Fan Forum
Remember Me?
Register

New Forum Poll   |     Mid-Season TV Shows   |     Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 03-16-2004, 08:28 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Nagihan Sana söyleyebilecegim tek sey DVD nin güvende oldugu [img]smilies/smile.gif[/img] Bize geldiginde hatirlatirsan veririm san Cd yi.Umutuyorum çünkü.

DilaraBundan sonra sana alis veris canavari diyelim [img]smilies/smile.gif[/img]
Joey&.Dawson Forever is offline  
Old 03-16-2004, 09:23 AM
Part-Time Fan

[img]smilies/smile.gif[/img] [img]smilies/smile.gif[/img] hafta araları yazmasamdakactim geldim arkadaslar [img]smilies/biggrin.gif[/img]

hala sonermi var [img]smilies/smile.gif[/img] ah su soneribende epey merak ettimmmm [img]smilies/tongue.gif[/img]

nagicim su canakkale isini muhakkak sole haber ver bize [img]smilies/smile.gif[/img] belki gelirim bende [img]smilies/biggrin.gif[/img]

munirecim bende korktum simdi elimden gelebilecek bisey olursa muhakkak soleee [img]smilies/wink.gif[/img] yardımcı olurum ben sana [img]smilies/smile.gif[/img]

su sevgisgen siyosunuz ya kopuyorummmm simdi kac kisi sevisgen el kaldırsın [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/group_hug.gif[/img]
Old 03-16-2004, 02:21 PM
New Fan

Nagihan, Sandra`ya haksızlık ettiğini farkındamısın [img]smilies/frown.gif[/img] Kusura bakmada kaç dk dinledin ki.Ayrıca anlattığın gibi kötü olsaydı 1985 yılından 2004`e 8 tane albümle gelemezdi dimi.Dilara eğer uğraşmayı göze alırda bir şarkısını indirmeyi falan düşünürsen 1985 tarihli Maria Magdalena`yı çek ve bir kere dinle.Sende Nagihan tenezzül et ve dinle 1 kere.
Sandra`dan ve benden özür dilemediğin sürece bir daha buraya gelip yazmayacağım [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img]
Old 03-16-2004, 05:33 PM
Total Fan

nghn's Avatar

Yeni Baslik hazir arkadaslar oraya gelin ordan devam ediyoruz [img]smilies/wink.gif[/img]

Nagihan

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 03:35 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top