Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

 
 
Tags Thread Tools
Old 08-27-2014, 01:46 PM
  #16
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
No właśnie... jeżeli się postarają,to mnie martwi Zapewne zostanie to zepchnięte na dalszy plan przez jakieś wydarzenia wokół Rayana.

przyznam ci rację nie powaliła mnie na kolana,sama nie wiem dlaczego może przez to że chodzi o Rayana? Ale po prostu jego wątek nie jest na tyle interesujący bym się ekscytowała jakąś jego nową panienką,dodając fakt że miał z każdym sezonem inną to po prostu nudne.

cieszę się że nie zrezygnowali z postaci Marka całkowicie.
drarry is offline  
Old 08-30-2014, 06:26 AM
  #17
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Życie miłosne Ryana mnie też najmniej interesuje. Wolałabym by był singlem, ale twórcy oczywiście nie mogli do tego dopuścić.

Słyszałaś, że ta nowa kobieta prowadząca produkcję odeszła? Ciekawe co do tego doprowadziło..
collide into you is offline  
Old 08-31-2014, 09:20 AM
  #18
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
Tak przeczytałam tą wiadomość jakieś 30 sekund temu,zdziwiłam się....
Nie mam pojęcia dlaczego odeszła skoro dopiero przyszła ale może to i lepiej?
nie wiem czy te pomysły które przedstawili na wywiadzie były jej pomysłami ale może zrezygnują z powtarzania w trzecim sezonie pomysłów z pierwszego skoro jej już nie ma ?
drarry is offline  
Old 08-31-2014, 02:00 PM
  #19
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Szkoda, że pewnie nigdy nie poznamy szczegółów jej odejścia. Na Comic Conie wszystko wydawało się być w porządku więc chyba coś musiało się wydarzyć w ostatnich tygodniach.

Wątpię by zrezygnowali z tych pomysłów bo zwyczajnie nie ma na to czasu. Już i tak mają opóźnienie, zdjęcia powinny ruszyć tydzień albo 2 tygodnie temu.
collide into you is offline  
Old 09-02-2014, 11:43 AM
  #20
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
Ciekawi mnie dlaczego odeszła ale jak powiedziałaś,zapewne się nie dowiemy.
Mam nadzieje ze opóźnienie rozpoczęcia zdjęć nie wpłynie na premierę,mimo że jakoś nieszczególnie czekam z niecierpliwością na Rayana to na historię Max/Mike owszem i nie chce czekać dłużej niż do marca,bo wraca w marcu prawda?

Naprawdę bym chciała by ten sezon mimo wszystko okazał się dobry!
drarry is offline  
Old 09-02-2014, 03:05 PM
  #21
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Nowy sezon TF zawsze zaczynał się w styczniu, ale teraz kto wie. Nie chcę czekać kilka tygodni dłużej, 9 miesięcy to i tak bardzo długo.

Chyba myliłam się mówiąc, że nie będą nic zmieniać w scenariuszu. Okazuje się, że zdjęcia ruszą dopiero za 3 tygodnie, więc może to oznacza że piszą odcinki od nowa..
collide into you is offline  
Old 09-03-2014, 12:13 PM
  #22
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
Nigdy nic nie wiadomo może nowy reżyser nie chce do końca polegać na pomyśle poprzedniczki,może zmieniają pewne rzeczy a inne zostawiają,pozostaje nam tylko czekać by zdradzili nam jakieś informację.
9 miesięcy to faktycznie długo,a pomyśl że na niektóre seriale czeka się dłużej!
Chciałabym już coś wiedzieć...
drarry is offline  
Old 09-03-2014, 02:36 PM
  #23
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
W październiku będzie Comic Con w Nowym Jorku, liczę, że aktorzy i producenci się tam pojawią i powiedzą co nieco o S3. Tak naprawdę to nie wiemy czy to co mówili na CC w San Diego w lipcu jest nadal aktualne.
collide into you is offline  
Old 09-06-2014, 07:58 AM
  #24
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
Racja,skoro kobieta odeszła i awansowali kogoś nowego o ile się nie mylę jakiegoś faceta który pracował ciągle nad Following, to nie wiadomo czy jej praca dotąd nadal jest brana pod uwagę czy też wprowadzą jakeiś zmiany.
będziemy mieć przynajmniej niespodziankę i mam nadzieję że wyrobią się do stycznia.
drarry is offline  
Old 09-09-2014, 03:50 AM
  #25
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Awansowali dwie osoby, które pracowały przy drugim sezonie. I te osoby napisały fajne sceny Westona i Max, także zmiana nie najgorsza wg mnie.
collide into you is offline  
Old 09-10-2014, 02:59 AM
  #26
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
Naprawdę? Posiadasz bardzo przydatne informacje.
to pozwala mi dostrzec światełko w tunelu
drarry is offline  
Old 09-10-2014, 06:43 AM
  #27
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Internet jest nieocenionym źródłem informacji.

Byłoby świetnie gdybyśmy w tym miesiącu dostali jakieś zdjęcia z planu..
collide into you is offline  
Old 09-14-2014, 07:50 AM
  #28
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
Oh a myślisz że tak szybko jakieś będą?
W zasadzie to jestem bardzo ciekawa jak to wszystko rozegrają
I czy to będzie ostatni sezon.
aa powiedz mi jak to jest z tymi CC?
Ogólnie zawsze jeden jest w Lipcu a potem w październiku czy to zależy od tego kiedy serial wchodzi na Antenę? bo się połapać nie mogę kiedy szukać informacji o różnych serialach
drarry is offline  
Old 09-16-2014, 07:50 AM
  #29
Fan Forum Hero

 
Joined: Feb 2010
Posts: 76,851
Nieraz umieszczają zdjęcia na twitterze. Przydałyby się jakieś dobre wieści o postaciach które nas interesują.

Tak, Comic Con w San Diego jest zawsze w lipcu, a w Nowym Jorku w październiku, tylko oczywiście nie każdy serial zostaje zaproszony na te konwenty.

Co do NYCC to wiem tyle, że obecni będą tylko Shawn, Kevin Bacon i jeden z producentów. Wielka szkoda, że nie zaprosili więcej osób.
collide into you is offline  
Old 09-16-2014, 02:56 PM
  #30
Part-Time Fan
 
drarry's Avatar
 
Joined: Mar 2013
Posts: 407
No właśnie nigdy nie mogę się połapać który serial na jakim CC ma być. Teraz przeglądałam program na NYCC i jakoś nie zauważyłam tam Following,ale widać, niedokładnie szukałam
coś słaby ten stolik na tegorocznym CC... tylko trzy osoby.
No ale może wystarczą. Jeśli tylko powiedzą coś wartościowego,cokolwiek!
Czekanie tak z roku na rok na serial jest niezmiernie trudne chociaż przyznam, że na S3 Following nie czekam jakoś szczególnie niecierpliwie może dlatego iż S2 mnie nie porwał.
Jednak mimo tego jakkolwiek zły nie byłby poprzedni sezon wręcz muszę zobaczyć co wymyślą w S3
drarry is offline  
 

Bookmarks

Tags
embassy


Thread Tools



All times are GMT -7. The time now is 07:20 PM.

Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.