Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

 
 
Thread Tools
Old 08-05-2003, 03:38 AM
  #46
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
A ja gratuluje nowego tytulu Janet, wlasnie zauwazylam [img]smilies/tongue.gif[/img]
Hehe, no Master Fan to juz brzmi powaznie [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 08-05-2003, 07:17 AM
  #47
Extreme Fan
 
Joined: Mar 2003
Posts: 2,171
Rzeczywiscie Janetce sie podpis zmienil [img]smilies/biggrin.gif[/img] - to chyba teraz u ciebie Janetko to sie tylko podpisik bedzie zmienial.... gwiazdki juz wykorzystalas wszystkie [img]smilies/tongue.gif[/img]

Dziekuje za gratulacje dziewczynki... jeszcze jedna kolejeczka, co? [img]smilies/biggrin.gif[/img]
__________________
"To do is to be"(Socrates)."To be is to do"(Plato)."Do be do be do"(Sinatra))
Sylvi is offline  
Old 08-05-2003, 09:34 AM
  #48
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hihi dziekuje wam [img]smilies/kiss.gif[/img] Dorotko, dzieki ze zauwazylas [img]smilies/blush.gif[/img] [img]smilies/kiss.gif[/img] Ja teraz mam do zdobycia juz tylko ostatni tytul, jak przekrocze 5000 postow [img]smilies/biggrin.gif[/img] jakw idzicie dziewczyny 10 gwiazdka wcale nie oznacza konca [img]smilies/wink.gif[/img]

Ja poprosze gin z toniciem, powoli przyzwyczajam dziaselko do czegos mocniejszego [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 08-06-2003, 12:47 AM
  #49
Dedicated Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 667
hey!! jush rozgryzlam dlaczego Josh i Janet tak sie obsciskuja oni sie znaja bo grali razem filmie Hallowin 20 lar puzniej film spoko polecam a co doJosha Hartnetta tio musze jeszcze przyznac ze im wiecej fimow z nim ogladam tym bardziej go lubie [img]smilies/smile.gif[/img]
Sylvi gratuluje gwiazdki!!!!!!!! [img]smilies/kiss.gif[/img]!!!!!!!!!!


[img]smilies/love.gif[/img]Jenny [img]smilies/love.gif[/img]
__________________
"Wieksza tragedia niz zlamane serce jest przeoczona milosc" [Joey]
Jenny_Evans is offline  
Old 08-06-2003, 05:22 AM
  #50
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Quote:
Originally posted by Jenny_Evans:
<STRONG>hey!! jush rozgryzlam dlaczego Josh i Janet tak sie obsciskuja oni sie znaja bo grali razem filmie Hallowin 20 lar puzniej film spoko polecam a co doJosha Hartnetta tio musze jeszcze przyznac ze im wiecej fimow z nim ogladam tym bardziej go lubie [img]smilies/smile.gif[/img]
Sylvi gratuluje gwiazdki!!!!!!!! [img]smilies/kiss.gif[/img]!!!!!!!!!!


[img]smilies/love.gif[/img]Jenny [img]smilies/love.gif[/img]
</STRONG>
hihi Josh i Janet? [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] hihihi wow nie wiedzialam,z e go znam i obsciskuje [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img] a co wiecej,z e gralam w Halloween 20 lat pozniej [img]smilies/lol.gif[/img]

Oj Jenn to ci sie udalo, a ta aktorka ma na imie Michelle Wiliams [img]smilies/smile.gif[/img]
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline  
Old 08-06-2003, 02:12 PM
  #51
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
Quote:
Originally posted by Jenny_Evans:
<STRONG>hey!! jush rozgryzlam dlaczego Josh i Janet tak sie obsciskuja oni sie znaja bo grali razem filmie Hallowin 20 lar puzniej film spoko polecam a co doJosha Hartnetta tio musze jeszcze przyznac ze im wiecej fimow z nim ogladam tym bardziej go lubie [img]smilies/smile.gif[/img]
Sylvi gratuluje gwiazdki!!!!!!!! [img]smilies/kiss.gif[/img]!!!!!!!!!!


[img]smilies/love.gif[/img]Jenny [img]smilies/love.gif[/img]</STRONG>
niop ja tesh ogladalma Halloween i Halloween 20 lat pozniej teraz jest jeszce 3-eczka.. ale gdzies wyczytalam ze michelle willaims to jest eks josha.. [img]smilies/cool.gif[/img]

[ 08-11-2003: Message edited RuSiA ]
RuSiA is offline  
Old 08-06-2003, 02:16 PM
  #52
Loyal Fan
 
Joined: Jul 2003
Posts: 1,402
Quote:
Originally posted by Sylvi:
<STRONG>Witam i u mojego ukochanego!!(jakie rymy [img]smilies/biggrin.gif[/img] (m :* [img]smilies/kiss.gif[/img]

Jaka fajniutka fotka [img]smilies/biggrin.gif[/img] Nawet jej nie widzialam jeszcze! A swoja droga to tu cos brakuje fotek... musze sie o to postarac [img]smilies/devil.gif[/img]

Przyszlam po cos mocniejszego, bo robie zapasy na dzisiejsza bibe!!! A jak by ktos nie zauwazyl to z okazji swietowania mojej kolejnej gwiazdki!! [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] ( i tak jestem daleko w tyle za niektorymi... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] )
Ja stawiam dzisiaj wszystkim [img]smilies/wink.gif[/img]... No ja ...i Josh [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]</STRONG>

oOoOo faktycznie jeszcze jedna gfiazdka.. gratuluje.. qrde tyle macie tych gfaizdek ze jush nawet nie widac jka jakas przybedzie [img]smilies/cool.gif[/img]
RuSiA is offline  
Old 08-07-2003, 10:35 AM
  #53
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
No ja nie ogladalam Halloween... hihi, no to teraz wszystko sie wyjasnilo czemu sie tak obsciskiwali [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 08-12-2003, 01:32 AM
  #54
Loyal Fan
 
Joined: Oct 2001
Posts: 1,102
jejqu to my tu tez mamy pokoik?????
__________________
Majandra_Delfino is offline  
Old 08-12-2003, 06:14 AM
  #55
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Quote:
Originally posted by Majandra_Delfino:
<STRONG>jejqu to my tu tez mamy pokoik?????</STRONG>
A no mamy [img]smilies/biggrin.gif[/img]

--------------------------------------------

Przyszlam swietowac swoja kolejna gwiazdke [img]smilies/biggrin.gif[/img] Dajcie mi cos mocnego, bo jakos mi smutno [img]smilies/frown.gif[/img]

[ 08-13-2003: Message edited Doreenka ]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 10-03-2003, 03:41 PM
  #56
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Ej, a Josha nikt nie odwiedzil po przerwie?? No jak tak mozna!!! Wstydzic sie [img]smilies/wink.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 10-04-2003, 04:15 AM
  #57
Loyal Fan
 
TiredAngel's Avatar
 
Joined: Jun 2003
Posts: 1,181
Ehh, ja sama za siebie sie wstydze [img]smilies/wink.gif[/img]
Ale prawda jest taka, ze po kazdym problemie z f4f mam coraz mniej checi na pisanie tutaj i ograniczam pokoje, na ktorych sie udzielam [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
.:: Ola ::.

Literati forever/Sidekick
Time after time...
TiredAngel is offline  
Old 10-04-2003, 04:39 AM
  #58
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Angel wierz mi ze ze mna jest tak samo... Jak drugi raz padlo to forum to mialam juz dosyc i nie chcialo mi sie wracac znowu do tych ucietych watkow... [img]smilies/rolleyes.gif[/img] No ale moze tym razem nie padnie juz [img]smilies/tongue.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
Old 10-05-2003, 08:13 AM
  #59
Loyal Fan
 
TiredAngel's Avatar
 
Joined: Jun 2003
Posts: 1,181
Ehhh,no ja mam nadzieje,ze nie padnie bo juz chyba zupelnie strace ochote,a w sumie znalazlam teraz nowy pokoj wiec jest dobrze [img]smilies/smile.gif[/img]
Tylko wszyscy sobie gdzies poszli [img]smilies/bawl.gif[/img]
__________________
.:: Ola ::.

Literati forever/Sidekick
Time after time...
TiredAngel is offline  
Old 10-06-2003, 03:18 AM
  #60
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Jaki nowy pokoj??? [img]smilies/rolleyes.gif[/img]
Ee, no tak to juz jest ze tu rzadko kiedy ktos zaglada [img]smilies/frown.gif[/img] A szkoda [img]smilies/frown.gif[/img]
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline  
 

Bookmarks



Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 01:58 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.