Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 02-23-2004, 06:51 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Bakiniz arkadaslar kim geldiiiiiiiiiiiiii.....Aradan gecen ooonnnncaaaaa zaman sonra kim geldi.Hatirlar misiniz adimi bilmem.OZLEM!!!!! [img]smilies/biggrin.gif[/img] Listede adim olduna göre atilmadim dah aranizdan bu iiye isaret [img]smilies/tongue.gif[/img] Hemen söliim neler oldunu.Teyzacigim bilgisayari bakima verdi.Ama ne bakim 1 ayda anca geldi bil.Nasi oluyo o is diye sormayin bende bilmiorum.Parca mi ne deistiricemis faln faln.Bende ha bugün ha yarin gelir derken bu kadar zaman gecti.Dershanede bastirdi zate.Tabi bu 10 dak.ka girde haber ver ne alemdesin o kadarcikta mi vaktin yok suallerinin yaniti deil ama genel durum budur.

:Ben uzun zamandir yoktum.Kabul ama ohaaa da olmadim deil.Simdi gidip biras eski basliklari okiyim ben.Sadece bu is uzun sürer.Ben burdayim geldim mesajimi atip deerli siz arkadaslarimi bildirim dedim. [img]smilies/tongue.gif[/img] Simdi söllllee uzun uuzzzznunn postalar atar gönlünüzü alirim ben sizin [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

"The Gods envy us.Because we're mortal,because any moment may be our last.Everything is more beautiful because we're doomed.You will never be more lovely than you are now.We will never be here again." Achilles to Briseis
pure magic is offline  
Old 02-23-2004, 07:18 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

DuyguSuanda eski basliin ilk sayfasini okuorum ve belden aassasinda problem var kasilmalarim oluyo demissin.Isallah ben son sayfaya gelene kadar bu problemin gecer ben genede cok gecmis olsun diorum canimcim benim.Inan cok üzüldüm.Belki üsütmüssündür.Ya da romatizma tarzi bisiydir.Cok genc yaslarda bile görülebio bu [img]smilies/frown.gif[/img]

Nagi Yaa canim özür böle selere gülünmez ama sölesene voleybol oynarken ari seni nasil soktu?Dahasi salona girip onca kisiden seni nasi buldu? [img]smilies/lol.gif[/img] Cidden özür ama cok komik geldi bi anda.

[img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/eek.gif[/img] Bulustunuz demek.Kahretsin.Andiniz ama di mi beni?He bulusmada en azindan bi kes adimi söylemeniz gerekiodu.Hatirliosunuz di mi???

Dilara Yani bakiorumda Nazliya flan sölüyosun hala bu kiz mi diye ama Eowyn dan söz ediorum.Ne zaman resmini görseniz kötülemee devam ediosunuz.Olmuyooo yani.Aklimdayken 2 Kuleyi izledim.Ne alaka yani pesini birakmio felan demistiniz.Hicte öle deildi.
Ben buraya en son yazdiimda asagi yukari seninle ayni postalarimiz vardi.Sen 500'ü gecip üstüne bide avatar kullaniorsun simdi.Cok güzel nerden buldun bu avatari? Cok beendim [img]smilies/in_love.gif[/img] Tabii postalari okumaya devam edince avatari yapanin Nagi oldunu gördüm o yüzden sorumu geri aldim [img]smilies/tongue.gif[/img]

Ayyy Andie'nin resmini görmeeli ne kadar olmus.Ozlemisim yaa.Simdi de Pacey ve Andie'nin fanartini gördüm.Harikalar.O sahneyi hatirliorum.Kapinin kenarinda P'i yalvarmisti nolur cik benim yanima flan gel diye [img]smilies/rolleyes.gif[/img] A2de cikmisti sonunda agliyodu cok fena. [img]smilies/frown.gif[/img]

Not: Daha anca 3 sayfa okuyabildim.Ama yilmak yok tüm postalarinizi okiycam.Hicbiseyden eksik kalmamaliyim.Yorum yapmazsam catlarim valla [img]smilies/tongue.gif[/img]

"The Gods envy us.Because we're mortal,because any moment may be our last.Everything is more beautiful because we're doomed.You will never be more lovely than you are now.We will never be here again." Achilles to Briseis
pure magic is offline  
Old 02-23-2004, 07:52 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Nagi Avatarini deistirmissin.Umarim elini ayaaini iyice DC'ten flan cekmiosundur. [img]smilies/rolleyes.gif[/img] Gene ilerleyen postalari okuyunca cevabi gördüm [img]smilies/tongue.gif[/img] gönlümdeler flan demissin rahatladim.Bu arada yazdiklarini okudukca Billy'e asik olduun gerceine daha cok inanmaya basladim. [img]smilies/smile.gif[/img]

Hem bu resim hemde su resim ayni kisi eminisiniz di mi? [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] Onemli deil.Ben demistim artik Dominic benim diye.

http://www.bagendinn.com/Dom/images/...domleather.jpg http://www.bagendinn.com/Dom/images/events/melora20.jpg

[img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] Inanamiorum.Ben bu DJo dialogunu nerdeyse unutmustum.Allah'im bunlari konusan iki insan nasi birlikte olamaz yaaa [img]smilies/bawl.gif[/img] LANET OLSUN SANA KEVIN.HAYATIN BOYUNCA RAHAT YUZU GORMEYESIN EMI. [img]smilies/bawl.gif[/img] Bunca insana cektirdigin acinin binlerce katini Allah sana versin.Göz yaslarimiz sel olur sende o selde boul.Stupin midir Stupid midir o ahmak ise tam bi bas belasi.Kevin icin dilediklerimin hepsini ona da diliorum.Allah onlari benim karsima cikarmasin cükü allah yaratti demeden girtalklarina sarilabilirim.Vicdan azabida duymam.

Canimcimlarim beni unutmamis sormussunuz.Hepinizi cok seviorum [img]smilies/kiss.gif[/img] Neden gelemedimi söledim ama beni sormaniz ayyyyyy özlediniz di mi beni [img]smilies/lol.gif[/img] Ama Nagi'nin dedii gibi gelince eyvaaaahhhh ben nasil yazicam nereye nediycem flan oldum [img]smilies/lol.gif[/img] Bu kadar ayri kalmamak gerekio ama sartlar el vermio iste napalim.

Münire Bende tam sende ortaliklardan kayboldun sanmaya baslamistim ki gelip yazmisin [img]smilies/smile.gif[/img] Sen niye Dominic'in boyuyla iliglenir oldun böle birden???*Yoksa düsündüm sey mi oluor Münire??? [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/eek.gif[/img] Sadece münire'de deil.Dilara'da Dominic'e fazlaca takilmaya baslamis.Ben yokken neler oldu burda böle.

[img]smilies/rotfl.gif[/img] [img]smilies/rotfl.gif[/img] [img]smilies/rotfl.gif[/img] [img]smilies/rotfl.gif[/img] Nagi'cimNedir bu resim böle.UStünü örtmüs olabilir arklarin ama bu bira sisesi flan neoluo???? [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img] Bence bu gayet gerceksi bi resim.Muhtemelen o sicakta icki icince carpti sende orada siziverdin [img]smilies/lol.gif[/img] Bizden cekinmene gerek yok bizbizeyiz burda söleyebilirsin gercekleri [img]smilies/lol.gif[/img]

Duygu Sana inanamiorum ne bulusoun Asthon'da.Her tarafindan ben Hollywood cocuguyum akior.Yakiskli da deil.Ustüne yetmiormus gibi birde sigara.

Not:Sayfa 7'yim.Sona doru yaklasiorum.Hadi bi gayret [img]smilies/tongue.gif[/img]

pure magic is offline  
Old 02-23-2004, 08:25 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Nagi Simdi Billy ve kiz arkinin resimini gördüm.Hic güzel deil bu.Hic yakismiorlar.Inan seni rahatlatmak icin söylemiorum ama bu kizi hic begenmedim.Eger bi baska yerde görmüs olsaydimda gene begenmezdim.Ayrica sunu da söliyim ben düsündünü pat diye söylerim biliosun.Senin resimlerini görmüstüm.Bulusmalardan.Yemin ederim sen onun yaninda bin kez daha cok yakisirsin.

Katienin görüntüsünü ben nette izlemistim galiba.Adam masanin üzerine flan cikiodu.Sarsin sakalli miydi neydi.Katie acayip oluodu ama öteki kiz gelip merhaba flan diyince. [img]smilies/lol.gif[/img]

Yaa yapmayin 100 milyon nedir.Hayatta veremem ben o kadar parayi yaa.Aldiim harcliktan zaten ayiramiorum bile.Bide kalkip onun icin biriktirmeye kalkarsam mahvolurum ben.Deli bu insanlar.Tv izleyicisi cok sengin görünüor galiba. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Oscarlar 29 Subat'ta Ntv'deymis.

Duygu Nedir bu kan aldirma yaa.Kara bulutlar mi dolanior üzerinde.Nazar demis bence sana.Sürekli salik problemin var [img]smilies/frown.gif[/img] Kendine iyi mi bakmiosun yoksa.

Nazli Sanada gecmis olsun.Nedir bu yaa revire dönmüs resmen burasi.Daha önce duymamistim nedir bu fmf.Lise asklari böledir.Peeeehhhh sanki benim lise hayatim cok geride kalmis gibi bi laf oldu bu.1 sen bile gecmedi nerdyse [img]smilies/lol.gif[/img] Ama böle cilgin bi tip muhakkak olur lisede.Bizde de vardi.Kzilar hayran olurlardi [img]smilies/lol.gif[/img] Sen bi yolunu bul et tanismaya bak onunla [img]smilies/smile.gif[/img] baska türlü olmaz cünkü.Etrafi genisse bi de

Münire Sen varyaa iii tahmincisin aksi taktirde ben senden korkarim [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] 5 paragrafi gectim nerdeyse."Ohaaa oldum yani" [img]smilies/lol.gif[/img] Kac posta arka arkaaya [img]smilies/lol.gif[/img]

Not:Sayfa 10'da bitmez üserre.Allah'in bunuda nasip etti yaa [img]smilies/lol.gif[/img] Sükür sirada Fanfice yorum yapabilicem.Ohhh bee.

pure magic is offline  
Old 02-23-2004, 09:23 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

inanmiyorum [img]smilies/eek.gif[/img] [img]smilies/eek.gif[/img] özlem?!valla cok mutlu oldum seni görünce özlemisim [img]smilies/biggrin.gif[/img] nazlilardaydim baktim sen yazmissin hmn kostum geldim ve oha oldum yani ne kadar cok sey yazmissin [img]smilies/lol.gif[/img] ama yaz yaz iyidir ancak [img]smilies/lol.gif[/img]
problemin senden kaynaklanmadigini ögrenince ben sahsen seni bagisladim ama digerleri neder bilmiyorum????????

bu arada bulusmada seni andik merak etme [img]smilies/wink.gif[/img]
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-23-2004, 10:15 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Fanfic yorumum: DJo tipik islerin belirsiz oldugu anlarda nasil davranacaklarini bilemeden hareket etme durumu var.(Amma psikolog edasiyla konustum beeaa)

Quote:
Joey:Yapacaksak dedigine göre hala bir “biz”in varligi mevcut.
Dawson:Bunun olmasini herseyden daha cok istedigimi biliyorsun.
Birlikte olmasalardi da zaten öyle bir varlik mevcuttu. [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Quote:
Dawson:Cok ilginc cünkü onca yil gercekci olan sen hayalci olan bendim simdi roller degismis gibi
[img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] Bu söz insanda sölee bir gecmise dönüs yaptirior.Belki de olmasi gereken bu.Roller deisirse isler yoluna girip birlikte olabilirler.

Quote:
Dawson:Caba mi???Ne icin?
Joey:Bu nasil bir söz böyle?Bizim icin tabii ki.
Dawson:Joey bu odada bana birkez daha denememiz icin sordugunda sana kalbimin bir ayriligi daha kaldiramayacagini söylemistim.
[img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] [img]smilies/bawl.gif[/img] Bu hic adil deil ama.Lütfen artik güzel günler gelsin.Acilar yasandi ama bitti.Lütfen eski defterleri acmayalim.Hele D'a aci cektirme Nagi.

Quote:
Joey:Gene basliyoruz.Gene diger iliskilerde yasadigim seylerle seninle yasadigim seyleri karsilastiriyorsun.
Böyle düsündügü icin J'nin yanaklarindan öpmek istesemde D'la öyle seyler yasadaki ister istemez bunu yapior ama insan.Bizlerin bile zaman zaman bunu yaptii olmustur saniorum.

Quote:
Aldigim kararlardan asla pisman olmadim ben evet yanlis kararlar aldim.Bunu kabul ediyorum.Ama pisman olmadim.Seni ilk terk ettigimde ya da Eddie’yle Paris’e gitmemeye karar verdigimde yada Pacey’le iliskimizi bitirmeye karar verdigimizde.Bu iliskilere ne baslarken ne de bitirirken pismanlik duydum ben
Bunun üzerinde biras duralim saniorum.Ilginc bi bakis acisi eger böle hissediorsa Jo hem güzel hem biras kötü.Cünkü D'na la ayrilirken ilkin deilse bile ikinci ayrilislarinda pisman olmasi gereken seler yapmisti.D'in onu korumaa calisirken o D'ni cok kötü davranmisti.Bence buna pisman olmali.Ama aldii kararlarin arkasinda olmasi bi bakima da iyi.O zaman onun icin kararsiz lafimiz en azindan bu acidan birazda olsa cürüor.

Quote:
Ne diyorsun Dawson?Yeni bir sayfayi benimle acmayi kabul edermisin?
Onun kabul etmesine gerek yok.Ben ediorum [img]smilies/tongue.gif[/img]

Quote:
Sana en son hayir diyerek reddettigimde bu odada bana kendini sunmustun.Bunu pahaliya ödedim.Tekrar ödemek gibi bir niyetimde hic yok
Lütfen bunun mutlu sona giden yolun giris kapisi olduunu söliyin.

Quote:
Joey:Endiselenme Dawson bu Joey'i taniman icin önünde cok uzun bir zaman var.Hem cok hosuna gidecek söz veriyorum.Bu gördüklerin daha hicbirsey.Zamani geldiginde sende tanik olacaksin
Sakincasi yoksa bnde tanimak isterim bu Jo.

Jo'nun D'nin yaninda onunla LA'ye gitmesi harika.Hemde cok oturakli cünkü editörlüü NewYork'ta yapacak die bi kaide yok.Hem o basarili bir editör LA'ta zorlanmayacaktir.Bu sebeplerle bence onun D'la gitmesi en dorusu.D'nin bu kuskularindan en sonunda kurtuldunu umuorum.Yani bu Jo hepimiz icin yeni ama gayet halinden memnunum bu Jo'nun son 5 yilkinden katbe kat iyi.Bölümü cok begendim.Sonunda cilarin bittiini umuorum.Bundan sonra önümüzün acilaani ve bitmesi gerektii gibi biteceini saniorum.Deil mi Nagi????? [img]smilies/smile.gif[/img]

pure magic is offline  
Old 02-23-2004, 10:21 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Nazli Hoslandiin icindir iste.Ondan bvöle utanip cekinousundur.Birak bakalim belki o gelip konusur.Resimleri senin yaptiini biliodu dimi?

Dilara Ben de bee Dilara cok özledim.Yok yaa bende bi problem yoktur [img]smilies/smile.gif[/img] Bulmusum böle bi yer birakir miyim.Dershaneden bile favorisiniz yane kiymetinizi bilin.Hem simdi hasret giderme zamanidir [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Andiniz di mi????Anmasaydiniz varyaaaa allaaaahh yemistim sizi burda.Münire bilir kuraldir bu adim muhakkak gecmeli kafalarinzda hafif bi Ozlem rüzgari esmeli. [img]smilies/smile.gif[/img] Dedikodu mu da yaptiniz mi bu arada [img]smilies/tongue.gif[/img]

Ben hafiften kacayim cünkü teyzem yan gözlerle dik dik bakmaya basladi bu iyiye isaret deil. [img]smilies/tongue.gif[/img] Bi dahaki sefere sasalim gelmek istiosam simdi ucayim ben.Ama döndüm ona göre savulun!!!!!! [img]smilies/tongue.gif[/img]

Hepinizi öpüorum cooooooooooooooooookkkkkk byeee

pure magic is offline  
Old 02-23-2004, 10:39 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Özlem hosgeldin. Postalarini okudum Dominicle ilgili kismina ben bir önce ki yada ondan önceki baslikta bir seyler yazmistim.Okursan ona göre konusuruz.Yani Dom beni falan demek yanlis olurrrrrr [img]smilies/smile.gif[/img]Kizlar vaktim yok evden bakkala diye çiktim hemen dönmem lazim yarin geri gelecegim.Byeee
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 02-23-2004, 10:42 AM
Part-Time Fan

[img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/pinkie.gif[/img] ozlemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm seni gormek ne kdr guzel oh oh oh [img]smilies/biggrin.gif[/img] nasilda uzun yazmissan..ay ne mutlu oldum [img]smilies/smile.gif[/img] ..
valla canim bilmiyorum bana neler oluyo..simdide atesli yatiyorum biliyomusun!tum vucudum kirik dokuluyorum.yarina biseyim kalmaz umarım...
su vucut problemlerime gelince [img]smilies/biggrin.gif[/img]
suan biraz ii sayilirim.sadece agrilarim var seninde dedigin gibi romatizma filan olabilirid ondanda suphelenmislerdi ama degil [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/wink.gif[/img] bu yasda yasli gibi [img]smilies/tongue.gif[/img] huehuehueh
ay canim simdi sen bide tum yazilari okuyomusun!bitmez kac sayfa onlar oleeeeee [img]smilies/spineyes.gif[/img] [img]smilies/spinface.gif[/img]

bende katılamadim bulusmaya fln yani taaa izmirden gitmem zor oldu ama bi dahakine beraber katiliriz... [img]smilies/thumbs_up.gif[/img]
Old 02-23-2004, 10:49 AM
Part-Time Fan

aaay gozde cok komik solemissin oldum gulmekte [img]smilies/rotfl.gif[/img] ole tiplerden uzak dur fln oldurdun beni: [img]smilies/wink.gif[/img]

oh oh oh nazli demke bakistiniz fln heycan yaoptim valla bilemicem [img]smilies/slinkie.gif[/img] amaaa gelismeleri hep aktar bize olurmu [img]smilies/flowers.gif[/img]

hih...dedigin cok gogru ozlemcim biliyorum tam hollywood cocugunun teki ve ben sigaradanda nefret ederim [img]smilies/love.gif[/img] [img]smilies/love.gif[/img] amaa nedensew okdr sirin geliyoki punk'd da flnda cok sevdim onu.ayenen ablam flnda senin gibi dusunuyo [img]smilies/biggrin.gif[/img] zubbenin teki diyo [img]smilies/bawl.gif[/img] ama napalim [img]smilies/star.gif[/img] [img]smilies/star.gif[/img] kalbimizi caldi bi kere
Old 02-23-2004, 10:55 AM
Part-Time Fan

nazlicim okuyorum yazini yorumlar gelecek dur coooooooooook uzun yazmissin [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] ,

ay kizlar bunlar yenimi----> [img]smilies/thud.gif[/img] [img]smilies/group_hug.gif[/img] [img]smilies/crazy.gif[/img] ay ne sirinler neyseee

[img]smilies/group_hug.gif[/img]<----iºte dc grubumuz [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
Old 02-23-2004, 11:55 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ya dün nagihan niye gelmemis ben onu anlamadim?kesin bilgisayarinda bi sorun oldu yine

münire nede olsa yrn geliceksin cvp verirsin angel'i izledin mi?????manyak bi bölümdü.ama connor hakkinda tam bi yorum yapamiyorum iyimi kötümü?yani aslinda oda hakli sayilir kac yillik babasini öldürdügünü zannediyodu ama yinede bunlari yapmasi gerekmezdi!!bide cordy ne zmn ölcek?

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-23-2004, 03:06 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

simdi nazliyla bi film izledik elijah wood'un o kaar güzel bi filmdiki!mandy moore'da oynuyodu.
elijah wood coooooooooooooooook tatli masum ve garibandi!yani o kadar tatliydiki surat ifadeleri gel beni sIk diyodu resmen!onu böyle yanaklarindan sIkI sIkI tutup öpmek isiyorum.yaaa ben elijah wood'u istiyorum!!

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 02-23-2004, 05:24 PM
Total Fan

Merhaba arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Bilgisayarla aramadaki büyük mücadeleyi ben kazandim.Günlerdir süre gelen formatla-kur-formatla-kur....un galibi ben oldum ve bilgisayar pes edip Me'yi kabul etti.Sormayin yüklüyorum.Sistem hatalari alip basini gidiyordu.Ama orta yolu bulduk.Me.Hepimize hayirli ugurlu olsun. [img]smilies/smile.gif[/img] Aaa ayrica güzel seyler olmadi da degil.Yeni dvd rom aldim ve dün gece Yüzük Kardesliginin dvdsini izleme sansim oldu.Dawson's Creek'i izleyecektim ama annem de olunca izlemek istemedim.Malum gözüm yasarir aglarim diye [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Dilara biliyorum bosladim ama inan bu bilgisayar beni usandirdi resmen son 2 haftadir.Icim disim kurulum dosyalari ve Ms-dos oldu.Kendi dosyalarimla bile ugrasmak istemedim.ama toparlar birkac gün icinde yayinlarim fanficin yeni bölümünü. [img]smilies/wink.gif[/img] Birakta Billy icin yapayim o fanarttaki sözü ne zamandir kullanip yapmayi düsünüyordum o fanarti.Zaten yaptim ertesine formatladim bilgisayari gözünü seveyim.

Pekela Nazli-Dilara biriniz bana üzümlü kekin olayini anlatsin bakalim [img]smilies/smile.gif[/img]

Duygu kilo alip vermelerin hizli oldu ise problem olabiliyor.Bünye ve vücut uyum icinde hareket etmiyor böyle durumlarda.Dikkat etmen gerek gercektende.Yok nerde ben bilgisayarim kendisiyle bile ugrasamazken oyunu nerde oynayacagim [img]smilies/tongue.gif[/img]

Nagihan
Old 02-23-2004, 05:47 PM
Total Fan

Ozlem hosgeldin sonunda [img]smilies/smile.gif[/img] burdaki arkadaslari karalar baglamisti nerde bu kiz ölü mü diri mi diye.Neyse tam zamanainda su serptin yüreklerine [img]smilies/lol.gif[/img] Ari beni salondayken sokmadi.Beach voley esnasinda oldu.Gerci insan onada sasiyor ama kapali alan olmadigindan akla daha yatkin biliyorum [img]smilies/lol.gif[/img] Gülebilirsin bende cok gülmüstüm cünkü [img]smilies/smile.gif[/img]
Digerlerine söylemismiydim bilmiyorum ama Münire biliyor.Senin resmini scanleyip cerceveye koyup getirecektim bulusmada.Sende aramizda ol diye. [img]smilies/lol.gif[/img] Her defasinda söylenip duruyordun en azindan böyle aramizda olurdun diye ama aklimdan tamamen cikti.Birdahaki sefere artik [img]smilies/tongue.gif[/img] Görmüs oldugun resmime gelince o icki sisenin bana ait olmadigini gönül rahatligiyla söyleyebilirim.Evet dogru icen biriyim ama sükürler olsun daha bu zamana kadar sagda solda böyle sizip kalmadim [img]smilies/smile.gif[/img]
Billy konusunda haklisin gercekten asik oldum.Münire bile yavas yavas bu gercegi kabullenmeye basladi.Düsün artik.Beni ona daha cok yakistirman beni sevindirdi tesekkür ederim.Ayrica onu yakistirmamis olmana gelince keske Billy'de ayni sizin gibi düsünseydi. [img]smilies/rolleyes.gif[/img]

Fanfic!te inan bende bu yeni Joey'i tercih ediyorum.Ve böyle kalacagini söyleyebilirim [img]smilies/wink.gif[/img] Onünüzün acilip acilmadigi ise yakin bir dönemde acikliga kavusacaktir diyip gelecek icin minik bir detay vereyim [img]smilies/smile.gif[/img]

Münire'deki forum askina bakarmisiniz. [img]smilies/lol.gif[/img] Bakkal diyip bizler igörmeye geliyor.Ahh iste sadik forum yazicisi diye ben buna derim [img]smilies/smile.gif[/img]

Ben izlemedim Angel'i detay verirseniz sevinirim.Yanliz Kurdela hakkinda fazla detaya girmezseniz sevinirim.Hatta onun hakkinda hic birsey yazmasanizda olur [img]smilies/tongue.gif[/img]

Billy'nin Elijah'in gözleri hakkinda söyledigi cok komik bir sözü var.

"Onun gözleri hayatimda gördügüm en büyük gözler ama büyük bir kayip cünkü o kadar iri olmalarina ragmen etrafi net görmüyorlar" [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Nagihan

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 03:09 AM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top