Rambaldija i njegove naprave. Ne bi da ima nekog zapleta. Samo vise i vise misterija. I Room 47! Tipican naziv! Ovaj Rambaldi mi pomalo ide na zivce. Da vec nije mrtav...
Sloane/Emily.... To sam zaboravio spomenuti! Nisam mogao vjerovati kad joj je priznao sve o SD-6!! Obje njihove scene su bile skro bittersweet. No posto nismo vidjeli Emily mrtvu ja sumnjam da je otrov upalio. Eh, opet onaj glupi optimist u meni...
Dixon? Not much to say... Jos jedan cliffhanger. Sumnjam da ce on ikome ista prijavit.
I blizimo se kraju! Jeziv trenutak kad Kashinau kaze da on nije ON. A Vaughn je... hm... negdje ispod vode. Scena kad Syd bespomocno lupa po vratima je bila mocna.
Irina!!!!!! Awww!!! "I have waited almost 30 years for this." Ok, moram pitat: na sto si to cekala?! Ha??? Zar nisi sposobna dovrsit misao?! (sorry Chris ali ne znam ni ja sto ovo znaci... mijenjam sig!!! ) Anyway, ako Syd sad ima otprilike 26-27 g, onda pretpostavljam da Iri "ceka" odkad je prohodala sa Jackom. No opet, pitanje je sto ceka. Eh, jos jedan misteriozan plan uz Rambadijev? Jupi. Ako ne dobijemo novu sezonu iduci tjedan netko od HRT-ovaca bi mogao zavrsiti kao Haladki!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 08-05-2004, 02:52 PM
  #244
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Danas na poslu sam podignuo neku zdjelu koja je kostala 47 kn, kad sam na teletextu gledao kad je Alias na satu je bilo 20:47, upravo skidam pjesmu s neta koja ima 4.7 MB a maloprije je dosla do 47 % i prekinula se veza.

Oh, ides ti sa mnom kad dodu ljudi u bijelom! Uopce ne sumnjam!
Quote:
Eksperimentiranje u Photoshopu moze do svakakvih rezultata dovesti. Jucer napravih 3 vrlo cudna Btvs arta igrajuci se s efektima.
Efekti? Treba tek doc do efekata! Trebalo mi je pol sata samo da skuzim kako to spremit kao .gif file. Ona pomoc tamo bas nije od neke pomoci.

Quote:
Originally posted by kyrie08
....cudno kak nikak nisam povezala da se sex i Lex rimuju, nije cudo sto sam "pala" onaj testic s mrljama.

Meni je recimo odmah bilo uocljivo.
BTW, ako nekog zanima test s mrljama il mu je vraski dosadno, zabavno je za rjesavat, al rezultati su sumnjivi. Meni je ispalo da se zalazem za mir u svijetu. WTF?!
Evo link . Treba se prvo registrirat, al besplatno je i jednostavno.
__________________
Spike it up is offline  
Old 08-05-2004, 02:57 PM
  #245
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Dosadno mi je, odoh rjesavat test.

Skoro novi thread!

Sto mislite o naslovu:

Addicted to Tv shows and darn proud of it!!!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 08-05-2004, 03:05 PM
  #246
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
OH.MY.GOD!!!!!!!!!! Najbolji ep Aliasa dosad!!! ETA: Chris, pocetna misao nam je ista!!
Veliki umovi isto misle!
Quote:
Jen je stvarno fenomenalna glumica.
Quote:
Inace volim Francie, ali zasto je ona bila u epizodi?
Quote:
A Syd s plavom perikom!! Definitivno jedna od najcool dosad!
Quote:
Ovaj Rambaldi mi pomalo ide na zivce.
Da, da, da! Sve sto sam zaboravila spomenut a takoder mislim.
Quote:
A kad smo vec kod Haladkija i prosipanja mozga... GO JACK!!!!!!! Eh koliko smo cekali da ovaj mali gad krepa!!
Nikako naodmet spomenut jos koji put!
Quote:
"Vaughn... mislim da je naprava malo veca..."
To je bilo zabavno.
Quote:
Budi li se to mali Sarkney fan u meni?
Znam o cemu pricas.
Quote:
Ako ne dobijemo novu sezonu iduci tjedan netko od HRT-ovaca bi mogao zavrsiti kao Haladki!
Ja cu ga drzat a ti pucaj u njega ak cemo morat cekat drugu sezonu. Ja nisam strpljiva!!
__________________
Spike it up is offline  
Old 08-05-2004, 03:08 PM
  #247
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Deal!

Blah... rjesavam ovaj ludi tes... nikad kraja! Disturbing!

Hm, mozda mi i veceras stignemo do novog threada!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 08-05-2004, 03:11 PM
  #248
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Addicted to Tv shows and darn proud of it!!!

I istina je cak!

ETA: Stjepo, kad dobijes rezultate svakako ih napisi i ovdje.
Pazi ovo, kaj je meni ispalo.
Dusk, your subconscious mind is driven most by Peace

You have a deeply-rooted desire to make peace in the world. Whether through subtle interactions with loved ones, or through getting involved in social causes, it is important to you to be able to influence the world in a positive way.

You have a deep respect for humankind. You care about the future of the
world, even beyond your own involvement in it, and you inspire others to
feel the same way. Your innate drive toward peace guides you in daily life towards decisions that are respectful toward yourself and others.

Your psyche is very rich; the more you learn about it, the more you will
understand who you really are.

More about your Inkblot Test results:
Dusk, your subconscious mind is driven most by Peace

People who have unconscious minds driven by peace tend to be independent thinkers who often prefer to live by their own high personal standards and moral code.

Umm, OK. Ne bih bas rekla.
__________________

Last edited by Spike it up; 08-05-2004 at 03:16 PM
Spike it up is offline  
Old 08-05-2004, 03:14 PM
  #249
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
Originally posted by Spike it up

I istina je cak!
Yeah! Jos jedan post i krecem s otvaranjem...
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 08-05-2004, 03:26 PM
  #250
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044


your subconscious mind is driven most by Sexuality

The world is a sexy place for you — your erotic self leads the way. Whether this is because you're presently in a great physical relationship or simply want one, you are much more aware of the sexual undertones in situations than most people.

This heightened focus, coupled with your vivid imagination, can make you more likely to have original — at times risqué — interpretations of things that other people might see as innocuous.

Your subconscious is telling you that you are very much alive, and have a great deal of passion to bring to life.


Ma zasto ja uvijek dobijem neke pervezne rezultate?!

Odoh otvoriti novi thread!
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 08-05-2004, 03:29 PM
  #251
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Ajd luv slobodno idi otvorit novi.
Pjevusi "Should I stay or should I go..."
__________________
Spike it up is offline  
Old 08-05-2004, 03:32 PM
  #252
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Novi thread!

Stay! Ups, je li to bilo pitanje?
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 08-05-2004, 03:45 PM
  #253
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Ma nejdem nigdje, nego osim sto sam malo pospana FF mi veceras ide extra na zivce, ne moze mi nit jedan post proc da nije prebukirano.
Mislim da cu ic ca spat sad, prije nego tipkovnica strada zbog FF-a.
Lijepe snove!
__________________
Spike it up is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.