Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 04-04-2007, 11:55 PM
  #1
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
Magda & Piotr (Magda M.) -b/c she still loves him...

Magda & Piotr Thread



Fans
AC_love
annette anne
Anoriza
calendargirl288
debita
magdzik2000
nevergrowold
Onarek
parasite33
Tess_Harding_Valenti


Quote of the moment
Nie kocha sie za cos, ale pomimo wszystko
-Joanna Brodzik




ok to zaczynamy z czasem zrobi sie bannerek itp...
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.

Last edited by Onarek; 04-15-2007 at 09:41 AM
Onarek is offline  
Old 04-05-2007, 01:38 AM
  #2
Part-Time Fan
 
Joined: Mar 2006
Posts: 402
Dużo nas tych fanów lol Ale ważne że chociaz dwie jesteśmy
U mnie 3 dzień lub czwarty leci filmik z M&P Normalnie tak mi odwaliło kurcze szajby dostałam

Co do Madzi to oczywiście że kocha tylko i wyłącznie Piotra! To jest już niepodważalny fakt
Ojjj już sie finałowego odcinka doczekać nie mogę Filip wyjedzie do tej swojej Australii
Tess_Harding_Valenti is offline  
Old 04-05-2007, 05:32 AM
  #3
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
juz pisz juz pisze

hm ja Filipa nie lubie szczerze bo mi za bardzo miesza a teraz ma jakiegos amanta Magdy grac Kot i chociaz go uwielbiam, zwlaszcza o Testosteronie, to chyba go nie polubie
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Old 04-05-2007, 05:49 AM
  #4
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2007
Posts: 446
czesc jestem magda ,moja koleżanka z akademika uwielbia ten serial, mieszkam z nią w pokoju więc też go oglądam,ona po prostu ma obsesję na punkcie magdy i piotra, a filipa to nie cierpi,teraz kupuje plyty dvd z wyborczej!!!ciekawe jak się skończy , mam nadzieję że bedą razem, czy lubicie jeszcze jakieś pary ale nie polskie, bo ja joey i pacey z dawsons creek, michaela i marie z roswell??
magdzik2000 is offline  
Old 04-05-2007, 05:50 AM
  #5
Dedicated Fan
 
Joined: Feb 2007
Posts: 551
Hej

Też ich lubię razem Filipa nie znoszę.. Denerwuje mnie za każdym razem, kiedy pojawia się przed jej drzwiami
nevergrowold is offline  
Old 04-05-2007, 05:57 AM
  #6
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2007
Posts: 446
uwielbiam pawła malaszyńskiego,jest jakby to powiedzieć taki przystojny a brodzik też niczego sobie, a ten filip to mi dziala na nerwy, z daleka od magdy!!!
magdzik2000 is offline  
Old 04-05-2007, 06:10 AM
  #7
Extreme Fan
 
Anoriza's Avatar
 
Joined: Apr 2005
Posts: 2,700
ooo ;D Witam, witam szanowna spolecznosc..
Anoriza is offline  
Old 04-05-2007, 06:22 AM
  #8
Addicted Fan

 
annette anne's Avatar
 
Joined: Jul 2003
Posts: 4,967
No proszÄ™, tutaj siÄ™ Polonia spotyka xD

No ja wątpię że ktokolwiek na tym threadzie lubił Filipa Dla mnie to on po prostu stwierdził że mu się nudzi samemu pomyślał o Magdzie jaka fajna była przyleciał do Polski i mu się trafiło Ale na pewno Madzia wybierze Piotra xD Bez tego ta seria byłaby totalnie bez sensu
__________________
Drawn to the violence of change
Charmed by the sentimental brave
I hear the door slam, I look the other way
I hate the small talk and the empty days

annette anne is offline  
Old 04-05-2007, 06:49 AM
  #9
Dedicated Fan
 
Joined: Feb 2007
Posts: 551
Od samego początku był Piotr i była Magda. A teraz nagle Filip. Gdyby Madzia miała skończyć z Filipem, to byłaby totalna klęska

Tak mu się nagle wróciło do Polski, przypomniało o Magdzie i wielce ją kocha.

btw. hej Anoriza Ta sama Anoriza, co na polskim forum OTH: One Tree Hill (Pogoda Na Mi³o¶æ) :: Strona G³ówna ?
nevergrowold is offline  
Old 04-05-2007, 06:52 AM
  #10
Master Fan

 
debita's Avatar
 
Joined: Feb 2006
Posts: 14,218
dopiszcie mnie do listy

wiecie moze gdzie moge znalezc ostatni odc?? np na youtobe??? Bo nie ogladalam a w niedziele o 7.30nie wstane
__________________
by Flora
debita is offline  
Old 04-05-2007, 07:57 AM
  #11
Master Fan

 
parasite33's Avatar
 
Joined: Feb 2005
Posts: 13,638
No, ja nie wiedziałam, że nas tu tyle będzie.

Quote:
Originally Posted by annette anne (View Post)
: Ale na pewno Madzia wybierze Piotra xD Bez tego ta seria byłaby totalnie bez sensu
...ale oczywiście rozwleką to na parę ładnych odcinków, żeby zrobić tzw. "napięcie".
__________________
Gosia | Racing is a state of mind.
parasite33 is offline  
Old 04-05-2007, 08:13 AM
  #12
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2007
Posts: 446
Napięcie musi być, bo serial byłby nudny, ale i tak wszyscy wiemy jak się skończy nasz ukochany serial, choć zawsze jest ta nutka niepewności, że ktoś inny pojawi się na horyzoncie, mam nadzieję ze nie bo piotr magdzie przeznaczony!!!!!!!
magdzik2000 is offline  
Old 04-05-2007, 08:38 AM
  #13
Part-Time Fan
 
Joined: Apr 2007
Posts: 446
Macie jakieś screencaps z magdy m., to zamieście żeby inni mogli zobaczyć jakich mamy ładnych aktorów w Polsce!!!!!hi hi
magdzik2000 is offline  
Old 04-05-2007, 08:40 AM
  #14
Obsessed Fan

 
AC_love's Avatar
 
Joined: Jul 2006
Posts: 5,509
tego się naie spodziewałam. thread o polskim serialu ale się niezmiernie cieszę
witam dziewczynki

a!! i, bardzo proszÄ™, dodajcie mnie do list
AC_love is offline  
Old 04-05-2007, 09:07 AM
  #15
Absolute Fan

 
Onarek's Avatar
 
Joined: Oct 2004
Posts: 6,447
OMG

nie spodziewalam sie tylu ludzi tutaj hehe wszystkich dodalam do listy fanow, ciesze sie, ze tylu nas jest!

czemu temacik o polskim serialu? bo pamietaj jak poprzednio rozmawialismy o Magdzie wszedzie gdzie sie moglo wiec pomyslalam, ze mozna zrobic jeden temat i nie jechac ot calyc zas hehe

tez uwazam, ze Magda skonczy z Piotrem gdyby bylo i nnaczej obawiam sie, ze fani pozarliby producentow hehe tylko jeszcze ile nerwow nam zaserwuja teraz to az sie w glowie nie miesc!

ktos cos mowil o capsach?




Quote:
mam nadzieję że bedą razem, czy lubicie jeszcze jakieś pary ale nie polskie, bo ja joey i pacey z dawsons creek, michaela i marie z roswell??
hm tez bylam PaceyJoey fanka hehe z Roswell jestem za Michaelem i Liz badz Liz i Seanem a anwet jesli amm tolerowac Maxa to z Tess (ale na tyle go nie lubie hehe ), w Lst kibicuje Sawyerwi i Kate hm co tu jeszcze... A w PB Michael i Sara oczywiscie
__________________
the boy saw the comet and he felt as though his life had meaning,
and when it went away, he waited his entire life for it to come back to him.
even in his darkest hours, he knew in his heart that someday it would return to him, and his world would be whole again.
Onarek is offline  
Closed Thread   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Jax & Tara SOA, Everything Captain Swan, Iris West and Barry Allen, Bughead Family, Daily Pepperony, It's Frary's Reign, F Yeah Avalance, Malec Daily
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 11:35 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.