Fan Forum
Remember Me?
Register

  Request a Forum   |     View New Forums

Closed Thread   Post New Thread
 
Forum Affiliates Thread Tools
Old 09-04-2004, 05:12 PM
  #31
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Smallville

Cvijet je bio vraski zgodan. I ja bi jedan.
Zasto je onaj tip na pocetku tako manijakalno jurio? I zasto smotanac nije stavio cvijet u nesto, ako je znao za nuspojave? Mozda je znao za nuspojave i htio da zahvate Lionela? Mogu se nadat.
Jonathan izvan kontrole? Neki imaju potisnutog gnjeva. Skoro kao Mr. Ross, al o njem malo kasnije. Bila mi je hsitericna Clarkova faca kad useta na Jonathana i Marthu u kuhinji. Poor kid.
Jonathan je bio seronja prema Lexu, i to je kao neki utjecaj? Po cem se to razlikovalo od uobicajenog ponasanja, osim sto je ovaj put nesto rekao umjesto da samo salje otrovne poglede.
Lex naravno ima prste u svemu sta krene lose. Surprise, surprise. Vec sam se bila pitala hocemo li uopce vidjet Hamiltona opet. Lijepo je vidjet da ne zaboravljaju likove tek tako.
Simpa ona scena kad Lex i Clark gledaju Jonathana u bolnici kroz prozor od sobe.
Lana van kontrole aka Bad Lana aka Alfa Lana (TM Clark) je mnogo zabavnija od uobicajene verzije. Mozemo li ju zadrzat? Mislim, zena je samo pokusala nekog okrenut i malo se zabavit. Da ne kazem da joj se stil u odjevanju znatno poboljsao pod utjecajem.
Clarkova faca na bazenu- histericna faca broj 2 u ovom epu. Jesam samo ja il mali ima pretjeranu moc samokontrole koju pokazuje u svakom epu? Ne bi li on trebao bit teenager? Sta je previse, je previse. Fakat je alien.
Molim vas recite mi da ce se Lana bar sjecat da je prekinula sa Whitneyem? Pretty please?
Chloe mi je odlicna kad kaze Clarku da ima i drugih zena bez emotivne prtljage za koje bi se mogao zainteresirat inace ce se i dalje "play with your telescope in the barn". I jadan Clark naravno ne shvaca posve savrseni double entre.
Legenda o cvijetu je bila cool.
Lana kad pokusava smotat Lexa je bila jos vise cool.
Lex koji pokusava ostat hladnokrvan je bio jednako zabavan. I mozda je Lex bio mrtav hladan, vise manje, al Michael se ocigledno gustao u toj sceni. Mislim da je osmijeh skoro pa cijelo vrijeme prijetio da ce provirit.
Lana vozi kao manijak. Vozi gore cak i od Lexa, a to je prokleto tesko postic.
Clark cak nit Lani pod utjecajem ne moze rec sta osjeca? Mali je ponekad beznadan.
Pete pod utjecajem. Od kad se to Pete pali na Chloe?! Sta samo ja nisam skuzila znakove do sad?!
Bila je pomalo tuzna ona scena u bolnici sa Marthom i Clarkom. Annette (sp?) O'Tool je vraski dobra glumica.
Clark to the rescue [Lexa]! Opet. Kraj tolko para Lex bi mogao nabavit bolje osiguranje u toj kucerini.
Pete je vraski pissed off. I malo mu glas cudno zvuci? Il se samo meni cini.
Lex i Hamilton rjesavaju problemcic. Pitam se bil bilo toliko interesa da nisu u opasnosti ljudi koje zna? Biram vjerovat da ipak bi.
Hamilton bjezi. Clark stize. Clark ne vjeruje Petu o Hamiltonu. Lex - opet - uspjeva izbjegnut izravan odgovor kad ga Clark pita jel Hamilton bio zbilja tamo.
Situacija rijesena. Svi opet zdravi.
Na casak sam se ponadala da je Lex dosao vidjet kak je ljudima u bolnici al prase samo gleda dal se iceg sjecaju. Dakle ipak ce nesto bit od onih Cambus Lab laboratorija. Victoria bi bila ponosna. Bas me zanima hocemo li opet vidjet Hamiltona.
Clark opet pita Lexa jel ima nesto s tim. Lex - opet - izbjagava direktan odgovor i odgovara nesto svoje. I pocinjem se pitat jel Clark pazi sta mu Lex uopce prica?
Zadnja Clark i Lana scena je bila vraski cute. Slazem se sa Clarkom po pitanju Lanine odjece. I mali zna lagat kad hoce, premda pomalo lose! Samo da njoj ne bude bad. Heh, ponekad su simpa njih dvoje.
BTW, to je vrhunski dozivljaj? Sjedit na vrhu neke drvene konstrukcije nasred polja? Geez, taj Smallville fakat neka selendra.
Muzika je bila posve OK danas.
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-04-2004, 05:51 PM
  #32
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by a-burn
ovi coffee makers bi bili JAKO dobra stvar u mom zivotu... primjecujem li ovdje lorelai/rory coffee sindrome?
Zapravo Buffy quote. Moja glavna ovisnost na dijelu.

Quote:
OK guys, ovo je definitivno najbolja epizoda smalvillea dosad!
Zbilja? Meni je za sad Hug bio najbolji ep. To je onaj sa Kyleom i Robom. I bilo mi ih je jos boljih. Ovaj mi je negdje 5,6 od 15 epova za sad.
Quote:
a bome lanica ima one bad a$$ body!
Body doubler.
Kristen je bila jos dosta mladahna, 18, pa su joj se smilovali.
Quote:
ali najbolja mi je bila scena s lexom i slagom. nikad mi lex nije izgledao tako hebeno HOT!
Now, now, Lex uvijek izgleda tako hebeno hot!

Quote:
Originally posted by The Dreamer
What is wrong with you guys?!
Drago mi je da nisam samo ja gledala s nevjericom na TV!
Quote:
Tek sam se na kraju sjetio koliko me prava Lana moze iznervirati. Jednostavno je kadkad prenaivna i dosadna.
Bilo mi je odlicno kad ova alfa verzija Lane kaze da je to zapravo ona samo u boljoj odjeci i bez konstantne price o mrtvim roditeljima. Ja si mislim - imam osjecaj da bi ovakvu verziju svi voljeli i da ne bi bilo toliko Lana hate.
Quote:
I naravno, ne sjeca se poljupca! Je li samo meni to bilo predvidivo?
Umm, zapravo i ja sam zaboravila dok sad nisi spomenuo. Ma to je uobicajeno za Smallville - vole trpat TW i KK u iste scene al bez posljedica, pa il su shapeshifteri u pitanju il se netko ne sjeca il netko sanja il masta il tak nesto. Vise nit ne reagiram.
Quote:
I ispricala se Whitney-u? Znaci nisu jos prekinuli? Eh, nadao sam se da ce ovo bit izlika da ga napokon nogira ali neee, mora ona izigravat dobru curicu i ispricat se. *sigh*
Imam osjecaj da je Whitney mrznja nekako globalna. Mozda poprimi Riley proporcije?
Quote:
Ooh! Lana/Lex! (LLana? LLex? Lena? LAX?! ) Ne znam kako bi funkcionirali s pravom Lanom ali ovo danas je bilo zanimljivo.
Kolko skuzih kaze se samo L/L. Bila je vraski cool scena.
Naravno vidjeh scenu do sad vec mnogo puta, poskidah sve moguce Lex vids, pa time i mnostvo L/L vids. Bit ce simpa scena s njih dvoje u buducnosti, al nis konkretno. Premda mislim da je znacajno napomenut da je sam Michael L/L shipper pa onda i glumi tako u nekim scenama.
Quote:
I sto je bilo Tomu danas? Gluma mu je u nekim scenama bila malo... kisela?
Hmm, nisam skuzila. Mali doduse nije neki prvoklasan glumac. Al uzmem li u obzir da mu je ovo prva veca uloga posve je solidan. Postaje i bolji s godinama kolko zamjetih. Voljna sam mu dat sanse. Naposljetku, natjerao me istinski da zavolim Clarka Kenta po prvi put.

BTW, oboje imate odlicne nove avatare!
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-04-2004, 06:46 PM
  #33
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
! Oboje imamo Cordy! Tek sam sad vidio.

Coyote Ugly je bio odlican kao i uvijek. Hm, trebao sam brojati... fakat se ne sjecam koji mi je ovo put.

Quote:
Body doubler
Jesi li bas morala ovo reci?!

Quote:
Imam osjecaj da je Whitney mrznja nekako globalna. Mozda poprimi Riley proporcije?
Hm, jos malo.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-04-2004, 07:08 PM
  #34
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
Quote:
Originally posted by The Dreamer
! Oboje imamo Cordy! Tek sam sad vidio.
to sam danas stavila.

Quote:
Coyote Ugly je bio odlican kao i uvijek. Hm, trebao sam brojati... fakat se ne sjecam koji mi je ovo put.
same here. super mi je film. ona rachel je dobra.

Quote:
Body doubler
stvarno? kako ti znas sve te sitnice, kristina? to se zove pravi fan. takva sam ja za GG i L word. just bring it on!

jedino sto se s whitneyem popravlja je njegova frizura. fala bogu, izasao je iz nick-carter-faze!

Quote:
Zbilja? Meni je za sad Hug bio najbolji ep. To je onaj sa Kyleom i Robom. I bilo mi ih je jos boljih. Ovaj mi je negdje 5,6 od 15 epova za sad.
ok, mozda i nije naj, bila sam skroz pod dojmom lexa i slaga i lane opcenito...

Quote:
Bilo mi je odlicno kad ova alfa verzija Lane kaze da je to zapravo ona samo u boljoj odjeci i bez konstantne price o mrtvim roditeljima. Ja si mislim - imam osjecaj da bi ovakvu verziju svi voljeli i da ne bi bilo toliko Lana hate.
ma 100%! prava lana je tako dosadna, zato meni ona i clark i ne predstavljaju neki pojam kao par, iako serija puca na to.

citah sad neke spoilere i tako, kuzim da su lois doveli u seriju po nekoj vezi s chloe, kao ona je njena rodjakinja koja dodje istraziti choleino ubojstvo?? not that she's really dead, 'fcourse.

Quote:
Premda mislim da je znacajno napomenut da je sam Michael L/L shipper pa onda i glumi tako u nekim scenama.
stvarno? kako cute.

Quote:
I sto je bilo Tomu danas? Gluma mu je u nekim scenama bila malo... kisela?
bas sam to i ja mislila dok sam gledala. mislim stari mu je u bolnici a on se zabavlja s lanicom na bazenu (hmm tko ne bi s bad lanom, ne mogu mu zamjerit) ali salu na stranu, i one scene kad je stari critical, stara place, a on...?
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-04-2004, 08:41 PM
  #35
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Jesi li bas morala ovo reci?!

Eto za ispriku, original :


I da ne zagusim stranicu jos neke slikice su ovdje:
Trcite vidjet- cool Lana fotka.
Mislim da mi je ova fotka mozda jos vise cool.
Lois - yay!!!

Evo jedna slika Michaela i Kristen kad je L/L vec takav hit danas.


I zadnji Lana avatar koji napravih iz proma za sezonu 4:


Eto, obecajem da necu gustit slikama sad neko vrijeme.
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-04-2004, 08:59 PM
  #36
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by a-burn
stvarno? kako ti znas sve te sitnice, kristina? to se zove pravi fan.
Sjecam se kad je ep emitiran u SAD-u, povela se naravno rasprava i na BtVS spoiler threadu.
Inace imam problem jel uvijek pamtit takve sitnice. Moj mozak je zasipan glupim, beznacajnim informacijama. Zato nista korisno i ne stane unutra.

za Smallville sezonu 4.

Quote:
citah sad neke spoilere i tako, kuzim da su lois doveli u seriju po nekoj vezi s chloe, kao ona je njena rodjakinja koja dodje istraziti choleino ubojstvo?? not that she's really dead, 'fcourse.
Vec prije spomenu Lois kao Chloenu rodakinju. Chloe objavi neki clanak pod imenom Lois Lane, jer njenu rodakinju nikad nece zanimat novinarstvo. Inace cujem da je Erika kao Lois odlicna i da ce ju svi obozavat. Jedva cekam da pocne sezona 4. Lois mi je jedan od najdrazih zenskih likova svih vremena. Zena je legenda. I navodno je odlicna kemija izmedu ED i TW.
A i Lana napokon dobije nesto za radit u sezoni 4. kako vise ne mora bit samo netko nad kim Clark vene i pati. I tom se veselim. Da ne kazem da su joj dali novu garderobu, koja nije roza.
Quote:
stvarno? kako cute.
Evo recimo jedan primjer iz jednog od zadnjih interviewa:
Rosenbaum wouldn't say what's in store for his character this season, but he did mention something he would like to see. "I hope they let Lex make out with Lana," Rosenbaum joked. "I doubt that's going to happen, but you never know. Because you know what? I think Lex is a good kisser, and I think Lana needs to learn."

ETA:
Evo link za promo fotku za sezonu 4 sa Clarkom i Lois.

No, dobro, samo uredujem da bi mi se stranica nanovo ucitala da mogu vidjet svoj novi avatar. Sad thread izgleda vrlo Charisma friendly.
__________________

Last edited by Spike it up; 09-04-2004 at 09:18 PM
Spike it up is offline  
Old 09-04-2004, 09:14 PM
  #37
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Hvala na slikama!

Ova prva je zakon. Slike su uvijek obre, stavljaj kad god hoces. Naravno, ako nisu prevelike. Ustvari mozda su linkovi cak i bolji.

Avatari su fora.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-04-2004, 09:25 PM
  #38
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Hvala na slikama!
Znaci li to da mi je oprosteno sta unistih iluziju? Bum sutila od sad.
Quote:
Naravno, ako nisu prevelike. Ustvari mozda su linkovi cak i bolji.
Yeah, jedna da zainteresiras i namamis zrtve, a ostale na link. To je moj moto.

ETA:
Zaboravih spomenut kod Smallville posta. Jos jedan Porsche danas!! Sluzbeno je! Lex je Porsche junkie!!

OK, s tim masem i idem spat. Laku noc svima. Lijepe snove.
__________________

Last edited by Spike it up; 09-04-2004 at 09:38 PM
Spike it up is offline  
Old 09-05-2004, 12:10 AM
  #39
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
super slike, kristina! narocito L/L, nekako Lana (iz)gleda naughty
a nije ni lanino origigi tijelo uopce lose.



Quote:
Originally posted by Spike it up
A i Lana napokon dobije nesto za radit u sezoni 4. kako vise ne mora bit samo netko nad kim Clark vene i pati. I tom se veselim. Da ne kazem da su joj dali novu garderobu, koja nije roza.

ajde drago mi je zbog KK, bar ce bit korisna! i bas sam happy sto jensen ackles dolazi. smalville ce se napuciti dobrim komadima. i TW je komad, samo mu u toj ulozi vanjstina bas ne dodje do izrazaja, ipak je on patnik i nosi teret svijeta na svojim ledjima, nema vremena za te trivijalne stvari.

Quote:
Rosenbaum wouldn't say what's in store for his character this season, but he did mention something he would like to see. "I hope they let Lex make out with Lana," Rosenbaum joked. "I doubt that's going to happen, but you never know. Because you know what? I think Lex is a good kisser, and I think Lana needs to learn."
yeah, I also think lex is a good kisser. damn! ali ovo sto je rekao za lanu...
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-05-2004, 11:32 AM
  #40
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Quote:
Znaci li to da mi je oprosteno sta unistih iluziju?
Recimo.

Vidi nas sa Cordy avatarima, svi troje.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-05-2004, 01:12 PM
  #41
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
bolesno, ko neki kult!
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Old 09-05-2004, 03:57 PM
  #42
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by a-burn
i TW je komad, samo mu u toj ulozi vanjstina bas ne dodje do izrazaja, ipak je on patnik i nosi teret svijeta na svojim ledjima, nema vremena za te trivijalne stvari.
Zato ja recimo volim Kal-Ela!
On bar nije non stop u flanelu i u primarnim bojama! A i frizura mu je bolja u toj varijaciji.
Quote:
bolesno, ko neki kult!
Al kult sa vrlo dobrim ukusom!
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-05-2004, 04:35 PM
  #43
Elite Fan

 
Fortyseven's Avatar
 
Joined: Feb 2003
Posts: 46,044
Rose Red je veceras na 2. u 20:35. Ne znam hocu li gledat. Podijelili su ga kao mini seriju, pretpostavljam u 2 nastavka.
__________________
// no half measures
Fortyseven is offline  
Old 09-05-2004, 06:54 PM
  #44
Elite Fan

 
Spike it up's Avatar
 
Joined: Nov 2001
Posts: 32,398
Quote:
Originally posted by The Dreamer
Rose Red je veceras na 2. u 20:35.
OK, ocito mi je prekasno da ukljucim. Kaj sam to propustila?
__________________
Spike it up is offline  
Old 09-05-2004, 07:21 PM
  #45
Ultimate Fan

 
a-burn's Avatar
 
Joined: Aug 2004
Posts: 8,658
evo pogledah rose red, bas je cool. creepy... good ol' stephen king. jedva cekam nastavak.

Quote:
Zato ja recimo volim Kal-Ela!
nisam ga vidjela u toj varijanti, ako imas kakvu sliku, please post!

Quote:
On bar nije non stop u flanelu i u primarnim bojama! A i frizura mu je bolja u toj varijaciji.
a bas i nije bog zna kakav dresser!
__________________
I need caffeine. Whatever form you’ve got.
I’ll drink it, shoot it, eat it, snort it, whatever form it’s in, gimme!
a-burn is offline  
Fan Forum  |  Contact Us  |  Fan Forum on Twitter  |  Fan Forum on Facebook  |  Archive  |  Top

Powered by vBulletin, Copyright © 2000-2024.

Copyright © 1998-2024, Fan Forum.