Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 01-30-2004, 07:03 PM
Total Fan

TurkishThread # 5: Her nekadar fikir ayriliklarina düssekte en ortak noktamiz DaJo

TURKISH THREAD #5:Her nekadar fikir ayriliklarina düssekte en ortak noktamiz Dawson&Joey

[img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] Listemiz [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img]

Nghn – Nagihan
Joey&.Dawson Forever – Münire
pure magic – Ozlem
ipek
FadingShades – Cengiz
D_i_l_a_r_a – Dilara
JBfanatic17 – Elizabeth
dj-DuYgU - Duygu
Catgirlll – Gözde
Actor me - Sertan
Nazli
axiHulya - Hülya [img]smilies/glow.gif[/img]

Yeni basligimiza hepiniz hosgeldiniz [img]smilies/biggrin.gif[/img] Sohbetlerimize yeni konulari ekleyerek devam ediyoruz.Yeni kisiler de gelerek [img]smilies/wink.gif[/img] Yeni bölümümüzü ise bu hafta sonu icinde yayinlayacagim.Gör Münire [img]smilies/tongue.gif[/img] Hepinize iyi eglenceler [img]smilies/wave.gif[/img]

Nagihan
Old 01-30-2004, 07:07 PM
Total Fan

Not:Bu postayi diger basliga yazmistim ama konu bütünlügü bozulmasin diye tekrar getiriyorum. [img]smilies/wink.gif[/img]

Suanda öyle sinirliyim ki tahmin bile edemezsiniz.Ben bir zamanlar vestel bilgisayar kullanicisiydim.Ve bilgisayari alirken cd sürücümüz ayni zamanda dvd sürücü özelliginide barindiriyordu.Ama bugüne kadar dvd alip denemistim.Bugün LOTR dvdlerini aldim.Büyük bir mutlulukla takip izleyecektim ama gel gör ki dvd sürücümüz cdleri okumuyor.Görümyor bile. [img]smilies/mad.gif[/img] Ne güzel degil mi. [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img]

Dilara filmde yakinlasmalar oluyordu ama bu kadar degil.Demir'in Esma'ya oldugu gibi degil yani.Umarim annenin dedi gibi olur.Iste tek güvencem simdi Demir ve Esma'nin bu kadar yakinlasmasindan sonra Esma'nin dizinin sonunda Selim'i secmeye kalkismasinin türk adet görenekleriyle uyusmamasi.Ya da ona asik olmasi.Cünkü Esma'nin Demir'e 5 yasindan beri asik oldugunu söyletmisler di gene son bölümlerde.

Ya dizide cok sacmaliklarda var seninde dedgini gibi Ayse'nin olayi eve geldiklerinde basindaki yara minicikti.Ya da Ozan'nin yere itti hani adam o zaman kolu cok incinmisti orda öyle abartili bir düsme yoktu.Ayni sekilde arabayla kaza gecirdikleri zamanda ayniydi.

Munire beni uyuz etme [img]smilies/tongue.gif[/img] ister tekelci olurum ister devlet politaki izlerim sanane.Senin elin mahkum mu degil mi beklemeye onu söyle.Yok ben beklemem senin yazdiginin ardina birseyler yazar tamamlarim diyorsan buyur yaz tutan yok.Meydan senin [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img]

Popstari izlemedim. [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Nagihan
Old 01-31-2004, 06:58 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Yeni basligimiz hayirli olsun!Ne kadar da hizliyiz,nazar degmesin 41.5 kere masallah! [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[img]smilies/cat.gif[/img]
Old 01-31-2004, 10:13 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

hyr hyr ben o filmi demiyorum sabrina filmininde öncesi varmis yani sabrinada bi filmden uyarlama o filmde yakinlasiyolarmis annem dedi.
dvd calistirmiyosa bence vesteli fln ara yani bu adam kaziklamak gibi bisidir

bu aksam nolur erken gel!ve fanfici yayinla aslinda dün ben 1'e kadar burdaydim ama sen bisiy yazmayinca yattim bu gecede cok gece kalamam cükü yrn bayram

bu arada herkesin bayrami kutlu olsun [img]smilies/smile.gif[/img]
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-31-2004, 03:06 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

yaw ben kalirim dedim ama kalamixam 12'ye kadar cünkü yrn erken kalkmam lazim malum bayram [img]smilies/wink.gif[/img]
yrn okurum artik fanfici

[ 02-01-2004: Message edited D_i_l_a_r_a ]

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-01-2004, 03:07 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

AA inanmiyorum [img]smilies/eek.gif[/img] nagihan gelmemis [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/frown.gif[/img]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-01-2004, 05:15 AM
Part-Time Fan

arkadaslar slmsssss [img]smilies/angel.gif[/img]

valla hep buralari bosluyorum gibi oluyo ama gelemedim bazi saglik problemlerim cıktı bide bilgisayarima virus girince onla ugrastim...saglik problemleri derken [img]smilies/cry.gif[/img] belden asagimda bir problemlem var pek yuruyemiyorum surekli kasilmalar ve agrilar olusuyo..ayagida pek kalkamıyorum [img]smilies/look.gif[/img] ..doctor pek bisey demedi!bi kac gun icinde filmlerim cekilicek o zaman bisey cikar heralde neyse...anlicaniz bu yuzden sizleri yanliz biraktim [img]smilies/spineyes.gif[/img] [img]smilies/spinface.gif[/img] [img]smilies/star.gif[/img]

nagicim yaa insan kafayi yer öyle bi durumda okadra al dvdleri buyuk bir zevkle otur bilgisayarin basina ve dvd driver calışmasın iimi!!! peki dvdi programi yukleyip acmayi denedinmi yoksa driverdanmı kaynaklaniyo okumuyomu [img]smilies/thumbs_up.gif[/img] bende sanki cooook anlarim ya [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Old 02-01-2004, 12:29 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ayy duygu gercekten cok üzüldüm cnm [img]smilies/frown.gif[/img]umarim en kisa süre icinde iyilesirsin ve önemli bisey cikmaz.bu durumda istede gelemiceksin heralde?
yaa sinir oldum cnbc-e angel'i gece 1'e koymus!! [img]smilies/mad.gif[/img]

[ 02-01-2004: Message edited D_i_l_a_r_a ]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-01-2004, 04:23 PM
Part-Time Fan

canım malesef gelemiyorum oyüzden canım sıkıldı [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img] keşkesşzş görebilsemmmmmmm
Old 02-01-2004, 05:25 PM
Total Fan

Merhaba ve iyi bayramlar arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Dün gece gelip fanfic'i yazamadim cünkü dünden beri cok kötü hastayim.Kolumu kaldiracak halim yoktu.Bugün gelen misafirlerle bile ilgilenemedim.Ama aksam saat 8.00'den sonra kendimi iyi hissetmeye basladim.Hala öksürüyorum cok siddetli bir sekilde gögüs kafesim agriyor oksürürken.Vücudumun direnci daha iyi ama suanda.

Vestele sikayette bulunamam cünkü bilgisayarimin garanti süresi bitti ayrica o kasayi dagittim.Yerine yenisini yaptim ama dvdsini saklayip bu yenisine takmistim.Bir akrabamda da aynisi var formatladigim icin calismadigini söyledi.Disketiyle halledebilirsin belki dedi denedim ama beceremedim. [img]smilies/mad.gif[/img] Uzun sözün kisasi elimde dvd var ben sadece kapaklarina bakmakla yetiniyorum [img]smilies/frown.gif[/img]

Duygu cok gecmis olsun canim.Benimde bu problemlerim olmustu voleybol oynadigim dönemlerde.Kas kasilmalari oluyordu.Siddetli kramplar girip felc geciriyor gibi oluyordum.Klüp doktoru kas gevsetici veriyordu ve geciyordu.Birde boy uzamasi döneminde benzer bir problemim olmustu.Doktorum agri kesiciler vermisti.Tedavi gerektiren bir sey olmadigindan bir süre acilari cekiyorsun.Gerci bazen arada hala kasilmalarla uyandigim oluyor.Biriki hareket var onu uygulayinca geciyor.
Gelemeyecek olmana üzüldüm ama saglik herseyden önce gelir.Baska zaman gelirsin artik.Bizler burdayiz biryerlere gitmiyoruz nasil olsa [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan

[ 02-01-2004: Message edited nghn ]
Old 02-01-2004, 07:31 PM
Total Fan

[img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] BACK TO THE CREEK [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img] [img]smilies/rose.gif[/img] [img]smilies/daisy.gif[/img]

PART - 30

Joey’in gidisinin üzerinden sadece 4 gün gecmistir.Dawson odasinda laptopunun basinda yeni sezon icin bir baslangic olusturmaya calisir ama her defasinda begenmeyip siler.Gözü arada masanin üzerinde duran Joey’le olan resme takilir ama dikkatini dagitmamaya calisir.Sonunda basaramaz.Masadan kalkip yatagin kenarina gelip oturur.Eliyle yüzünü ogusturur.Basini kaldirip tekrar laptopuna dönecekken kapida Joey’in kendisini izledigini görür.

Dawson:Merhaba
Joey:Merhaba
Dawson: Dönmüssün
Joey:Evet
Dawson:Ben senden haber cikmayinca....(cümlenin devamini getirmek istemez)
Joey:Geri dönecegimi söylemistim.
Dawson:Evet dogru söyledin ama telefon acmadin.
Joey:Sende acmadin ama
Dawson:Inan aramayi istedim kac defa elim telefona gitti ama her defasinda vazgectim.
Joey:Gayet mantikli bende aynisi bircok kez yaptim.Tam bütün cesaretimi toplamisken telefonu acinca ne diyecegim diyerek vazgectim.Hem ayrica nedense yüzyüze olursak daha iyi olur gibi geldi.
Dawson: Dogru yüzyüze daha iyi.Ne yapacaksak karsilikli konusarak yaparsak daha iyi olur.
Joey:Yapacaksak dedigine göre hala bir “biz”in varligi mevcut.
Dawson:Bunun olmasini herseyden daha cok istedigimi biliyorsun.
Joey:Biliyorum.Ve buraya bunu halletmeye geldim.Söz verdigim gibi Dawson.
Dawson:Cok ilginc cünkü onca yil gercekci olan sen hayalci olan bendim simdi roller degismis gibi.
Joey: Dawson bu konuya bu kadar karamsar bakmani anliyorum ama biraz olsun caba gösterdigini gördügümü söyleyemem.
Dawson:Caba mi???Ne icin?
Joey:Bu nasil bir söz böyle?Bizim icin tabii ki.
Dawson:Joey bu odada bana birkez daha denememiz icin sordugunda sana kalbimin bir ayriligi daha kaldiramayacagini söylemistim.
Joey: Dawson senin anlamadiginda bu ortada bir ayrilik yok ki.
Dawson:Yok mu?
Joey:Yok.
Dawson: Pekela o halde aramizdaki onca kilometrelik mesafeyi nasil halletigimizi bana da söyler misin?
Joey: (Gülümseyerek kendinden emin bir sekilde) Mesafe mi?Hangi mesafe.Sey ben aslinda ayni evi paylasiriz diye düsünmüstüm ama istemezsen baska bir yerde de ev tutabilirim sorun degil.
Dawson: (Joey’in söylediklerinden bir anlam cikartamaz.Bir süre saskinlikla onu izler) Ayni evi paylasmak mi?Joey neden bana kafandakileri daha acik bir sekilde anlatmiyorsun.
Joey: Peki memnuniyetle.Senden ayrilip New York’a döndükten sonra cok düsündüm.Tabii bazi seyleri yerine koymamda bir arkadasiminda oldukca yardimi oldu diyebilirim neyse ve sonunda seninle birlikte Los Angelas’a gelmeye karar verdim.Sadece karar vermekle kalmadim bas editörle konusup uygun bir is ayarlamasi ve bazi islerimide oraya yönlendirmesi icin görüstüm.Bunun bir sorun olmayacagini söyledi.Hatta suanda orda aramam gereken 3 sayfa dolusu isim var. Los Angelas’ta bizim gibilerine daha fazla ihtiyaclari oldugunu biliyor muydun? (Gülerek kollarini Dawson’in buynuna dolar ve Dawson’dan bir cevap bekler)

Dawson’in ise Joey’in kollarini tutup boynundan ceker

Dawson:Bunu yapmana izin veremem.
Joey: (Yüzünden gülümseme kaybolur) Izin vermeyeceksin demek cok güzel.Bana bunun sebebini de söyler misin?
Dawson:Jo ya aradan 3 5 ay gectikten sonra kararindan pisman olursan o zaman ne olacak?Bu daha önce yapmadigin birsey degil ki?Bu kararinin sonsuza kadar sürecegini asla bilemeyiz.
Joey:Gene basliyoruz.Gene diger iliskilerde yasadigim seylerle seninle yasadigim seyleri karsilastiriyorsun.
Dawson:Hayir karsi.... (Joey sözünü bitirmesine izin vermez)
Joey:Evet karsilasitiyorsun
Dawson: Oyle yapiyor dahi olsam ne cikarki.
Joey:Biliyor musun cok ilginc cünkü beni bu dünya senden daha iyi taniyan bir insan olmadigina inandim hep ama simdi bakiyorumda sende beni tanimiyorsun.Aldigim kararlardan asla pisman olmadim ben evet yanlis kararlar aldim.Bunu kabul ediyorum.Ama pisman olmadim.Seni ilk terk ettigimde ya da Eddie’yle Paris’e gitmemeye karar verdigimde yada Pacey’le iliskimizi bitirmeye karar verdigimizde.Bu iliskilere ne baslarken ne de bitirirken pismanlik duydum ben.Sen okulunu birakip Boston’a geri döndügüne hic pisman oldun mu?Ya da okumam icin bana parani verdiginde?Ya da Pacey’e gitmemi söylediginde.Benim hayatimi kurtarmak ugruna ilisikimizden vazgectiginde

Dawson üzgün birsekilde basini eger

Dawson:Bir saniye bile duymadim.
Joey:Gördün mü bak simdi benden nasil birgün pisman olabilirim olasiligiyla hareket etmemi istersin?Birak izin verde bende iliskimizi kurtarmak adina birseyler yapayim.
Dawson:Jo..zavalli korkak sevgiliyi oynamak istemiyorum ama....
Joey: Dawson korktugunu biliyorum ama birakta sana bunu basarabilecegimizi göstereyim.Aslinda biraz düsünürsen basardigimizi sende göreceksin.Yillar sonra olan biten gecen herseyden sonra karsinda durmus birlikte olmamiz icin sana nerdeyse yalvariyorum.Herseye ragmen.
Dawson:Sen basarabilecegimizi düsünüyorsun yani
Joey: Oyle olmasa suanda burda olmazdik degil mi??Ben muhtemelen baska birinin kollarinda sende sarisin bir kizla olurdun.
Dawson: Oyuncu bir sarisin
Joey:Aww kesinlikle (gülümser).....Ne diyorsun Dawson?Yeni bir sayfayi benimle acmayi kabul edermisin?
Dawson: (Asik bir suratla) Sana en son hayir diyerek reddettigimde bu odada bana kendini sunmustun.Bunu pahaliya ödedim.Tekrar ödemek gibi bir niyetimde hic yok (Gülümser)
Joey:Yani kabul ediyorsun?
Dawson:Evet Joey Potter kabul ediyorum.Senin bu kadar kararli olman alisik degilim.Bu yeni Joey'e alismam biraz zaman alicak.
Joey:Endiselenme Dawson bu Joey'i taniman icin önünde cok uzun bir zaman var.Hem cok hosuna gidecek söz veriyorum.Bu gördüklerin daha hicbirsey.Zamani geldiginde sende tanik olacaksin

Joey Dawson’in boynuna atlayarak sarilir.Onu defalarca defalarca öper.Dudaklarindan, yanagindan,tekrar duaklarindan,boynundan.Ona sikica sarilir.Dawson üzerinden korkuyu bir nebze olsun attigi icin rahatlamistir.

Dawson:Az önce konusman esnasinda yanima tasinmaktan söz etmistin degil mi?
Joey:Oyle mi dedim hic hatirlamiyorum
Dawson:Evet dedin ben cok iyi hatirliyorum.
Joey:Bilemiyorum Dawson bunca konusmadan sonra seninle ayni evi paylasmak istedigimden artik pek emin degilim.
Dawson:Uzgünüm Jo.Bunun icin gec kaldin cünkü bu fikir aklima bircok sey getirmeye basladi bile.
Joey: Öyle mi?Mesela?
Dawson:Mesela sunu.....

Dawson yavasca Joey’in dudaklarina egilip onu öper.Ardindan ellerini Joey’in sirtinda ve saclarinin arasinda gezdirerek öpüsmeye devam ederler.Joey geriye dogru yürüyerek yataga yatarlar öpüsmeye devam ederler.

------------------BOLUMUN SONU----------------

Nagihan

[ 02-01-2004: Message edited nghn ]
Old 02-02-2004, 02:04 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ne kadar sanslisin size misafir geliyomus [img]smilies/frown.gif[/img]bizde biz herkese gidiyoruz üstelik ananemler tekirdagda oturuyo her bayram oraya gidiyoruz gecen bayram almanyaya babaneme gittikte kurtulduk [img]smilies/tongue.gif[/img] tabi öyle dememek lazim mutlu oluyolar gidince.

sanada cok gecmis olsun nagihan!umarim en kisa süre icinde iyice düzelirsin.yani bu arada voleybol oynarken fln basina gelenlerede cok sasirdim.niye öyle oluyoki anlamadim?ay neyse cnm düzwlmis ya yeter [img]smilies/smile.gif[/img]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-02-2004, 02:10 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

simdiii fanfice gelince [img]smilies/biggrin.gif[/img]

acikcasi joey'nin ilk defa bu kadar kararli oldugunu görüyorum ve bu beni cok mutlu ediyo [img]smilies/smile.gif[/img] dawson'ida ilk bu defa bu kadarsiz yani her seferinde joey ona gittiginde bunu kabullenirdi gariban [img]smilies/biggrin.gif[/img] e hakli tabi yani kac kere terkedildikten sonra insan emin olmak ister!

genel olarak söylemek gerekirse 1.bu kadar aradan sonra az geldi! 2.cok begendim [img]smilies/biggrin.gif[/img]

bu fanficin tamamini kendi sitende mutlaka yayinla bence!cünkü hepsi yayinlandiktan sonra bastan sona okumak istiyorum!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-02-2004, 02:34 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ayy sunlara bakarmisinz cok sevimliler!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-02-2004, 05:10 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Iyi güzel misafir geliyor ama onlara hizmet hic kolay degil Dilara. [img]smilies/wink.gif[/img] Ben gitmeyi tercih ediyorum aslina bakarsan [img]smilies/biggrin.gif[/img] Sizde büyükler uzakta ondan zor geliyordur sana.Almanya'dakini nasil yapiyorsunuz?Bir bayram gidip bir bayram es mi geciyorsunuz?

Spor yaparken olmasi cok muhtemel seyler bu olanlar.Kaldi ki benim basima gelen kazalari bir bilsen maclar esnasinda göz kapagim kesildi.Parmagim yamuldu.Ari soktu [img]smilies/biggrin.gif[/img] Daha böyle neler neler o yüzden kaslarla ilgili olan kazalar her sporda olmasi cok muhtemel kazalardir.

Seninde söyledigin gibi Dawson'in bunca yasadiklarindan sonra böyle korkular yasamasi gayet normal.Hem hicbirimiz Dawson'in Joey'e olan duygularindan kusku duymadik.Baskalariyla oldugu zamanlarda bile.O yüzden biraz da Joey'in böyle oldugunu görmemizin vakti geldi. [img]smilies/biggrin.gif[/img] Sizin icin de bir sakincasi yoksa Joey'i böyle tutmayi düsünyorum [img]smilies/wink.gif[/img] Fanfic'in tamamini sitede yayinlamayi düsünüyorum ama linkini sitede göstermeyecegim.Siz ulasabileceksiniz merak etme [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Hobbitler [img]smilies/smile.gif[/img] canim Billy'im benim [img]smilies/in_love.gif[/img] Bu hale gelebilmek icin tam 3 saat makyaj yapiliyormus [img]smilies/eek.gif[/img]

Nagihan

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 01:43 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top