Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 02-24-2004, 09:40 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Merhaba kizlar Dilara Angeli izledim valla ne olcagini bende merakla bekliyorum.Cordyden nefret etmeye basladim.N e o yüce varlik bilmem ne falan.Koskoca avci Buffy e bile verilmedi öyle güçler tatli cadi Willov ve Tarada olabilirdi.Aklıme gelne tek mantikli açiklama.Charisma Joshla yatiyor tüm bunlarda bunun karsiligi [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] Artik Aangelin ogluda jenerikte yer aldigina göre Connari tekar görcegiz benim asil merak ettigim Wesley ne olacak? Bu arada Cordy galiba 5. sezonda filan ölecek.Emin degilim ama sanırım Amerika için yeni.Bizim ise bu mutlu sonu görmemiz için daha çok beklememiz gerekecek [img]smilies/frown.gif[/img]
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 02-24-2004, 10:27 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Eveeeet bir posta Angel yorumundan sonra tekrara yazayim dedim.

Özlem Canim ya özledik seni tabii özlemez miyiz Duygu ve Dilara basina bir sey gelebileceginden korktu.Ama ben ve Nagi alisik oldugumuz için senin bu ortadan kaybolmalarina sabirla [img]smilies/smile.gif[/img] bekledik gelecegin günü [img]smilies/smile.gif[/img] Tanrim ne güzel bir gris yaptim böyle [img]smilies/lol.gif[/img]Bulusmada da seni andik hiç merak etme benim oldugum yerde senin adin mutlaka geçer. [img]smilies/wink.gif[/img] Tahmin ettim ben senin gelip te hizini alamayarak firtina misali esecegini.Bu ne sabirdir ya bütün basligi okuyup ta yorum yapmissin herseye ben olsam yapmazdim valla ne yalan söyleyeyim [img]smilies/tongue.gif[/img] Dominic meselesinin bira ara özel olarak görüselim derim ben.

Dilara Sence ne olacak Angel da? Bu arada üzümlü kek olayini sevdim [img]smilies/smile.gif[/img] Birde bu Sims tam olarak nedir.Kurabiye mi filan duymustum da bu çok orjinal [img]smilies/smile.gif[/img]Bir sey soracagim hepimizin ask haytini biliyoruz da senin ki ne alemde yok mu senin begendigin kimse?

Nazli Mrs. Bloom nasilsiniz?Bu hoslandiginiz çocuk uzaktan yakindan Orlandoyu animsatiyor olabilir mi?Merak ettim de birden [img]smilies/biggrin.gif[/img] bİRDE Sana ada sorayim su sims olayini nedir anlatin bakayim.

Duygucum Valla kendine iyi bak sonara ceremesini sen çekiyorsun baskasi degil.Bu arada Annen sna neden kilo ver dedi ki? Ben seni en son ayzin gördüm ve gayet de normal bir kilodaydin.Yani korktum birden üzeriem alindim [img]smilies/smile.gif[/img] Daha önce söylemeyi unuttum simdi aklimdayken söyleyeyim dedim.

Nagihan Sana bundan sonra saskin asik demeye karar verdim.Nasil begendin mi?Bilgisayara yenilmeyecegii biliyordum ben.Seni bir kez daha takdir ettim cidden.Eeee kizlar Fanfici sormaya baslamis hersey düzeldigine göre en kisa zamanda yayinlarsin artik.Aam sen simdi yien kendini naza çekersin yazarsin ya [img]smilies/smile.gif[/img] Havali sey ne olacak [img]smilies/lol.gif[/img] Dün DC 3 BÖLÜMÜNÜ İZLEDİM cd de çook güzeldi çok özlemisim.Aliskanikla az kalsin seni arayacaktim.Sonra dedim kendi kenidme saçmalama.Ahh o eski D&J li günler ahhh.Özlemin Kevin ve Paul için söyledigi her seye 100 misliyle katiliyorum.Yaaa bede ki forum sevgisi böyle bir sey iste evden çesitli bahanelerle çikip İgrenç ve gürültülü cafelerde sizinle beraber olabilmek için ne tür cefalara katlaniyorum ama hiç birinizin haberi yok (amma dram yaptim be [img]smilies/smile.gif[/img]]Saka bir yana biliyorsunuz sigara düsmaniyim ben içmeyince insan rahatsiz oluyor.Boguluyorum sanki..

Neyse 1 sati astim çoktan ben yavastan kaçayim yarin yada öbür gün görüsürüz bye.
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 02-24-2004, 03:24 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

slmlar
filmin adini ögrendim all I want [img]smilies/smile.gif[/img]cok güzeldi gercekten
gözleri gercekten cok büyük ama maviside cok güzel
neyse yrn detayli yazarim simdi vaktim yok iyi geceler
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-24-2004, 06:46 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Bugün tam anlamiyla Dawson's Creek günü gecirdim diyebilirim.Bircok bölümü izledim.Kamera arkasi görüntüleride.Paul Stupid ve Kevin'i da.Inanin onlar konustukca ben küfür edip durdum.Hele Paul ekranda iken o dislek yüzünü yumruklamayi nasil istedim tahmin edersiniz.Ozlem'in söylediklerine benzer seyler gecirdim aklimdan.Cogunlukla da kizginlik iceriyordu.Demek oluyor ki hala hazmedemedim finali.Birde 106_Breakfast Club'ü izlerken son sahnede Joey duygularini üstü kapali anlatmaya calisiyordu Dawson'a.Dawson'da olan biteni farketmemis bir sekilde Joey'e yardim etmeye calisiyordu.O sahneyi izlerken icimi bir ürperti sardi.Gözlerim doldu sonra.Nerdeyse aglayacaktim [img]smilies/frown.gif[/img] Hala aci veriyor. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Dilara - dvdyi verigin icin sana cok tesekkür ederim.Yarin büyük bir ihtimalde geri kalani izlerim.Hemen ardindan dayinin cafesine birakir.Senide bu kadar süre ayri tuttum dvdlerinden.Kusura bakmadin umarim.

Münire niye saskin asik diyorsun ki bana öyle bir halim mi var? [img]smilies/tongue.gif[/img] Ayrica unutma 213_His Leading Lady'i istiyorum senden.En kisa zamanda ordaki biriki dialogu dinleyip bir birkac video cap yapmaliyim.Kafamda güzel bir fanart olusturdum Dawson resimleri cikarmaliyim [img]smilies/wink.gif[/img]

Nazli Sim'in detaylarini bilmiyorum ama gecenlerde Dominic'in basligina bakarken Elijah ve Dominic'i simste kullanan kisiler konusuyorlardi.Sevgili yapmislardi ve ayni evi paylastiriyorlardi [img]smilies/smile.gif[/img] Hatta biriki resimlerini de getirmislerdi.Sicak havuzdaydilar [img]smilies/smile.gif[/img] Simsle ilgilenmeyeli bayaa bir süre olmus demekki cünkü ben en son oynadigimda karakterler cok sinirliydi ve bu tür kominasyonlar istegine göre kisiler olusturamiyordun.Sims kültüründen oldukca geri kalmisim [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan
Old 02-25-2004, 06:25 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

nagihan daha bir hafta kalabilir hatta kalsin cünkü orda bisiy olur fln benim 8 martta dogum günüm var yazlik arklarimla taksimde bulusucam o zmn alirim kalsin yani [img]smilies/smile.gif[/img]

ayy ne güzel 1.sezon hakkinda yorum yapabilicaz!!sen her bölümü bi kac kere izlede unutma!106. bölümde bende o kadar üzüldümki joey'nin haline hele dawson'in anlamamasina iximden anla artik kiz seni seviyo diye bagiriyodum ama malesef bi etkisi olmuyodu [img]smilies/frown.gif[/img] kevin ve paul neler diyolar??ben onlari anlamadim daha dogrusu sIkIldIm!

nagihan bak özlemde geldigine göre artik kacis yok yeni fanfici istiyoruz!!!!

münire bende wesley'e neler olucak merak ediyorum!adam hayatini kurtardi hatta kanini verdi olsun yani!!cordy'nin yüzelestirilmesine bende cok sinir oldum!ya ben connor'i seviyorum ama angel'i daha cok seviyorum!acaba nolucak?

bugün escadaya gittim mezuniyet icin bir elbise begendim harika!ama 680 eurocuk [img]smilies/tongue.gif[/img]

bu arada bnm ask meselelerim karisik sayilir [img]smilies/smile.gif[/img]arkimin eski ciktigindan hoslaniyorum [img]smilies/frown.gif[/img] ama cocuk hala arkimi seviyo!bu arada en yakin arkim diil [img]smilies/smile.gif[/img] ve joslandigim cocugun en ykn arkida benden hoslaniyo [img]smilies/frown.gif[/img]

[ 02-25-2004: Message edited D_i_l_a_r_a ]

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-25-2004, 09:27 AM
Part-Time Fan

[img]smilies/group_hug.gif[/img] herkese slmxsss

bugun agir bi gun gecirdikten sonra ve sınavimi atlattiktan sonra buraya gelip yazmak harbiden mutluluk veriyo insana...ne guzel [img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

dilaracim valla ben o filmi duydum all ı want [img]smilies/biggrin.gif[/img] ama izlemedim sizin isteyinizlede [img]smilies/smile.gif[/img] seabıscuıt diye bir film...cuma okna gitsemmi diyodum? [img]smilies/spineyes.gif[/img] [img]smilies/spinface.gif[/img]

[img]smilies/smile.gif[/img] nerde artik nagihan sonra bakarsin oyuna [img]smilies/smile.gif[/img]ama dedigin dogru bu sorunlar kilo alip vemrkle hep oluyo...can sİIKICI...
sen nasilsin okul dersler sinavlar nasilİ? [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]

[img]smilies/star.gif[/img] Onun gözleri hayatimda gördügüm en büyük gözler ama büyük bir kayip cünkü o kadar iri olmalarina ragmen etrafi net görmüyorlar" [img]smilies/rotfl.gif[/img] [img]smilies/rotfl.gif[/img]

munire evt en son gordugunde gayet iidim dimi [img]smilies/biggrin.gif[/img] ondan sonra 2-3 kilo daha vermistim..ama sonra okullar basliyinca sporuda biraktim ve 5 kilo kadra aldim dusun bi alip veriyorum [img]smilies/furious.gif[/img] siimdide halimden hic memnun degilim...artik bir dahaki bulusmaya yuvarlanarak gelirim heralde [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
Old 02-25-2004, 09:29 AM
Part-Time Fan

nazlicim sen nasilsin artik hic bassetmiyosun seninkinden noldu biseyler oldumu bekliyorum hala hbr söliyim [img]smilies/glow.gif[/img]

ah nagi demek dc gunu yaptin kendine ...of ben nede cooooooooooooooook ozledim nerdeyse birinci sezonun tamamini izlememis biri olarak kendimden utaniyorum [img]smilies/cry.gif[/img]
Old 02-25-2004, 02:31 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

yeni sims dehset bisi...cok ayrintili,iyi dusunulmus...

benim de mezuniyetim var,fiyatlar ne alemde citlatsan biraz sen biliyorsundur piyasayi simdi... ama öyle 650 euro veremem bi elbiseye,o ne ya öyle [img]smilies/eek.gif[/img]

Ozlem hosgeldin,gozlerimiz yollarda kaldi walla [img]smilies/wink.gif[/img]
Old 02-25-2004, 02:48 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

sana söyle söyliyim en karlisi bi model bulup diktirmek en fazla 250 milyon fln tutuyo.tabii modacisina göre degisir cengiz abazoglu fln inic en az 1 milyari gözden cikarman lazim.
ben biraz anormal bi markaya baktigim icin fiyatida anormal dogal olarak [img]smilies/biggrin.gif[/img]
ama zara mango gibi yerlerde 100 200 arasi bildigim kadariyla
ben bütün mezuniyetim icin en fazla 500 milyon bütce ayiricam ama ayakbasini ve cantasinida icine katarak.
bugün katie'nin galalarda giydigi kiyafetlere fln baktim fikir almak icin genellikle siyah giymis ama ben siyah kesinlikle istemiyorm!turkuaza bayiliyorum muhtemelen o renk olur ztn escada'da begendigim modelde o renk.ama bu elbise icinyanp tutusyorum katalogu yanimdan ayirmiyorum her yere götürüyorum gözümü elbiseden alamiyorum [img]smilies/frown.gif[/img]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-25-2004, 02:58 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

elbiseyi getiricektim ama uyaniklar izin vermiyo bakin Allah askina su siteye girin www.escada.com üc tane escada butonu olucak yesil renge tiklayim bi sayfa acilicak o sayfada kenarda yazilar yaziyo ordan fashion'i tiklayin.kiyafet modelleri cikicak ve kiyafetlerin altinda cok kücük yesil butonlar var onlarin en sonun solundaki bütona tiklayin mavi bi elbise.nolur bakin fikirlerinizi merak ediyorum!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-25-2004, 04:16 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

en sonun solundaki buton neresi oluyo pardon?
ben siyah da giyebilirim,cok sik ve asil bi renk..romana bi ugra derim,orda da cok güzel elbiseler var
ayrica giydigin kiyafetin sac,cilt ve goz rengine uyumlu olmasina da dikkat etmek gerekio
mavi tonlari sana yakisio mu?
Old 02-25-2004, 05:20 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

O zaman harika Dilara [img]smilies/smile.gif[/img] Ben senden 1 gün önce gider oraya birakirim dvdni.Hem o zamana kadar belki video caplerde yapabilirim.Bilemiyorum denemeye calisacagim [img]smilies/smile.gif[/img] Kevin ve Stupid oyuncu secimlerini nasil yaptiklarindan söz ediyorlar.Capeside'i kullanmalarindan.Kevin ilk sezonun kendi hayatindan alinti oldugunu ne kadar heyecanlandigini anlatiyor.Hatirlayabildiklerim suanda bunlar.Elbette tekrar yapacagim bölümleri.Yakalamisim bir kere kacar mi hic [img]smilies/biggrin.gif[/img] Fanfic'i bu haftasonu yayinlayacagim [img]smilies/wink.gif[/img] Yazari sikistirmayin performansini etkilersiniz [img]smilies/tongue.gif[/img]

Duygu sinav sonuclarim henüz aciklanmaya baslamadi.Bu aylar okulda cicim aylari gibidir.Martin ortasiyla birlikte baslar agirligi.Suanda isinma turlari yasiyorum diyebilirim [img]smilies/smile.gif[/img] Bence öncelikle sagligini düsün kiloyu ikinci plana birak.2-3 kilo bünyeye zarar vermez ama 5-6 kilo ve üstüne dikkat et.Hem agir agir vermeye bak kilolarini hizli kilo alis verisleri vücuduna daha fazla zarar verir.

Nagihan
Old 02-25-2004, 05:30 PM
Total Fan

Balo kiyafetleriniz icin Gözde senin icin birsey diyemem ama Dilara en azindan senin icin sunu diyebilirim Mango senin icin fazla klasik kacar bence.Hatta bence Gözde senin icin bile.Almak yerine diktirmekten yanayim bende.Cünkü her türlü sekilde magzadan alinandan cok daha karli olur.Ayrica modelde istedigin degisikligide gidebilirsin.Dilara sözünü ettigin kiyafete baktim.Tam benim tarzim degil ama üzerinde degisikliklere gidilerek bana uygun hale getirilebilir.

Saclarini gece nasil yapmayi düsünüyorsun.Kat kesimi sana oldukca yakismis.O sekilde tutarsan benim fikrim topuz tarzi seylerden daha cok yakisacaktir.Bakalim ben konusuyorum ama benimde mezuniyet gecem olacak.Bakalim ben ne yapacagim [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Simdi bakin görürsünüz balo muhabbeti etrafinizda döndükce herkes size tavsiyelerde bulunup duracak.(Misal benim yaptigim gibi [img]smilies/tongue.gif[/img] ) Bunlar mezuniyetin güzel yanlari ama [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Nagihan
Old 02-26-2004, 08:08 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

valla ben kesinlikle mango zara gibi markalara bakmam cünkü baskasinda olmasi büyük ihtimal.o yüzden herkesin alamicagi bisiy olmasi lazim

mavi icin yanmak lazim 1.evimizin dibinde havuz var 2.bizde bi krem var(bunu daha öncede denedim)3 4 defa arka arkaya sürdünmü harika yaniyosun!saclarimi etilerde bi kuaförümüz var oraya yaptiricaktim ama orda bizim gittgimiz kisiler yani dogan abi ayrilmis nerde olduklarini bilmiyoruz annemle planimiz bütün etilerdeki kuaförleri arastirmak onlardan birinde oldduklari kesin [img]smilies/biggrin.gif[/img]

o escadada begendigim kiyafeti muhtemelen annemler almaz.o yüzden ona benzer bisiy diktiririm.escadanin size verdigim linkteki dieg kiyafetlerinede baktiniz mi?harika seyler var!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-26-2004, 12:49 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Nerde diktirebilirim bana bi adres verseniz?
Ben hazir da alabilirim ya bilmiyorum ikilemde kaldim simdi...Baskasinin üstünde benim kiyafetimin olmasi cok kotü olur,herhalde köse kapmaca oynariz o kisiyle bütün gece [img]smilies/smile.gif[/img]
Ben daha ne renk ne model ne sac ne kuaför ne de baska bisey düsündüm...Herkesin ne alacagi belli simdiden...Yoksa bende mi bir sey var? [img]smilies/lol.gif[/img]
neyse görüsürüz
kiz nazli sen de sipsevdi misin,ciftledin bak sevgili adaylarini isin zor yani [img]smilies/lol.gif[/img]
hadi byee
cya guys

[img]smilies/cat.gif[/img]

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 09:18 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top