Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 03-07-2004, 12:49 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

duygu sana inanmiyorum ashton'i bu kadar cok seviyosun demi'yle oldugunu bilmiyomuydun??sasirdim valla.
evet biz yazin nazliyla parkormandaki(evimizin dibi oluyo)tatu konserine gittik.oldukca eglenceliydi.gerci 9'dan 10 bucuga kadar fln asiri sIkIcI bi dj vardi bayildik ama tatuda baya cosduk.bu arada ben tatuyu aslinda sevmem yani kizlari.ama sarkilari cok güzel!

ayy resimleri koy demiceksen ne dicekstin peki??cok merak ettim valla gözde!
sevisgen [img]smilies/lol.gif[/img] garip bi takma isim aslinda [img]smilies/biggrin.gif[/img]
künye nedir yaa?yani bi listemiz mi olucak hepimizin dogum günleri icin anlamadim?
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-07-2004, 01:03 PM
New Fan

Kizlar walla olayi anlamakta zorluk çekiyorum.Neler yapiyorsunuz burda siz ya.
NAGİHAN - Hemen toparla kendini.Cafe`ye gittiğimizde söylemiştin ama seni fazla ciddiye almamıştim.Galiba durum fena halde ciddi.Biliyorsun ablam hemşire.Hast`de tanidikları var.Bir terapi`ye ihtiyacın olursa söyle.
ve DİĞERLERİ - Burası James başliğidir.En fazla Kerr ve Josh hakkinda resim vs getirebilirsiniz.Bu adama devam ederseniz fena olur [img]smilies/cool.gif[/img] [img]smilies/mad.gif[/img]
O kadar söylüyorum
Hıh [img]smilies/mad.gif[/img]
Bu arada DİLARA doğum günün kutlu olsun.Ben süper 2 gün geçirdim darisi başina. [img]smilies/smile.gif[/img]
MYNURE - Bakiyorum bakkala diye net`e gidiyorsun Aferim kizim.Sanirım annenle konuşma zamanim geldi.
KIZLAR Aklinizda bulunsun Münire`nin adi MYNURE , Nagihan`in adida NAGİCAN. ok
Old 03-07-2004, 01:30 PM
Part-Time Fan

nagican mi [img]smilies/lol.gif[/img] koptum mynure [img]smilies/smile.gif[/img]
bi nedeni varmi cengizz... [img]smilies/smile.gif[/img]

dilaracim...valla demi moorela düşünmek istemediğimden snaıırm..yoksa kabullenemediğimdenmi diyim [img]smilies/wink.gif[/img]
tatu konseri haa!nerdeydi nasıldi?acikcasi bende pek sevmem sarkilarinida ehh..ole cdsini alip dinlemem yani

ay cengiz kizma getirmeyiz [img]smilies/wink.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]
Old 03-07-2004, 01:37 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Ben sitenin adresini ve nasil yapilacagini isticektim ama 3. kere istemeye yüzüm yoktu [img]smilies/smile.gif[/img] Ayip cnm aaaaaa her seyin de bi adabi var [img]smilies/lol.gif[/img]
Old 03-07-2004, 01:48 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Sevisgene bi künye örnegi:

Ad-Soyad [img]smilies/biggrin.gif[/img]öndü Yandanverdi
Yas:29...(31 Subat 1975)
Oturdugu yer:Istanbul(icinden)
Kütük:Kayipköy
En sevdigi yemek:Kadin budu
Burcu:Maymun
Göz rengi:Kirmizi
Sac rengiatlican moru
Cilt rengi:Solaryumdan dolayi 3. derece yanik
Favori rengi:Türbe yesili
Medeni durumu:Sirilsiklam asik ama platonik
En begendigi sarkici:Kucuk ibo
ve benzeri seyler iste [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
Old 03-07-2004, 01:49 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Ad-soyad: Döndü Yandanverdi
bu önemli bi ayrintiydi,atlayamicam [img]smilies/lol.gif[/img]
Old 03-07-2004, 02:18 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

Quote:
Originally posted by Catgirlll:
<STRONG>Sevisgene bi künye örnegi:

Ad-Soyad [img]smilies/biggrin.gif[/img]öndü Yandanverdi
Yas:29...(31 Subat 1975)
Kütük:Kayipköy
En sevdigi yemek:Kadin budu
Burcu:Maymun
Göz rengi:Kirmizi
Sac rengiatlican moru
Cilt rengi:Solaryumdan dolayi 3. derece yanik
Favori rengi:Türbe yesili
Medeni durumu:Sirilsiklam asik ama platonik
En begendigi sarkici:Kucuk ibo
ve benzeri seyler iste [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]</STRONG>
[img]smilies/rotfl.gif[/img] inanmiyorum süpersin gözde!

hemen kendikimi yapiyim

Ad-Soyad: Dilara Catak
Dogum tarihi:8.3.1990
Kütük:Maslak
En sevdigi yemek:makarna salatasi,domates soslu(tuzotlu)makarna,sosisli makarna
Burcu:balik
Göz rengi:kahverengi [img]smilies/frown.gif[/img]
Sac rengi:kumral
Cilt rengi:valla acik tenliyim iste!
Favori rengi:turkuaz
Medeni durumu:bekar
En begendigi sarkici:teoman,robbie williams,nil,good charlotte,evanescene

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-07-2004, 04:37 PM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Bu künyeyi yaparken ben de cok eglendim,böyle bi anda cikti ztn [img]smilies/smile.gif[/img]

Iyi ki dogdun SEVISGEEEENNNN!!!!!!!!!! [img]smilies/birthday.gif[/img] [img]smilies/joker.gif[/img] [img]smilies/party.gif[/img] [img]smilies/cheers.gif[/img]
Nice mutlu senelere!!!
Old 03-07-2004, 05:10 PM
Total Fan

Merhaba Arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Oncelikle izin verirseniz Cengiz'e bircift lafim var.Onu söyleyeyim ben ardindan konulara gecerim.

Insan birine asik oldu diye ne zamandan beri psikolojik tedavi görmesi gerekiyor ki ben simdi göreyim.Hem sanane CENGIZCAN istedigimiz kisiden konusuruz.Kusura bakma Joshua ya da Sandra buralarda pekte popüler degil.O yüzden bizim sohbetlerimizde cogunlukla yer almiyorlar. [img]smilies/tongue.gif[/img] Dagdan gelip bagdakilerini mi kavucaksin sen.Ayrica sensin Yeni Zelanda(nereye gittigini anladin sen [img]smilies/tongue.gif[/img] ) Nasil dinlemissin beni caféde ben sana Pippin mi dedim.Pippin'i canladiran kisi dedim.Vah vah sen simdi begenmedin diye ben hemen birakiyorum Billy'i(..... yeni Zelanda).

Nagihan
Old 03-07-2004, 05:42 PM
Total Fan

Dilara dvdni bu aksam cok büyük bir isteksizlikle dayinin cafésine biraktim.Gerci ayaklarim hic gitmeyi istemedi ve cantamdan bu kadar gönülsüzce birseyler cikarmamisti.Ya da en kötü sinavimda bile kagidi mi bu kadar üzüntülü bir sekilde uzatmamistim ama sonunda o cesareti toplayip caféye biraktim.Tekrar tesekkürler verdigin icin.Cok makbule gecti.Hemde cok güzel bir nostalji oldu.PM'ni kontrol et [img]smilies/wink.gif[/img]
Evet resimdeki Elijah [img]smilies/smile.gif[/img] Bana sorarsan üzerine uyabilecek bir tek o kotu varda ondan.Yakinca incelikten kirilicak biliyorsun Katie.Onun icindir.

Iste tezimini dogrulugunu kanitlayan bir baska örnek daha.Tatu'nun gitaristi.Niye basci yada davulcu degil de özellikle gitaristci anlamiyorum.

Gözde( Döndü Yandanverdi [img]smilies/lol.gif[/img] ) demek resim degil baska birsey isteyecektin.Ehh yani aferin sana.Sen kullanici adi ve sifre aldiysan onlari bana ver enazindanda ben yüklerim.Benimkilerde yer kalmadi cünkü.Hatirlamiyorsan senin adina birsey aliriz.Onuda söyle elimden geldigince yardim ederim.Bana sorarsan en az digerlerinin kaninda oldugu kadar Orlando'nun kaninda da gaylik var. [img]smilies/tongue.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img] Hobitler sadece onun bu yönünü ortaya koyuyorlar.

Kusura bakma Duygu.Billy benim.Bunun tartismasina girecekte degilim [img]smilies/tongue.gif[/img] Arkadasimsin ama bir yere kadar. [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] Billy deyince akan sular durur ona göre. [img]smilies/tongue.gif[/img] Sen git Asthon'inla ilgilen.Ona asigim dememis miydin??? [img]smilies/wink.gif[/img] Evet Demi Moore'la beraber.Bizim basinimiz bile olaya yer verdi.Gazetelerde haberlerde.Nasil haberin olmaz [img]smilies/eek.gif[/img] Ama bildigim kadiriyla bitti iliskileri.Eski haber yani.

Münire seni bir kez daha ayakta alkisliyorum.Bizimle olabilmek ugruna kalkistigin bu tehlike yolculuk icin.Lütfen arkadaslar hepbirlikte [img]smilies/clap.gif[/img] [img]smilies/clap.gif[/img] [img]smilies/clap.gif[/img]

Nagihan
Old 03-07-2004, 05:49 PM
Total Fan

Dogru suanda 8 Mart'tayiz.Dogum günün kutlu olsun Dilara [img]smilies/wave.gif[/img] [img]smilies/party.gif[/img] [img]smilies/birthday.gif[/img] [img]smilies/birthday.gif[/img] Ayrica bugün James'in de dogum günü!!!!!!!!!! [img]smilies/birthday.gif[/img] [img]smilies/birthday.gif[/img] [img]smilies/birthday.gif[/img]

Nagihan
Old 03-08-2004, 04:12 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Su an okulda olmama gerekirken evdeyim!Buna kafa tatili derler!Oleeeyyy!!!

[img]smilies/star.gif[/img] Kadinlar günümüz kutlu olsun!!!
Özgürlük parkinda kadinlara menekse vermisler,annem benim icin de almis,cok tatli!!!Hatta abim icin bile almis,biz onun kardesi ve annesiyiz ya puhahaha,babama da alsaydi bari,eksik kalmis [img]smilies/lol.gif[/img]
Old 03-08-2004, 04:18 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Nagi sen benim yerime üye olursan cok ii olur walla,ben senin mailine en igrenc resimlerimi yollarim [img]smilies/lol.gif[/img]
ders calismam lazim [img]smilies/read.gif[/img] hem mat hem de türev konusu... hukuk ve tip fakultelerinde olmayan ders ve onun igrenc konusunu caliscam,üstelik össde cikmio!!! [img]smilies/mad.gif[/img] tam eziyet [img]smilies/whip.gif[/img]

neyse öpüldünüz mucx [img]smilies/kiss.gif[/img]

[img]smilies/hippie.gif[/img]
Old 03-08-2004, 05:27 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

öncelikle hepinize tesekkür ederim! [img]smilies/kiss.gif[/img] [img]smilies/group_hug.gif[/img]

ben gec okusamda dogum gnümü ilk kutlayan sizdiniz [img]smilies/tongue.gif[/img]

babam nazliyla karda cektigimiz fotolari daha bilgisayara gecirmedi sanirim.geicirsin ben sana mail yollarim nagi.

james'le ayni gün dogmak cok onur verici bisiy!
[img]smilies/biggrin.gif[/img]

yaa insan dogum günündede ders calisirmi yaaa!üstelik bugün eve ögretmen gelicek!hemde yrn sinavim var.kizlar sizinde bu aralar sinavlariniz yogun dimi??

ya nagihan bilmiyorum aslinda gitaristle pek alakasi olmaya bilir cünkü bateristin suratini bile hatirlamiyorum?ama eger yakisikli olsaydi hatirlardim kesin [img]smilies/tongue.gif[/img]

bende sana vermeden önce hbr ver dicektim dvd'yi orda kime verdin dayima mi??korkuyorum cünkü kaybederler fln diye [img]smilies/frown.gif[/img]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 03-08-2004, 07:31 AM
Dedicated Fan

Catgirlll's Avatar

Ad-Soyad: Gozde Kurt
Yas: 17 (15 Temmuz 1986)
Oturdugu yer: Istanbul(icinden)
Kütük:Göztepe
En sevdigi yemek: Pirasa haric her türlü hemen hemen?Ben de fastfood cocuguyum ya,sagliksiz ama lezzetli
Burcu:Yengec
Göz rengi: Mavi
Sac rengi: Sari
Cilt rengi:Solaryumdan dolayi istakoz gibi kirmizi [img]smilies/lol.gif[/img] yok saka sari tenliyim
Favori rengi: Mavi
Medeni durumu: Henüz adlandiralamamis iliskiler
En begendigi sarkici: Türklerden tek kisi,o da teoman,yabanci cok var yaz yaz bitmez

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 02:15 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top