Fan Forum
Remember Me?
Register

Request a Forum   |     View New Forums

Thread Tools
Old 01-27-2004, 05:05 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

aa unuttun sanirim sarumani oynayan adam ve gandalf'i oynayan adam eskilerden gerci hepsinin bi gecmisi var ama cok ünlü diillermis

insan 4 yil boyunca bilmedigi bir ülkede olunca ve hergün ayni insanlari gürünce ister istemez dost olur tabi.ne güzel ama bu dostluklari

kaydedicem yrn bilisayarima ztn 712'yi.
ay bnm yatmam lazim bugünlük bu kadar yeter tatil uzun ben daha kalirim böyle geceye.
iyi geceler [img]smilies/smile.gif[/img]
Michael Kelso : IT'S STILL AN ACCIDENT.

donna&eric,aragorn&arwen,dawson&joey,ron&hermione,seth&summer,marissa&ryan

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-27-2004, 05:12 PM
Total Fan

Christopher Lee evet ünlü isimler ama hani böyle cok bilindik isimler vardir.Cok cok ünlü.Kasttettigim bu tarz insanlar.

Bencede cok güzel dostluklari.Iste dedigin gibi ama hergün birarada olunca da illaki cok iyi dost olucaklari anlamina gelmiyor.Mesela James ve Josh'ta ilk sezon birlikte odalarini paylasiyorlardi ama 2.sezondan sonra ayri yerlerde kaldilar.Dostluklarinin ne kadar iyi olduguda tartisilir.Ben bir yere ikisinin birlikte katildigini bilmiyorum mesela.

Altin Küre Odülleri

Bu siteden ulasabilirsin görüntülere.Ayrica gecen filmlerin kazandigi baska ödül görüntüleride var.

Sana iyi geceler kisa da olsu görüstügümüz iyi oldu [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan
Old 01-28-2004, 04:34 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

tabii canim haklisin sonucta dost olmak zorunda diillerdi ama olmuslar iyikide [img]smilies/smile.gif[/img]

yüzüklerin efendisinin orjinal dvd alicaktim ama adam baska getirtmis birebir orjinalden cekilmis kalite fln ayni denedik hicbi fark yok ve yari fiyatina.tahmin ettigimden daha karli cikicam isin icinden

bugün 2 bucukta deneme sinavim var bana sns dileyin [img]smilies/smile.gif[/img]

"like what?"said harry
"like the fact that the person Sirius cared most about in the world was you." said Dumbledore quietly. " like the fact that you were coming to regard sirius as a mixture of father and brother.
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-28-2004, 07:35 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Ben geldim [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Münire Sorma yaa zaten cok sasirdim.Nagi satti bi anda James'i Billy icin.Sok oldum yane.

NazliResimler icin cok thanx honey.Bence Orlando sürekli bu saclarla kalmali.Siyah saclarindan daha fazla yakisio bu saclari.Hatta ona Orlando da demiyelim bence Legalos daha cok uyuor [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Dilara Sikilabilirler bence evet güsel arkadasliklar kurulabilir ama bence o arkadasliklari bitirebilecek bi sürede 6 yil.Isallah olmaz.Hic istemem öle olmasini ama baksana hic ses seda yok bizim DC'cilerden.Nerdeler niye biraraya gelmiolar.Programlarda özlüoruz birbirimizi felan diolar ee gelin görüsün o zaman.O kadarcikta zaman yaratami musunz yane? Baksana Y.E. grubuna utanmasalar wcye bile birlikte gidecekler nerdeyse. [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] arkadaslar diorum size bunlar kesin geyler [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/tongue.gif[/img] Ama Billy deil cünkü o nagi'nin [img]smilies/lol.gif[/img] di mi nagi [img]smilies/wink.gif[/img]

Ikinci filmi izlemedim ama Eoywn nerden bilcek Aragorn'un sevdii oldugunu alninda yazmio herhalde.Aragorn söyleyince ne yapti hala boynuna mi atlamaya calisti son filmde hic öle bi hale yoktu yane.Siz var yaa resmen bu kiza düsmansiz ismine bile laf ediosunuz.Tabii saldiracainiz baska bisiyi kalmadi di mi.Cok cadisiniz.Nagi sensin patlak dudakli. [img]smilies/tongue.gif[/img]

[ 01-28-2004: Message edited pure magic ]

"The Gods envy us.Because we're mortal,because any moment may be our last.Everything is more beautiful because we're doomed.You will never be more lovely than you are now.We will never be here again." Achilles to Briseis
pure magic is offline  
Old 01-28-2004, 07:55 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

NagiSinavlarin olduu icin bisi demiorum.Dersler herseyden önce gelir tabeke.Ama sinavlarin bitince de unuttum elektrikler kesildi,Dosyayi kaybettimi,yazdim cikmadi bahanelerini de kabul etmem ona göre.Seneryo okumayi özledim yaa.Hem cok önemli yerde kaldi.Tam Dawson Joey karsi karsiyalardi.Zaten ölee yerlerde kesiosun ki uyuz oluroum.

Benim icin Pacey ve Joey ayni kareyi bile paylasmadiklari sürece Pacey sevilebilir bi karakter oluo.Benim kuralim bu [img]smilies/tongue.gif[/img] Bana soracak olursaniz Pacey bastan sona imalat hatalariyla dolu [img]smilies/lol.gif[/img]

Bu yagmur altindaki öpüsme fanartina oldum diyebilir miyim.Cünkü öldüm.Yaaa buna muhtesemlikliktir böle.Nasil bu kadar doal ve harika görünebilir bu.Agalamak istiorum cok güzeller.Buna benzer bi sahne dizide niye yok ki sanki.Ayy hayal gücüm beni bile asior.Cok romantik olurdu.Böle islandiktan sonra eve gelirlerdi felan.Dawson kiyafetlerinden felan verirdi.Isinirlardi beraber.vs..vs..Gerisini sizin hayal gücünüze birakiorum.Ehhh neler olucaini az bucuk tahmin edersiniz herhalde [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Yane Dilara Dawson affederken zorlaniorsun Joey'ninkiler hemencecik affediosun.Joey'nin bence asil affedilmemesi gerekio. [img]smilies/mad.gif[/img]

Dawson'nin klibini yükleyip izledim ama Joeynkini hala cekiorum.Sadece Dawson'i izlemek cok güsel oluor.Insanin icini ferahlatior.Canim bi 1.sezondaki halina bak bi de 6.sezondaki nasilda degismis.Helede saclari ama degismeyen nedir biliomusunuz gülmesiyisindeki o masumiyet.Hala cok masum bi gülüsü var.Ahhh ben Dawson istiorum.Hemen simdi [img]smilies/biggrin.gif[/img]

Lütfen bana bu kizin Hülya olduunu söyleyin.Dawsonkopat Hülya deil mi bu???? [img]smilies/wave.gif[/img] [img]smilies/wave.gif[/img] Heheheh kareasi simdi tamamladik [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img] Benim ben Ozlem!Naber kis?Sükür kavusturana mi denir nedenir?

"The Gods envy us.Because we're mortal,because any moment may be our last.Everything is more beautiful because we're doomed.You will never be more lovely than you are now.We will never be here again." Achilles to Briseis
pure magic is offline  
Old 01-28-2004, 08:05 AM
Dedicated Fan

pure magic's Avatar

Aaaaa Dom' cok yakislikliymis.Ne yoksa Legolas'i birakip onu mu alsam [img]smilies/biggrin.gif[/img] Ben aglayan erkege dayanamam.Hele de böle yakisikliysa hic dayanamam.Sen git Billy'ne saril nagi Domi'ye ben sarilip teselli ederim büyük bi zevkle [img]smilies/tongue.gif[/img] Altin Küre ödüllerinden görüntüler vardi tv de gecen aksam izledim.Domi' kameraya gülümsüodu hepberaber sahneye cikmislardi.Sariliolardi falan filan.Tipik ödül sonrasi sevinc yasiolardi.

Bi de 11 dalda aday oldularsa bu demek oluor ki hepsini kazansalar bile Titanik'in elinden rekoru alamayacaklar.Kahretsin.Ben belki rekoru egale ederler die umud ediordum.Saat farki yüzünden izleyebilcemi sanmiorum verirse eyer.Yanliz en iyi erkek kadin yardinci erkek ve kadin oyuncular rolünde aday olmamis sasirdim.Cok genis kadrosu yüzünden mi acaba.Hangi birini aday gösterceklerdi ki zaten.Tüh ama onlarda olsaydi Titanik'i gecme sanslari olabilirdi.Hic olmassa yardimci oyunculara aday gösterilselerdi bee.

Dilara yazacaktim unuttum basta sinavinda iyi sanslar [img]smilies/biggrin.gif[/img]

[ 01-28-2004: Message edited pure magic ]

pure magic is offline  
Old 01-28-2004, 12:01 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

slm arkadaslar bugün inanamicam bisiy olduu tam dersaneden ciktim arkadasimla yüricem bi baktim korsan cdcisinde pieces of april filmi var!yani su an elimde bir ist masali bi bitsin hemen izlicez nazliyla.

özlem vazgec artik su eoywn askindan noooooolur!beni seviyosan diyim bak kirma beni.benden önemli mi eoywn denilen kadin [img]smilies/frown.gif[/img] [img]smilies/biggrin.gif[/img]

nagihan bisiy dicem bu hafta olmadi ama haftaya bulusabilriz valla ben uygunum sende uygunsan.ama haftaya cumartesi doluyum arklarla buluscam.

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-28-2004, 04:24 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

bu gecede kisa süreligine burdayim nagihan umarim karsilasiriz [img]smilies/smile.gif[/img]
bakin katie'nin altin küre ödülleri töreninden resim buldum kolunda yüzüklerin efendisiyle ilgili bi bant var anlayamadim? http://www.katieholmespictures.com/c...04gg/kh_17.jpg

[ 01-28-2004: Message edited D_i_l_a_r_a ]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-28-2004, 04:39 PM
Total Fan

Merhaba Arkadaslar [img]smilies/wave.gif[/img]

Dilara umarim sinavin iyi gecmistir.Neydi seviye tespit ya da sinif atlama sinavi falan mi?

Bende ayni seyi söyleyecektim Ozlem bu kiz hakkinda konusmaktan sikilmiyor musun?Yani konusulacak bir yani olsa anlayacagim ama o da yok [img]smilies/tongue.gif[/img] Madem dedigin gibi Aragorn ve Arwen'nin birlikte olmasindan mutlusun o halde niye bu kizi bu kadar savunuyorsun?Sanki savunulacak bir yani varda.

bugün telefonda Münire ile ayni seyi konustuk 11 dalda aday ama oyuncularin kendileri icin hicbirsey yok.Zaten okuduguma göre Peter Jackson'da bundan hic memnun degil.Böylesi güclü bir kadroya haksizlik edildigini söylüyor.Hakli da.Ayrica bence Sean Astin muhakkak aday gösterilmeliydi yardimci erkek oyuncuya.korkuyorum bu tür süprizleri ödül gecesinde de yapip LOTR'i hayal kirikligina ugraticaklar diye.

Dilara bayramin 4.günü yada hemen ertesine bir gün ayarlayabiliriz ne dersin [img]smilies/wink.gif[/img] Bu arada bende Bir Istanbul Masali'na iyice takilmaya basladim [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan
Old 01-28-2004, 04:44 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

valla ne ödülü emin diilim ama bi ödülde sean yardimci erkek oyuncuya adaydi.

bir ist masalinda esma yani ahunun oynuculugu bana cok yapmacik geliyo hep böle sevimli olmaya calisiyo havasi var ses tonuda cok sinir!ama demir coooook tatli [img]smilies/tongue.gif[/img]

bana uyar bulusma programi [img]smilies/smile.gif[/img]

bu arada selim ve aylini dj'nin 10 yil sonraki hali olarak düsündüm bugün bü ara joey pacey'den ayrilmis dawson'a geri dönmüs fln [img]smilies/tongue.gif[/img] ama o kadar da adi diil yani joeycik Allah icin

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-28-2004, 04:50 PM
Total Fan

Evet vardi ama sanirim daha önceki seriden cünkü Altin Küre'de aday degildi.

Ben Esma ve Demir'in hikayesini seviyorum.Simdi siler daha da karisacak.Demir'in bazen Esma'yi yüzünde hos bir gülümsemeyle izledigi sahneler var.Bu tür detaylara cok dikkat ederim ben ve Demir bunu cok güzel yapiyor.Sacini koklamasi vs..

Selim'den oldukca sogumaya basladim.En iyi arkadasi gay diye ona sirtini döndü nerdeyse Demir'e de evlenmek zorundasin 100 milyon dolarlik anlasma yaptik diretmeleri cok sinir bozucu.Selim ve Aylin'i hic Dawson Joey gibi görmedim ama gidis ve dönüsünü Joey'nin gidis gelislerine benzetebiliriz [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]

Bulusma icin tamam o halde carsamba-persembe-cuma 3'ünden biri yapariz.Kizlar sizlerde isleriniz olmaz ise gelin görüselim. [img]smilies/smile.gif[/img]

Nagihan
Old 01-28-2004, 04:56 PM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

bence bi duyguylada görüsmek gerek eger iste geliyosa ona göre bi program yapalim ama bence persembe yada cuma daha iyi

selimden bende oldukca sogudum bide yrnki bölümün reklamlarini izleyince esmaya bagiriyo gerizekali adam!

arkadasim demir ve esmaci oldu resmen [img]smilies/biggrin.gif[/img] bölümleri kasete cekiyo ve demirle esmanin sahnelerini tekrar tekrar izliyo ve detaylara cok dikkat ediyo onun sayesinde bende dikkat ediyorum.demirin suratindaki ifade gercekten cok güzl.ve bence ozan güven gercekten cok güzel oynuyo!

arkimin abisinin arki amerikadan gelcekmis ondan sezon 2'nin dvdsini getirttiricm belki.ama fiyatlara baktim 49 dolar düyo yuh yani!

bu arada biraz önce söylemeyi unuttum bu seviye tespit gibi bisiy.sinif fln degismiyo ztn en iyi siniftayim [img]smilies/smile.gif[/img]

neyse ben cikiyorum iyi geceler yatmam lazim [img]smilies/smile.gif[/img]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-28-2004, 05:05 PM
Total Fan

Tabii tabi Duygu icinde öyle gelip söylerse kesin gelip gelmeyecegini yada gelirse ne zaman gelecegini.Ama sesi solugu kesildi gene belki bayram icinde gelir.O zaman daha iyi olur.

Evet izledim bende fragmani.Bu bölümü ben izleyememistim kesinti yüzünden Demir'e evlenmek zorundasin falan dedi.O da bunu hatirlayacagina bazen biraz da senin kardesin oldugumu da hatirlasan falan dedi.Cok dogru habire bunu söyleyip duruyor.Ailenin kendini fedakarlikta bulunan kisi gibi göstermeye calisiyor.Co ksikiliyorum.Demir ise hep 2. cocuk.Oysa Esma bunu ona hic hissetirmiyor.Ilerleyen bölümlerde aslinda iliskileri ilerlese ve Esma ona bircok seyi basarabilecegini gösterse harika olur.

Ozan Güven'nin oyunculugunu bende cok seviyorum.Kerem ve Asli dizisinde de esini cok seven kocayi cok iyi canlandiriyordu.

Sezon 2 4 cd'den olusuyor.Ondan bu kadar pahali.Ehh 13 bölüm icin o kadar para adldilar simdi bu parayi istemeleri normal

Sende hani 2'lere kadar kalacagim diyordum saat 1 oldumu gidiyorsun. [img]smilies/frown.gif[/img]

Iyi geceler o zaman [img]smilies/wave.gif[/img]

Nagihan
Old 01-29-2004, 03:15 AM
Extreme Fan

D_i_l_a_r_a's Avatar

ya aslinda kalirim 2'lere kadar ama annem izin vermiyo sonra öglene kadar uyuyorum diye [img]smilies/frown.gif[/img]

kerem ile asli cok güzel bi diziydi.ama ben orda keremin annesinin oyunculugunu cok abarti buluyodum yani orjinalindeki kadin hic öle diildi.

dogru diyosun aslinda 22 bölüm mü ne dimi?ben onun unutmusum.asinda düsündügünde degiyo yani üc bölüm bi normal dvd film boyutunda oldugundan 7 film fln ediyo [img]smilies/smile.gif[/img]

ben focus ldim o yüzüklerin efendisi posteri icin ya sinir oldum yani galadriel var arwen'in babasi var ama merry'le pippin'i koymamislar [img]smilies/redface.gif[/img]

"like what?"said harry
D_i_l_a_r_a is offline  
Old 01-29-2004, 07:25 AM
Loyal Fan

Joey&.Dawson Forever's Avatar

Selammm Özlem yaaa yinemi diyecegim sen ne oldugunu anlamayacaksin.Bana dogruyu söyle yanimizda ajanlarin falan mi var?Yada sen doga üstü güçlere falan mi sahipsin? Yani ancak bu sartlar altinda konusutuklarimizi nerdeyse kelimesi kelimesine bilebirsin.Her seferinda saskinliktan agzim açik kaliyor.Lotr hakkinda söylediklerine aynen katiliyorum.
Bu arada sürekli ayni erkegi begenmemmiz durumu ne olacak buna bir açikli getir bakayim [img]smilies/smile.gif[/img]Bu kadar benzemek ve ayni zevleri paylasiyor olmak tehliklei bir hal almaya basladi her an bir meydan savasi çikarabilirim dikkat et [img]smilies/lol.gif[/img] [img]smilies/lol.gif[/img]
Joey&.Dawson Forever is offline  

Bookmarks

Thread Tools

All times are GMT -7. The time now is 03:22 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top