Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 05-28-2004, 01:52 PM
Total Fan

Turkish Thread 9:Tam Bir Yilin Sonra Biz Hala Burdayiz.Cünkü Dawson Joey'i seviyoruz.

Turkish Thread 9:Tam Bir Yil Sonra Biz Hala Burdayiz.Cünkü Dawson Joey'i seviyoruz.

:rose: Listemiz :rose:

Nghn – Nagihan
Joey&.Dawson Forever – Münire
pure magic – Ozlem
ipek
FadingShades – Cengiz
D_i_l_a_r_a – Dilara
JBfanatic17 – Elizabeth
dj-DuYgU - Duygu
Catgirlll – Gözde
Actor me - Sertan
Nazli
axiHulya - Hülya

Hepinize iyi eglenceler

Nagihan
Old 05-28-2004, 02:12 PM
Total Fan

Bekle bekle sikildim yani Dilara.Hala forumda görünüyorsun ama sadece görünürde

Bugra pek konusmamizin anlami olmadigi bir sahis Ozlem Bir zamanlar aramizda birseyler olmaninla olmamanin sinirinda giden gelen sinirdan dönüp o zamandan bu zamana "sadece 2 arkadas" olarak devam eden bir hikayede karakterlerden biri.
Sen beni o bacagima geldigi zaman görecektin.Yanimda arkadaslarim vardi.Sürekli beni kizdirmaya calisiyorlardi.Bugün AIDS kapma günü.Sansli kiside sensin.Bak hemen rengin ruhsarin gitti vs...Cok stres oldum gercektende.

Yahu bende elimde kagit kalemle izlemiyorum.He hatayi not etmiyorum filmde.Hayret birsey Izlerken gözüme takilan ve sagda solda okuduklarimi söylüyor.Zeus'a etek giydirmek ancak senden cikabilecek bir fikirdi zaten benim ucuk kacik arkadasim Yaraticiliginin siniri yok degil mi

Kesinlikle katiliyorum Paris ve Helen filmin en rahatsiz edici karakterlerinden.Yanliz sunu söylemeliyim senin sandigin seklini okuyunca kirildim gülmekten.Senin düsündügün versiyonlada güzel bir seneryo cikar aslinda farkindasin degil mi

Aslanimsin benim zaten kac yildir tanisiyoruz daha bugüne kadar bir ciftte ayri düsmedik.Resim harikaa harikaa.Forumda basliklari oldugundan haberim yoktu.Kesinlikle giderim orayada yazarim Dilara yeterince tepki göstermedi diyor ama yanilmiyorsan ona bagirip birseyler yapmaya kalkti Archilles'de onu kenara dogru itti degil mi.Bu olay Hector öldükten sonra olmustu degil mi?

Dilara Kiyafetin nasil olacak cok merak ediyorum.Renk secimini begendim.Güzel bir uyum olusturmussun.Gerci ben kiyafette ne de ayakkabida cicek cincik boncuk alllar pullar begenmem.Ama bu kendi üzerimdeki kiyafetler icin. Senin sinavin bu pazar degil mi?
Ben sahsen bir bota hayatta 300 vermem.Hele 700 kalsin istemez.Ben Amerikan adidas spor ayakkabi getirdim türkiyede bu modelden yok ve bana hersey dahil 85 milyona mal oldu.Normalde Adidaslarin bunlarin 2 katina zor alirsin.Bundan sonra böyle yapacagim.Ayakkabilar yurt disindan siparis
Begendigim resim deri ceket ve deri mini etek olan mi???

Nagihan
Old 05-28-2004, 10:49 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

hyr cnm ne derisi.mavi bi elbise iste bak tekrar anlatiyim.o verdigim linke girin.ordan yesil renk escada yazisina basin.bi sayfa aciliyo.ordan fashiona basin.kiyafetler ciiyo altindada yesil kücük butonlar var.o butonlarin 2.siranin en sonundakinin bi yanindaki butona basin.orda acilan kiyafetlerin en sonuncusu yani mavi olani.

ben smd kahvalti edicem birazdan devam ederim
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 05-28-2004, 11:08 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ya yok nagihan ben dün ciktim orda takili kalmistir ismim.yani internet acikti ama bilmiyorum ki?

nagihan senin dedigin o itme öldürmeden önce asil kuzeninin öldügünü anlayinca sinirlenmisti.

nbagihan nerden getirttirdin ayakkabilarini?bende almanyaya gittigimde bir ayakkabi alisverisi yapmistim.sansima dükkan 10.ylini mi ne kutluyoyumus bütün pumalar fln 10 euroya satilmisti.diesel ayakkabi begenmistim ama numaram kalmamaisti converse almistim.bide bi ayakkabicidan 29 euroya tommy'nin bi ayakkabisini almistim.bnm eskiden beri hep yurtdisindandir ayakkabilarim.

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 05-29-2004, 05:19 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

DILARA IKIMIZE INANAMIYORUM

AYNI AYAKKABIYI ALMISIZ IKIMIZ DE!!!!

Ben de Betadan aldim,tepe nautilus acibademden,ayakkabi cok rahat,önünde ve yaninda cicek var,benimki de dore,ayrica o cicegin oldugu yerlerden ayagina göre ayarlayabiliosun,ben cantasini da betadan aldim,ztn ayakkabiyla takimmis...

yuh sok oldum,o kdr ayakkabi icnden git ayni ayakkabiyi al
ahahaha harika yaaaaaa

bu arada Betanin sahibi babamin kuzeni oluo

samata olsun die,orda calisan adama dedimki:

-buranin sahibi nereli acaba bilio musunuz?(adamin cevabi duyunca apisip kaldim resmen)
-walla size de benzio aslinda görünüs olarak..göcmen yugoslavyali,siz nerelisiniz?
-ben de yugoslavyaliyim,baba tarafim yani (yari yugoslav yari rizeliyim,anne tarafı karadenizli )

ahaha söylemedim oranin sahibiyle akraba oldugumuzu adama,bedavaya verirler mahcup olurum die

evet timberland aldim,memnunum ama su gecirmio,yirtilmio,ii ayakkabi,deger

dilara benim ayakkabi da az topuklu olanindan,yüksek topuklu da vardi istemedim,resmen tipatip aynisini aldik ya,bu kdr mi raslanti olur?!?!?!?!

Ozleemm nbr napiosun??benim ask hayatim yalan oldu bosweeerrrr
Old 05-29-2004, 05:22 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

dilara cantamiz da ayni
Old 05-29-2004, 06:03 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Özlem Hos geldin canim Valla gizemli olmak seni sexi yapar mi bilmem onu erkeklere sormak lazim Benim sinavlarim haftaya bakalim bu hafta çalisirsam belki bir seyler olur.Sen İsatnbul falan düsünmüyordun degil mi o kadar çagirdik yani İnsan bir uçaga atlar gelir ben sana benim Jeti yollardim ama bakimda Artik sen bir helikopterinle idare edersin Amma geyik oldu Neyse canim bir kerede geyik yapalim ne olmus yani Bu arada benim Favorimde kesinlikle Briselle Arcihell di.Yalniz diyologlarin islenisini begenmedim.Nagiye de söyledim.Hani kiz en basta Brad e "Aptal bir zorba sanmistim seni aptal bir zorbayi affedebilirdim diyor" ya orasi devam edebilrdi çok havada asili kalmis o cümle.

Gözde Sagol canim o zaman resimlerini bekleyecegim ilk bana yollamazsan oyarim valla Çagri Mete nasil X large olani soruyorum.Valla bencede bu çocukla aranizda enetresan bir iliski var gerçekten kizla beraberle mi? Hangi disi 3 saat bekleten bir adamla beraber olabilir.

Dilara Alisveris canavari valla senin gibi bir tane daah olsaynis ailenin ocagina incir agaci dikermissiniz beraber Hectoru sormussun en bsata söylemistim bayildim.Çok hos bir adam meger Hulkta da oynamis ben o filme gitmistim mecburen ama çok sIkIlmIstım o yüzden hiç hatirlamadim kendisini.Sakal mevzuan gelince vete haklisin ama Viggo kadar kötü görünmüyor sakalsiz.Selim ve Esmaya gelince saçmaliklar silsilesi açisinda ilginç demistim seyirciyi salak yerine koyuyorlar ya ona uyuz oluyorum.

Nagihan İyi diyorsunda benim üstün zevkli arkadasim Yaniİnsan Spikeda kayitsiz kalamiyor ki.İkisini birden begensem sonra Osmanlidaki gibi Harem yapip iksinide oraya dahil etsem olmaz mi?Olur olur demi ? Ya hepsini İstiyorum hepsini hepsini Jamesi,Angeli Spikeı,Maxi,Hectoru.Dominici, (kim kaldi baska)
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 05-29-2004, 09:16 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ay inanamiyorum bu kdr mi tesadüf olur!!ama kumaslarimizda benziyo ztnbenimkide mavi üzerinde simler var maviAllah'tan ayni mezuniyette diiliz yaniama ayakkabi gercekten cok rahat.ordaki adam(nisantasindaki betada)bana özellikle rahat diye tavsiye etti ztn.dedigim gibi isini cok iyi bilen bi adamdi!cantasida cok tatli dimi?ay mutlu oldm simd

münire demek sevdigin erkekler listesine hectoruda ekledin.bak simdi kapismaya baslayabiliriz.o kdr kabarik bi listeden hectoru cikarisin umarim?

bugün ilyadayi okudum karisik karisik(9-12 yas icin)incecik bi kitapti.cok fazla tanrilar vardi her bi boka onlar karisiyo onlar yönlendiriyodu.hosuma gitmedi.kesinlikle cok iyi yapmislar tanrilari eklememekle.

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 05-29-2004, 04:14 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar

2.siranin sonundaki tammmaamm.Ben 2.yesil butona basmistim Birazdan gider bakarim tekrar.ayakkabiyi amerika'dan getirttim Dilara gelmesi yaklasik 2,5 - 3 haftayi buldu.

Kizlar(Gözde-Dilara) Dua edin ayni partiye gitmiyorsunuz aksi halde cok ilginc tesadüfler yasanabilirdi Tüh ne yazik ikinizin birlikte fotografini cekemeyeck olmamiz öyle girgir olurdu ne güzel.

Münire benim ayran gönüllü ucan kusa bile vurulan arkadasim.Bak ben ne güzel kayitsiz kalabiliyorum Spike Suraya listeyi uzatmissin bakiyorum.Neyseki Billyim senin tarzin degil

Yunan Mitolojisi öyledir Dilara ota b.ka herseye karisilar O yüzden filmi hem kitaptan uyarlayip hem tanrilari cikarmak garip geldi bana

Sanirim bende gün gectikce Achilles & Briseis'i daha cok sevmeye basladim.Burda sevenleride olduguna göre fanart kisminda buldugum bu duvar kagidini getirmeyi bir borc biliyorum kendime.

1024*768
Old 05-29-2004, 06:05 PM
Total Fan

kizlar söylemeyi unuttum Münire söyledi banada Cnbc-e'nin bu yaki sayisi The O.C'yi 2004-2005 yayin döneminden itibaren vermeye baslayacakmis.Ne sans degil mi? Keske baska birseyler dilemis olsaydim o esnada.

Bugün gazeteye bakarken Cosmopolitan dergisinin reklami vardi.Ve yanilmiyorsam kapaktaki kiz bu dizinin basrol bayan oyuncusu.
Old 05-29-2004, 09:47 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

kiz cok degisik cikmis bu resimde.

bugün özel okullar sinavim var.su anda iyiyim ama dün gece kötü oldum artik bir yil boyunca calismalarimin nedeni olan sinavin yaklastigini bilmek beni stres yapti.uzun uzun agladim icimi döktüm.bu sabah daha iyiyim.umarim heyecanim artmaz

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 05-30-2004, 03:40 AM
New Fan

of arkadaşlar offff

sene sonu ders selaşlarım geldi ve kurtamaya çalışıyorumçoğpunu fln... yükseltmelere kalmamak için...
o yüzden pke buralarda dğeilim...

sizleir çok çoık öpüyorum ve kaçıyorum...

bu arda tolga konusuna gelince...heuehueh şuanda yani bu hafta 2-3 defa yine çaldırdı amöa ben çaldırmadım
Old 05-30-2004, 05:58 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

http://www.ebaumsworld.com/celeb.html
ben bu ünlülerin güzelligine inanmiorum artik,bi bakin bu adrese
sonra gelip yazarim cikmam gerekio
Old 05-30-2004, 03:00 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar

Dilara Isallah sinavin güzel gecmistir.Sinava girmeden önce gelmissin galiba buraya ondan sonra ugramamissin.Nasil gecti cok merak ettim.

Resimlerden beni en cok korkutan Micheal Jackson ve Christina Aguilera'a oldu.Zaten hic sevmem ben o s.rtügü.
Old 05-30-2004, 11:49 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

dün neler yasadim anlatamam size!ciktim sinavim gayet iyi gecti.ama herkesin dedigi gibi matematik cok zordu neyse sora dersaneye gittik bakiyoruz sonuclara sosyalden 2 fenden 2 türkceden 4 mattan 7 yanlis cikmis.tabi ben bu matematik sonucunu duyunca delirdim.netimi hesapliyim dedim yanlislikla 70 hesapladim.dersane nasi krizlere girdim anlatamam.hayatimda hic bu kdr üzüldügümü hatirlamiyorum heralde cok agladim.neyse sonra arabayla girderken bi anda afama dank etti asil netimin 80 oldugubu seferde sinirden agladim fln.neyse simdi iyiyim.su anda robert haric bütün okullari kazaniyorum üsküdar amerikan fln.onada gidebilrim belki?ama asil hedefim roberttiumarim ucundan girebilirim.

ay bu resimler igrenc.micheal jacksondan bende resmen korktum yani!ama bazi ünlülerin genc ve yasli hallerini koymuslar mesela tom cruise'un.

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 02:47 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top