Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Reply   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 08-03-2004, 01:41 AM
  #31
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Masz error nie dlatego ze u ciebie sie nie da, tylko dlatego ze instalujesz w zlej kolejnosci

Zrob tak, jak juz zainstalujesz The Sims to do tego samego katalogu zainstaluj Living Large, potem House Party, a dopiero potem Hot Date. Nistety jak Windowsy Simsy raczej tez trzeba instalowac w kolejnosci Wtedy powinno zadzialac, jesli nie to jestem w kropce :-/
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2004, 03:17 AM
  #32
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Grazynko tylko ze ja nie mam samych the Sims Ja mam tylko Hot Date i House Party.... Dostalam je od Janetki wiec ona ma pewnie tak samo jak ja. Bo mi sie wydaje ze w tym przypadku to nie sa tylko nakladki ale osobna gra Hmmm nie wiem, a moze sciagne sobie skads same Simsy i wtedy pokombinuje.....
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2004, 08:18 AM
  #33
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
No to trudno mi powieddziec, moze sprobuj najpierw House Party a potem Hot Date :-/ Moze to jest cos jak Sims Delux, ze tam sa dwie rzeczy na raz i nie trzeba oddzielnie kupywac podstawowej gry i ma sie dwa w jednym... Ja mam np Sims total i mi sie wszystko samo instaluje tam gdzie trzeba, ale kiedys mialam tylko House Party, i do tego potrzebowalam The Sims (ktore tez mam oddzielnie, co jest przydatne jak chce grac w Vacation). Zakladam ze Janetka swoje sciagala z netu, wiec nie mam pojecia w jakiej formie ludzie to udostepniaja do sciagniecia :-/
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2004, 01:46 PM
  #34
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hehe Grazynko w normalnej formie udostepniaja Chodzi o to, ze kazda wersja moze byc grana albo osobno albo wpsolnie tak jak to napisalas. Ja sprobowalam wgrac te ekspansion ale niestety problem pojawil sie przy HP nie chcialo mi tego zainstalowac, pisalo, ze costam costam jakis error i ze chyba zainstalowalam LL przed HP i musze to naprawic - a przeciez taka jest kolejnosc!, w dodatku znow jakis dodatek lamie mi gre, heh ale znalazlam sobie sposob na te wadliwe pliki - (Niestety Sim File Cop zupelnie sie nie sprawdza przynajmniej u mnie - pomimo iz sa wadliwe pliki on ich nie wykrywa ) no ten nowy spob jest dobry, ale zajmuje duzo zcasu bo trzeba robic to na piechote czyli kazdy nowy dodatek wrzucic i potem sparwdzic w grze i toak po kolei kazdy, jak nie dziala od razu wiadomo ktory, przy wiekszej ilosci dodatkow jest juz trudniej ale coz takie ejst zycie....
Jeszcze sie nie poddalam w kazdym razie i bede walczyc

buizaki dla was moje zabki!
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2004, 12:43 AM
  #35
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Widze ze dzielna z ciebie dziewczyna Janetko

No niestety Sim File Cop sprawdza tylko skorki, z przedmiotami i innymi rzeczami mu nie idzie, chociaz ostatnio to nawet skorki lamia mi gre wiec i na to juz nie ma rady

A co do wadliwych przedmiotow to ja jestem zbyt leniwa zeby je wykasowywac recznie po tym jak mi gre zrestartuja Po prostu potem ich nieuzywam. I czasem boje sie uzywac tych ktorych jeszcze nie uzywalam, bo moze mi gra siasc... Ale przedmioty moga czasem lamac gre z powodu konfliktow numeru ID. Jest program ktory to sprawdza, ale on nienaprawia tylko pokazuje gdzie jest cos nie tak, tak samo program ThingCheck pokazuje duplikaty plikow, ale trzeba recznie usuwac

A gry czemu sie nieinstaluja to nie wiem :-/ Ale ja np jakbym chciala zainstalowac moje HP i przedtem niezainstalowalabym The Sims to by mi sie niezainstalowalo, bo bylby napis ze nieznalazlo gry The Sims. Ale niestety ja sie znam tylko na tym co juz wyprobowalam na wlasnym komputerze wiec problemow technicznych niepotrafie niestety rozwiazywac chociaz czesto bym chciala bo moj komputer potrzebuje tego czasem
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2004, 01:33 PM
  #36
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Grazynko hihi ze mnie tez taki leniuszek ale teraz sie staram bo chce te dodatki poslac Dorotce a niewypada niesparwdzonych, chociaz i tak pewnie nie uniknie sie blednych plikow......

Wlasnie skonczylam kolejny domek moich marzen i zabralam sie na nastepny " jak tylko uporam sie z wszystkimi fotkami z Image to pokaze wam coznow wymodzilam
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 07:23 AM
  #37
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Oto moje najnowsze dzielo - niestety niezbyt dopracowane i dosc ubogie bo gra mi sie wiesza przez cholerne jakies wadliwe dodatki ale i tak chyba wyszlo niezle, co?















__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 09:17 AM
  #38
Ultimate Fan

 
Joined: Feb 2003
Posts: 8,281
Janet - piekne! Ale oczywiscie wszystkiego (tzn. forsy) dokonalas na kodach... tak?
Annush87 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 09:35 AM
  #39
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
hehe oczywiscie Kasiu - bez kodow to raczej nie mialoby sensu grac w simsy przynajmniej dla mnie jesli grasz i czesz kody na kase to sluze pomoca
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2004, 03:29 PM
  #40
Extreme Fan
 
_Doreen_'s Avatar
 
Joined: May 2003
Posts: 2,711
Piekne Janetko, naprawde!!! Bardzo mi sie podoba ten domek

I dziekuje ze starasz sie z tymi dodatkami specjalnie dla mnie Ale przeciez zupelnie niepotrzebnie, bo sama tez bym mogla sie pobawic w szukanie wadliwych plikow
__________________
sometimes your heart takes you to places that can never lead to a happy ending
_Doreen_ is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 08:47 PM
  #41
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
Wow Janetko, ale ty masz superowe dodatki i jak fajnie je ustawiasz i meblujesz powiedz mi skad sa te sliczne poduszeczki, ja tez kilka mam, ale nie takie jesli pamietasz inne dodatki to tez mozesz sie podzielic skad sa Moze oprocz lozka, bo te rozpoznaje, a dywan i czarnobiale obrazy tez skads mam

Hehe, dla mnie bez kodow tez gra jest niewarta swieczki

===========================

Tez ostatnio zbudowalam domek, lub dwa, nie sa one nadzwyczajne, ale powklejam troche

Najpierw Flair House:

Sypialnia


Hol/Przedpokoj


Salonik + study



Kuchnia



No i Basen
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?

Last edited by Alcestis_Thalassa; 08-11-2004 at 10:21 AM
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2004, 10:36 AM
  #42
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
No i dom japonsko-niewiadomo

Hol + kuchnia



Salon ?? :-/




Sypialnia





Glowna lazienka (nowoczesna jak na dom )



Sypialnia i lazienka dziecieca



i mini przystan
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2004, 11:48 AM
  #43
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Grazynko twoj dom jest przesliczny!!!! sto razy masz fajniejsze dodatki od moich!! Zwlaszcza mi sie najbardziej podoba kuchnia tego pierwszego domku, oraz obie sypialnie!
Teraz znow moja prosba do ciebie - skacmasz takie swietne dodatki? A powiedz mi tez, ty masz zainstalowane wszystkie ekspansion? bowidze zjezdzalnie a ona dziala tylko przy SV, widze tez mase innychnp te polki w sicanie, ktore dzialaja spod LL, czyli masz zainstalowanekazda wersje, tak?

A ja zaraz ci podam z jakiej stronki mam te poduszeczki - tylko uruchomie gre i spisze adres

********* po jakims zcasie******

te poduszki znajdziesz dokladnie tutaj
http://www.parsimonious.org/objects/index.html
w Msc na stronie 3, w roznych kolorach i wzorach
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."

Last edited by LouAnn; 08-11-2004 at 12:33 PM
LouAnn is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2004, 01:18 PM
  #44
Loyal Fan
 
Alcestis_Thalassa's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 1,363
wielkie dzieki za stronke Janetko juz kiedys na nia sie natknelam, ale jakos chyba nic niesciagnelam ztamtad Ale poduszki napewno sciagne. A... i ciesze sie ze ci sie moj domek podobal, ja z pierwszego najbardziej lubie hol

A co do moich expansions to mam wszystkie do Hot Date, mam tez Vacation, ale niebardzo dziala wiec raczej w to nie gram, a zjezdzalnia z SV dziala i bez SV, tzn nie widac animacji jak simy zjazdzaja, ale nieznika w grze

A moje meble z tych domkow pochodza glownie z dwoch stronek. Jedna napewno znasz bo chyba widzialam u ciebie cos z tej stronki Chyba ze to bylo z SimGodheons czy cos takiego, czasem mi sie myli co jest z ktorej . Stronka nazywa sie 4EverSimfantasy. A meble pierwszego domku sa z The Sims Resource. Ale ta strona jest platna, ma tylko czesc darmowa w ktorej rzeczy zmieniaja sie co 3 dni, wiec trzeba czesto sprawdzac i zadko te najfajniejsze rzeczy mozna sciagnac. Ja tam zagladam juz od dawna, wiec kilka set'ow sobie sciagnelam i kilka fajnych ubran i twarzy (No i trzeba sie zarejestrowac, ale to juz za darmo)
__________________
ANGEL: You and me. This isn't working out.
SPIKE: Are you saying we should start annoying other people?
Alcestis_Thalassa is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2004, 03:16 PM
  #45
Absolute Fan

 
LouAnn's Avatar
 
Joined: Jan 2003
Posts: 6,949
Grazynko bardzo mi sie twoje domki podobaja, tak bardzo, ze chyba sie kiedys osmiele i poprosze cie po przyslanie mi pliku housexx bym mogla tez tkie cuda miec

A stronki obie doskonale znam z tym, ze w zasadzie ja rzadko potem odwiedzam raz obejrzana stronke, ale w takim arzie pobuszuje dzis troche nad tym Dzieki serdeczne za namiary
__________________
*Janet*

"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
LouAnn is offline   Reply With Quote
Reply   Post New Thread

Bookmarks



Forum Affiliates
Agents of GUARD, Geek The Geek
Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 07:05 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.